Diego Lugano

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
eros101010

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2011
Posty: 9
Rejestracja: 28 lipca 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 19:00

Szykuje się ciekawe wzmocnienie z Urugwaju piłkarz nie drogi bo 3,5mln euro.
No z tego co wiem to sa juz rozmowy z agentem
Potwierdzenie słów http://all-forum.cba.pl/viewtopic.php?t=6345


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 19:04

Stoper, nie ma się co oszukiwać do 1 składu za zaledwie 3,5 miliona euro to super promocja (ile my to zapłaciliśmy za Bonucciego?). Chiellini grając u boku tak doświadczonego zawodnika wyszedłby chyba w końcu z cienia samego siebie. Mam nadzieję, że Urus do nas zawita, czym prędzej. :lol:


LOL2i8

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2011
Posty: 14
Rejestracja: 03 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 19:14

Ja też mam taką nadzieję ;)
Lugano to bardzo dobry obrońca ;) Giorgio przy nim też pewnie wróciłby do dawnej formy jak przy Legro.
MenU i popularne "koguty" interesują się Mirko < http://www.seriea.pl/index.php?dzial=ak ... kul=201878> więc dalej wierzę w transfer Rossiego do ataku i przy kupnie np: Vargasa za 5 mln+ Bonnuci <np.> mielibyśmy 11 na nawet majstra !:D

Buffon,
Lichy,Lugano,Chiellini,Ziegler,
Krasic,Vidal,Pirlo,Vargas,
Qua/Matri,Rossi --------DLA MNIE BOMBA !


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 19:14

Ten nasz cały skauting na rynku południowoamerykańskim to wogóle do kitu działa skoro tacy zawodnicy są do wyjęcia prawie gratis. Kiedyś już miał do nas przyjść ale trzeba było triumfu Urugwaju w Copa America żeby się nim zainteresować na poważnie. Przecież ten mały kraj zawsze słynął ze świetnych obrońców. Jeden z nich zresztą był podporą naszej defensywy przez lata. Trzeba to powtórzyć :-D


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 19:16

rufi8 pisze:Ten nasz cały skauting na rynku południowoamerykańskim to wogóle do kitu działa skoro tacy zawodnicy są do wyjęcia prawie gratis. Kiedyś już miał do nas przyjść ale trzeba było triumfu Urugwaju w Copa America żeby się nim zainteresować na poważnie. Przecież ten mały kraj zawsze słynął ze świetnych obrońców. Jeden z nich zresztą był podporą naszej defensywy przez lata. Trzeba to powtórzyć :-D
Ale nie sądze ,że będzie przez lata podporą naszej obrony.
Tak czy inaczej byłby to dobry transfer i wzmocnienie składu...


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 20:07

Wszystko fajnie, dobry piłkarz w promocji, jestem zadowolony z transferu oprócz tego że znowu przbudowaliśmy całą obrone, 3/4 nowych zawodników w podstawowym składzie :whistle:


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 20:12

<<W@jTEk>> pisze:...jestem zadowolony z transferu oprócz tego że znowu przbudowaliśmy całą obrone...
Ja tam dziękuję Bogu że przebudowaliśmy ten szczelny jak durszlak mur, ale jak kto woli.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 20:12

Zanim zaczniecie mówić, że on będzie nowym Montero i odeśle Bonucciego do piek... na ławę, to przypomnę wam jeden fakt, który zdaje się wam umykać: nie kupiliśmy go.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 20:13

<<W@jTEk>> pisze:Wszystko fajnie, dobry piłkarz w promocji, jestem zadowolony z transferu oprócz tego że znowu przbudowaliśmy całą obrone, 3/4 nowych zawodników w podstawowym składzie :whistle:
Po pierwsze. Lugano nie jest naszym zawodnikiem, więc jak dotąd 2/4. Po drugie. Wyobrażasz sobie grę w tym sezonie z Mottą na prawej, i DC na lewej?

