Marcelo 'Chelo' Estigarribia

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 22:35

pumex pisze:Hmmm... dziwna sprawa. Giaccherini był na testach, od razu były fotki z tego wydarzenia i zaraz potem podpisanie umowy. Ten Est..cośtam też podobno był na testach, ale fotek nie ma i nastała dziwna cisza.
:think:
No "dziwna" sprawa, bo na testach to on będzie dopiero jutro :/ :angry:


ObrazekObrazekObrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 22:51

@Maras@ pisze:
pumex pisze:Hmmm... dziwna sprawa. Giaccherini był na testach, od razu były fotki z tego wydarzenia i zaraz potem podpisanie umowy. Ten Est..cośtam też podobno był na testach, ale fotek nie ma i nastała dziwna cisza.
:think:
No "dziwna" sprawa, bo na testach to on będzie dopiero jutro :/ :angry:
Co w tym dziwnego? Vidal po przybyciu do Turynu w pierwszej kolejności także udał się do hotelu (po długiej podróży, podobnie jak Estigarribia), a testy przeszedł następnego dnia. Robicie z igły widły. Piłkarz jest w Turynie i został przewieziony do hotelu, ale nie chciał odpowiadać na pytania dziennikarzy - to wiemy na pewno. Jutro stanie się zawodnikiem Juve.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2011, 00:48

A ja trochę się pogubiłem w newsie na temat Estiego jaki wisi na głównej.
"Obie strony doszły do pełnego porozumienia - zawodnik podpisze 4-letni kontrakt, gwarantujący mu zarobki na poziomie 1 miliona euro za sezon."

Zaś w kolejnym akapicie: "W przyszłym roku Włosi będą mogli go wykupić za sumę 5 milionów euro, choć nie będzie to ich obowiązkiem."

To jakim cudem ma podpisać czteroletni kontrakt, skoro nie wiadomo czy za rok go nie odeślą? :think:


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2011, 09:02

Ouh_yeah pisze:A ja trochę się pogubiłem w newsie na temat Estiego jaki wisi na głównej.
"Obie strony doszły do pełnego porozumienia - zawodnik podpisze 4-letni kontrakt, gwarantujący mu zarobki na poziomie 1 miliona euro za sezon."

Zaś w kolejnym akapicie: "W przyszłym roku Włosi będą mogli go wykupić za sumę 5 milionów euro, choć nie będzie to ich obowiązkiem."

To jakim cudem ma podpisać czteroletni kontrakt, skoro nie wiadomo czy za rok go nie odeślą? :think:
Te informacje nie były oficjalne więc nie wiadomo na jakiej zasadzie on przyjdzie, prasa tylko spekulowała , poczekaj na oficjalne info .


bbbbbbba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 18
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2011, 09:47

Ten kontrakt będzie obowiązywał dalej po tym jak Juventus go wykupi :whistle: ,ale tak być nie musi :smile:


zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 20:09

http://en.wikipedia.org/wiki/Marcelo_Estigarribia

Tak patrząc na jego statystyki to szału nie ma, gościu ostatnią bramke w meczu ligowym strzelił 3 lata temu, mam nadzieje, że będzie to nadrabiał asystami ;)


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 20:42

I My wydajemy na takiego "asa" 5 mln?? no jakieś jaja to są. Ale przecież najważniejsze że zagrał dobrze w 3 meczach. Sami widzicie i wiecie jak Grał Chociażby Elia na Mundialu w RPA, a jak gra teraz, jak grał Grosso- też piłkarz jednego turnieju w Niemczech, podobnie Baros, a nie wierzę, że gość który ostatni raz strzelił bramkę kilka lat temu- nagle w Juve się odblokuje i będzie strzelał, asystował i czarował. A kompilacje, to ja Wam mogę swoją w tydzień złożyć i też będziecie mówić, że łooo jaka gwiazda, bo umieszczę tylko to co się udało, a to co nie.... to kosza!

