Arturo Vidal

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 12:28

Antichrist pisze:Inter dołączył do wyścigu o Vidala. Moratti pewnie teraz będzie interesował się każdym zawodnikiem, którym my.
Heh, właśnie miałem o tym pisać :) W ich przypadku jednak poważne zainteresowanie Vidalem zależy od odejścia Marigi i Muntariego, przynajmniej tak piszą. Nie chcę się czepiać Marotty, ale jego bierna postawa w większości tematów trochę irytuje


Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 12:32

pumex pisze:
Antichrist pisze:Inter dołączył do wyścigu o Vidala. Moratti pewnie teraz będzie interesował się każdym zawodnikiem, którym my.
Heh, właśnie miałem o tym pisać :) W ich przypadku jednak poważne zainteresowanie Vidalem zależy od odejścia Marigi i Muntariego, przynajmniej tak piszą. Nie chcę się czepiać Marotty, ale jego bierna postawa w większości tematów trochę irytuje
A skąd wiesz jaka jest jego postawa? Z tych gazecin? Czy to twój przyjaciel?


FORZA JUVE!!!
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 13:02

dawid91 pisze:
pumex pisze:
Antichrist pisze:Inter dołączył do wyścigu o Vidala. Moratti pewnie teraz będzie interesował się każdym zawodnikiem, którym my.
Heh, właśnie miałem o tym pisać :) W ich przypadku jednak poważne zainteresowanie Vidalem zależy od odejścia Marigi i Muntariego, przynajmniej tak piszą. Nie chcę się czepiać Marotty, ale jego bierna postawa w większości tematów trochę irytuje
A skąd wiesz jaka jest jego postawa? Z tych gazecin? Czy to twój przyjaciel?
Każda okazja jest dobra by trochę ponarzekać... Choć dotychczasowe transfery uważam za dobre (poza Mottą), to ocenie go 1 września. A co do Vidala, to 21 mln wydaję się jednak zbyt wysoką kwotą. Niech ten inter szlak trafi, przecież mają Cambiasso i Thiago Motte, na co im jeszcze Chilijczyk? Na ławę (nawet tam), to zbyt dobry zawodnik.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 13:41

Jak się skupią na Vidalu, to wtedy odpuszą Banegę więc tak czy siak będzie dobry zawodnik do wyciągnięcia za podobne pieniądze.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 14:09

dawid91 pisze:A skąd wiesz jaka jest jego postawa? Z tych gazecin? Czy to twój przyjaciel?
Przyjaciel? Broń Boże! Z gazecin? Może... wyobraź sobie, że nie wszytko co piszą gazety jest bujdą i czasami można się sporo dowiedzieć.
Jeśli chodzi o bierną postawę, to niestety taka ona jest. Przez ostatnie dwa tygodnie Marotta nie załatwił nic konkretnego. Odbyło się tylko spotkanie z agentem Rossiego, jednak jak stwierdził sam agent, nie było to nic konkretnego. Poza tym Marotta był 3 razy na spotkaniu Lega Calcio, raz spotkał się z dziennikarzami Tuttosportu i pojawił się na prezentacji koszulek. Temat Aguero powoli się kończy, transfer Vidala i Bastosa stoi w miejscu, przeprowadzka Vargasa jest w zalążku. Ja nie twierdzę, że Marotta siedzi z założonymi rękami, ale jednak jest za mało konkretny.
Swoją drogą, tak jak pisze Ewerthon, ponarzekać czasem trzeba, choćby dla lepszego samopoczucia


Obrazek
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 14:25

Castiel pisze:Bez sensu. Powinni zaoferować coś z przedziału 10-15 maximum i 2,5 mln rocznie. Jak nie to w styczniu sprzedadzą go za połowę tego jak nie mniej.
Skoro za rok kończy mu się kontrakt to w styczniu może rozpocząć negocjacje z nowym klubem bez zgody Leverkusen na zasadzie prawa Bosmana. Więc jeśli Bayer nie sprzeda go teraz (a sam Vidal w międzyczasie nie przedłuży kontraktu) to nie sprzeda go już wcale.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Bandiera_Rossa

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 19:39

Podobno do gry włączył się Arsenal, ciekawie się robi

Vidal nie przyjdzie, Melo nie odejdzie


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 03:14

Bandiera_Rossa pisze:Podobno do gry włączył się Arsenal, ciekawie się robi

Vidal nie przyjdzie, Melo nie odejdzie
Świetna wiadomość. Arsenal się wzbogacił o 25 milionów euro i musi załatać dziurę po odejściu Nasriego, więc idealnym kandydatem będzie Vidal. Strasznie mnie to cieszy, bo Chilijczyk nie zasługuje nawet na czyszczenie butów Felipe. Każdą osobę krytykującą Melo najchętniej powiesiłbym za jaja na drewnianym, wiejskim płocie. Zdecydowanie najlepszy zawodnik środka pola w poprzednim sezonie zostaje sprzedawany przez każdego forumowego managera.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 03:25

