Kontrakt Del Piero

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2011, 13:24

lepiej byłoby gdyby zakończył kariere ale zabronić mu nie możemy.

PS.Szkoda tylko że Alex już nigdy nie wygra z Juve Champions League no chyba że jako trenera za jakieś 10/15 lat :D


esteban

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2010
Posty: 117
Rejestracja: 22 października 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2011, 20:08

Jego decyzja, nie będę miał mu za złe.Choć wolałbym żeby został w Juve do końca, mam nadzieję że kiedyś wróci i zostanie trenerem.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 13:31

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/legend ... omosc.html
Znowu się pojawiła informacja o tym, że Del Piero mógł by zagrać w MLS:
"Po latach spekulacji na temat przenosin do MLS Del Piero w końcu przyznał, że rozważa taką możliwość. - Śledzę Major League Soccer i kocham Stany Zjednoczone - wyznał Włoch. - Każdego lata jestem w USA na wakacjach. Teraz jednak myślę o Juventusie. Zaczynamy nowy sezon i tylko na tym obecnie się koncentruję - dodał snajper Starej Damy."
Mam nadzieje, że Il Capitano zakończy karierę w Juve. Bardzo bym tego chciał :pray:.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 13:33

Arcadio Morello pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/legend ... omosc.html
Znowu się pojawiła informacja o tym, że Del Piero mógł by zagrać w MLS:
"Po latach spekulacji na temat przenosin do MLS Del Piero w końcu przyznał, że rozważa taką możliwość. - Śledzę Major League Soccer i kocham Stany Zjednoczone - wyznał Włoch. - Każdego lata jestem w USA na wakacjach. Teraz jednak myślę o Juventusie. Zaczynamy nowy sezon i tylko na tym obecnie się koncentruję - dodał snajper Starej Damy."
Mam nadzieje, że Il Capitano zakończy karierę w Juve. Bardzo bym tego chciał :pray:.
Wierzyć Onetowi to tak, jak wierzyć w stworzenie rządu przez JKM. A Alex... zrobi, co uzna za stosowne. Myślę, że gdyby taka była jego decyzja, to należałoby ją uszanować.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 14:01

Mam nadzieję że zakończy karierę u nas. Kasy ma jak lodu z samej gry, do tego masa reklam i jego prywatnych inicjatyw przez lata. Rok w USA nie da mu aż tak wiele chyba. A przecież to nie jest jakaś Arabia, tam się gra poważny futbol a za rok będzie miał 38 lat. To bardzo dużo jak na napastnika.
Alex mówi że kocha USA, ale mam nadzieję że wakacje tam mu wystarczą.


Z Juve na dobre i złe!
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 14:01

deszczowy pisze:
Arcadio Morello pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/legend ... omosc.html
Znowu się pojawiła informacja o tym, że Del Piero mógł by zagrać w MLS:
"Po latach spekulacji na temat przenosin do MLS Del Piero w końcu przyznał, że rozważa taką możliwość. - Śledzę Major League Soccer i kocham Stany Zjednoczone - wyznał Włoch. - Każdego lata jestem w USA na wakacjach. Teraz jednak myślę o Juventusie. Zaczynamy nowy sezon i tylko na tym obecnie się koncentruję - dodał snajper Starej Damy."
Mam nadzieje, że Il Capitano zakończy karierę w Juve. Bardzo bym tego chciał :pray:.
Wierzyć Onetowi to tak, jak wierzyć w stworzenie rządu przez JKM. A Alex... zrobi, co uzna za stosowne. Myślę, że gdyby taka była jego decyzja, to należałoby ją uszanować.
ale nie mów, że nie chciałbyś, żeby zakończył kariery w Juve? :)


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 14:03

Alex ma do takiej decyzji pełne prawo. Wiadomo, że najfajniej byłoby, jakby u nas definitywnie zakończył swoją karierę, ale jak przeniesie się do USA, to tragedii nie będzie.
Ogólnie, to dalej mam nadzieję, że jak Alex zakończy karierę, to z miejsca wskoczy na stanowisko kierownicze. Dla klubu na pewno byłaby to najlepsza z możliwych opcji!


Obrazek
PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 14:05

Po prostu zostawia sobie otwartą furtkę na wypadek gdyby w Juve nie chcieli przedłużyć z nim umowy a on czułby się jeszcze na tyle silny fizycznie żeby sobie jeszcze pograć i dorobić do emerytury nie widzę w tym nic złego. Czego sobie życzyłbym ja i pewnie 90% kibiców? Aby miał siłe 20-latka i grał z nami do 40stki albo i dłużej :P