A cały czas szkoda nam 3.5 mln na podstawowego obrońcę Lugano?? Czy 8 na Alexa?... nie no fajne, co jak co, ale polityka transferowa Juve napewno jest zaskakująca i pełna emocji - tylko szkoda, że nie pozytywnych


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 20:45

MishaAveJuve pisze:I My wydajemy na takiego "asa" 5 mln?? no jakieś jaja to są. Ale przecież najważniejsze że zagrał dobrze w 3 meczach. Sami widzicie i wiecie jak Grał Chociażby Elia na Mundialu w RPA, a jak gra teraz, jak grał Grosso- też piłkarz jednego turnieju w Niemczech, podobnie Baros, a nie wierzę, że gość który ostatni raz strzelił bramkę kilka lat temu- nagle w Juve się odblokuje i będzie strzelał, asystował i czarował. A kompilacje, to ja Wam mogę swoją w tydzień złożyć i też będziecie mówić, że łooo jaka gwiazda, bo umieszczę tylko to co się udało, a to co nie.... to kosza!

A cały czas szkoda nam 3.5 mln na podstawowego obrońcę Lugano?? Czy 8 na Alexa?... nie no fajne, co jak co, ale polityka transferowa Juve napewno jest zaskakująca i pełna emocji - tylko szkoda, że nie pozytywnych
Najlepiej zgrywać niedoinformowanego głupa i rzucać kolejnymi oskarżeniami, prawda? Estigarribia póki co kosztuje nas 0,5 mln ale skoro plułeś się o darmowego Pazienzę to i ten transfer będziesz hejtował jakby to była wielka strata.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 20:51

Po co nam on, powiedz po co?? Czy Marotta zamiast zajmować się transferami, które są nam potrzebne - a zostało 4 dni, lepej wg. Ciebie lepej że ściąga następnego nieudacznika?? CO z tego że za darmo? czy za 0.5 mln. To niech ściągnie jakiegoś Kowalczyka czy innego Nowaka bo za darmo, co Ty chcesz żeby Juve było najliczniejszą drużyną świata?? Takie było prucie o pensje, a to on za darmo będzie grał? po co nam 5 czy 6 skrzydłowy- Kraisc, Pepe, Martinez, Pasquato, Giaccherini i ten kolejny, skoro żaden nie podnosi jakości, co by jesteśmy jakiś klub nieudacznika?? Tak wiem Pepe i Martinez mają odejść ale jakoś jeszcze są, Amauri, Iaquinta, Grygera etc. też mieli poodchodzić a jednak są, po co kolejni jeszcze gorsi??


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 20:55

MishaAveJuve pisze:Po co nam on, powiedz po co?? Czy Marotta zamiast zajmować się transferami, które są nam potrzebne - a zostało 4 dni, lepej wg. Ciebie lepej że ściąga następnego nieudacznika?? CO z tego że za darmo? czy za 0.5 mln. To niech ściągnie jakiegoś Kowalczyka czy innego Nowaka bo za darmo, co Ty chcesz żeby Juve było najliczniejszą drużyną świata?? Takie było prucie o pensje, a to on za darmo będzie grał? po co nam 5 czy 6 skrzydłowy- Kraisc, Pepe, Martinez, Pasquato, Giaccherini i ten kolejny, skoro żaden nie podnosi jakości, co by jesteśmy jakiś klub nieudacznika?? Tak wiem Pepe i Martinez mają odejść ale jakoś jeszcze są, Amauri, Iaquinta, Grygera etc. też mieli poodchodzić a jednak są, po co kolejni jeszcze gorsi??
Może po to jest Estigarribia, żeby na skrzydle nie wychodził Marchisio kiedy 3 z nich będą połamani?


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 21:11

Akurat Marchisio jest najlepszy z nich wszystkich więc nie bardzo wiem o czym mówisz i parę bramek czy asyst potrafi zaliczyć.
CZy Juve to naprawdę klub według Ciebie, który nie powinien już patrzeć na umiejętności, jakość piłkarza, tylko rozglądać się kto jest za darmo, albo kto jest tani i może coś z niego kiedyś będzie?? BO umiejęrności to wielkich ten piłkarzyna nie ma.

Wiesz tak można jeszcze 7 skrzydłowych kupić i mówić, że jak 6 bedzie miało kontuzję to ten 7 będzie grał, ale nie Marchisio!, no bez przesady. Powinniśmy skupić się żeby pierwsza 11 wzmocnić bo tam są luki a nie teraz sprowadzać rezerwowych którzy mają zastąpić rezerwowych jak będą mieli kontuzję!



