Arturo Vidal

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 16:18

Widzę, że Vidal bije innych na głowę liczbą głosów, więc pewnie było pospolite ruszenie na włoskich forach :prochno:

Najlepszy z tego grona jest bez wątpienia Bale. Król Artur może drugi, chociaż Gundogany i Szwajnsztajgery też mają za sobą mega sezon.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 16:26

Ouh_yeah pisze:Widzę, że Vidal bije innych na głowę liczbą głosów, więc pewnie było pospolite ruszenie na włoskich forach :prochno:
Ano, do południa jeszcze był daleko za Bale :)


#AllegriOut
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 16:31

Ouh_yeah pisze:Widzę, że Vidal bije innych na głowę liczbą głosów, więc pewnie było pospolite ruszenie na włoskich forach :prochno:

Najlepszy z tego grona jest bez wątpienia Bale. Król Artur może drugi, chociaż Gundogany i Szwajnsztajgery też mają za sobą mega sezon.
Co oznacza najlepszy?

W odbiorach, defensywie itp? :-)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 17:53

iltalismano pisze:
Ouh_yeah pisze:Widzę, że Vidal bije innych na głowę liczbą głosów, więc pewnie było pospolite ruszenie na włoskich forach :prochno:

Najlepszy z tego grona jest bez wątpienia Bale. Król Artur może drugi, chociaż Gundogany i Szwajnsztajgery też mają za sobą mega sezon.
Co oznacza najlepszy?

W odbiorach, defensywie itp? :-)
Pffff, oczywiście, że we wszystkim, 'najprzód' w tym:
Obrazek


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 18:09

Jak już o Bejlu, to czytałem, że walijski Krzynówek chce opatentować serduszko jako swoje logo :lol:

Głos na Vidala. Bo swój 8)


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 18:09

No, skoro już goal.com zrobił taki mieszany skład tych propozycji i trzeba porównać Bale'a z Vidalem, czy Isco, no to mi się wydaje decydującym kryterium powinien być wpływ na grę swojej drużyny.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 18:30

Ouh_yeah pisze:No, skoro już goal.com zrobił taki mieszany skład tych propozycji i trzeba porównać Bale'a z Vidalem, czy Isco, no to mi się wydaje decydującym kryterium powinien być wpływ na grę swojej drużyny.
Czyli zdobyte trofea, ponad indywidualne osiągniecia. Tak?: )


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 19:17

iltalismano pisze:
Ouh_yeah pisze:No, skoro już goal.com zrobił taki mieszany skład tych propozycji i trzeba porównać Bale'a z Vidalem, czy Isco, no to mi się wydaje decydującym kryterium powinien być wpływ na grę swojej drużyny.
Czyli zdobyte trofea, ponad indywidualne osiągniecia. Tak?: )
Nie rozumiesz co znaczy wpływ danego piłkarza na grę danej drużyny? Nie,na pewno nie zdobyte trofea o których piszesz :doh: Wpływ piłkarza na grę swojej drużyny,no kurde nie da się jaśniej tego powiedzieć :roll:
bendzamin pisze:Głos na Vidala. Bo swój 8)
dokładnie,dla mnie wybór był tylko między Pirlo a Vidalem,reszta nazwisk była tłem :prochno:
Po zaggłosowaniu na Króla Artura mocno śmiechłem jak zobaczyłem pretensje i wielkie żale fanów bayernu o prowadzenie w rankingu Vidala kosztem np Świńki,boli i uwiera w jajka ich to jeszcze mocniej bo przecież ciągle pamiętają historie transferu Vidala do Juve,nie do bayernu :whistle:


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 19:37

Antek666 pisze:Po zaggłosowaniu na Króla Artura mocno śmiechłem jak zobaczyłem pretensje i wielkie żale fanów bayernu o prowadzenie w rankingu Vidala kosztem np Świńki,boli i uwiera w jajka ich to jeszcze mocniej bo przecież ciągle pamiętają historie transferu Vidala do Juve,nie do bayernu :whistle:
Ta, na pewno bardzo się tym przejmują po zdobyciu potrójnej korony...


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 19:46

Antek666 pisze:
iltalismano pisze:Czyli zdobyte trofea, ponad indywidualne osiągniecia. Tak?: )
Nie rozumiesz co znaczy wpływ danego piłkarza na grę danej drużyny? (...) Wpływ piłkarza na grę swojej drużyny,no kurde nie da się jaśniej tego powiedzieć :roll:
Ja dodam tylko, że to wpływ piłkarza na grę swojej drużyny - może to coś rozjaśni.

Vidal jest turbokozakiem.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 23:42

jak dla mnie to obaj wymiatali, Vidal ma tę przewagę, że wymiatał także w LM, a bale nawet nie zakwalifikował się do tych rozgrywek ze swoją drużyną, oczywiście grał w słabszym zespole więc wiadomo, że jakby go odjąć to szło by im jeszcze gorzej ale to nie jest wina Arturo, że u nas na ławce jest Pogba a w spursach sigurosson, nie można rozpatrywać w ten sposób, poza tym porównujemy dwóch kompletnie różnych pomocników co dodatkowo robi się bezsensowne, bo to tak jakby powiedzieć, że makelele miał mniejszy wpływ na grę realu niż Zidane, tylko że jakoś po odejściu tego mniejszego real nie mógł osiągnąć 1/2 LM mając cały czas Zinedine w składzie...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2013, 16:10

Świetna kompilka Vidala z meczu z Fiorą:



Przy okazji widać też, jak 'leniwy' Mirek odbiera piłkę piłkarzom Fiory.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2013, 14:28

Vidal został wybrany najlepszym pomocnikiem sezonu 2012/13 według czytelników goal.com zdobywając 32,5% głosów. Ciekawe jak to się udało, że haladzieciaki i barcaprzedszkolaki nie przegłosowały kogoś swojego. Fanów Bayernu chyba drażni, że nie wygrał ktoś od nich, ale na to nie było żadnych szans, bo wiadomo, że Niemców nikt nie lubi :prochno:.


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 02:22

Ale przewaga. Kolosalna. Vidal w tym głosowaniu ich nie pokonał. On ich zgwałcił


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2014, 21:46

Arturo jak widać w dobrym nastroju po operacji ;)



Swoją drogą - facet po prawej to Alexis? ;)


Zablokowany