Arturo Vidal

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 20:16

Przywrócono dwa miejsca non-UE co ma przyśpieszyć działania Marotty, wg doniesień Arturo Vidal jest o krok od Juventusu. Z tego co zrozumiałem to ma dostać kontrakt 3,7 mln € rocznie. Chyba jednak to za dużo ale może się myle. Tak więc środek pomocy:Pirlo,Melo,Vidal,Marchisio,Pazienza :ok:

Vidal z yt :D

e:
Mietson pisze:Po cholerę są w ogóle te tematy? Nie ogarniam tego. Dyskusja o Vidalu była już w temacie o mercato.
Nie ma jego osobnego tematu, a zważając na to że bardzo prawdopodobne jest jego przyjście do Juve ten temat się przyda!
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2011, 20:19 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 20:18

Po cholerę są w ogóle te tematy? Nie ogarniam tego. Dyskusja o Vidalu była już w temacie o mercato.
<<W@jTEk>> pisze:
Mietson pisze:Po cholerę są w ogóle te tematy? Nie ogarniam tego. Dyskusja o Vidalu była już w temacie o mercato.
Nie ma jego osobnego tematu, a zważając na to że bardzo prawdopodobne jest jego przyjście do Juve ten temat się przyda!
Do czego? Do bezsensownych dywagacji jak w temacie o Aguero?


kameleon512

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2009
Posty: 59
Rejestracja: 06 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 20:34

Do nabicia jak najwiekszej ilosci postow. :roll:

Vidal jest dobry, nie pojdzie do Realu i sie przyda.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 20:36

Mietek wyluzuj, temat mercato jest dostatecznie wypchany wszelkiego rodzaju spekulacjami, newsami, chciejstwem czy innym tałatajstwem. Nie sposób tego śledzić skrupulatnie. Tak mamy konkretne informacje w konkretnym temacie. Dla mnie malinka.

Vidal wybrany został przez "Kickera" najlepszym środkowym pomocnikiem minionego sezonu w Bundeslidze, wyprzedził nawet Sahina, jak dla mnie 15mln za niego to jak na promocji w biedronce. Brałbym w ciemno, jest lepszy niż każdy z naszych środkowych.


Obrazek
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 20:40

I może uda nam się zbić cenę bo jesteśmy narazie jedynymi oprócz Bayernu zainteresowanymi a Bayer powiedział że do własnej ligi go nie sprzeda. Kontrakt kończy się za rok, więc w najgorszym razie sprzedaż Melo sfinansuje nam kupno Vidala. W lepszym wypadku zyskamy nie tylko sportowo, ale i finansowo.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 20:48

http://www.tuttosport.com/calcio/serie_ ... idal%C2%BB

Chilijczycy są zdania, że złożyliśmy ofertę opiewającą na 21 baniek. :think: Oferowany kontrakt - 3,7 mln.

O samym piłkarzu wiem niewiele, ale takie wyróżnienie w Niemczech o czymś świadczy. Oglądałem spotkanie z Meksykiem i przyznać trzeba, że sobie radził w odbiorze - gorzej jednak z rozegraniem.

Zastanawiające, że zaoferowaliśmy (rzekomo) aż tak spore pieniądze. Wcześniej Marotta nie chciał zaoferować takiej kwoty za Inlera. Oznaczałoby, że od początku Vidal mógł być celem nr 1 na tę pozycję.


ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 20:52

mrozzi pisze:http://www.tuttosport.com/calcio/serie_ ... idal%C2%BB

Chilijczycy są zdania, że złożyliśmy ofertę opiewającą na 21 baniek. :think: Oferowany kontrakt - 3,7 mln.

O samym piłkarzu wiem niewiele, ale takie wyróżnienie w Niemczech o czymś świadczy. Oglądałem spotkanie z Meksykiem i przyznać trzeba, że sobie radził w odbiorze - gorzej jednak z rozegraniem.

