Mirko Vučinić

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 19:13

<<W@jTEk>> pisze:Z tuttojuve :whistle:

Mega ingo na SJ FQ za Vucinica. Zresztą na lewe skrzydło są lepsi taniej, Perotti,Bastos czy Vargas :angry: Czekam tylko aż Marotta zaprzeczy temu że interesujemy się Vucinicem :pray:
Jakieś chore to wszystko. Jak mówiło się o zakupie mega gwiazdy to nikt nie wspominał o dołączaniu do oferty Quagliarelli czy o pozbywaniu się go. Dla mnie Marotta by się ośmieszył gdyby sprowadził Vucinicia płacąc za niego i oddając dodatkowo jeszcze Fabio. To są zawodnicy na tym samym poziomie.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 19:58

Sam Vucinić jest już ponoć zmęczony czekaniem na ofertę Juventusu. Popieram Arielinho13 w temacie Vucinica. Tak dla tego transferu, ale nie zamiast Rossiego i nie na lewą pomoc.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 20:17

Antichrist pisze:Tak dla tego transferu, ale nie zamiast Rossiego i nie na lewą pomoc.
A moim zdaniem jeśli miałby ktoś usadzić Q na ławce, to niech będzie to ktoś znacznie od niego lepszy, a nie Mirko.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 20:52

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=57513

Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Okazuje się, że Vucinic jest blisko ManU i potwierdza to jego agent. Po spotkaniu z włodarzami angielskiego klubu została z nim przeprowadzona rozmowa, w której zapewnił, że Manchester jest bardzo zainteresowany pozyskaniem piłkarza i choć pozostało jeszcze kilka kwestii do ustalenia - wszystko jest na dobrej drodze ku realizacji tej transakcji.

Mnie to osobiście bardzo cieszy. Ciekawe jednak to, co zrobi Marotta w kontekście fiaska negocjacji w sprawie Aguero, możliwe, że także Rossiego, a teraz Vucinicia. Jak to mówią: "skąpy dwa razy traci"...


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 21:21

mrozzi pisze:http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=57513

Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Okazuje się, że Vucinic jest blisko ManU i potwierdza to jego agent. Po spotkaniu z włodarzami angielskiego klubu została z nim przeprowadzona rozmowa, w której zapewnił, że Manchester jest bardzo zainteresowany pozyskaniem piłkarza i choć pozostało jeszcze kilka kwestii do ustalenia - wszystko jest na dobrej drodze ku realizacji tej transakcji.

Mnie to osobiście bardzo cieszy. Ciekawe jednak to, co zrobi Marotta w kontekście fiaska negocjacji w sprawie Aguero, możliwe, że także Rossiego, a teraz Vucinicia. Jak to mówią: "skąpy dwa razy traci"...
Mnie też to bardzo cieszy bo Vucinica jakoś nie widzę jako pocieszenie po Aguero czy Rossim, a już tym bardziej jak zostałby sprowadzony żeby grać na skrzydle. Miejmy nadzieję że pójdzie gdziekolwiek ale nie do nas (tym bardziej że trzeba za niego położyć min. 15 baniek). W ogóle jeśli Vucinic miałby dołączyć do Man. Utd. to Berbatov byłby już praktycznie na pewno na wylocie...


ObrazekObrazekObrazek
samy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 265
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 21:31

@Maras@ pisze:
mrozzi pisze:http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=57513

Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Okazuje się, że Vucinic jest blisko ManU i potwierdza to jego agent. Po spotkaniu z włodarzami angielskiego klubu została z nim przeprowadzona rozmowa, w której zapewnił, że Manchester jest bardzo zainteresowany pozyskaniem piłkarza i choć pozostało jeszcze kilka kwestii do ustalenia - wszystko jest na dobrej drodze ku realizacji tej transakcji.

