Mercato (zima 2011/12)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 12:34

Caceres jest ponoć coraz bliżej Juve. Transfer niezły, ale oferta 3mln za wypożyczenie + 7mln za wykup, o której mówi praca jest zawyżona. Czy Urugwajczyk jest warty 10mln? Mam wątpliwości.

Martwi mnie inna informacja, podobno mamy poważnego konkurenta w walce o Hummelsa. Mats to moje marzenia na letnie marcato, szkoda byłoby przegrać walkę o niego.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 12:41

10 mln E za Caceresa to trochę sporo. Jednak czasem jest tak, że trzeba przepłacić :/. Taki zawodnik, jak Urugwajczyk jest nam potrzebny. Co do tego nie mam wątpliwości.

Konkurencja o Hummelsa bardzo poważna. Ferdinand ma swoje lata i znalazło by się pewnie miejsce dla Niemca, kiedy Vidic wróciłby do zdrowia.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 12:49

pumex pisze:Caceres na środku nigdy wybitnie nie grał, co więcej, babole na tej pozycji nie były mu obce. Natomiast na boku obrony dawał i daje rade. Jakby był zmiennikiem Rysia... ach, cud, miód, malina
Wczoraj nawet fajnie smigał w meczu z Realem. No ale zadowolony z wyniku meczu raczej nie będzie...
pumex pisze:Caceres jest ponoć coraz bliżej Juve. Transfer niezły, ale oferta 3mln za wypożyczenie + 7mln za wykup, o której mówi praca jest zawyżona. Czy Urugwajczyk jest warty 10mln? Mam wątpliwości.
6-7 mln byłby w sam raz.


nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 13:46

Amauri wyląduje na drugim końcu świata? O taaaak :smile:
Może jeszcze parę groszy wpadnie do kieszeni.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 14:05

nynek pisze:Amauri wyląduje na drugim końcu świata? O taaaak :smile:
Może jeszcze parę groszy wpadnie do kieszeni.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html
Amauriego chciał OM, Tote itd., ale jak się pewnie okaże pójdzie tam, gdzie pensję będzie miał największą i mam nadzieję, że pójdzie do Chin i nigdy nie usłyszę już o tym zawodniku. Wielki zawodnik, któremu mówi się, że nie ma miejsca, zostaje a potem pół roku płaczę jak taka gwiazda może nie grać? głupi transfer i głupi koniec jego kariery w Juve.


A pamiętam mecze z Realem, gdzie wg, jednego z komentatorów Real chciał dać z Amuariho 40 mln xd :angry: teraz oni opychaliby go do Chin a my śmialibyśmy się z ich głupoty


Caceres? Pepe też nie był wart 7 mln a ratował nam w tym sezonie nie raz tyłek. Jeżeli chcemy czegoś więcej rezerwowi nie mogą być taką przepaścią z pierwszym składem jak Lichy Motta xd


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
grusio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2007
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 14:15

Caceres rzeczywiście z Realem całkiem ładnie sobie radził, ale powiedziałbym raczej, że grał na prawej stronie. Parę razy ładnie zadryblował, jego centry były w miarę celne a i motorycznie bardzo dobrze. Tylko, że prawego nie potrzebujemy. Jako defensor jest twardy i nieustępliwy, co często kończy się kartkami. Mimo wszystko zaryzykowałbym. Na pewno lepiej sprawdziłby się jako partner Barzagliego w obecnej formacji, niż Bonucci, który byłby ok jako solidny rezerwowy.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 14:19

Caceres jest moim zdaniem bez wątpienia piłkarzem wartym te 10 baniek - pytanie tylko, czy wart jest tyle w Juventusie, gdzie byłby w zasadzie zapchajdziurą. Moim zdaniem warto zapłacić te 3 mln i zobaczyć jak sprawdziłby się łatając dziury w środku i na lewej stronie. Jeżeli nadspodziewanie dobrze, to wówczas byłbym skłonny zasugerować wykupienie go. Jeżeli nie - no cóż, przynajmniej te trzy bańki sprawią, że nie dostaniemy zawału jak Lichego dopadnie jakaś kontuzja.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 14:24

Naprawdę porypany z niego facet, jeśli zgodzi się na powrót do Juventusu, który zrezygnował z niego półtora roku temu, i to jeszcze na ławkę :prochno:


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 14:27

Jak dla mnie to Aleksandar Kolarov byłby idealny na LO. Gra niewiele w MC i może skusiłby się na przeprowadzkę w Alpy :wink:


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 14:32

Dlaczego Caceres miałby być rezerwowym? Dlaczego nie mógłby zagrać na lewej, a na środku Chiellini i Barzagli?


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 14:45

grusio pisze:Caceres rzeczywiście z Realem całkiem ładnie sobie radził, ale powiedziałbym raczej, że grał na prawej stronie.
no nikt nie mówi, że nie grał na prawej. Jak dla mnie Caseres tylko na bok obrony (strona dowolna). W środku tylko w awaryjnych sytuacjach.
grusio pisze:Tymczasem City chce wyłożyć 72mln funtów na Van Persiego i 200tys. jako tygodniówkę dla niego. po co im kolejny napastnik?
...żeby nam mogli sprzedać Dzeko <fap fap fap>
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2011, 14:57 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


grusio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2007
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 14:51

Wybacz, nie doczytałem.

Tymczasem City chce wyłożyć 72mln funtów na Van Persiego i 200tys. jako tygodniówkę dla niego. po co im kolejny napastnik?


Mr.Y

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2011
Posty: 44
Rejestracja: 14 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 20:59

Jestem jak najbardziej za Caceresem waleczny chłopak jest i to jest zdecydowanie jego atut. W zimie lepszego nie znajdziemy, a 10 mln &#8364; to nie jest taka duża suma. Trzeba się przestawić z denominacji, która ostatnio miała miejsce w Europie z &#8364;uro na Petrodolary.
Co do Hummelsa to nie nie wierze w ten transfer. Jesteśmy za słabi by go wyciągnąć przejdzie do Arsenalu, L'poolu lub innego Realu no jest jeszcze Chelesa, Milan i City oraz Bayern (który zgarnia wiele gwiazd Bundesligi do swojego teamu). Ale nie powiem - był bym zadowolony jak by trafił do Juve.
City i Van Persie? - w tej chwili naprawdę nic mnie nie zdziwi :D


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 21:48

Jak dziś wszedłem na Sport.pl i przeczytałem nagłówek newsa, 'Vargas przechodzi o Napoli', to serce przestało mi bić na moment. Chwilę później okazało się, że chodzi o jakiegoś 22 latka. :smile:


Obrazek
Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 21:55

grusio pisze: Tymczasem City chce wyłożyć 72mln funtów na Van Persiego i 200tys. jako tygodniówkę dla niego. po co im kolejny napastnik?
A Van Persiemu przypadkiem nie kończy się kontrakt po sezonie? Jeśli tak to po jaką cholerę mieliby płacić takie szalone pieniądze za gracza, z którym w styczniu mogą się dogadać odnośnie podpisania umowy po wygaśnięciu jego kontraktu z Arsenalem?


Sapere Aude!
Zablokowany