Marchisio nie jest rezerwowym, ale na skrzydle gra lepiej niż ta nasza plejada skrzydłowych. A przypomionam tylko że kolejny rok nasza gra ma opierać się WŁAŚNIE O SKRZYDŁOWYCH -
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2011, 21:18 przez MishaAveJuve, łącznie zmieniany 2 razy.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 21:14

MishaAveJuve pisze:Akurat Marchisio jest najlepszy z nich wszystkich więc nie bardzo wiem o czym mówisz i parę bramek czy asyst potrafi zaliczyć
Marchisio nie jest skrzydłowym.
MishaAveJuve pisze:Akurat Marchisio jest najlepszy z nich wszystkich więc nie bardzo wiem o czym mówisz i parę bramek czy asyst potrafi zaliczyć.
CZy Juve to naprawdę klub według Ciebie, który nie powinien już patrzeć na umiejętności, jakość piłkarza, tylko rozglądać się kto jest za darmo, albo kto jest tani i może coś z niego kiedyś będzie?? BO umiejęrności to wielkich ten piłkarzyna nie ma.
Po pierwsze, to on jednak ma całkiem niezłe umiejętności co zaprezentował na Copa. A to czy pokaże, że dobra gra na tym turnieju to nie przypadek to inna sprawa. Po drugie, wcale nie uważam, żeby był dobry na pierwszy skład, co innego jako uzupełnienie.
MishaAveJuve pisze:Powinniśmy skupić się żeby pierwsza 11 wzmocnić bo tam są luki a nie teraz sprowadzać rezerwowych którzy mają zastąpić rezerwowych jak będą mieli kontuzję!
Z tym się akurat zgadzam, problem w tym, że kim Marotta się nie interesował to ponoć Conte się sprzeciwiał.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 21:21

Mietson pisze:
Z tym się akurat zgadzam, problem w tym, że kim Marotta się nie interesował to ponoć Conte się sprzeciwiał.
Nie słyszałem nic na temat tego żeby miał coś przeciwko Lugano, a jednak ten będzie kolegą Pastore a nie Vidala więc... A za Lugano to ja nie wybaczę nigdy Marotcie była mowa o wielkich okazjach, odpuszczę Affelaya, Gameiro, Amalfitano, Taiwo i cała resztę, ale LUGANO?? Za prawie darmo!! to jest przesada!!


A gdyby Marotta zamiast jakiegoś Chello postarał się o Lugano ten może dziś ubierał by już biało-czarnego pasiaka. A ten caly Chello (tak łatwiej sie pisze), posiedzi trochę na ławce i wróci- mam nadzieję że to wypożyczenie bo wersje są różne!


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 00:23

Ouh_yeah pisze:A ja trochę się pogubiłem w newsie na temat Estiego jaki wisi na głównej.
"Obie strony doszły do pełnego porozumienia - zawodnik podpisze 4-letni kontrakt, gwarantujący mu zarobki na poziomie 1 miliona euro za sezon."

Zaś w kolejnym akapicie: "W przyszłym roku Włosi będą mogli go wykupić za sumę 5 milionów euro, choć nie będzie to ich obowiązkiem."

To jakim cudem ma podpisać czteroletni kontrakt, skoro nie wiadomo czy za rok go nie odeślą? :think:
Heh. Też mnie to zastanawiało :P
mrozzi pisze:
@Maras@ pisze:
pumex pisze:Hmmm... dziwna sprawa. Giaccherini był na testach, od razu były fotki z tego wydarzenia i zaraz potem podpisanie umowy. Ten Est..cośtam też podobno był na testach, ale fotek nie ma i nastała dziwna cisza.
:think:
No "dziwna" sprawa, bo na testach to on będzie dopiero jutro :/ :angry:
Co w tym dziwnego? Vidal po przybyciu do Turynu w pierwszej kolejności także udał się do hotelu (po długiej podróży, podobnie jak Estigarribia), a testy przeszedł następnego dnia. Robicie z igły widły. Piłkarz jest w Turynie i został przewieziony do hotelu, ale nie chciał odpowiadać na pytania dziennikarzy - to wiemy na pewno. Jutro stanie się zawodnikiem Juve.
Jakbyś nie zwrócił uwagi to ja tutaj "szydziłem" :D


ObrazekObrazekObrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 05:21

Witamy na pokładzie., Marcelo. Powodzenia i oby omijały Ciebie kontuzje.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Zablokowany