Reto Ziegler

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 12:42

Garraty pisze:Conte :rotfl:
szkoda Reto, poprawcie sobie podpisy na Asztona
najgłupsza dotąd decyzja sztabu, DC to szklany bezmózg, a Ziegler nie zagrał nawet jednego sparingu...
Akurat nie oglądałem popisów w Stanach, ale na 3 mecze zagrał w dwóch z czego jeden cały. Niemniej też nie rozumiem tej decyzji.
Lypsky pisze:Jestem ciekaw czy dyletant Conte dotrwa do grudnia.
O to się nie martw, to nie Palermo żeby tak szybko wywalać.
Nie podoba mi się to wypożyczenie, tak samo jak nie przekonuje mnie transfer Elii, ale cóż, pozostaje nam czekać na pierwsze mecze sezonu i wtedy ocenić. Kluczowe i tak będzie zgranie, taktyka.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 12:54

Ktoś na forum pisał o tym, że być może (właściwie na pewno) Conte ma swój własny tok rozumowania i może nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakim to on nie jest geniuszem. Z której strony by na to nie patrzeć - decyzja o oddaniu Zieglera jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> posunięciem. Mówią, że wiara czyni cuda, ale z pewnością nie ma i mieć to nie będzie odzwierciedlenia w sytuacji De Ceglie czy Grosso. Ten drugi nawet grając regularnie prezentuje się fatalnie, a co tu dopiero mówić w obecnej chwili, gdy piłki na oczy nie widział od dłuższego czasu... Naiwnymi ci, którzy wierzą także w Paolo. :smile:

Pozostaje mieć nadzieję, że będziemy strzelać więcej bramek niż tracić, bo w każdym kolejnym spotkaniu niewątpliwie ciężko będzie o "0" z tyłu i z taką obroną spodziewać się można stracenia kolejnych ok. 40 bramek. :whistle:


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 13:04

Ktoś tam kiedyś miał podpis "I believe in Reto Ziegler" i fote Reto to może teraz czas na ''I believe in Fabio Grosso" buahahahaha...


Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 13:09

Tata pisze:Już dajcie spokuj temu Marottcie on tylko robi to czego chcą trenerzy. Del Neri chciał Reto to Marotta go sprowadził Conte go nie chce więc Marotta się go pozbywa. A czy to jest dobry ruch każdy ma do tego wątpliwości oprócz Conte, ale on ma swoja wizję został wybrany na trenera więc robi co mu się podoba na koniec sezonu będzie rozliczony.
Właśnie nie, zostawienie Zieglera nawet jako rezerwowego ( oczywiście on by się z taką rolę nie godził, ale wyboru by nie miał) nikomu nie szkodziło, więc nie rozumiem takiej transakcji za takie grosze. Wstyd dla Zezola, wstyd.

Co innego że Conte to idiota też skoro z góry ustawia sobie skład nie dając się zawodnikom wykazać.

Ale Marotta pozbawił nas przez to zupełnie lewej strony bo co będzie jak De Ceglie dozna kontuzji ? Grosso :roll:
De Ceglie miał dobre ( wręcz bardzo dobre) 3 ostatnie mecze przed kontuzją teraz pozostaje się modlić aby wrócił do tej dyspozycji.

Zezol miał 4 pozycje do wzmocenienia
- prawą obronę, lewą, środek i lewe skrzydło.
Wzmocenienie pojawiło się tylko na prawej stronie, bo Elia to nie miał w życiu tak dobrego sezonu w Bundeskopance jak Giovinco czy nowy nabytek z Ceseny mieli w serie A.


Bandiera_Rossa

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 14:20

Ogra się na wypożyczeniu i wróci jeszcze lepszy!!


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 15:02

Bandiera_Rossa pisze:Ogra się na wypożyczeniu i wróci jeszcze lepszy!!
W Turcji się ogra? W przerwie na meczu wchłaniając kebaby? Nie sądzę...


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 15:09

De Ceglie > Grosso > Ziegler [*]


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 15:23

mrozzi pisze:Ktoś na forum pisał o tym, że być może (właściwie na pewno) Conte ma swój własny tok rozumowania i może nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakim to on nie jest geniuszem. Z której strony by na to nie patrzeć - decyzja o oddaniu Zieglera jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> posunięciem.
Jest powiedzenie nie chwal dnia przed zachodem słońca. Nie wiem czy jest do tego odwrotne powiedzenie, ale Conte ma głowę na karku i wie co robi, sam uważam, że to głupota, ale żeby od razu nazywać to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?

Jedynymi rozczarowaniami tego mercato dla mnie są transfer gracza o nazwisku Elia, brak solidnego stopera typu Rolando czy Rhodlofo, pozostanie w drużynie Amauriego, oraz nie skorzystanie z "okazji" zakupu Grandolfo z Bari


Navar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2009
Posty: 84
Rejestracja: 07 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 15:44

Moim skromnym zdaniem panowie Conte i Zigler nie przypadli sobie do gustu, może doszło do jakiegoś spięcia miedzy nimi i dla tego Marotta wypożycza Reato do kebabów. Nie potrafię sobie tego inaczej wytłumaczyć(może z Melo była podobna sprawa)


Juventus to nie tylko drużyna piłkarska, to styl życia.
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 15:50

Do samego końca nie wierzyłem, że Ziegler faktycznie może nas opuścić, ten transfer jest absurdalny. Reto jest solidnym obrońcą - może nie takim z najwyższej póki, ale gwarantującym jakiś tam poziom.

