Mirko Vučinić

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 04:31

Bandiera_Rossa pisze:Sracie się jakby to były wasze pieniądze, wielka mi różnica czy 3,5 czy 4.
najpierw trzeba coś reprezentować na wspomniane 4mln, więc chyba jest o czym dyskutować. Swoją drogą Giuseppe Marotta podpisał kontrakt, jaki obowiązywać będzie obie strony do 30 czerwca 2013 roku...


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 13:41

Już było tak dobrze. A tu nagle faux pas Marotty. W Romie śmieją się i cieszą z transferu Vucinica, nawet mimo braku alternatywy za niego, a my zyskujemy kolejny balast na minimum dwa sezony. Na pewno, lepszy on niż Amauri, Iaquinta czy Toni, ale 15mln? Za podstarzałego Czarnogórca?

Jeśli nie złapiemy Lugano, albo innego massive stopera, to cienko to widzę.


Tak btw, lewe skrzydło ma iść dla niego, czy napad? Z resztą to nieważne, tu i tu to tylko namiastka kogoś, kto powinien tam naprawdę grać.

Jestem zażenowany jak większość z nas i tego faktu nie da się ukryć. Szczególnie przez obietnice o top playerze. Co roku tego samego rodzaju spadki. To mercato jasno pokazuje: Aguero -> Rossi -> Vucinic.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 13:46

mateelv pisze:Już było tak dobrze. A tu nagle faux pas Marotty. W Romie śmieją się i cieszą z transferu Vucinica, nawet mimo braku alternatywy za niego, a my zyskujemy kolejny balast na minimum dwa sezony. Na pewno, lepszy on niż Amauri, Iaquinta czy Toni, ale 15mln? Za podstarzałego Czarnogórca?
Podstarzałego, ale o klasie wciąż porównywalnej do Quaga, czy Cassano. Ale fakt - 15 baniek to za dużo.
mateelv pisze:Jeśli nie złapiemy Lugano, albo innego massive stopera, to cienko to widzę.
Masywny stoper. Najlepiej duży Murzyn? Taaaa.....
Lugano powinniśmy wyciągnąć.
mateelv pisze:Tak btw, lewe skrzydło ma iść dla niego, czy napad? Z resztą to nieważne, tu i tu to tylko namiastka kogoś, kto powinien tam naprawdę grać.
Lewe skrzydło/cofnięty napastnik ;)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 14:01

No, skoro oficjalna donosi o testach medycznych, to słowo ciałem się stało.


To całkiem przyzwoity cofnięty napastnik, strzeli nam w tym sezonie kilka goli, zaliczy kilka asyst. Ale osobiście jestem bardzo niezadowolony, nie jest to jakiś wielki skok jakościowy w stosunku do opcji z Q (owszem, Czarnogórzec jest kreatywniejszy, ale ze skutecznością u niego gorzej). Wolałbym już takiego Zarate, który ma większe papiery na grę, a jest jednak młodszy (no i nie jest romanistą...), ale cóż. Stało się. Oby tylko nikt nie robił z niego pomocnika.

PS. Skoro już przyszedł to odmieniajcie jego nazwisko poprawnie: VuciniCIA


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 14:10

Tak sobie czytam komentarze na polskiej stronie Romy, odnośnie transferu Mirko do Juve i nikt tam raczej po nim nie płacze. Kibice podkreślają za to jego tendencje do "lenienia" się. To mnie trochę martwi. 15 baniek za zawodnika, który nie będzie przykładał się do treningów itp. to całkiem sporo. Mam nadzieję, że Conte bardzo szybko wpoi mu co znaczy być zawodnikiem Juventusu. Dalej ciężko mi się do niego przekonać, szybko może to zmienić przybycie klasowego lewego pomocnika :)


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 14:15

Łukasz pisze:No, skoro oficjalna donosi o testach medycznych, to słowo ciałem się stało.
No to wypada powiedzieć tylko "fiat voluntam Tuam".
Łukasz pisze:To całkiem przyzwoity cofnięty napastnik, strzeli nam w tym sezonie kilka goli, zaliczy kilka asyst. Ale osobiście jestem bardzo niezadowolony, nie jest to jakiś wielki skok jakościowy w stosunku do opcji z Q (owszem, Czarnogórzec jest kreatywniejszy, ale ze skutecznością u niego gorzej). Wolałbym już takiego Zarate, który ma większe papiery na grę, a jest jednak młodszy (no i nie jest romanistą...),
Jest lazionistą. Duża różnica? ;)
Łukasz pisze:Oby tylko nikt nie robił z niego pomocnika.
Jeśli Conte ściągnie kogoś z dwójki Vargas/Perotti - będzie git.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 14:25

deszczowy pisze: Jest lazionistą. Duża różnica?
Laziale, jeśli już. Duża, do Lazio mam a nosie - Romy nie lubię. Do tego Zarate gra w Rzymie krócej, a Mirko przyszedł do Romy z Lecce, z którym za dobrych stosunków nigdy nie mieliśmy (Zeman!).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 14:37

