Amauri

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2011, 00:52

Ja mam taką zagadkę a propos Amauriego. Z jakim numerem w Juve, w tym sezonie, występuje włosko-brazylijski snajper?


Obrazek
ZZX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 126
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2011, 03:37

zoff pisze:Ja mam taką zagadkę a propos Amauriego. Z jakim numerem w Juve, w tym sezonie, występuje włosko-brazylijski snajper?
Amauri w tym sezonie nie występuje z 38 :D


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 listopada 2011, 10:10

Skoro ma numer to jednak go zgłosili do rozgrywek :think:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 listopada 2011, 11:09

Wygląda na to, że w końcu na dobre pozbędziemy się naszego bombardiera. Tu potrzeba jakiegoś psychologa, żeby zrozumieć postępowanie Brazola. Miał ofertę z Francji, niedużo gorszą od obecnej, mógł teraz (próbować) strzelać gole w LM, ale wolał strugać ofiarę w Turynie :| Ciekawe, czy wybierze Włochy, czy przeprowadzi się gdzie indziej?


Obrazek
Nedved4life

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2011
Posty: 140
Rejestracja: 30 lipca 2011

Nieprzeczytany post 18 listopada 2011, 11:20

Hajs, o to mu cały czas chodzi. Widocznie agent mu podpowiedział aby przeczekał jeszcze jesień, zgarnął pensje u nas, a w zimie i tak dostanie oferte od kogoś.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 listopada 2011, 11:26

Nedved4life pisze:Hajs, o to mu cały czas chodzi. Widocznie agent mu podpowiedział aby przeczekał jeszcze jesień, zgarnął pensje u nas, a w zimie i tak dostanie oferte od kogoś.
Tak, tylko, że z tego co pamiętam, Marsylia oferowała mu 3-letni kontrakt z zarobkami rzędu 2,5mln euro rocznie, czyli nieźle. Do tego Marotta proponował mu rekompensatę za rozwiązanie kontraktu w wysokości 3mln. Teraz, siedząc przez pół roku na trybunach, wątpię, żeby jakiś miłośnik jego talentu zaproponował mu choćby zbliżoną ofertę do tej Marsylii. Przelicz, co mu się bardziej opłacało z punktu czysto materialnego


Obrazek
Nedved4life

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2011
Posty: 140
Rejestracja: 30 lipca 2011

Nieprzeczytany post 18 listopada 2011, 15:56

Nie wiem, nie chcę mi się liczyć ale wiem, że Amauri i jego agent głupi nie są, tu chodzi o pieniądze. Latem brazol mówi, że chce zostać i pomóc w zespole choć szansę na gre miał takie same jak teraz, gdzie obecnie mówi, że odlicza dni i pogodził się z odejściem. Kasa, jak nic, wszystko się może wyjaśni zimą.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 14:22

juvepoland.com pisze:La Gazzetta dello Sport pisze dzisiaj, że Amauri Carvalho (na zdjęciu) może trafić do... Interu Mediolan. Nerazzurri zmagają się w tym sezonie ze sporymi problemami, a wczorajsza porażka 0:1 z Udinese na własnym stadionie była kolejnym tego dowodem.

Inter myśli podobno o sprzedaży Milito - piłkarz może trafić do PSG, Marsylii albo Schalke. Gazzetta informuje, że na liście życzeń klubu z Mediolanu widnieje też nazwisko niemal zapomnianego w Turynie Amauriego Carvalho. Brazylijczyk opuści Turyn w styczniu i kto wie, czy nie przeprowadzi się właśnie do Mediolanu.
Ciekawy news...

Siwy to jednak prawdziwy Juventino ;*

Żeby nie było offtopu, podobno Amauri nie strzelił w tym sezonie żadnego gola.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2012, 12:04

Dziś może być wreszcie ten dzień. Choć Amauri ciągle chce więcej niż daje Viola, to mają się dogadać w ciągu najbliższych godzin. Chłodzimy szampany!


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2012, 12:33

Ouh_yeah pisze:Dziś może być wreszcie ten dzień. Choć Amauri ciągle chce więcej niż daje Viola, to mają się dogadać w ciągu najbliższych godzin. Chłodzimy szampany!
Ja bym na waszym miejscu nie napalal sie na COKOLWIEK i zachowal sceptycyzm poki nie pojawi sie informacji o transferze na goal.com lub juventus.com...
Ta pijawka juz nie raz odchodzila.





KLIK ==>www
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2012, 14:12

Wszędzie huczą, że Amauri dzisiaj oficjalnie wyląduje we Violi. Nawet sam Bombardier twierdzi, że choć jeszcze zostały jakieś szczegóły do ustalenia to lada moment opuści Juventus 8)
Kto nie skacze ten z Ynteru!


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2012, 14:17

Ouh_yeah pisze: Kto nie skacze ten z Ynteru!
Pytanie na jakich warunkach. Jeśli ma to być wypożyczenie, po którym odejdzie od nas za darmo, to ja skakać nie zamierzam :/


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2012, 14:30

deszczowy pisze:
Ouh_yeah pisze: Kto nie skacze ten z Ynteru!
Pytanie na jakich warunkach. Jeśli ma to być wypożyczenie, po którym odejdzie od nas za darmo, to ja skakać nie zamierzam :/
Gdzieś czytałem, że jest to wypożyczenie za 300 tysięcy euro. Mam nadzieje, że Viola przynajmniej pokryje 1/2 pensji tego "żołdaka". Ale, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2012, 14:36

Znając umiejętności marotty do pozbywania się piłkarzy, wypożyczyliśmy go za darmo, płacąc jego pensję i dopłacając mu za przejście do innego klubu :wink:


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2012, 14:42

Dali nam 300 tys euro, pewnie jest to opłacenie pensji za styczen. Reszte placi Viola. Wcześniej bylo mówione, że Juve nie zamierza płacic piłkarzowi pensji za syczn, więc wątpię, aby Marotta mu płacił jakieś pieniądze, jak on będzie na wypożyczeniu.


Zablokowany