Mnie to osobiście bardzo cieszy. Ciekawe jednak to, co zrobi Marotta w kontekście fiaska negocjacji w sprawie Aguero, możliwe, że także Rossiego, a teraz Vucinicia. Jak to mówią: "skąpy dwa razy traci"...
Mnie też to bardzo cieszy bo Vucinica jakoś nie widzę jako pocieszenie po Aguero czy Rossim, a już tym bardziej jak zostałby sprowadzony żeby grać na skrzydle. Miejmy nadzieję że pójdzie gdziekolwiek ale nie do nas (tym bardziej że trzeba za niego położyć min. 15 baniek). W ogóle jeśli Vucinic miałby dołączyć do Man. Utd. to Berbatov byłby już praktycznie na pewno na wylocie...
A według mnie transfer Vucinicia nie skreśla Berby, bo to dwaj inni napastnicy. Zastanawiam się tylko po co United Czarnogórzec, skoro jest Valencia, Nani, Park, Young na skrzydłach, a cofniętego gra Rooney :think:

Opcja z Manczesterem to ściema ;)


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 21:38

Na ławkę. Ferguson nie ma tak kreatywnego napastnika na ławce.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 22:07

Kupić Vucinica za 13 mln + dołożyć Fabio Q... To już by upadł strasznie na głowę ten Marotta... :angry: :doh:. Niech go Man Utd kupi, Juve Rossiego albo Aguero i będzie :D.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 09:32

Jak dla mnie Giuseppe nie powinien "na siłę" szukać napastnika. Powiem krótko: Rossi, albo nikt. Zimą też jest okienko transferowe, także może wtedy będzie łatwiej coś "ciekawego wyhaczyć".


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 09:59

mrozzi pisze:http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=57513

Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Okazuje się, że Vucinic jest blisko ManU i potwierdza to jego agent. Po spotkaniu z włodarzami angielskiego klubu została z nim przeprowadzona rozmowa, w której zapewnił, że Manchester jest bardzo zainteresowany pozyskaniem piłkarza i choć pozostało jeszcze kilka kwestii do ustalenia - wszystko jest na dobrej drodze ku realizacji tej transakcji.
Spokojnie Panowie :) Dziś jeszcze ma odbyć się w Mediolanie spotkanie Marotty i Sabatiniego. Boski Beppe ma podobno parę opcji: większa kasa + bonusy lub tak jak piszecie wyżej kasa + Quag. Jeszcze nic nie jest pewne...
Masakra normalnie :angry:
Apel do Fergusona: Alex, chłopie, ratuj nas od Vucinica :pray:


Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 10:25

Marotta nie robi niczego sam, więc nie wiem skąd do niego te pretensje. Te rozmowy w sprawie Vucinica to wina... Conte :|


FORZA JUVE!!!
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 10:28

pumex-Przepraszam, ale gdzieś Ty taką głupotę wyczytał ? Pewnie według "autora" do tranzakcji ma być włączony również Marchisio, którego zwolennikami są: Conte, oraz ... ja :C


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 10:58

annihilator1988 pisze:pumex-Przepraszam, ale gdzieś Ty taką głupotę wyczytał ? Pewnie według "autora" do tranzakcji ma być włączony również Marchisio, którego zwolennikami są: Conte, oraz ... ja :C
Ja Ci tylko przybliżam to, co podają media. Tutaj piszą o dzisiejszym spotkaniu Marotty i Sabatiniego, tutaj o możliwości dołączenia do oferty Quagliarelli. Poczytaj, będziesz wszystko wiedział


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 11:06

pumex pisze:
annihilator1988 pisze:pumex-Przepraszam, ale gdzieś Ty taką głupotę wyczytał ? Pewnie według "autora" do tranzakcji ma być włączony również Marchisio, którego zwolennikami są: Conte, oraz ... ja :C
Ja Ci tylko przybliżam to, co podają media. Tutaj piszą o dzisiejszym spotkaniu Marotty i Sabatiniego, tutaj o możliwości dołączenia do oferty Quagliarelli. Poczytaj, będziesz wszystko wiedział
Ależ ja Cię nie chce obrazić. Ciekawi mnie tylko "dziennikarzyna", którego portalu ma zbyt wybujałą wyobraźnie ?


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 21:54

W tej sytuacji lepiej byłoby sprowadzić porządnego stopera, np. Lugano/Godin/Bochetti


Zablokowany