Zastanawiające, że zaoferowaliśmy (rzekomo) aż tak spore pieniądze. Wcześniej Marotta nie chciał zaoferować takiej kwoty za Inlera. Oznaczałoby, że od początku Vidal mógł być celem nr 1 na tę pozycję.
Za rok kończy mu się kontrakt, wątpię żeby Marotta dał aż tak dużo.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 20:57

Chyba komus rozum odebralo. Za zawodnika, ktoremu za chwile sie konczy kontrakt, dawac 21 baniek? Poza tym, on nie jest wart takiej kasy i takiego kontraktu. A ile jest wart? Jak na moje oko to polowe i sumy transferowej i gazy. 10 - 12 baniek, w porywach do 15, ale to juz byloby za duzo.

No i te 3,7m... Bez komentarza. To juz wole, zeby zostal Melo.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 21:05

mrozzi pisze: Zastanawiające, że zaoferowaliśmy (rzekomo) aż tak spore pieniądze. Wcześniej Marotta nie chciał zaoferować takiej kwoty za Inlera.
Racja. 21 baniek, za zawodnika, któremu za rok kończy się kontrakt to jakieś 7, 8 baniek za dużo. W dodatku kontrakt na poziomie 3,7 mln to również lekkie nieporozumienie. Mam jednak nadzieję, że do nas przyjdzie, ale nie na takich warunkach o jakich piszą pismaki.
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2011, 21:06 przez Marian., łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 21:06

Bez sensu. Powinni zaoferować coś z przedziału 10-15 maximum i 2,5 mln rocznie. Jak nie to w styczniu sprzedadzą go za połowę tego jak nie mniej.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 21:09

mrozzi pisze:Chilijczycy są zdania, że złożyliśmy ofertę opiewającą na 21 baniek. :think: Oferowany kontrakt - 3,7 mln.
Vidal to ciekawy zawodnik, ale 21 mln i 3.7 mln pensji to o dużo za dużo :naughty:

Niby mają odejść Melo i Momo, ale coś cicho o ich odejściu... Moim zdaniem obaj powinni zostać, a nie żadne eksperymenty tam, gdzie nie jest to potrzebne...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 21:25

Spokojnie , nie musicie się denerwować bo najprawdopodobniej jest to plota , zezol jest zbyt skompy by dawać tyle kasy zaraz na początku rozmów ;p
pod koniec meracto się wyjaśni hahahaha :rotfl:

Ale jestem za sprowadzeniem tego zawodnika tylko za cene ok.14 mln ....


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 08:31

francois pisze:
mrozzi pisze:Chilijczycy są zdania, że złożyliśmy ofertę opiewającą na 21 baniek. :think: Oferowany kontrakt - 3,7 mln.
Vidal to ciekawy zawodnik, ale 21 mln i 3.7 mln pensji to o dużo za dużo :naughty:
Szczególnie, że kończy mu się kontrakt, koleś rozegrał dopiero jeden naprawdę dobry sezon i jego marka nie jest jeszcze do końca wyrobiona. Propozycja bezsensowna i przede wszystkim nierealna. Wyobrażacie sobie Marotte proponującego od tak sobie 21 baniaków, skoro nie dawno przez prawie miesiąc targował się z Lazio o 0,5mln i żałuje 5mln więcej na taką gwiazdę jak Aguero?! Poza tym Inler byłby tańszy a dawno już z niego zrezygnowaliśmy. Bezsens, plotka :rotfl:
Chciałbym Vidala, ale za rozsądne pieniądze, max 15mln i pensja w granicach 2-2,5mln za sezon


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 10:26

Pismaki zawsze przesadzają, nie ma co się spinać na 100% nie damy za niego 21mln, pewnie nawet 15 nie damy więc wyluzujcie :)


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 12:24

Inter dołączył do wyścigu o Vidala. Moratti pewnie teraz będzie interesował się każdym zawodnikiem, którym my.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Zablokowany