Kontrakt Del Piero

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 23:44

francois pisze:Alex blisko Montreal Impact:
http://www.transfermarkt.de/de/del-pier ... 92268.html
Czyli jednak kierunek USA. IMO dobrze, że Alex będzie gwiazdą w MLS, zamiast grzać ławkę choćby w Anglii.
Pazerność Amerykanów nie ma granic. Nie dość, że muszą robić burdel na Bliskim Wschodzie, to jeszcze nawet nie wiem kiedy przejmują miasto z 1/8 zaludnienia Kanady :wink:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 23:52

SKAr7 pisze:
francois pisze:Alex blisko Montreal Impact:
http://www.transfermarkt.de/de/del-pier ... 92268.html
Czyli jednak kierunek USA. IMO dobrze, że Alex będzie gwiazdą w MLS, zamiast grzać ławkę choćby w Anglii.
Pazerność Amerykanów nie ma granic. Nie dość, że muszą robić burdel na Bliskim Wschodzie, to jeszcze nawet nie wiem kiedy przejmują miasto z 1/8 zaludnienia Kanady :wink:
Oj tam, oj tam :prochno:
Ale w kadrze mają większość Amerykanów, a w samym Montrealu i tak większość mieszkańców mówi bodajże po francusku.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2012, 12:26

Dla mnie idealnie by było jakby Lippi tam w Chinach u siebie zaczął tworzyć tą 'chińską Chelsea" i sprowadził sobie Drogbe z właśnie Alexem do ataku. Dwóch magików futbolu z przodu, w pomocy mógłby sieknąć jakiś młodych dobrych pracowitych Chińczyków i by mogli wojować. A przy okazji jakby Alex dostał 6mln dajmy na to za sezon to ładnie by sobie dorobił na emeryturę a właśnie tego mu życzę. On chce grać do 40 - spoko ale finanse finansami, Del Piero musi zarabiać wielkie hajsy bo to mu się należy, pieniądze wszystkiego nie zastąpią ale jakiś smutek bo odejściu z Juve mu wypełnią, przynajmniej jakąś część.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2012, 15:09

http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... e_moja.php

Fajnie by było oglądać Alexa i Trezegola razem :D.


juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 22:51

eh trochę szkoda, że Alexa nie powołał na Euro, to by było dla nas piękne pożegnanie piłkarskie z Juve, bo zapewne coś w Juve ADP jeszcze podziała :)
Ale naprawdę mógłby być dla Włochów czarnym koniem nawet na końcówki meczów..
Co do transferu też chciałbym zobaczyć go jeszcze raz w jednej drużynie z Davidem :)


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2012, 12:21

juventusiak_94 pisze:eh trochę szkoda, że Alexa nie powołał na Euro, to by było dla nas piękne pożegnanie piłkarskie z Juve, bo zapewne coś w Juve ADP jeszcze podziała :)
Ale naprawdę mógłby być dla Włochów czarnym koniem nawet na końcówki meczów..
Włosi na pewno doceniają to, co Alex zrobił dla ich rodzimej piłki, ale myślę, że jego powołanie na Euro nie przeszłoby w opinii publicznej. Spójrzmy obiektywnie - rzadko grał w pierwszym składzie, kondycja już nie ta, a kibicami kadry są przecież także milaniści i interiści.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2012, 13:38

francois pisze:
juventusiak_94 pisze:eh trochę szkoda, że Alexa nie powołał na Euro, to by było dla nas piękne pożegnanie piłkarskie z Juve, bo zapewne coś w Juve ADP jeszcze podziała :)
Ale naprawdę mógłby być dla Włochów czarnym koniem nawet na końcówki meczów..
Włosi na pewno doceniają to, co Alex zrobił dla ich rodzimej piłki, ale myślę, że jego powołanie na Euro nie przeszłoby w opinii publicznej. Spójrzmy obiektywnie - rzadko grał w pierwszym składzie, kondycja już nie ta, a kibicami kadry są przecież także milaniści i interiści.
I racjonalni Juventini. : )

Alex niech idzie do USA!


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2012, 13:49

iltalismano pisze:
francois pisze: a kibicami kadry są przecież także milaniści i interiści.
I racjonalni Juventini. : )

Alex niech idzie do USA!
Iltalismano, czemu do USA? Boisz się, że w silniejszej lidze nastrzela jeszcze trochę goli i wtedy wyjdziesz na ślepego, a nie racjonalnego?
Czy może nie zniósłbyś widoku Alexa np. w Tottenhamie, czy Maladze? Racjonalnie Juve zyskuje przecież zyskuje na odejściu Alexa, co Cię on obchodzi? Racjonalisto :think:

Po tym jak Juve go olało, ma prawo iść wszędzie.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2012, 14:16

italismano to jest hejter Alexa jakiś przysięgły więc ja bym na niego nie zwracał uwagi. Ja jak już wcześniej pisałem, chciałbym, żeby Alex gdzieś poza Europą dostał gigantyczny kontrakt, niech wyciśnie szejków czy innych miliardów jak cytryny. Kasa mu się należy.


Dianabol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 72
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2012, 14:31

Na SJ pojawił się news że Del Piero jest blisko Malagi. Ja tam chciałbym zobaczyć jeszcze Il Capitano w hiszpańskiej lidze. Ciekawe czy by trochę pomógł Maladze bo motoryka w hiszpańskiej bardzo ważna przecież jest.
Ale masakra by była jakbyśmy np. grali z Malagą w LM w 1/8 i Alessandro z wolnego na 0:1 w Turynie :prochno:


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2012, 15:41

Zobaczyć Del Piero w LM byłoby ciekawie. Jeszcze bardziej interesująco gdyby mógł jego klub zmierzyłby się z Juventusem. Znając go myślę, że może zapisać w kontrakcie, że nie będzie grał przeciwko Starej Damie.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2012, 15:42

fallweiss pisze:Zobaczyć Del Piero w LM byłoby ciekawie. Jeszcze bardziej interesująco gdyby mógł jego klub zmierzyłby się z Juventusem. Znając go myślę, że może zapisać w kontrakcie, że nie będzie grał przeciwko Starej Damie.
Ludzie, skąd Wam takie durne pomysły przychodzą do głowy?

Del Piero mam nadzieję pokaże jeszcze kawał dobrej piłki, gdziekolwiek nie zagra i przeciwko komu nie będzie grał.


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2012, 17:09

Ale tu niektórzy głupoty wypisują. Alex do kadry? Eee... Tak w ogóle to niektórzy przekładają dobro Alexa nad dobro klubu. Wiem że to legenda itp. ale czas się pożegnać.

A co do zapiski w kontrakcie to takie coś jest możliwe przy wypożyczeniu, a Alex będzie podpisywał normalny kontrakt. Jak już to jakaś dżentelmeńska umowa, ale i tak by się pewnie nie stało, na pewno chciałby zagrać przeciwko Juve.


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2012, 18:04

[quote="szczypek"[/quote]
Ludzie, skąd Wam takie durne pomysły przychodzą do głowy?
[/quote]

Możesz wykluczyć taką sytuację?. Nie bardzo widzę uzasadnienia w tym co piszesz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2012, 18:19

fallweiss pisze:Możesz wykluczyć taką sytuację?. Nie bardzo widzę uzasadnienia w tym co piszesz.
Uważam, że to durny pomysł, aby Alex wpisywał sobie w kontrakcie, że jak będzie miał zagrać przeciwko Juventusowi to odmówi wyjścia na boisko. Tu nie ma uzasadnienia. Del Piero jest wolnym zawodnikiem i może robić co mu się podoba, o ile nie widzę go w koszulce Interu czy Milanu o tyle w koszulce jakiegoś klubu, z którym zmierzy się Juventus na przykład w Lidze Mistrzów już tak. I nie rozumiem dlaczego miałby wówczas nie grać, bo co? Bo nas skrzywdzi? Z szacunku dla klubu, któremu się poświęcił? Dlatego ma nie zagrać?

Jak dla mnie najlepszy kierunek to ten za oceanem.


Zablokowany