Mercato (zima 2011/12)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 listopada 2011, 20:02

annihilator1988 pisze:Podobno Giuseppe poinformował świat, że Krasić jest "do wyjęcia" za 10 mln euro . Trochę mało :/ Miałem nadzieje, że uda się odzyskać całość kapitału, który zainwestował Juventus w Serba.
jakku1 pisze:Podobno Paratci byl wczoraj w Londynie ogladac...
Skąd wy bierzecie takie informacje o rzekomych transferach?
Tzn. jakich stron używacie?


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2011, 20:20

pablo1503 pisze:
annihilator1988 pisze:Podobno Giuseppe poinformował świat, że Krasić jest "do wyjęcia" za 10 mln euro . Trochę mało :/ Miałem nadzieje, że uda się odzyskać całość kapitału, który zainwestował Juventus w Serba.
jakku1 pisze:Podobno Paratci byl wczoraj w Londynie ogladac...
Skąd wy bierzecie takie informacje o rzekomych transferach?
Tzn. jakich stron używacie?
Takich: http://www.sevillafc.pl/news/krasic-zim ... ville-1203
http://www.solojuve.com/transfery/marot ... rasica.php

Wiadomo,nie ma pewności, że tak będzie, ale w każdej plotce jest ziarenko prawdy


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2011, 20:29

pablo1503 pisze:Skąd wy bierzecie takie informacje o rzekomych transferach?
Tzn. jakich stron używacie?
Właśnie, właśnie...podawać źródła, za to kartki sie powinny sypać :smile:

"h) Przy cytowaniu informacji z innych portali należy podawać DOKŁADNY ODNOŚNIK aby forumowicze i administatorzy mogli sprawdzić jej wiarygodność. "
"Hiszpański klub ponoć szuka kreatywnego zawodnika do linii pomocy i zdaniem trenera Marcelino Krasic byłby strzałem w dziesiątkę."
LOL, pierwszy raz słowa "Krasić" i "kreatywny" wystąpiły w jednym zdaniu.
jakku1 pisze:Podobno Paratci byl wczoraj w Londynie ogladac...

Hummelsa.
No tak, ale to podobno dopiero w lecie...W styczniu to wiesz, max Kroldrup.


EDIT:

Ależ ostatnio wysypało plotkami. Hummels, Olić, Kuzmanovic, Capdevilla, teraz jeszcze Robben :prochno:
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2011, 20:40 przez alina, łącznie zmieniany 2 razy.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2011, 20:30

Szkoda, ze Marotta sie wypowiadal ostatnio, ze nie maja w planach pozbywac sie Krasica a tam w zrodle jest TMW, jak dla mnie niezbyt wiarygodny plotkarski portal.





KLIK ==>www
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 24 listopada 2011, 21:25

Jak mam podac zrodlo do informacji z telewizora?:prochno:

To znaczy, czesc informacji czerpie np. z forum Juventuz.com, gdzie ludzie maja wloskie kanaly i sledza caly dzien Sky Sport Italia. Potem wrzucaja zaslyszane wiesci na forum. Tak jest i w przypadku Hummelsa. Tutaj jest link do informacji z TJ (pare minut temu wrzucili akurat tekst na ten temat):

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=71680

No ale gdyby akurat TJ nie wrzucilo tych wiesci na strone, to nie mialbym jakiego linka podac. I co wtedy, kartka?; /


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 24 listopada 2011, 21:31

annihilator1988 pisze:Podobno Giuseppe poinformował świat, że Krasić jest "do wyjęcia" za 10 mln euro . Trochę mało :/ Miałem nadzieje, że uda się odzyskać całość kapitału, który zainwestował Juventus w Serba.
Nadzieja matka głupich. ;) Nie ma podstaw do liczenia na to, że otrzymamy za Krsicia zainwestowane pieniądze, już na etapie kupna przez nas przeszacowano jego umiejętności, sam Serb swoją grą sprawy nie ułatwił.
Nie mamy żadnego towaru na sprzedaż godnego wielkich pieniędzy.
Na fortunę za Melo też się nie nastawiajcie, Galatasaray nie zapłaci sumy odstępnego. Mogę się o to założyć.

Popieram wniosek o podawanie źródeł. To rozwieje wiele wątpliwości. ;)

@jakku1
Musisz czychać z aparatem w ręku i szybko robić zdjęcie telewizora :D
Link do forum chyba wystarczy. :)[/b]


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2011, 21:44

jakku1 pisze:Jak mam podac zrodlo do informacji z telewizora?:prochno:

To znaczy, czesc informacji czerpie np. z forum Juventuz.com, gdzie ludzie maja wloskie kanaly i sledza caly dzien Sky Sport Italia. Potem wrzucaja zaslyszane wiesci na forum. Tak jest i w przypadku Hummelsa. Tutaj jest link do informacji z TJ (pare minut temu wrzucili akurat tekst na ten temat):

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=71680

No ale gdyby akurat TJ nie wrzucilo tych wiesci na strone, to nie mialbym jakiego linka podac. I co wtedy, kartka?; /
Na solojuve wiadomość była dzis od rana. Spokojnie, żartuję z tymi linkami :D

