Carlos Tevez

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 23:34

Bruce Badura pisze:Podstawowe pytanie: czy mamy pieniądze na transfer i kontrakt dla tego zawodnika?
Jeszcze bardziej podstawowe pytanie - czy Marotta zna odpowiedź na to pytanie, które zadałeś. Bo wolałbym uniknąć sytuacji takiej jak w lecie, kiedy najpierw poleciał gadać w sprawie Aguero, a potem się okazało że tak naprawdę to na Rossiego nas nawet nie stać.


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 06:38

ja powiem szczerze bardzo podoba mi sie gra Teveza , ale to idiota . Nie chialbym go w Juve , za pol roku walnie focha i bedziemy sie z nim bujac , a sprzedac go bedzie coraz ciezej . Atak mamy bardzo konkurecyjny , nie wydaje mi sie abysmy musieli ryzykowac z Tevezem .


PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 13:21

AVE JUVE!!! pisze:ja powiem szczerze bardzo podoba mi sie gra Teveza , ale to idiota . Nie chialbym go w Juve , za pol roku walnie focha i bedziemy sie z nim bujac , a sprzedac go bedzie coraz ciezej . Atak mamy bardzo konkurecyjny , nie wydaje mi sie abysmy musieli ryzykowac z Tevezem .
We Włoszech bywa ładniejsza pogoda niż na wyspach.
Ja chciałem w Juve Teveza i Mascherano gdy ci przychodzili do West Ham Utd...Szkoda,że wtedy działaczom Starej Damy nie udało się ich ściągnąć(a ponoć biliśmy się wtedy o nich).A teraz?
Tevez to ciekawa alternatywa dla Del Piero.Pytanie tylko czy stać nas na takiego zawodnika.Ja jestem za.


M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 14:06

Kupno Teveza to kupno kota w worku. Jeżeli mu się chce to jest jednym z najlepszych napastników na świecie , który bardzo dużo daje drużynie. Pytanie tylko czy będzie mu się chciało ? Czy po kilku miesiącach znów nie zatęskni za Argentyną lub obrazi się za to że np Conte posadzi go na ławce ? Równie dobrze może się we Włoszech odrodzić i zostać liderem drużyny. Naprawdę ciężka sprawa. Poza tym nie będziemy chyba jedynymi którzy będą się o niego starać - Anżi, Corinthians , ponoć PSG.


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 14:54

M.R. pisze:Kupno Teveza to kupno kota w worku. Jeżeli mu się chce to jest jednym z najlepszych napastników na świecie , który bardzo dużo daje drużynie. Pytanie tylko czy będzie mu się chciało ? Czy po kilku miesiącach znów nie zatęskni za Argentyną lub obrazi się za to że np Conte posadzi go na ławce ?
Właśnie dlatego najrozsądniejszą opcją byłoby wypożyczenie z prawem pierwokupu. Myślę, że decydujące będzie zdanie Teveza, bo samo City chyba przystałoby na taką propozycję. Ciężko wyczuć, czy Carlos wybrałby Juve. Z jednej strony czekają na niego gigantyczne pieniądze u Rusków, ale z drugiej strony czy chciałby jeszcze bardziej oddalać się od domu :think: A może Corinthians?


Obrazek
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 20:21

AVE JUVE!!! pisze:ja powiem szczerze bardzo podoba mi sie gra Teveza , ale to idiota . Nie chialbym go w Juve , za pol roku walnie focha i bedziemy sie z nim bujac , a sprzedac go bedzie coraz ciezej . Atak mamy bardzo konkurecyjny , nie wydaje mi sie abysmy musieli ryzykowac z Tevezem .
I kto tu jest idiotą?
Tevez to świetny zawodnik i wcale nie ma źle w głowie, tylko robi wszystko by odejść z City, bo ten dla niego klub jest niepoważny sprowadzając w każdym okienku po 3 nowych napastników klasy światowej.
Doskonale wie, że należy mu się miejsce w wyjściowej jedenastce, ale ma przeciw sobie trenera. Powinien odejść jak najszybciej, tylko nie do Anży.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 21:39

