Mercato (zima 2011/12)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 01:15

Tak szczerze to mi Giovinco też się nie uśmiecha, jako cofnięty napastnik, ale sezon jeszcze długi i wiele może się wydarzyć. Jego cena na pewno będzie dużo niższa niż takiego Rossiego. Różnica mogłaby być wykorzystana do wyciągnięcia jakiegoś skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, bo tutaj jest słabizna. Giovinco też może grać na tej pozycji. Dla mnie trzeba poważnie brać go pod rozwagę, jeśli tylko Conte ma zamiar dawać mu pograć.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 05:41

Hulk to zawodnik nie z tej ziemi. Za niego oddałbym Chielliniego, Marchisio i Buffona. Szkoda, że pewnie pójdzie do PSG, MC itp


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 08:46

mateusz6 pisze:Hulk to zawodnik nie z tej ziemi. Za niego oddałbym Chielliniego, Marchisio i Buffona. Szkoda, że pewnie pójdzie do PSG, MC itp
niestety ciągle śpimy z takimi transferami, spokojnie można było powalczyć o niego parę sezonów temu, gdzie było już widać, że to mega talent i niestety można takich zawodników wymieniać i wymieniać... na zakup Aguero też za późno się zdecydowaliśmy, bo nie mając niewyczerpanych zasobów finansowych kupić kogoś z czołówki w jego najwyższej formie jest niemożliwe.

Neymar, Hulk, Di Maria, Ozil ( jak chciał go u nas Diego ), i wiele ciekawych nazwisk, o które mogliśmy się pobić parę lat temu, a teraz zapewne mieć ich w pierwszym składzie...


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 09:38

Szczerze to jestem zdania, że zespół stworzony z wielkich nazwisk nie będzie się sprawdzał. W składzie przypadłoby się 2-3 wielkich zawodników na których pracują rzemieślnicy. Wtedy to wszystko ładnie się uzupełnia. W tej chwili kupno w serie a zawodnika za 40 mln to fantastyka i żaden klub tyle nie wyda na jednego piłkarza.
Z tego co kojarzę to chyba tylko Milan kupił Zlatana za 24 mln i to była największa kwota wydana na 1 zawodnika przez włoski klub. Reszta nie przekroczyła bariery 20 mln. Juve też stara się tego trzymać kupując jak najlepszych piłkarzy za pieniądze w granicach 10-15 mln i jak dla mnie transfery Lichtsteinera, Vidala i Pirlo to strzały w 10. Kupno Vucinica to dobra inwestycja na kilka lat dla kreatywności w ataku. Wykupienie Matriego i wyrobnika Pepe to bardzo dobre posunięcia. Nie potrzeba nam na chwile obecną graczy o takiej wartości bo niczego to nie gwarantuje. Poza tym jestem pewny, że w styczniu Marotta posprząta nieco w kadrze i pozbędzie się Amauriego, Iaquinty, Toniego, Motty, Grosso i zapewne Manningera. Trochę pieniążków do klubowej kasy wpadnie, trochę oszczędzimy (czyli zarobimy) no i statystycznie też średnia wieku się zmniejszy.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 09:52

Hulk czy Neymar w zimie są na pewno poza zasięgiem...
Ale gdybyśmy się zakwalifikowali do Ligi Mistrzów kupno jednego z nich byłoby możliwe, i tutaj mam na myśli Hulka.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 09:54

Mate.G pisze:Hulk czy Neymar w zimie są na pewno poza zasięgiem...
Ale gdybyśmy się zakwalifikowali do Ligi Mistrzów kupno jednego z nich byłoby możliwe, i tutaj mam na myśli Hulka.
Skoro Porto wpisalo mu klauzule odejscia 100 mln, i odrzucilo propozycje Anży 80 mln, to czego oczekujesz. Skoro Falcao odszedł za 40 mln, za Hulka trzeba byłoby wybulić z 60-70 MINIMUM na chwile obecna. Nie ma szans. Juz realniejszy i 2x tanszy jest Rossi czy Benzema.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 10:01

Tego nie wiedziałem :)
Moim zdaniem powinniśmy ściągnąć w zimie kogoś na lewą obronę i Rhodolfo.

Może Hulkowi znudzi się gra w Porto i będzie chciał przejść do Juve gdy skończy się kontrakt :prochno:
Cały czas myślałem, że Hulk to skrzydłowy ale myliłem się.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 10:04

Jeżeli Real ściągnie tego Neymara, a Igła będzie strzelać tak jak ostatnio to naszym obowiązkiem jest zacząć uwodzić Benzemę :)


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 10:10

Dobra myśl aczkolwiek moim zdaniem Neymar przejdzie do City razem z Hulkiem. "szejki" są bogate i zgarniają najlepszych zawodników :angry:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 10:35

Neymar i Hulk do City? Byłoby cudnie bo wtedy będzie można wyciągnąć za półdarmo kogoś z City.
PS. Kilka dni temu jakiś mediolański dziennik podał, że Storari 2014. Ktoś coś wie na temat, podpisał czy nie podpisał?


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 11:08

Ouh_yeah pisze:PS. Kilka dni temu jakiś mediolański dziennik podał, że Storari 2014. Ktoś coś wie na temat, podpisał czy nie podpisał?
http://sport.virgilio.it/diretta/2011/1 ... _4176.html
Ponadto jego zarobki wzrosły z 1,2 mln ojro, do 2 mln.
Nie wiem czy przypadkiem nie było też newsu o tym na naszej stronie.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 11:19

mateusz6 pisze:Hulk to zawodnik nie z tej ziemi. Za niego oddałbym Chielliniego, Marchisio i Buffona.
I jeszcze nowy stadion.

Zimą postarać się o dobrego stopera i powinno być w porządku. Potwierdzone info.

Odnośnie Neymara, po co nam kalka Robinho?


Forza Juve!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 11:25

Don Mateo pisze:
mateusz6 pisze:Hulk to zawodnik nie z tej ziemi. Za niego oddałbym Chielliniego, Marchisio i Buffona.
I jeszcze nowy stadion.

Zimą postarać się o dobrego stopera i powinno być w porządku. Potwierdzone info.
True story? :think:

W sumie to jest jakiś pomysł. Np. ten Rhodolfo. Tylko czy to zonaczałoby przekwalifikowanie Kielona na left-backa? A może?
Don Mateo pisze:Odnośnie Neymara, po co nam kalka Robinho?
Bo Robinho dobrym zawodnikiem jest?
Ale mamy na niego taką szansę, jak Szombierki Bytom na LM.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 11:41

Natomiast Juve miałoby realną szansę na pozyskanie Van deer Vaarta. Gość jest niezadowolony z pełnionej przez siebie roli na boisku i nie jest wykluczone, że wkrótce może opuścić szeregi "Tottenhamu". Jako zmiennik Vidala, ewentualnie Pirlo w sam raz. Mam nadzieje, że sprawa będzie się rozwijać,a Giuseppe poudaje "przyczajonego tygrysa" 8) .


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 11:48

Hulk nie ma szans przesadzaja z cena za niego a po za tym na jego pozycji mamy Vucinica co gra podobnie tylko jest starszy .
Ale obserwowanie ligi portugalskiej jest bardzo wskazane mam nadzieje że nadal juve mysli nad Yannick Djaló ciekawy zawodnik i nie drogi jak na razie.
Szkoda że nie powalczylismy o Simon Kjaer moze jeszcze przy słabszym sezonie Romy bedzie szansa.


Zablokowany