Nevermind pisze:
Bandiera_Rossa pisze:Podobno do gry włączył się Arsenal, ciekawie się robi

Vidal nie przyjdzie, Melo nie odejdzie
Świetna wiadomość. Arsenal się wzbogacił o 25 milionów euro i musi załatać dziurę po odejściu Nasriego, więc idealnym kandydatem będzie Vidal. Strasznie mnie to cieszy, bo Chilijczyk nie zasługuje nawet na czyszczenie butów Felipe. Każdą osobę krytykującą Melo najchętniej powiesiłbym za jaja na drewnianym, wiejskim płocie. Zdecydowanie najlepszy zawodnik środka pola w poprzednim sezonie zostaje sprzedawany przez każdego forumowego managera.
No, prosze, wkoncu jakas obiektywka wypowiedz na temat Melo na tym forum :)
A kto w nia watpi to radze obejzec, powtorki meczy gdy Felipe nie bylo, co sie wtedy dzialo w srodku pola...





KLIK ==>www
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 03:53

Taaa... niesamowicie obiektywna :roll: Tych którzy uważają, że Diego rozegrał niezły sezon, był jednym z najlepszych w Juve, a pozbycie się go było błędem, nazywa się fanatykami i fanboyami. Za to Melo jest fenomenalny, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i w ogóle 'kuuuuul' :roll:

Analogiczna sytuacja, jeden i drugi wyróżniali się, w słabym Juve.
Bartek88 pisze:A kto w nia watpi to radze obejzec, powtorki meczy gdy Felipe nie bylo, co sie wtedy dzialo w srodku pola...
Ja wątpię. Nie wątpię za to, że gdyby w Juve swe umiejętności zaprezentował Lass, albo Vidal to Felipe zostałby szybko zamieciony pod dywan (tak jak to się stało z Ribasem).


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
kun10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2011
Posty: 71
Rejestracja: 23 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 09:15

Nevermind pisze:
Bandiera_Rossa pisze:Podobno do gry włączył się Arsenal, ciekawie się robi

Vidal nie przyjdzie, Melo nie odejdzie
Świetna wiadomość. Arsenal się wzbogacił o 25 milionów euro i musi załatać dziurę po odejściu Nasriego, więc idealnym kandydatem będzie Vidal. Strasznie mnie to cieszy, bo Chilijczyk nie zasługuje nawet na czyszczenie butów Felipe. Każdą osobę krytykującą Melo najchętniej powiesiłbym za jaja na drewnianym, wiejskim płocie. Zdecydowanie najlepszy zawodnik środka pola w poprzednim sezonie zostaje sprzedawany przez każdego forumowego managera.
gdzie odchodzi nasri??

Po co sprzedawac melo??
sprzedac sissoko dołożyć 3mln i vidal powinien być nasz


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 10:09

Nevermind pisze:
Bandiera_Rossa pisze:Podobno do gry włączył się Arsenal, ciekawie się robi

Vidal nie przyjdzie, Melo nie odejdzie
Świetna wiadomość. Arsenal się wzbogacił o 25 milionów euro i musi załatać dziurę po odejściu Nasriego, więc idealnym kandydatem będzie Vidal. Strasznie mnie to cieszy, bo Chilijczyk nie zasługuje nawet na czyszczenie butów Felipe. Każdą osobę krytykującą Melo najchętniej powiesiłbym za jaja na drewnianym, wiejskim płocie. Zdecydowanie najlepszy zawodnik środka pola w poprzednim sezonie zostaje sprzedawany przez każdego forumowego managera.
popieram. Vidal jest nam niepotrzebny bo mamy Melo ;)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 10:20

Nevermind pisze:Świetna wiadomość. Arsenal się wzbogacił o 25 milionów euro i musi załatać dziurę po odejściu Nasriego, więc idealnym kandydatem będzie Vidal. Strasznie mnie to cieszy, bo Chilijczyk nie zasługuje nawet na czyszczenie butów Felipe. Każdą osobę krytykującą Melo najchętniej powiesiłbym za jaja na drewnianym, wiejskim płocie. Zdecydowanie najlepszy zawodnik środka pola w poprzednim sezonie zostaje sprzedawany przez każdego forumowego managera.
Rzeczywiście. Nasri jest skrzydłowym więc idealnym następcą dla niego będzie defensywny pomocnik :ok: Nie spuszczaj się tak nad Melo bo przesadzasz. Grał dobrze ale niektórzy tutaj uważają go za drugiego Makelele a Vidal pewnie "nie zasługuje na czyszczenie jego butów" bo nie widziałeś żadnego jego meczu i jest dla Ciebie jakimś no-name'em.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 11:22

Nie będziesz mi wmawiał co widziałem, a czego nie.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 11:35

Nevermind pisze:Nie będziesz mi wmawiał co widziałem, a czego nie.
Och, groźnie to zabrzmiało. Ale niech Ci będzie. Nie będę Ci wmawiał, że Nasri nie jest defensywnym pomocnikiem a Vidal jest młodszy i bardziej wszechstronny niż Melo. Żyj w niewiedzy.


Zablokowany