De Ceglie i Grosso w tej chwili nie gwarantują zupełnie niczego. Grosso może pochwalić sie jedynie doświadczeniem, ale tak naprawdę w pełni dobrze rozegrał tylko jeden sezon (ostatni w Palermo + mistrzostwa). Jego gra u nas zawsze wywoływała u mnie niepewność. Od obrońcy oczekuję przede wszystkim tego, żeby potrafił obronić drużynę w pojedynkach jeden na jeden, zeby w takich normalnych meczowych sytuacjach dawał pewność, wnosił cokolwiek, był przeszkodą atakujących. Niestety gracze typu De Ceglie, Knezevic, Motta, Grygera, częściowo Molinaro zmienili mój pogląd i już nie oczekuję odbioru piłki w każdej sytuacji.

Niestety obecnie nie potrzeba geniusza piłkarskiego by wyrolować nasz blok obronny. W tej chwili nawet średnia druzyna przy odrobinach chęci może nam strzelić bramkę z gry.

Wypożyczenie Zieglera jest kpiną. W tej chwili nasza obrona wygląda źle. Antonio Conte bierze na siebie ogromną odpowiedzialność. Coraz mniej sensu widzę w jego postępowaniu kadrowym, ale on jest profesjonalistą a nie ja. Głównie z uwagi na jego przeszłość daję mu duży kredyt zaufania i nie oceniam go teraz. Antonio, zaskocz nas wszystkich i pokaż, że jesteś geniuszem ;)...


Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 16:11

Cholera naprawdę moglismy mieć solidną obrone na ten sezon jedną z najlepszych w Serie A nawet z leniwym Buffonem na bramce, który zamiast biec do piłki, która leci w swiatło bramki nadrabia po meczu uśmiechem.

Obrona: Liech-Lugano-Chiellini- Ziegler dla mnie wyglądało by świetnie, ale mówią że najlepszą obroną jest atak i ja teraz rozumiem wizję Conte 4-2-4 to jest to :C :P


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 17:13

W gruncie rzeczy , wypożyczenie jest dla nas najlepszą opcja (w tej bądź co bądź "dziwnej" sytuacji) . Reto pewnie nie uśmiechało się siedzieć na ławie - zwłaszcza , że będąc wolny te 2 miesiące temu , mógł wybierać w ofertach . Marotta postąpił fair wobec niego , a w razie jakiegoś kryzysu możemy dogadać się z Turkami w styczniu (oddać kilkaset Euro) i mamy go z powrotem (najdalej w czerwcu) .
Jeśli mieć do kogoś pretensje , to raczej do Conte , niż Marotty .


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 17:34

18danek97 pisze:
mrozzi pisze:Ktoś na forum pisał o tym, że być może (właściwie na pewno) Conte ma swój własny tok rozumowania i może nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakim to on nie jest geniuszem. Z której strony by na to nie patrzeć - decyzja o oddaniu Zieglera jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> posunięciem.
Jest powiedzenie nie chwal dnia przed zachodem słońca. Nie wiem czy jest do tego odwrotne powiedzenie, ale Conte ma głowę na karku i wie co robi, sam uważam, że to głupota, ale żeby od razu nazywać to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?
Skoro masz co do tego jakiekolwiek wątpliwości, jesteś jedyną osobą na forum o takim światopoglądzie. Conte ma głowę na karku? A niby skąd taki wniosek? :shock: Oddając Zieglera podejmuje ogromne ryzyko, bo nie nauczy grać w piłkę ani De Ceglie, ani tym bardziej Grosso.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 17:55

Przecież ten Ziegler to jest miernota o czym już dawno pisałem.
Z drugiej strony gorsze miernoty w klubie zostały, więc Conte zachowuje się trochę jak nie powiem co...
Ogólnie sprowadzić piłkarza i za chwile wywalić go na zbity pysk to wielkie świństwo. Klub nie powinien tak robić, bo ludzie to nie zabawki.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 04 września 2011, 11:14

Wina stoi wyłącznie po stronie Conte, jeżeli miał wątpliwości co do Reto mógł powiedzieć "słuchaj Giuseppe, ten cały Reto nie pasuje do mojej wizji zespołu. Czy mógłbyś postarać się o ......" Tymczasem Conte decyduje się na pozbycie reprezentanta Szwajcarii na kilka dni przed 1 ligowym meczem, bez możliwości uzupełnienia powstałej luki. Wątpię by taka rozmowa miała miejsce bo byłyby jakiekolwiek "przecieki" o próbach pozyskania lewego obrońcy. Well done Conte :bravo:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Zablokowany