Appelt Gabriel i Guilherme

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2011, 14:15

deszczowy pisze:Przede wszystkim grał nie na swojej pozycji.
Grał mizernie nie na swojej pozycji, więc są szanse, że na swojej pozycji będzie wymiatał ! /o\
deszczowy pisze:. Ale od Motty gorszy nie jest (tak, wiem, że to nie jest trudne).
sam sobie odpowiadasz
deszczowy pisze: W przyszłości może być niezłym stoperem.
aha.
Cunha pisze:Widziałes jak w wieku 19 lat grał Chiellini?
grał na wypożyczeniu w Violi, o czymś to świadczy. Tam nie było grygerów i mottów.

ps. Gabriel i Guilherme i to fajne chłopaki.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Cunha

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 97
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2011, 15:07

pan Zambrotta pisze:
deszczowy pisze:Przede wszystkim grał nie na swojej pozycji.
Grał mizernie nie na swojej pozycji, więc są szanse, że na swojej pozycji będzie wymiatał ! /o\
deszczowy pisze:. Ale od Motty gorszy nie jest (tak, wiem, że to nie jest trudne).
sam sobie odpowiadasz
deszczowy pisze: W przyszłości może być niezłym stoperem.
aha.
Cunha pisze:Widziałes jak w wieku 19 lat grał Chiellini?
grał na wypożyczeniu w Violi, o czymś to świadczy. Tam nie było grygerów i mottów.

ps. Gabriel i Guilherme i to fajne chłopaki.

Widze nie rozumiesz pytania.

Nie GDZIE GRAŁ , ale JAK GRAŁ, czy widziałeś jak grał, ile robił błędów, jak wchodził w meczu Juve z Bayernem w LM to nie ogarniał co sie dzieje.
Tez był przecietniakiem, jak widac do dziś.


Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2011, 15:20

Duńczyk Sorenssen musi zostać wykupiony i będziemy mieli nowego lepszego Aggera... a co do Braci G.G muszą sie ogrywać w JUve przynajmniej jeden a nie wypożyczenia bo wtedy nic nie będzie z nich co najwyżej przeciętni jak Pepe...


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2011, 19:55

Marchisio87 pisze:Duńczyk Sorenssen musi zostać wykupiony i będziemy mieli nowego lepszego Aggera... a co do Braci G.G muszą sie ogrywać w JUve przynajmniej jeden a nie wypożyczenia bo wtedy nic nie będzie z nich co najwyżej przeciętni jak Pepe...
Ta, Aggera. Prędzej Bendtnera :P Żartuję oczywiście, ja gościa lubię i cenię za kilka meczów na jesieni ale do Aggera to jeszcze mu duuuuuuuuużo brakuje.


Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2011, 12:01

Nie łudźmy się. Juve nie było i nigdy nie będzie kuźnią talentów. W najlepszym wypadku za parę lat wymienią ich przy jakimś transferze albo zarobią parę milionów. Ile to już było w naszych szeregach 'przyszłych gwiazd' futbolu? Miccoli, Giovinco, Brighi.. wszyscy szybko odchodzili...


Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2011, 12:43

Nie łudźmy się. Juve nie było i nigdy nie będzie kuźnią talentów. W najlepszym wypadku za parę lat wymienią ich przy jakimś transferze albo zarobią parę milionów. Ile to już było w naszych szeregach 'przyszłych gwiazd' futbolu? Miccoli, Giovinco, Brighi.. wszyscy szybko odchodzili......

Nic więcej nie trzeba pisać JUVE to nie AJAX...


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2011, 22:37

Krótkie pytanie, bo się nie doszukałem: te gnojki z Brazylii zawitają do nas już tego lata, czy będziemy jeszcze na nich czekać?? Jakoś się cicho o nich zrobiło


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2011, 22:43

pumex pisze:Krótkie pytanie, bo się nie doszukałem: te gnojki z Brazylii zawitają do nas już tego lata, czy będziemy jeszcze na nich czekać?? Jakoś się cicho o nich zrobiło
E! Synek! Bez takich.
Oni mają portugalskie paszporty jeśli się nie mylę i chyba wkrótce przylecą do Turynu :)


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2011, 22:43

pumex pisze:Krótkie pytanie, bo się nie doszukałem: te gnojki z Brazylii zawitają do nas już tego lata, czy będziemy jeszcze na nich czekać?? Jakoś się cicho o nich zrobiło
Wydaje mi się że już 1 lipca do nas dołączą. Jako że mają paszporty UE nie musimy czekać aż osiągną pełnoletniość.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 14:10

Wie ktoś co tam słychać u Appeltów, zagrali już coś, bo nigdzie nie mogę znaleźć, a mieli już od stycznia być dostępni dla primavery ?


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 14:23

Z tego co wiem to my będziemy mieć tylko jednego, Gabriela środkowego pomocnika tzn. rozgrywającego.Ten drugi poszedł gdzieś do niższej ligi. A co do Gabriela to chyba nawet zadebiutował ostatnio w primaverze z Fiorentina , ale więcej szczegółów nie-znam.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 14:49

zebol pisze:Z tego co wiem to my będziemy mieć tylko jednego, Gabriela środkowego pomocnika tzn. rozgrywającego.Ten drugi poszedł gdzieś do niższej ligi. A co do Gabriela to chyba nawet zadebiutował ostatnio w primaverze z Fiorentina , ale więcej szczegółów nie-znam.
Dokładnie tak. Gabriel w końcu zagrał w Primaverze, bo skończył się dla niego ten okres karencji (z powodu wieku). Guilherem poszedł na wypożyczenie do Alessandrii. Jest to klub Serie C. Jak na razie tyle wiadomo...


ObrazekObrazekObrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 19:22

@Maras@ pisze:Guilherem poszedł na wypożyczenie do Alessandrii. Jest to klub Serie C. Jak na razie tyle wiadomo...
Coś mi mówi, że skoro już odszedł do Serie C to więcej o nim nie usłyszymy :?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 20:38

francois pisze:
@Maras@ pisze:Guilherem poszedł na wypożyczenie do Alessandrii. Jest to klub Serie C. Jak na razie tyle wiadomo...
Coś mi mówi, że skoro już odszedł do Serie C to więcej o nim nie usłyszymy :?
Całkiem możliwe bo tak na prawdę to on do nas przyszedł "w pakiecie" z Gabrielem, m.in. po to żeby łatwiej było się im zaaklimatyzować w nowym kraju i nowym otoczeniu. Z Guilherme tak na prawdę nigdy nie były wiązane żadne nadzieje...
Ciekawe jak nam się rozwinie nasz Gabriel. Ciekawe czy do końca sezonu dostanie choć małą szansę na pokazanie się w oficjalnym meczu (i nie mówię tu i Primaverze)...


ObrazekObrazekObrazek
Dylan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 81
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 listopada 2012, 16:14

Co sie dzieje z Guilherme Appelt Pires? Nie ma go w bazie FMa, ani w kadrze Alessandri na oficjalnej stronie, na transfermarkt brak info co do przynaleznosci klubowej.


Zablokowany