pumex pisze:
M.R. pisze:Kupno Teveza to kupno kota w worku. Jeżeli mu się chce to jest jednym z najlepszych napastników na świecie , który bardzo dużo daje drużynie. Pytanie tylko czy będzie mu się chciało ? Czy po kilku miesiącach znów nie zatęskni za Argentyną lub obrazi się za to że np Conte posadzi go na ławce ?
Właśnie dlatego najrozsądniejszą opcją byłoby wypożyczenie z prawem pierwokupu. Myślę, że decydujące będzie zdanie Teveza, bo samo City chyba przystałoby na taką propozycję. Ciężko wyczuć, czy Carlos wybrałby Juve. Z jednej strony czekają na niego gigantyczne pieniądze u Rusków, ale z drugiej strony czy chciałby jeszcze bardziej oddalać się od domu :think: A może Corinthians?
Wszystko zależy od tego, jakie są rzeczywiste powody narzekań Teveza. Jeżeli faktycznie tęskni za rodziną, chciałby grać bliżej domu itp. to jedyna możliwość jest taka, że trafi do Ameryki Południowej - do Corinthians najpewniej. Jak problemem jest klimat, to faktycznie przeprowadzka do Włoch mogłaby być dla niego strzałem w dziesiątkę. Jeżeli nie podoba mu się niespotykana w żadnym innym klubie rywalizacja wśród napastników, to również mamy szansę, bo u nas (póki co) Aguero czy Dżeko nie grają, więc Tevez miałby pewne miejsce w wyjściowym składzie. Ruscy mają nad Juventusem przewagę tylko wtedy, jeżeli okaże się że całe to pieprzenie o rodzinie czy pogodzie to był pic na wodę a jemu chodzi o kasę.
M.R. pisze:Kupno Teveza to kupno kota w worku. Jeżeli mu się chce to jest jednym z najlepszych napastników na świecie , który bardzo dużo daje drużynie. Pytanie tylko czy będzie mu się chciało ? Czy po kilku miesiącach znów nie zatęskni za Argentyną lub obrazi się za to że np Conte posadzi go na ławce ?
To akurat jest ryzyko które byłbym skłonny podjąć, bo szanse że Vucinić zacznie grać lepiej od Teveza i wygryzie go ze składu są takie, jak to że za rok wygramy Ligę Mistrzów.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 22:03

zahor pisze:
M.R. pisze:Kupno Teveza to kupno kota w worku. Jeżeli mu się chce to jest jednym z najlepszych napastników na świecie , który bardzo dużo daje drużynie. Pytanie tylko czy będzie mu się chciało ? Czy po kilku miesiącach znów nie zatęskni za Argentyną lub obrazi się za to że np Conte posadzi go na ławce ?
To akurat jest ryzyko które byłbym skłonny podjąć, bo szanse że Vucinić zacznie grać lepiej od Teveza i wygryzie go ze składu są takie, jak to że za rok wygramy Ligę Mistrzów.

Grając dwójką napastników na 100% grali by obaj w podstawowym. I myślę, że był by to ciekawy atak.

Zresztą, nie ma o czym gadać, nie wierze ani trochę w jego przybycie do nas.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 23:29

zahor pisze: jeżeli okaże się że całe to pieprzenie o rodzinie czy pogodzie to był pic na wodę a jemu chodzi o kasę.
Jak może mu chodzić o kasę, kiedy ma jedną z najwyższych tygodniówek w Premiership i pewnie City chętnie by mu dało jeszcze więcej.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 10:31

Ouh_yeah pisze:
zahor pisze: jeżeli okaże się że całe to pieprzenie o rodzinie czy pogodzie to był pic na wodę a jemu chodzi o kasę.
Jak może mu chodzić o kasę, kiedy ma jedną z najwyższych tygodniówek w Premiership i pewnie City chętnie by mu dało jeszcze więcej.
Nie wiem, może zwęszył że skoro Anży płaci takie kokosy to może warto zaryzykować focha? Nie twierdzę że tak jest, po prostu rozważam różne opcje. Jeżeli sądzisz że na pewno nie chodzi mu o forsę, to dobrze, bo wzrastają ewentualne szanse na ściągnięcie go.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 12:53

od lat narzeka, że Manchester jest baznadziejnym miastem i go nie lubi

nie wydaja mi się żeby Turyn powalił go na kolana


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 13:05

nie ma się co oszukiwać Tevez to bardzo dobry zawodnik , ale jego charakter jest tragiczny. Nie chcę go w Juve.


Fino Alla Fine Forza Juventus!
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 19:08

Marotta dementuje pogłoski na temat zainteresowania Carlosem:
http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... talks-with


In Marotta I trust...
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 19:12

I bardzo dobrze, mamy za dużo napastników już teraz - DP,Toni,Matri,FQ,Vucinic już nawet nie wspominam o Amaurim i VI. Potrzebujemy LO i SO.


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 19:33

Wojtek pisze:I bardzo dobrze, mamy za dużo napastników już teraz - DP,Toni,Matri,FQ,Vucinic już nawet nie wspominam o Amaurim i VI. Potrzebujemy LO i SO.
Amauri i Iaquinta na wylocie. Quag prawdopodobnie też,bo nic praktycznie nie gra u Conte. Toni i DP już bardzo blisko emerytury...


topboxing.pl zapraszam :)
Zablokowany