Leandro Damiao

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 12:20

alina pisze:
jarmel pisze:Ta, już mamy dwa mega talenty- Appeltów :lol: Coś o nich słuch zaginął, ciekawe czy jeszcze kiedyś o nich usłyszymy.
Ciężko usłyszeć ze stoperami w uszach. Zobacz kto strzelał dla nas w ostatnim sparingu.
W takich sparingach z amatorami to nawet Amauri pewnie by strzelił :)


#AllegriOut
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 12:21

blackadder pisze:
pablo1503 pisze:
blackadder pisze:Taki z niego noname jak kiedyś z Pato czy Kaki. Chcemy za rok coś pokazać w LM, a na graczy najwyższej półki nas póki co nie stać. Trzeba więc szukać takich z potencjałem, a statystyki Damiao mówią same za siebie.
Ale zdajesz sobie sprawę, że prawdopodobieństwo tego, że ten Damiao okaże się drugim Kaka jest bardzo małe?
Dobrze rokujący młodzieniec nie jest równoznaczny z gwiazdą w przyszłości.
Ok, kupmy Gilardino.
Bez przesady. Osobiście jestem zwolennikiem ściągania młodych talentów, ale czy 20mln, to nie jest troszku za dużo?


Obrazek
Nedved4life

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2011
Posty: 140
Rejestracja: 30 lipca 2011

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 12:26

Ktoś pisał o Amaurim i Melo, porównując do transferów Kaki i Pato. Otóż to całkiem co innego, Amauri i Melo to byli już gracze w zaawansowanym wieku kiedy przychodzili do Juve, a Pato i Kaka byli młodziakami, Pato nawet juniorem jeszcze chyba był.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 12:32

Przejrzałem dokładniej jego statystyki i wychodzi na to, że radzi sobie lepiej niż chociażby Pato, gdy grał w Brazylii.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 12:41

pablo1503 pisze:Przejrzałem dokładniej jego statystyki i wychodzi na to, że radzi sobie lepiej niż chociażby Pato, gdy grał w Brazylii.
Bo Pato jest w tym samym wieku a w Brazylii grał pięć lat temu?


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 12:46

Nedved4life pisze: Pato nawet juniorem jeszcze chyba był.
Prawda. Pato mógł przejść do Milanu dopiero w drugiej rundzie, bo zawodnik z Brazylii nie może opuścić tego kraju przed skończeniem 18nastu lat. Coś w tym stylu.

Nie wierzę w brazylijski Juventus!


Obrazek
TifoOosi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2011
Posty: 38
Rejestracja: 31 lipca 2011

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 12:49

Weźcie też pod uwagę, że liga lidze nie jest równa. Nie interesuję się za bardzo klubem Leandro, nie wiem jaką grają taktyką itp. Bo też nie można porównywać dwóch zawodników z innych lig i klubów. W Brazylii klub Internacional może grać cały czas na niego (choć nie mówię, że tak grają), a inny klub z napastnikiem wartym 20 mln może grać zespołowo, napastnik może zdobędzie 5 bramek w 30 meczach, ale za to jest świetnym asystującym. Dlatego nie gdybajmy jak by było, gdybyśmy go mieli. Jeżeli go sprowadzimy, to się wszyscy dowiedzą. A wracając do piłkarzy Starej Damy. Mam nadzieję, że Matri i Marchisio jeszcze bardziej się rozkręcą przez ten rok, i jeżeli uda nam się wywalczyć awans do LM to pokażemy coś składem tym co mamy. Bo ja w ten skład wierzę szczerze mówiąc.


# JUVENTUS 4 EVER #

"Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 14:17

Damiao trochę transfer bez sensu, jeżeli wydawać ponad 20mln to lepiej złożyć ofertę za Jovetica , ewentualnie włączyć w transakcję Qugliarellę niż kupować jakieś brazylijskie eksperymenty.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 14:17

pablo1503 pisze:Przejrzałem dokładniej jego statystyki i wychodzi na to, że radzi sobie lepiej niż chociażby Pato, gdy grał w Brazylii.
Dodając że Aplikował bramki nawet Barcelonie.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 14:44

zoff pisze: Nie wierzę w brazylijski Juventus!
Oj tam, masz uraz po Amaurim :D

Nie śledzę ligi brazylijskiej i nie wiem za bardzo kto zacz. Ale jestem raczej sceptyczny, co do brazyliany.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 14:48

