Mirko Vučinić

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 23:46

[RA]MACIUS pisze: Bardzo bym chciał abyśmy kupili dobrego skrzydłowego oraz dobrego stopera. W razie okazji która może się nadarzyć zawsze można zakontraktować jeszcze kogoś za małe pieniądze. Ważne też jest pozbycie się 'szrotu', mamy za dużą ekipę.
Co dla mnie ważne. Nie wydawałbym całych funduszy na to mercato, w zimie może się okazać, że będziemy kogoś potrzebować na gwałt i wtedy albo nie będziemy mieć pieniędzy albo będziemy kombinować z wypożyczeniem z opcją wykupu za wysoką kwotę. Może się także zdarzyć, że w zimie będzie ktoś do wyciągnięcia za małą kwotę.

Zobaczymy co to będzie.
Dokładnie do pełnej kadry brakuje nam Lugano i Vargasa. Trzeba koniecznie pozbyć się kilku zawodników. Pepe/Martinez, Iaquinta/Toni, Amauri, Grosso, Almiron, Storari/Manniger, Grygera/Motta. Sporo głębokich rezerw... Ciekawe czy Marotta sprzeda chodź częsc z naszych rodzynków...


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2011, 18:36

W najnowszym numerze tygodnika "Piłka Nożna" pojawił się artykuł poświęcony naszemu nowemu nabytkowi.
Pozwolę sobie kawałeczek zacytować.
Tomasz Lipiński pisze: Nie Sergio Aguero, nie Giuseppe Rossi, ale Mirko Vucinić za 15 milionów euro został nowym napastnikiem Juventusu Turyn (:wink:) i nikt z jego kibiców nie powinien się czuć rozczarowany(...) Aż dziwne, że ciągle trudno go zaliczyć do gwiazd światowego futbolu. Ma przecież wszystko , żeby za taką go uznawać. Niesamowite umiejętności techniczne, lekkość i fantazję charakteryzujące tylko wielkich. Najbardziej brakowało mu regularności i ciągłości, kiedy pewne rzeczy przychodziły mu za łatwo, zupełnie odpuszczał i popadał w przeciętność. We Włoszech ktoś go trafnie opisał, że na boisku pod smokingiem nosi piżamę - czyli nawet w tym samym meczu potrafi zaprezentować wyższy od pozostałych poziom elegancji i być bezmyślny, jak dopiero co wyrwany ze snu.
Myślę, że choć wygląda to z początku jak laurka, jest to wyjątkowo trzeźwa ocena Mirko. Mam szczerą nadzieję, że u Conte nie będzie spał podczas meczu. :wink:

I jeszcze wypowiedź Dejana Savicevića, prezesa czarnogórskiej federacji, niegdyś znakomitego pomocnika Milanu.
Juventus zrobił świetny interes, bo Vucinić jest jednym z pięciu, sześciu najlepszych napastników na świecie.
Mocno Pan Prezes przesadził. :D
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2011, 18:45 przez Juras_Senat, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2011, 18:45

Wszystko się okaże na co stać Vucinicia jak liga ruszy. Jak będą dobrze grali to będe zadowolony :D. Ważne, żeby awansowali do LM.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2011, 18:48

Mnie tam bardziej od Vucinica obchodzi, czy Marotta zdąży skompletować kadrę (Lugano + Vargas). Czarnogórzec zmienił otoczenie, a to w większości przypadków działa stymulująco i na ten sezon powinno starczyć. Myślę, że jeśli cały zespół będzie grał dobrze to i Mirko nie zawiedzie kibiców. Ba, nieraz nas zaczaruje.


hinx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2011
Posty: 149
Rejestracja: 01 lipca 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2011, 19:50

Arbuzini pisze:Mnie tam bardziej od Vucinica obchodzi, czy Marotta zdąży skompletować kadrę (Lugano + Vargas). Czarnogórzec zmienił otoczenie, a to w większości przypadków działa stymulująco i na ten sezon powinno starczyć. Myślę, że jeśli cały zespół będzie grał dobrze to i Mirko nie zawiedzie kibiców. Ba, nieraz nas zaczaruje.
Oby tak było.

Osobiscie także uważam ze Mirko może nas wszystkich zrzucić z krzeseł niejednokrotnie.

Wydaję mi się że w Romie zaczął popadać w nostalgię związaną z brakiem perspektyw. Wierzę, i liczę na jego wspaniałą grę.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2011, 20:45

@Arcadio Morello
Niestety, ale z awansem do LM może być kłopot. Niemcy zabrali nam jedno miejsce i żeby dostać się do fazy grupowej LM będziemy musieli zająć min 2-gie miejsce w Serie A, a to raczej nierealne. 3-cie miejsce w lidze może nic nam nie dać, gdyż mamy bardzo słaby współczynnik UEFA, trafimy na taki Arsenal czy inny Liverpool i pozostanie nam faza grupowa, ale Ligi Europejskiej.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Adrian27t

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 sierpnia 2011
Posty: 2
Rejestracja: 09 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2011, 20:52

dimebag11 pisze:@Arcadio Morello
Niestety, ale z awansem do LM może być kłopot. Niemcy zabrali nam jedno miejsce i żeby dostać się do fazy grupowej LM będziemy musieli zająć min 2-gie miejsce w Serie A, a to raczej nierealne. 3-cie miejsce w lidze może nic nam nie dać, gdyż mamy bardzo słaby współczynnik UEFA, trafimy na taki Arsenal czy inny Liverpool i pozostanie nam faza grupowa, ale Ligi Europejskiej.
Wisła ma wyższy współczynnik , dlatego nie trafiła na Arsenal. Nie?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2011, 20:55

