Mercato (zima 2011/12)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 19:53

jakku1 pisze:Negocjujemy nie tylko Nainggolana ale takze Bahramiego z Violi. Podobno Conte woli Szwajcara, ale Fiorentina nie chce go za cholere puscic.
Trzymam kciuki za Viole, oby sie nie ugieli i jeszcze przedluzyli kontrakt z Behramim.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 19:54

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-a ... omosc.html

8 baniek za Alexa, w obliczu tego transferu moim zdaniem Caceres jest za pół-darmo. Inna sprawa, że Araby raczej się nie liczą z dolarami. Chciałbym zobaczyć wymiankę Pazienca-Naingollan ale tak, żebyśmy do wszystkiego dopłacili 3-4 mln i połówkę Ekdala.


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 20:37

Podobno kupilismy jakiegos 20 latka z Vicenzy.
Niko Bianconiego, odrazu pojdzie na wypozyczenie , moze do premier league


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 21:28

rosomak pisze: Musicie zrozumiec ze walczymy o puchar wloch i scudetto
A ja głupi myślałem, że celem nadrzędnym jest LM...


juventino2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lipca 2007
Posty: 57
Rejestracja: 12 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 21:37

rosomak pisze:Podobno kupilismy jakiegos 20 latka z Vicenzy.
Niko Bianconiego, odrazu pojdzie na wypozyczenie , moze do premier league
A przypadkiem nie mieliśmy już tego gracza u siebie ? :think:


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 21:41

Ściąganie takich młodych graczy napawa optymizmem na przyszłość, ale jeszcze bardziej cieszy dyspozycja Immobile w Pescarze (nie wiem czy ta nazwa się odmienia tak jak ja to zorbiłem). 16 bramka jak do tej pory w tym klubie.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 21:51

Castiel pisze:
rosomak pisze: Musicie zrozumiec ze walczymy o puchar wloch i scudetto
A ja głupi myślałem, że celem nadrzędnym jest LM...
Jasne, że calem jest Liga Mistrzów, ale to nie znaczy, że mamy się poddać i wyłożyć lachę na Scudetto.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 21:51

rosomak pisze:Podobno kupilismy jakiegos 20 latka z Vicenzy.
Niko Bianconiego, odrazu pojdzie na wypozyczenie , moze do premier league
Nie kupiliśmy. To nasz wychowanek i tylko zmieniono klub do jakiego byl wypożyczony na słabszy (Vicenza --> Vise) Tak samo stalo się z Fausto Rossim.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 21:57

Kurczę kolejną kwestią, która mnie śmieszy jest to odwieczne przekonanie kibiców, że wiedzą lepiej niż trener. Ok Bahrami, sorry wszystkim, ale jeśli Conte go chce to chyba wszyscy powinniśmy kibicować takiemu transferowi, bo jednak Conte - go chce - a nie mamy powodu na dzisiaj, żeby mu nie ufać, bo jednak Antek chce zawodników którzy pasują do jego koncepcji, więc wygląda na to, ze Szwajcar bardziej pasuje niż Belg i tylko trzeba kibicowac, zeby Marotta spełnił jego życznie a nie swoje, bo okaże się, że bedzie tak samo jak z Pazienza albo Ziglerem, Marotta ich weźmie a póżniej będzie tylko szukał im klubu, więc po co to?

OK. trener jest rozliczany z sukcesów z drużyną, więc Conte chce Rasiaka robimy wszystko, żeby Rasiak przyszedł do Juve, Rasiak się nie sprawdza no to odpowiada za to Antek bo go chciał prosta sprawa.
A nie tu pojawiają sie głosy, że Bahrami bee ale Belg jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, to nie my trenujemy i widzimy ich na codzien, zeby o tym decydować.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 22:01

Robaku pisze:Kurczę kolejną kwestią, która mnie śmieszy jest to odwieczne przekonanie kibiców, że wiedzą lepiej niż trener. Ok Bahrami, sorry wszystkim, ale jeśli Conte go chce to chyba wszyscy powinniśmy kibicować takiemu transferowi, bo jednak Conte - go chce - a nie mamy powodu na dzisiaj, żeby mu nie ufać, bo jednak Antek chce zawodników którzy pasują do jego koncepcji, więc wygląda na to, ze Szwajcar bardziej pasuje niż Belg i tylko trzeba kibicowac, zeby Marotta spełnił jego życznie a nie swoje, bo okaże się, że bedzie tak samo jak z Pazienza albo Ziglerem, Marotta ich weźmie a póżniej będzie tylko szukał im klubu, więc po co to?

OK. trener jest rozliczany z sukcesów z drużyną, więc Conte chce Rasiaka robimy wszystko, żeby Rasiak przyszedł do Juve, Rasiak się nie sprawdza no to odpowiada za to Antek bo go chciał prosta sprawa.
A nie tu pojawiają sie głosy, że Bahrami bee ale Belg jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, to nie my trenujemy i widzimy ich na codzien, zeby o tym decydować.
Z całym szacunkiem dla Conte, ale to tylko człowiek, żaden wizjoner. To, że kogoś chce, nie oznacza, że mamy wszyscy na to iść. Jedna z jego wizji jak na razie się sprawdza, mianowicie Vucinić. Nie zapomnijmy, że on chciał Estiego i Boriello... :whistle:


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 22:02

Robaku pisze: A nie tu pojawiają sie głosy, że Bahrami bee ale Belg jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, to nie my trenujemy i widzimy ich na codzien, zeby o tym decydować.
Ale Behrami na europejskich boiskach trochę czasu już spędził i chyba co niektórzy wiedzą na co go stać i chyba na tej podstawie mogą stwierdzić czy tego właśnie potrzebujemy? Mi się marzy Fernando z Porto, ale co z tego...Conte go chyba nie chce, ale nikt mi nie powie, że Behrami będzie bardziej przydatny od Fernando.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 22:07

widzialem kilka spotkan fiorentiny, behrami to istna maszyna do walki, koles gryzie trawe az milo, jest najlepszym zawodnikiem fiorentiny.
wole nainggolana nawet za 15mln, ale behrami to takze dobry pilkarz


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 22:11

Zauważyliście, że Ciro Immobile kolejną bramkę dzisiaj strzelił? Może będą z niego ludzie w Serie A ?


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 22:18

Filip pisze:Zauważyliście, że Ciro Immobile kolejną bramkę dzisiaj strzelił? Może będą z niego ludzie w Serie A ?
Wolałbym jego niż Boriello, ale znając podejście naszych działaczy do wychowanków to Juventus to dla niego za wysokie progi. Chociaż spokojnie mógłby wchodzić na ostatnie kwadranse z jakimiś słabszymi drużynami.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 22:25

Castiel pisze:spokojnie mógłby wchodzić na ostatnie kwadranse z jakimiś słabszymi drużynami.
No to by mu bardzo dużo dało. W dodatku znając zmiany Conte to by sobie chłopak pograł że hoho.
Poza tym Borriello to jest gościu, który już grał w Milanie i Romie, potrafi sobie radzić z presją, a Immobile to młokos który strzelił trochę bramek w Serie B.

Najfajniejsze w transferze Caceresa jest to, że po nim naprawdę widać, że jest wniebowzięty transferem do Juventusu i śledził nasze poczynania będąc w Hiszpanii.


Zablokowany