Loremaster pisze:Damiao trochę transfer bez sensu, jeżeli wydawać ponad 20mln to lepiej złożyć ofertę za Jovetica , ewentualnie włączyć w transakcję Qugliarellę niż kupować jakieś brazylijskie eksperymenty.
:ok:

Nie mamy w składzie 11 "niepokonanych tytanów" aby inwestować duże pieniądze w człowieka który jest wielką nie wiadomą i może zaskoczyć zarówno w sposób pozytywny jak i negatywny. Być może okaże się drugim Pato, choć równie dobrze może się objawić jako drugi Amauri. Warto dodać że liga brazylijska wydaje się specyficzna i ciężko ją porównać do jakiejkolwiek ligi europejskiej, o włoskiej nie wspominając.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 20:40

Damiao? Wg mnie dobry grajek, ale w tej cenie - w naszej sytuacji - nie warto chyba ryzykować takiego zakupu. W cenie <20 mln można znaleźć naprawdę kilku pewniejszych napastników.
Że nie wspomnę o Quagliarelli, którego ciągle mamy w swoim składzie, a który zagrał w tym sezonie 10 minut...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 21:05

Jak słyszę określenie no name o kimś takim jak Damiao to mnie krew zalewa. To że ktoś się nie interesuje się jakąś ligą to nie znaczy, że każdy z tej ligi to no name bez talentu. To samo mogłoby powiedzieć pół Brazylii o takich Matrim czy Vuciniciu. A sama liga jest na poziomie niezłej ligi europejskiej. Więc kupno takiego piłkarza w cenie 20 milionów to dla mnie bardzo dobry transfer. Do tego jest on młody i bardzo perspektywiczny. Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że jeśli wszystko pójdzie w jego karierze prawidłowo czyli trasfer do dobrego europejskiego klubu, w którym uda mu się jeszcze regularnie występować i uniknięcie poważniejszych kontuzji to będzie jednym z lepszych grajków na świecie, a przynajmniej tych na jego pozycji.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 21:58

deszczowy pisze: Ale jestem raczej sceptyczny, co do brazyliany.
Dziwisz się. Brazylia ma cudowne piłkarskie dzieci. Niestety Juventusowi zawsze trafi się dziecko z zespołem downa.
francois pisze: Że nie wspomnę o Quagliarelli, którego ciągle mamy w swoim składzie, a który zagrał w tym sezonie 10 minut...
8!


Obrazek
Nedved4life

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2011
Posty: 140
Rejestracja: 30 lipca 2011

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 17:24

Boogey96 pisze:Jak słyszę określenie no name o kimś takim jak Damiao to mnie krew zalewa. To że ktoś się nie interesuje się jakąś ligą to nie znaczy, że każdy z tej ligi to no name bez talentu. To samo mogłoby powiedzieć pół Brazylii o takich Matrim czy Vuciniciu. A sama liga jest na poziomie niezłej ligi europejskiej. Więc kupno takiego piłkarza w cenie 20 milionów to dla mnie bardzo dobry transfer. Do tego jest on młody i bardzo perspektywiczny. Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że jeśli wszystko pójdzie w jego karierze prawidłowo czyli trasfer do dobrego europejskiego klubu, w którym uda mu się jeszcze regularnie występować i uniknięcie poważniejszych kontuzji to będzie jednym z lepszych grajków na świecie, a przynajmniej tych na jego pozycji.
Co ty ciśniesz gościu, gdzie brazylijska liga się umywa do włoskiej. Brazylijska liga jest tak naprawdę kiepska, ludzie ją chwalą tylko i wyłącznie przez pryzmat dużej ilości 'gwiazd' grających w tej lidze. Obrona to parodia tam jest, kolesie typu Neymar, Ronaldinho mijają gości jak chcą. A w Serie A ten sam Ronaldinho choć młodszy nie radził sobie często z klientami z klubów dolnej części tabeli. Moim zdaniem dzisiejsza liga brazylijska to wielka machina marketingowa, zarówno jeśli chodzi o ludzi w Brazylii jak i transfery do Europy.


Zablokowany