Carlos Tevez

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 20:25

Wojtek pisze:I bardzo dobrze, mamy za dużo napastników już teraz - DP,Toni,Matri,FQ,Vucinic już nawet nie wspominam o Amaurim i VI. Potrzebujemy LO i SO.
Po co Tevez, skoro dwóch z napastników na bank poleci, Del Piero pewnie skończy karierę, a Toni i Quagliarella też długo tu miejsca nie zagrzeją?:bravo:
Idąc tym tropem, to po co nam LO skoro jest De Ceglie, Grosso, Chiellini i od biedy Vidal. No i w końcu SO? Kpiny, skoro jest Chiellini, Bonucci, Barzagli, Sorensen, a i Chilijczyk też może tu pograć:angry:

Z takich okazji trzeba korzystać jeśli nadarza się szansa. Chociaż może lepiej poczekać do lata, jak w składzie zostanie Matri z Vucinicem i kupować na chybcika nołnejmów z Serie A? :think:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 20:30

Wypożyczenie Teveza byłoby niezłym rozwiązaniem, zwłaszcza półroczne. Zbyt wiele byśmy na tym nie stracili, a nuż jeszcze coś by z tego dobrego wyszło. Jednak wątpię, że Marotta się na to zdecyduję.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 21:48

probeert pisze:Marotta dementuje pogłoski na temat zainteresowania Carlosem:
http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... talks-with
No wlasnie. Z dotychczasowej Marottowej praktyki wiemy, ze jak Beppe mowi, ze sie kims nie interesujemy, to jest to prawda.

Z drugiej strony, moze facet wyciagnal lekcje z lata i zdaje sobie sprawe, ze kazde slowo prasie ma swoje konsekwencje. Chociaz to zdecydowanie mniej prawdopodobny scenariusz.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 01:50

Radzę jak najszybciej zapomnieć o tym zawodniku. Facet mógł stać się wielki, ale wybrał inny sposób postępowania. Nie ma szans na jego sprowadzenie do Juve. Poza tym kosztowałby krocie, zarabiał krocie i wcale nie jest powiedziane, że będzie grał super hiper. Tevez pownien się zastanawiać czy czy ma jeszcze szanse na grę w jakimkolwiek klubie poza City. Ze względu na kwotę odstępnego, kontrakt i charakter wątpię by ktoś tak zaryzykował.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 14 października 2011, 00:25

Ja wiem kto by zaryzykował. Real, Inter, Anży


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 14 października 2011, 20:08

Castiel pisze:Radzę jak najszybciej zapomnieć o tym zawodniku. Facet mógł stać się wielki, ale wybrał inny sposób postępowania. Nie ma szans na jego sprowadzenie do Juve. Poza tym kosztowałby krocie, zarabiał krocie i wcale nie jest powiedziane, że będzie grał super hiper. Tevez pownien się zastanawiać czy czy ma jeszcze szanse na grę w jakimkolwiek klubie poza City. Ze względu na kwotę odstępnego, kontrakt i charakter wątpię by ktoś tak zaryzykował.
A ja właśnie bym zaryzykował. Oczywiście tylko wówczas, gdy będziemy w stanie spełnić jego wymagania finansowe (mógłby zostać najlepiej zarabiającym piłkarzem w zespole, ale pensja w granicach 6-7 mln euro rocznie to maksimum).

Jeśli chodzi o jego zachowanie to on ma przede wszystkim być skuteczny, a nie grzeczny. Ma grać w piłkę, a nie chodzić do kościoła z drużyną. W United nie sprawiał większych problemów dopóty, dopóki nie wyszła na jaw sprawa z jego wykupieniem. Do City przeszedł po to, żeby zagrać na nosie Fergusonowi (a przy okazji dla kasy). W poprzednich dwóch sezonach strzelał dla City ponad 20 bramek w samej tylko lidze. Biorąc pod uwagę okoliczności można go mieć w promocyjnej cenie, więc warto zaryzykować.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 października 2011, 21:05

ewerthon pisze:Wypożyczenie Teveza byłoby niezłym rozwiązaniem, zwłaszcza półroczne. Zbyt wiele byśmy na tym nie stracili, a nuż jeszcze coś by z tego dobrego wyszło. Jednak wątpię, że Marotta się na to zdecyduję.
Może inaczej ,nie tyle co sie zdecyduje ,a raczej nie da rady wynegocjować półrocznego wypożyczenia :D


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 października 2011, 12:43

Czytałem ostatnio, że Corinthians lada moment przedstawi ofertę za Teveza. Za Argentyńczyka mają zapłacić podobno około 25mln. Opcja gry w Brazylii będzie dla Teveza niezwykle kusząca. Jeśli kluby się dogadają, to myślę, że Carlos bez namysłu zgodzi się na taką przeprowadzkę.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2011, 12:56

