Mirko Vučinić

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 20:58

kdzr pisze: Moje sakramentalne "tak" miało znaczyć, iż tak, Mirko zasługuje na pozostanie w Juventusie, ba, o dziwo nie wyobrażam sobie, aby odszedł (tak, oglądam mecze).
To bardzo niedobrze - idąc tym tropem równie dobrze możemy zatrzymać De Ceglie bo też walnie jakiegoś keypassa ze skrzydła.
Powiedzmy sobie jasno - Mirko to leszcz, mniejszy od Matriego i Quaga i gdyby nie fakt, że nie mamy godnego następcy na jego pozycji to powinien wylecieć natychmiast, ale że w ataku bieda to taki kmiot musi zostać.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 21:42

Orkos pisze:Powiedzmy sobie jasno - Mirko to leszcz, mniejszy od Matriego i Quaga i gdyby nie fakt, że nie mamy godnego następcy na jego pozycji to powinien wylecieć natychmiast, ale że w ataku bieda to taki kmiot musi zostać.
Szacunek do "swoich" piłkarzy to podstawa, graty naprawdę graty, czytając takie teksty na forum się wchodzi i wychodzi.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 21:48

Orkos pisze: Powiedzmy sobie jasno - Mirko to leszcz, mniejszy od Matriego i Quaga i gdyby nie fakt, że nie mamy godnego następcy na jego pozycji to powinien wylecieć natychmiast, ale że w ataku bieda to taki kmiot musi zostać.
Obrazek

Ogarnij się trochę. Mirko był kluczowym napastnikiem ekipy, która zdobyła dwa mistrzostwa z rzędu i za to należy mu się szacunek. Czasem może irytować swoją grą, ale swoje do tego zespołu przez ostatnie 2 lata wnosił i mam nadzieję, że w przyszłym roku również będzie to robił.


Obrazek
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 21:56

Szanować z tej drużyny to można wielu zawodników, ale Vucinic jest tak irytujący, że nie da się przeważyć tych dobrych zagrań. Durne straty piłki, podania do nikogo. Tego było za dużo. Jeśli już ma zostać to powinien grać tyle co Del Piero w ostatnim sezonie albo i mniej.
Szacunek to można mieć do Vidala, Barzagliego, Buffona i innych, ale na pewno nie do 4 napastników z minionego sezonu. Gdyby nasi kupili jeszcze jednego dobrego stikera to taki "napastnik" jak Vucinic zapuściłby na ławce korzenie i wyglądał jak Dede Człowiek Drzewo.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 21:58

Orkos pisze:Powiedzmy sobie jasno - Mirko to leszcz
:shock:

Z której, przepraszam, strony?

Poszedłeś sobie, wróciłeś i znowu piszesz durnoty.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 22:07

Gdzieś nie wiadomo gdzie ktoś puścił tekst, że ten zawodnik ma jakieś swoje uśpione "genialne ja", które budzi się od czasu do czasu i powoduje opad szczęki. Jeśli zagranie do kogokolwiek piętą jest takie genialne to tak - Mirko jest genialny. Kolejny przykład jak ze szkoły - inteligentny, ale leniwy. Facet był robiony miękkim siurakiem i ma problemy przeciwko ciut lepszym piłkarzom z miejsca 10 w tabeli wzwyż.
To, że pozostali napastnicy to wybitne patałachy zamazuje zakrzywia rzeczywistość i ukazuje nam Vucinicia jako całkiem dobrego napastnika. Tymczasem przychodzi do klubu Tevez i Llorente i Vucinic z miejsca ląduje na ławce, a Giovinco i reszta jeśli już zostaną to z niej nie wyjdą.
Vucinic jest słaby i w klubie gdzie mają problem z napastnikami to facet może sobie pograć.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 22:08

Orkos pisze: Szacunek to można mieć do Vidala, Barzagliego, Buffona i innych, ale na pewno nie do 4 napastników z minionego sezonu.
To interesujące, że piszesz tak o piłkarzu, którego Conte wymienił jako jednego z top playerów, których miał w tym sezonie w składzie, obok MVP, Kielona i Buffona :think:


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 22:13

A co Conte ma mówić? "Mam świetnych zawodników jak Pirlo itp, ale w klubie są też patałachy jak X i X"?
Vucinic to taki top player, że wystarczy kwota między 10-15mln by go opchnąć. Zupełnie jak za całą resztę.
Vucinic, Quagliarella, Matri i Giovinco - żeby nie było, że uparłem się na biednego Mirko. Ci wszyscy zawodnicy są żenujący i trzeba być ślepym by tego nie widzieć. Każdy z nich powinien mieć naklejkę na czole z napisem - Niezdatny do użytku.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 22:24

Orkos pisze:A co Conte ma mówić? "Mam świetnych zawodników jak Pirlo itp, ale w klubie są też patałachy jak X i X"?
Nie, ale może, wymieniając 6 najlepszych zawodników, jakich posiada w składzie, wymienić Bonucciego, Barzagliego, czy Lichtsteinera, a nie Czarnogórca.
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2013, 00:26 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 22:32

Orkos pisze:Gdzieś nie wiadomo gdzie ktoś puścił tekst, że ten zawodnik ma jakieś swoje uśpione "genialne ja", które budzi się od czasu do czasu i powoduje opad szczęki.
Nie gdzieś, ktoś - wystarczyło oglądać mecze z jego udziałem, żeby samemu dojść do takiego wniosku.