Kolejny szrot trafi do Juve... :angry: :/.
15 mln za zawodnika, któremu nie chce się grać i w dodatku nie jest młody.
W Romie to pewnie szaleją, że szczęścia, że udało im się sprzedać szrot czyt. Vucinica do Juve i to za 15 mln euro... Ja p..., ale ten Conte i Marotta są naiwni... Ciekawe co będą mówić jak ten transfer nie wypali, a Fabio Quagliarella jest nie do ruszenia. Taki trener, dyrektor sportowy i takie transfery... Pomijając transfer Arturo Vidala :ok:.
Z takimi transferami to możemy zapomnieć o powrocie na szczyt.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 14:38

Łukasz pisze:
deszczowy pisze: Jest lazionistą. Duża różnica?
Laziale, jeśli już.
Tu mnie masz ;) Nie miałem pojęcia jak to odmienić.
Łukasz pisze:Duża, do Lazio mam a nosie - Romy nie lubię. Do tego Zarate gra w Rzymie krócej, a Mirko przyszedł do Romy z Lecce, z którym za dobrych stosunków nigdy nie mieliśmy (Zeman!).
Nie przesadzaj, Łukasz. To, że gdzieś tam grał, że krócej, że dłużej, ze mały, że chudy... Argument totalnie z tyłka wyjąłeś. Powtarzam, to nie jest transfer marzeń, ale zobaczmy, co się z niego da wycisnąć. I kupmy prawdziwego lewego pomocnika.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
MaxiLopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2007
Posty: 134
Rejestracja: 09 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 14:43

Wszyscy ci którzy narzekają na transfer Vucinica niech poczekają. Pamiętam jak wszyscy się cieszyli z odejścia Ranierego. Pamiętam wtedy byłem przeciw a teraz zobaczymy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 14:44

Arcadio Morello pisze: Z takimi transferami to możemy zapomnieć o powrocie na szczyt.
Bawi, jak ktoś uznaje nowe transfery za kiepskie... Średnio udał się jedynie Vucinic, a tu już mowa o trudach w powrocie na szczyt. :rotfl:

Zastanówcie się czasem zamiast wylewać tu swoje bezpodstawne smuty, bo to jest żałosne.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 14:45

MaxiLopez pisze:Wszyscy ci którzy narzekają na transfer Vucinica niech poczekają. Pamiętam jak wszyscy się cieszyli z odejścia Ranierego. Pamiętam wtedy byłem przeciw a teraz zobaczymy.
Dokładnie. Nie zawsze większość ma rację. Oby i tym razem się to sprawdziło. Conte bardzo chciał Vucinicia, mam nadzieję, że wyciągnie z niego wszystko co najlepsze.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 14:58

Dobrze, że to przynajmniej nie moja kasa. :smile: Nie przekonam się do zasadności i użyteczności tego transferu, póki nie strzeli ok.15 bramek w nadchodzącym sezonie. (pozostawiając na razie ploty o Cassano w oddali) Co do Ranieriego-wypalony trener, który bądż co bądż nic nie wygrał, powinien odejść z takiego klubu jak nasz i powinien wiedzieć kiedy-jak w Romie. A to, że później mieliśmy same labiegi-nie trenerów, nie ma nic do tego. I to tragedia tego klubu, a nie zwolnienie Siwego. Żeby czasami z Conte, nie było podobnie. Tfu,tfu,tfu.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 15:00

Łukasz pisze:
deszczowy pisze:Jest lazionistą. Duża różnica?
Laziale, jeśli już. Duża, do Lazio mam a nosie - Romy nie lubię.
Hehe też nie wiedziałem jak to odmienić. Ja kiedyś wolałbym Lazio, teraz chyba mniej mnie dzieli do Romy, z resztą Lazio trzyma z Interem zdaje się...
Ogólnie w tym okienku Laziale, Romanista, Milanista przychodzą, ale mocno bym skłamał mówiąc że nie cieszę się z ich przybiycia, zwłaszcza dwóch ostatnich.

Jak tam badania Mirko, to już 8 godzin będzie? :prochno:

I o co chodzi z tymi tekstami, że Vucinic jest leniwy?


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 15:01

Bandiera_Rossa pisze:Sracie się jakby to były wasze pieniądze, wielka mi różnica czy 3,5 czy 4.
hm... nie wiem jak to skomentować :think: Już taki jeden niedawno w Juve się nie przejmował wydatkami... Efekty są bolesne do dziś...
rh pisze: Motty sie jeszcze nie czepiaj bo okienko nie jest zamkniete i nie wiadomo co sie stanie.
Ja już dziś mogę się założyć o dobrą flaszkę, że niezawodny Marco będzie w tym sezonie zastępcą Lichsteinera, a w przypadku (Boże uchowaj) urazu Szwajcara, będziemy oglądać jego popisy jako zawodnika podstawowje 11-nastki.

Transfer Vucinicia traktuję na razie neutralnie. Spodziewałem się "większego nazwiska". No chyba, że takie jeszcze zawita do Turynu...


FORZA JUVE !!!
Zablokowany