Pewnie tak. Tevez to kolejny przykład piłkarza, gdzie rozwój fizyczny, a także stricte piłkarski poszedł znacznie dalej niż rozwój umysłowy, który gdzieś tam zatrzymał się w wieku 16 lat. Piłkarz nietuzinkowy, przydałby się Juventusowi.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 16 października 2011, 16:17

Wygląda na to, że Tevez nie ma ochoty na wypożyczenie:
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Tevez ... &_ticrsn=3
Z pewnością zawęża to grono klubów chętnych do zatrudnienia go. Nie mniej jednak ciągle uważam, że warto zaryzykować.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Nedved4life

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2011
Posty: 140
Rejestracja: 30 lipca 2011

Nieprzeczytany post 16 października 2011, 17:10

Nie wiem czy faktycznie on to powiedział czy to zwykła plota ale jeśli to prawda to raczej Anżi albo Sao Paolo.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2011, 11:40

Mała ciekawostka: według bukmacherów Juventus jest faworytem do pozyskania Teveza
Tak wyglądają kursy:
Juventus 3.75
Corinthians 5.0
Milan 7.0
Inter 7.0
Real Madrid 8.0
PSG 9.0
Boca Juniors 11.0
Napoli 13.0
West Ham 17.0
Chelsea 17.0
Arsenal 21.0
Barcelona 21.0

KLIK!

Ja mam bardzo mieszane uczucia odnośnie ewentualnego transferu Argentyńczyka do Juve. Prawdopodobnie pożegnamy Alexa - ikonę klubu, ostoję spokoju świecącą przykładem dla innych a w jego miejsce miałby przyjść rozkapryszony dureń psujący atmosferę w każdym klubie w którym miał okazję kopać piłkę? :doh: Umiejętności czysto piłkarskich odmówić mu nie można, ale dalej niewiadomą pozostaje cena, gaża... sam nie wiem, ryzyko duże, czy współmierne do ewentualnych korzyści?


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 20:48

pumex pisze:Juventus 3.75
Ciekawe na podstawie czego bukmacherzy ustalili taki kurs.
Niemniej jednak odejście Teveza jest przesądzone. Ostatnio opuścił Anglię, chociaż nie dostał powołania do kadry i słuch o nim zaginął.
Piłkarz bez wątpienia krnąbrny, ale osobiście zaryzykowałbym jego zakup. W ostatnich latach był gwarancją mniej więcej 20 goli na sezon. Ktoś taki na pewno by się przydał.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 20:54

pumex pisze: Ja mam bardzo mieszane uczucia odnośnie ewentualnego transferu Argentyńczyka do Juve. Prawdopodobnie pożegnamy Alexa - ikonę klubu, ostoję spokoju świecącą przykładem dla innych a w jego miejsce miałby przyjść rozkapryszony dureń psujący atmosferę w każdym klubie w którym miał okazję kopać piłkę? :doh: Umiejętności czysto piłkarskich odmówić mu nie można, ale dalej niewiadomą pozostaje cena, gaża... sam nie wiem, ryzyko duże, czy współmierne do ewentualnych korzyści?
Postawmy sprawę inaczej - pożegnamy Alexa Del Piero, wielkiego piłkarza, który w profesjonalnej piłce wygrał prawie wszystko, był królem strzelców Serie A, Serie B i Ligi Mistrzów, dwa razy znalazł się w pierwszej piątce w plebiscycie FF więc można powiedzieć, że otarł się o Złotą Piłkę. Czy w jego miejsce miałby przyjść jakiś gostek pokroju Vucinicia czy Giovinco, który do poziomu ADP nigdy się nie zbliży?
Fajnie by owszem było gdyby trafił do nas piłkarz z najwyższej półki i do tego mający poukładane w głowie, ale to jest niestety 40+.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 21:03

francois pisze:
pumex pisze:Juventus 3.75
Ciekawe na podstawie czego bukmacherzy ustalili taki kurs.
Niemniej jednak odejście Teveza jest przesądzone. Ostatnio opuścił Anglię, chociaż nie dostał powołania do kadry i słuch o nim zaginął.
Piłkarz bez wątpienia krnąbrny, ale osobiście zaryzykowałbym jego zakup. W ostatnich latach był gwarancją mniej więcej 20 goli na sezon. Ktoś taki na pewno by się przydał.
Nie byłbym tego taki pewien. Kilka tyg. temu Mancini mówił, że Carlos jest dla niego skończony. Niedawno powiedział, że jak przeprosi, to może wrócić. Widać, że Manciniemu brak jaj i zachował się zwyczajnie jak pussy.


Obrazek
Zablokowany