Który z napastników grał najlepiej, Twoim zdaniem, w ostatnich sparingach?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 22:48

Orkos pisze:Vucinic jest słaby i w klubie gdzie mają problem z napastnikami to facet może sobie pograć.
Oj, zdziwisz się, jak zobaczysz ile sobie jeszcze pogra w tym sezonie. I to przy zdrowych Ll i Tevezie.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 22:55

Orkos pisze:A co Conte ma mówić? "Mam świetnych zawodników jak Pirlo itp, ale w klubie są też patałachy jak X i X"?
Vucinic to taki top player, że wystarczy kwota między 10-15mln by go opchnąć. Zupełnie jak za całą resztę.
Vucinic, Quagliarella, Matri i Giovinco - żeby nie było, że uparłem się na biednego Mirko. Ci wszyscy zawodnicy są żenujący i trzeba być ślepym by tego nie widzieć. Każdy z nich powinien mieć naklejkę na czole z napisem - Niezdatny do użytku.
Matko. Spokojnie.

Po pierwsze: to, że koleś nie strzelił tyle bramek ile byś chciał nie może być, według mnie i według praw zdrowego rozsądku, powodem do tego by go nie szanować. Ale może ja i mój kolega rozsądek się nie znamy na takich kwestiach, nie wiem.

Szczególnie, że taki Quaglia mocno przyczynił się do dwóch chyba najfajniejszych momentów zeszłego sezonu (prócz zdobycia scudetto oczywiście): chodzi oczywiście o oba mecze z Chelsea, poza tym strzelił piękną bramkę Interowi. Czyli całkiem zdatny do użytku był. Matri? Chociażby wspomniany Inter. Dwie bramki władowane Celtom oraz dopietta w tym strasznie trudnym meczu z Cagliari (w 75 na 1:1 i w 90 na 2:1).

Mirko? Jego obecność nam kilka cennych punktów, było kilka meczów gdzie nam wybitnie nie szło i postawa - między innymi - Czarnogórca przyczyniła się do wygranej (Bologna, Genoa). Podobnie jak Matri i Quagliarella. Bez ich bramek, asyst, dobrej postawy niektórych spotkań byśmy nie wygrali.

Mecze z Chelsea, Interem, Genoą, Atalantą, Bologną, Cagliari, 2x Chievo, Szachtarem, Nordsjaeland... Wszędzie tam decydujące bramki strzelali Ci "żenujący" zawodnicy. To już całkiem sporo punktów, nie sądzisz?

Może i nasz atak mógł funkcjonować lepiej. Może i nie są to wirtuozi współczesnego futbolu i może faktycznie odejdą w tym okienku lub w przyszłym i niedługo o nich zapomnimy, ale takie wyzwiska w ich stronę to zwyczajna bezczelność. Sądź sobie o nich co chcesz, to i tak nie zmieni tego, że każdy z nich dołożył nie jedną, ale przynajmniej kilka lub kilkanaście cegiełek do ostatnich dwóch scudetti i tego im nikt nie odbierze. Nie są żenujący. To solidni napastnicy najlepszej włoskiej drużyny.

Swoją drogą, Ty ich nie szanujesz, a może oni poszliby i mordowaliby Arabów kiedy ludzie zmądrzeją i dojdzie do wojny? Czy walczyłbyś w partyzantce w której byłby leniwy Czarnogórzec, potrafiłbyś mu wybaczyć to co robił wcześniej? :prochno:


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2013, 00:01

Moim zdaniem pierwszym piłkarzem do odstrzału z linii ataku powinien być Giovinco, a następnie ktoś z dwójki Fabio/Mirko. Gdybym miał wybierać, to zostawiłbym Szwagra na przyszły sezon i pożegnał się z Q. Z tym że ten wybór podyktowany jest raczej moją sympatią, która skłania się bardziej ku Czranogórcowi. Gdybym był na miejscu Marotty swoją decyzję oparłbym na otrzymanych ofertach ---> ew. 10 mln, które podobno proponowało Norwich uważam za bardzo dobrą okazje. Tym bardziej, że nie ma wątpliwości kogo z dwójki Fabio/Mirko preferuje Conte :? Matri jak dla mnie jest najbardziej wartościowym piłkarzem z wyżej wymienionych. Facet się stara, biega, walczy i statystycznie też nie wypada najgorzej --> w miarę bezpieczna i dość ekonomiczna opcja :) Pozdrawiam!


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2013, 00:56

Zapewne każdy z naszych dotychczasowych napastników jest na sprzedaż. Wszyscy oprócz Giovinco dobijają do 30 i nie prezentują jakiegoś wybitnego poziomu i nie są bardzo istotnymi elementami układanki Conte.

Alfa i Omega słusznie zauważył. Należy im się odrobina szacunku, nawet jeśli ich umiejętności uważamy za zdecydowanie zbyt słabe, aby mogli reprezentować powracający do elity Juventus. Mirko zwykle ma kiepawą jesień, ale na wiosnę dochodzi do formy, a to będzie dla nas decydujący moment sezonu więc jeśli zostanie to zapewne jeszcze nie raz mocno nas zirytuje, ale także okaże się bardzo przydatny.

Czy chciałbym abyśmy spieniężyli dwóch napastników i w ich miejsce pozyskali kogoś lepszego? Bez dwóch zdań, ale nie zapominałbym, że należy jeszcze ogarnąć temat wahadeł.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2013, 01:00

Orkos pisze:Facet był robiony miękkim siurakiem i ma problemy przeciwko ciut lepszym piłkarzom z miejsca 10 w tabeli wzwyż.
Szczególnie widoczne było to z w spotkaniu z Bayernem, gdy jako jedyny potrafił zrobić coś z piłką, przy obrońcach Bayernu. Idź się zapisać do KNP, farmazonie.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany