Kontrakt Del Piero

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2010, 15:47

Panowie wiadomo juz cos o nowym kontrakcie dla Il Capitano????? Bo ja nie wyobrażam sobie żeby odszedl po tym sezonie, ba ja nie moge sobie wyobrazic jak bedzie jezeli nawet za 2-3 lata odejdzie, on jest symbolem wszystkiego co w juve wyjatkowe, pasji, emocji, wiary, zwyciestwa, autorytetu, szacunku itd itp, wiec czekam kiedy mu zaproponuja nowa umowe


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2010, 20:48

Jak narazie jego kontrakt obowiazuje do konca sezonu i pewnie pod jego koniec zaczna sie zastanawiac co dalej. Najpewniej wszystko bedzie zalezalo od tego czy Alex bedzie mial jeszcze motywacje i sily, jesli tak to pewnie przedluza z nim umowe na kolejny sezon (i tak co roku) :P


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2010, 21:05

Prawdopodobnie wszystko bedzie zależec od Alexa. Będzie chciał zostać- dostanie nowy kontrakt. Będzie chciał zakończyc karierę-zakończy. Będzie chciał odejśc, bo nie będzie widział, podobnie jak Raul, szans na grę- odejdzie 8)


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2010, 21:08

stahoo pisze:Prawdopodobnie wszystko bedzie zależec od Alexa. Będzie chciał zostać- dostanie nowy kontrakt. Będzie chciał zakończyc karierę-zakończy. Będzie chciał odejśc, bo nie będzie widział, podobnie jak Raul, szans na grę- odejdzie 8)
Mysle ze on predzej powiesi buty na kolku niz przejdzie do innego klubu. Dla niego to nie bedzie jakas wielka tragedia bo praktycznie od reki dostanie jakas robote w klubie (chocby szkolenie mlodziezy)...


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2010, 21:12

Zgodziłbym się, gdyby nie sytuacja z Raulem tego lata ;)

Alex spokojnie może jeszcze pograć 1-2 sezony jako zmiennik w Juve, pytanie, czy za rok w obliczu kupna napastnika zgodzi sie na taki układ. Raul nie zgodził się, mimo, że byłby 3 napadziorem (a może 2 bo Benzema to leszcz).

Liczę, że zostanie, choć rzeczywistośc może być dla niektórych dość brutalna 8)


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2010, 22:18

Pewnie Marotta kopnie go w dupe tak jak Diego i Treze. Zero sentymentow :bravo:


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2010, 18:18

Treze wcale nie jest związany z Juve jakąś wielką nicią emocjonalną, więc porównywanie go z Del Piero nie jest dobre. Kiedyś Alex wypowiadał się, że chciałby grać nawet do 40-tki jeśli zdrowie na to pozwoli.


jara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 2
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2010, 22:20

Alex jest moim Idolem. Chciałbym go zobaczyc na zywo. I oby wiecej takich pilkarzy.
To swietny człowiek :ball: :ok:


Forza Juve!!
bartekoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 144
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2010, 00:20

jara pisze:Alex jest moim Idolem. Chciałbym go zobaczyc na zywo. I oby wiecej takich pilkarzy.
To swietny człowiek :ball: :ok:
Hej jara ja też myślę że Alex to swietny czlowiek :)

Nie jestem sam w swoich przemyśleniach :lol:

Del Piero powinien wypełnić swój kontrakt.


fruwajacy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 180
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2010, 20:45

Del Piero w każdym sezonie zaskakuje wszelkich maruderów twierdzących, że "to już na pewno jego ostatni". Gra świetnie, w decydującym momencie potrafi dograć, strzelić, wyśmienicie wykonać wolnego - jakby nie patrzeć, ciągnie drużynę do przodu. Gdyby odszedł na pewno brakowałoby kogoś z taka charakterystyką. Myślę, że Alessandro sam dobrze o tym wie i nie odejdzie dopóki ktoś taki na jego miejsce się nie znajdzie :)

Poza tym możemy być pewni, że koniec jego piłkarskiego kontraktu będzie początkiem kontraktu Del Piero szkoleniowca/członka zarządu. On zawsze będzie z klubem - przecież on to Juventus!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2010, 01:39

"Nim się ogień w nas wypali
Nim ocean naszych snów
Łyżeczką się odmierzyć da

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
Niepokonanym
Wśród tandety lśniąc jak diament
Być zagadką, której nikt
Nie zdąży zgadnąć nim minie czas"


Liczyłem, że Del Piero zakończy karierę wraz ze zdobyciem jakiegoś ważnego trofeum dla Juve z opaską kapitańską na ramieniu. Po powrocie do Serie A łudziłem się, że może to będzie Liga Mistrzów, ale czas porzucić te mrzonki. Potem myślałem, że może wygramy scudetto, ale wygląda na to, że z tego również nici w tym sezonie. Pinturicchio powinien zostać jeszcze na następny sezon, może w końcu zdobędziemy mistrzostwo. Mam tylko nadzieję, że Alex nie rozmieni się na drobne w jakimś trzeciorzędnym klubie, bo w końcu będzie musiał zrobić miejsce dla kogoś nowego.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2010, 17:07

Wg mnie jest to ostatni sezon Alexa w Juve. Lepiej, żeby zakończył w chwale, najlepiej gdybyśmy coś wygrali w tym sezonie. W meczu z Bari widać było, że kondycja już nie ta co kiedyś.

Jego miejsce drugiego napastnik mógłby zająć Martinez, a miejsce na skrzydle Raffaele Palladino.


mateuz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2009
Posty: 34
Rejestracja: 27 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2010, 17:17

ten Sezon i możliwe że kolejny pogra.. następnie powinien zostać dalej znami .. jako trener ..lub ktoś ważny w zarządzie o właśnie to dla niego miejsce.. bo to legenda . Zastąpić Alexa? nie da się.. jedynie ktoś może grać za niego. Myślałem kiedyś że To będzie Gio .. i mam nadzieje że wróci .. i zacznie czarować w Juve:)


juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 07 września 2010, 16:13

Zaskonczyl kariere? A niby kto nam bedzie strzelal bramki


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2010, 17:14

juventini22 pisze:A niby kto nam bedzie strzelal bramki
Każdy nam może strzelić, taka prawda. Dopóki Chiellini się nie obudzi, De Ceglie nie wyleci ze składu, to każdy.


Zablokowany