Lugano ma przyjść za 3,5 mln, a Motta ponad 4 klocki nas wyszedł :doh:.
deszczu pisze:[...]przypomnę wam jeden fakt, który zdaje się wam umykać: nie kupiliśmy go.
:ok:
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2011, 20:15 przez Marian., łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 20:14

<<W@jTEk>> pisze:Wszystko fajnie, dobry piłkarz w promocji, jestem zadowolony z transferu oprócz tego że znowu przebudowaliśmy całą obrone, 3/4 nowych zawodników w podstawowym składzie :whistle:
A co to ma za znaczenie? Lepiej grać słabym Bonuccim (który był świetnie wkompokonowany w drużynę - Chiellini wiedział, że na niego nie może liczyć i musiał go asekurować a tymczasem on sam wymagał asekuracji) i nie przebudowywać czy ściągnąć fantastycznego Lugano i mieć przebudowaną obronę? Ja nie widzę różnicy. Obrona była do kitu a z Lugano wygląda kompletnie.

Kielon jeszcze nie nadaje się do dyrygowania całą linią, na razie go to przerasta. Lugano jest świetnym przywódcą.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 20:17

Mietson pisze:
<<W@jTEk>> pisze:Wszystko fajnie, dobry piłkarz w promocji, jestem zadowolony z transferu oprócz tego że znowu przebudowaliśmy całą obrone, 3/4 nowych zawodników w podstawowym składzie :whistle:
A co to ma za znaczenie?
Ma! Znowu mamy caly sezon patrzeć jak się zgrywają?

Mam jednak nadzieje że ta przebudowa obrony przyniesie pożądane skutki :pray:


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 20:23

rufi8 pisze:Ten nasz cały skauting na rynku południowoamerykańskim to wogóle do kitu działa skoro tacy zawodnicy są do wyjęcia prawie gratis
co ma do niego skauting południowoamerykański, skoro w Ameryce Południowej Lugano jest tylko na zgrupowaniach reprezentacji? Na co dzień gra w Fenerbahce :wink:

gdyby przyszedł byłoby naprawdę słodko, koleś ma jajca. A'propos piłkarzy z Urugwaju - Caceres? Tylko kogo tu posadzić - jego czy Lichtsteinera? :think:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 20:25

<<W@jTEk>> pisze:
Mietson pisze:
<<W@jTEk>> pisze:Wszystko fajnie, dobry piłkarz w promocji, jestem zadowolony z transferu oprócz tego że znowu przebudowaliśmy całą obrone, 3/4 nowych zawodników w podstawowym składzie :whistle:
A co to ma za znaczenie?
Ma! Znowu mamy caly sezon patrzeć jak się zgrywają?
Jak to znowu ZGRYWAJĄ? Czy Bonucci jest jakkolwiek zgrany z Chiellinim?! Nie i dlatego nie ma znaczenia to, że Bonucci jest tu już rok a Lugano nie. Poza tym, Lugano to wyższy poziom od młodego Włocha i na pewno bardziej opłaca się go kupić, szczególnie, że 3,5 mln to grosze.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 20:31

Mietson pisze:
<<W@jTEk>> pisze:
Mietson pisze:
A co to ma za znaczenie?
Ma! Znowu mamy caly sezon patrzeć jak się zgrywają?
Jak to znowu ZGRYWAJĄ? Czy Bonucci jest jakkolwiek zgrany z Chiellinim?! Nie i dlatego nie ma znaczenia to, że Bonucci jest tu już rok a Lugano nie. Poza tym, Lugano to wyższy poziom od młodego Włocha i na pewno bardziej opłaca się go kupić, szczególnie, że 3,5 mln to grosze.
Zgrywają to się oni głównie na treningach :wink: Więc teoretycznie Bonuc z Chiellinim się już jakoś powinni rozumieć
Err0r pisze:
Niestety tylko teoretycznie... W praktyce tego nie widać.
Dajmy temu chłopakowi jeszcze jedną szansę, ja tam wierze, że pokaże na co go stać :smile:
Co nie znaczy, że Lugano bym nie chciał.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2011, 20:37 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
Err0r

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 20:35

jarmel pisze:
Mietson pisze:
<<W@jTEk>> pisze:
Ma! Znowu mamy caly sezon patrzeć jak się zgrywają?
Jak to znowu ZGRYWAJĄ? Czy Bonucci jest jakkolwiek zgrany z Chiellinim?! Nie i dlatego nie ma znaczenia to, że Bonucci jest tu już rok a Lugano nie. Poza tym, Lugano to wyższy poziom od młodego Włocha i na pewno bardziej opłaca się go kupić, szczególnie, że 3,5 mln to grosze.
Zgrywają to się oni głównie na treningach :wink: Więc teoretycznie Bonuc z Chiellinim się już jakoś powinni rozumieć
Niestety tylko teoretycznie... W praktyce tego nie widać.


Zablokowany