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 14:12

Jak wszyscy doskonale wiemy, co roku mówiono, że Alex zakończy karierę, że to już ostatni sezon, albo też, że przeniesie się do MLS i tak już od kilku lat to samo w kółko.
Przy niedawno odnowionym o rok kontrakcie Alexa przyznał, że będzie to jego ostatni rok w Juventusie. Czy też ostatni w karierze? Najprawdopodobniej, ale jeśli Il Capitano zdecyduje się jeszcze pokopać piłkę w USA, to ma takie prawo.
Już wie, że nie jest w stanie dac Juventusowi tyle, ile on sam by chciał, mimo, iż wciąż daje wiele. A głód Alexa do gry niezmiennie jest olbrzymi. Fajnie było by gdyby zakończył karierę u nas, a potem dołączył do Pavla i razem szarpnęli by ten zarząd nieco mocniej, a i z Conte na ławce - gdyby osiągali sukcesy byłoby to coś pięknego. Taka nowa triada - Alex, Pavel i Antonio. :D
Ale póki co to śpiew przyszłości (choć już niedalekiej), a póki co skupmy się zarówno my jak i Alex, Pavel i Antonio na obecnym sezonie.
PawSt pisze:Czego sobie życzyłbym ja i pewnie 90% kibiców? Aby miał siłe 20-latka i grał z nami do 40stki albo i dłużej :P
Lepiej, gdyby miał znowu te 20 lat i grał tak jak to teraz robi wnet do 40stki. :wink:


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 14:38

Nie wyobrażam sobie Del Piero w innym klubie niż Juve :) Rzecz oczywista. Tak czy siak koniec jego piłkarskiej przygody jest już blisko. Podpisując konrakt mówiono, że jest to jego ostatni w Juventusie. Ale nikt nie dodał, że w karierze... :wink: Tak więc kwestia wydaje się otwarta.

Myślę, że na dzisiaj priorytetem Del Piero jest dobry start w Serie A. Stworzenie drużyny na miarę oczekiwań publiczności no i wyjście z małego, trochę smutnego Olimpico na nową, efektowną arenę Juventusu. Pamiętam dwa lata temu kiedy zastanawialiśmy się co będzie dalej z Nedvedem - sytuacja była podobna. Pavel jakoś w marcu/kwietniu ogłosił zakończenie kariery. Mimo to spekulacje i tak były. Spekulacje dziennikarzy, ale także jego agenta - Mino Raioli.


Obrazek
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2011, 18:57

Obrazek

Temat nieunikniony. Czy macie jakieś sugestie gdzie przejdzie nasz kochany Il Capitano po tym sezonie?
Z tych informacji
http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Del-P ... omosc.html
wynika, że może to być Premier League
West Ham albo Tottenham.
Ja osobiście chciałbym zobaczyć go w drużynie Kogutów, byle nie Milan a najlepszą opcją byłaby gra Alexa jak chce nawet do 40-ki dla Juve, ale o tym nie my decydujemy. Wszyscy kibice Juve muszą napisać apel do Agnelliego o dożywotni kontrakt dla Alexa w Juve.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2011, 19:02

juventusprzemek pisze:Wszyscy kibice Juve muszą napisać apel do Agnelliego o dożywotni kontrakt dla Alexa w Juve.
Chyba śnisz.

Z niecierpliwością czekam na dzień, kiedy Alex opuści klub. Brawo dla Agnellego - pokazał, że ma jaja :bravo: .


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2011, 19:06

Ja bym go chciał zobaczyć jedynie w Starej Damie. W każdym innym miejscu w moim odczuciu byłoby to nieporozumienie i wielki niesmak, Juventus nie może przecież lekką ręką pozbyć się legendy swojego kluby, który gra tu od 19 sezonów. To byłby cios nie tylko w niego, ale też w całą rzeszę kibiców, trudno byłoby się pozbierać :doh: . Jeśli miałby to być ostatni sezon Del Piero w Turynie, niech to będzie ostatni sezon Del Piero w karierze...


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2011, 19:14

pan Zambrotta pisze:
juventusprzemek pisze:Wszyscy kibice Juve muszą napisać apel do Agnelliego o dożywotni kontrakt dla Alexa w Juve.
Chyba śnisz.

Z niecierpliwością czekam na dzień, kiedy Alex opuści klub. Brawo dla Agnellego - pokazał, że ma jaja :bravo: .
Bez przesady, to ze jest stary i juz nie ta sama jakosc, to nie znaczy ze mamy go traktowac jak zwyklego gracza, ktory przyszedl do nas w wieku 32 lat,pokopal troche pilke i postrzelal kilka goli... Mam tylko nadzieje, ze Agnelli nim swoje zdanie wypowiedzial w mediach poinformowal o nim Del Piero, bo jesli to takie zachowanie powinno sie spotkac tylko i wylacznie z pogarda. Del Piero chce grac, niech gra gdzie indziej, ale w przeciwnym wypadku powinien dostac jakies stanowisko w klubie do piastowania.
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2011, 19:15 przez Bartek88, łącznie zmieniany 1 raz.





KLIK ==>www
michal1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2010
Posty: 41
Rejestracja: 31 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2011, 19:14

robic cos takiego takiemu piłkarzowi, żywej legendzie Juve. Brak słów... nie chce tu nikogo orażac ... ale trzeba miec coś nie tak ... mam nadzieję jeszcze wszystko się wyjaśni i nasz Alex zostanie w Juve, musza dojsc do ladu.


Zablokowany