Adrian27th pisze:
dimebag11 pisze:@Arcadio Morello
Niestety, ale z awansem do LM może być kłopot. Niemcy zabrali nam jedno miejsce i żeby dostać się do fazy grupowej LM będziemy musieli zająć min 2-gie miejsce w Serie A, a to raczej nierealne. 3-cie miejsce w lidze może nic nam nie dać, gdyż mamy bardzo słaby współczynnik UEFA, trafimy na taki Arsenal czy inny Liverpool i pozostanie nam faza grupowa, ale Ligi Europejskiej.
Wisła ma wyższy współczynnik , dlatego nie trafiła na Arsenal. Nie?
Dokładnie. Współczynnik nie ma nic do tego. Platini świetnie wymyślił z grupami mistrzowskimi i niemistrzowskimi (przynajmniej Wisła może zagrać w CL).
O Champions Legaue będzie bradzo ciężko, bo tylko majster i wicemistrzostwo daje nam bezpośrednio Champions League. Biorąc pod uwage że to my byśmy zajeli 4msc w SA zamisat Udine, zagralibyśmy z Arsenalem :whistle:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2011, 10:17

@<<W@jTEk>> oraz Adrian27th
Właśnie, że współczynnik ma bardzo istotne znaczenie http://pl.uefa.com/uefachampionsleague/ ... index.html. Są drużyny rozstawione i do nich dolosowuje się te nierozstawione, a wg rankingu UEFA na dzień dzisiejszy bylibyśmy nierozstawieni (mamy 44,774 pkt), gdy najsłabsza teoretycznie z drużyn rozstawionych - Benfica (63,922 pkt).
Odnosząc się do Wisły, to ona gra w ścieżce mistrzowskiej i po reformie Platiniego nie mogła trafić na żadną drużynę z Włoch, Niemiec, Francji, Hiszpanii.[/url]


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2011, 22:49

Ja się z tego transferu nie cieszę.

Bo ja za bardzo lubię tego piłkarza, żeby się wściekać, kiedy będzie marnował setki, a po trzech miesiącach złapie ultrakontuzję.

Kadrę jak najbardziej mamy fajną, jak uda się kupić Vargasa (nawet już czort z Quagliarellą, Juan wydaje mi się lepszą opcją) i Lugano będzie wyglądać co najmniej solidnie. W końcu boki obrony są "jakieś". Wygląda solidniej niż rok, dwa lata temu, ALE...

Nie lubię być Kasandrą. Mie wróżę nam jednak sukcesu (czyli miejsca na podium) w tym roku. W ogóle nie wiem co to za pomysł, żeby jeszcze mając w pamięci Ferrarę bawić się w zatrudnianie Conte. No i już się zaczyna sezon na kontuzje... :roll:


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 00:48

Alfa i Omega pisze: Nie lubię być Kasandrą. Mie wróżę nam jednak sukcesu (czyli miejsca na podium) w tym roku. W ogóle nie wiem co to za pomysł, żeby jeszcze mając w pamięci Ferrarę bawić się w zatrudnianie Conte. No i już się zaczyna sezon na kontuzje... :roll:
Kasandrą no coś TY ! Przecież jesteś Alfą i Omegą, Pierwszym i Ostatnim. Nie bądź taki skromny ;).

Co do Vucinicia w world class już nie wierzę i pokładam w tym grajku wielkie nadzieję.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
sloneczny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 lipca 2011
Posty: 12
Rejestracja: 14 lipca 2011

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 12:45

a ja sądzę, że bedziemy zalowac tego transferu i tyle...wyjdzie nam kolejny darmozjad...zeby on cos jeszcze pokazywał no ale Conte cos w nim widzi...szkoda, że 15 mln znów poszło w błoto (choc chciałbym sie mylic)...


mirko1979

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 2
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2011, 13:33

witam jestem fanem Juve od bardzo dawna nie mam czasu na to forum heh
Osobiście uważam, że Pirlo Mirko to strzał w dyche mi się gra Vucinicia podoba i byłem szczesliwy kiedy usłyszałem że przychodzi do Juve pozdrawiam kibiców Juve trzymać kciuki, a Scudetto będzie nasze !!!


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2011, 13:39

mirko1979 pisze:witam jestem fanem Juve od bardzo dawna nie mam czasu na to forum heh
Osobiście uważam, że Pirlo Mirko to strzał w dyche mi się gra Vucinicia podoba i byłem szczesliwy kiedy usłyszałem że przychodzi do Juve pozdrawiam kibiców Juve trzymać kciuki, a Scudetto będzie nasze !!!
Dychnij sobie trochę :-D
Co do Mirka, to jak na początku byłem raczej przeciwny temu transferowi (wiadomo, apatyty były na Aguero), tak teraz myślę, że Czarnogórzec może być sporym wzmocnieniem. Widać, że potrafi zagrać nieszablonowo i jeśli tylko będzie mu się chciało, a wierzę, że Conte się już o to postara, to może być z niego duża pociecha.


mirko1979

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 2
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2011, 19:21

wiadomo kazdy ma jakies przeblysk geniusza.

Wirtuozem nie jest ale licze że ok 15 bramek w lidze moze strzelic,a to zawsze cos. Ostatnie sezony 9 ,11 ,14. Widać u niego jakaś regularność.

190 meczy 55 goli mniej wiecej co 3 mecz bramka. Duży plus tego zawodnik to prawie brak kontuzji.


Zablokowany