Nie wiem czy sie nie rozpędzają z tymi newsami. Pewne (?), że Paratici tam był. Ale kogo obserwował to już nie wiadomo. Może Walcott? Goetze? Obie drużyny mają co najmniej kilka fajnych opcji.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2011, 23:45

ja sie nie spodziewam duzych transferow w zime, mysle ze przyjdzie jakis stoper jako uzupelnienie skladu, wtedy chiellini do konca sezonu bedzie lewym obronca


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 listopada 2011, 00:40

Juras_Senat pisze:
annihilator1988 pisze:Podobno Giuseppe poinformował świat, że Krasić jest "do wyjęcia" za 10 mln euro . Trochę mało :/ Miałem nadzieje, że uda się odzyskać całość kapitału, który zainwestował Juventus w Serba.
Nadzieja matka głupich. ;) Nie ma podstaw do liczenia na to, że otrzymamy za Krsicia zainwestowane pieniądze, już na etapie kupna przez nas przeszacowano jego umiejętności, sam Serb swoją grą sprawy nie ułatwił.
Nie mamy żadnego towaru na sprzedaż godnego wielkich pieniędzy.
Na fortunę za Melo też się nie nastawiajcie, Galatasaray nie zapłaci sumy odstępnego. Mogę się o to założyć.

Popieram wniosek o podawanie źródeł. To rozwieje wiele wątpliwości. ;)
Dziadu jesteś :wink: Zresztą, zawsze istnieje procent nadziej, że Andży, bądź Malaga zaoferuje to 12-13 mln euro za Brazylijczyka, czy Serba. To nie są wielkie pieniądze, ale na pewno pozwolą w miejsce w/w dwójki sprowadzić zawodnika, który da to "coś" dużynie Alexa i Conte .Podobno Melo jest czołową postacią w swoim klubie, a to z pewnością procentuje


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 listopada 2011, 01:30

10 mln € za gościa, który siedzi na trybunach to i tak zaskakująco dużo. Zbyt łatwo się pozbywamy graczy. Jeszcze się nam znudzi Pepe, gdyż jego repertuar jest tak samo wąski jak Krasicia.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 listopada 2011, 10:46

zoff pisze:10 mln € za gościa, który siedzi na trybunach to i tak zaskakująco dużo. Zbyt łatwo się pozbywamy graczy. Jeszcze się nam znudzi Pepe, gdyż jego repertuar jest tak samo wąski jak Krasicia.
Nie oszukujmy się ale Pepe musi się nam znudzić aby na jego Miejsce przyszedł ktoś o wiele lepszy.. Osobiscie, jezeli mamy grać 4-3-3 to widział bym w tym miejscu Reusa,Gotze badz Hulka.


Dream,dream,dream..


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 listopada 2011, 11:24

Dream, dream, dream. Jak juz marzyć to lepiej o Messim...

Ja bym się zastanowił nad Lavezzim. Piłkarz dobry, choć niewybitny. Do 4-3-3 pasuje, od biedy jako "10" do 4-4-2. Ograny w Serie A, nie stary, w formie.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 listopada 2011, 12:00

francois pisze:Flamini - za darmo przyjąłbym w Juve z radością.
A to on się czymś wyróżnia oprócz 4,5 mln kontraktu?


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 listopada 2011, 12:20

stahoo pisze:Dream, dream, dream. Jak juz marzyć to lepiej o Messim...
stahoo pisze: Ja bym się zastanowił nad Lavezzim. Piłkarz dobry, choć niewybitny. Do 4-3-3 pasuje, od biedy jako "10" do 4-4-2. Ograny w Serie A, nie stary, w formie.
Trochę Ci brakuje konsekwencji :D W obecnej chwili Lavezzi to podobny poziom abstrakcji jak Messi. Raz, że w Neapolu budują silny zespół na lata - to nie Udinese, które się wiecznie wyprzedaje. Tak jak De Laurentiis nie chciał słyszeć o sprzedaży Hamsika, kiedy mówiło się że Milan daje za niego grube miliony. Tym bardziej wątpię żeby miała go przekonać magiczna oferta Marotty opiewająca na jakieś 15 baniek. Po drugie, widać że trener bardzo liczy na Lavezziego i rola Argentyńczyka w zespole jest bardzo ważna. Można go krytykować za niewykorzystane akcje, można mówić że napastnik powinien mieć na koncie więcej goli, ale tak naprawdę gość wykonuje tam świetną robotę, cieszy się zaufaniem kibiców, trenera i kolegów i naprawdę nie wiem dlaczego miałby się ruszać z Neapolu.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 listopada 2011, 12:28

No ja Cię proszę :prochno:

Dajemy 25 mln € Napoli + Marotta wypija flaszkę z ich dyrektorem sportowym i już się zaczynają negocjacje, choć pewnie skończyłoby się na 10 mln € więcej. Jest spore prawdopodobieństwo, że Lavezzi chciałby przejść do Juve.

Do Barcelony po Messiego nie ma po co jechać ze 150mln €. A i sam Messi nie do końca pewnie wie o istnieniu takiego klubu jak Juventus.

PS. To jak nie Lavezzi to Jovetic lub Rossi. :]


Zablokowany