Appelt Gabriel i Guilherme

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Cunha

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 97
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 16:12

pan Zambrotta pisze:
Tharp pisze:Jest jednak ta nadzieja ze powtorzy sie historia Sørensena ;)
możecie mi wyjaśnić, co Wy wydzicie w tym Sorensenie? facet jest słabiutki...
Wiekszość z was to naprawde nie ma pojęcia jak sie ocenia grę obrońcy.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 16:27

pumex pisze:
deszczowy pisze:Pierwsze słyszę, szczerze mówiąc, i póki co będę sceptyczny. Pożyjemy, zobaczymy. Może akurat się okaże, że chłopaczki faktycznie potrafią grać? No, oby...
Też będę sceptyczny. Ale najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że nawet mimo ich ewentualnego potencjału wylądują w primaverze, potem na wypożyczeniu w SerieB a potem słuch o nich zaginie. Bo przecież dać szansę takim dzieciom w pierwszej drużynie to byłby grzech, przynajmniej w Italii
I pewnie tak się stanie. Będą wiecznymi talentami i wieku 23 lat dalej będą grać na wypożyczeniu w beniaminku Serie A. Już ten scenariusz wiele razy przerabialiśmy.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 19:06

blackadder pisze:Dla mnie sprowadzanie młodych talentów obecnie mija się z celem. Tacy gracze, aby pokazać się z dobrej strony, muszą wejść w dobrze zorganizowany zespół, gdzie ich rola będzie jasno określona.
Niestety dzisiejszy Juventus nie jest w stanie dać takim zawodnikom dobrych warunków do gry, a uszczuplanie i tak okrojonego budżetu jest zupełnie niepotrzebne.
O jaką rolę Ci chodzi? Rolę na boisku czy rolę w klubie? Jeśli chodzi o boisko to jeden jest środkowym pomocnikiemm a drugi napastnikiem. Do zadań pierwszego należy rozbijanie ataków rywali i rozprowadzanie akcji zespołu a do drugiego zdobywanie bramek. Będą dostawali swoje szanse i ich zadaniem jest jak najlepsze ich wykorzystanie. Juventus nie jest w stanie dać im dobrych warunków do gry? A co oni są z jakiejś rodziny królewskiej czy coś? Nie rozumiem. Może objaśnisz jakie są "dobre warunki do gry"? BO z tego co piszesz wynika, że talenty rozwinąć mogą się tylko w klubach pokroju ManU czy Barcelony, skoro taki klub jak Juventus nie jest w stanie im tego zapewnić (nawet obecnie)


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2011, 23:34

http://www.dailymotion.pl/video/xhrxj2_ ... asco_sport


Poczynania "młodego" . Ciekawsze niz chwilówki na YT :C


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2011, 13:36

To prawda, gra naprawdę ciekawie, dużo biega, dobra praca w defensywie mógłby trochę więcej nabrać siły ponieważ często odbija się od zawodników. Ciekawa alternatywa dla Marchisio.

PS. Fajnie podaje górne piłki.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2011, 13:54

Cunha pisze:
pan Zambrotta pisze:
Tharp pisze:Jest jednak ta nadzieja ze powtorzy sie historia Sørensena ;)
możecie mi wyjaśnić, co Wy wydzicie w tym Sorensenie? facet jest słabiutki...
Wiekszość z was to naprawde nie ma pojęcia jak sie ocenia grę obrońcy.
to wytłumacz nam mistrzu, byśmy nie żyli w niewiedzy :O

Sorensen to przeciętniak.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2011, 14:11

pan Zambrotta pisze:
Cunha pisze:
pan Zambrotta pisze: możecie mi wyjaśnić, co Wy wydzicie w tym Sorensenie? facet jest słabiutki...
Wiekszość z was to naprawde nie ma pojęcia jak sie ocenia grę obrońcy.
to wytłumacz nam mistrzu, byśmy nie żyli w niewiedzy :O

Sorensen to przeciętniak.
Przede wszystkim grał nie na swojej pozycji. Miał parę fajnych wejść i parę bardzo głupich błędów. Ale od Motty gorszy nie jest (tak, wiem, że to nie jest trudne). W przyszłości może być niezłym stoperem.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2011, 14:14

pan Zambrotta pisze: Sorensen to przeciętniak.
Przeciętniak, który ma ledwo 19 lat i potrafi zagrać dobre spotkanie. Trzeba mu dawać szanse w meczach z ogórkami i za dwa lata może być już podstawowym obrońcą.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2011, 01:14

WELCOME w JUVENTUSie :)

Mam nadzieje że będą ogrywani albo w Primaverze albo w naszym pierwszym składzie a nie żadne wypożyczenia bo potem nic z nich nie będzie...

najbardziej mnie wkurza fakt co oni zrobili z Ciro Immobile..


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2011, 10:00

chciałbym go zobaczyć w meczu na środku z Melo np z Catania Brescia itp. Jak by sobie dawał rade w takich meczach to spokojnie można było by mu dawać kolejne szanse z lepszymi drużynami .
A chłopka grając z Melo miałby bardzo duże szanse aby pokazać swoje umiejętności bo Melo by obstawiał tyły a On mógłby sobie poszaleć ;D


Cunha

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 97
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2011, 10:06

pan Zambrotta pisze:
Cunha pisze:
pan Zambrotta pisze: możecie mi wyjaśnić, co Wy wydzicie w tym Sorensenie? facet jest słabiutki...
Wiekszość z was to naprawde nie ma pojęcia jak sie ocenia grę obrońcy.
to wytłumacz nam mistrzu, byśmy nie żyli w niewiedzy :O

Sorensen to przeciętniak.

Widziałes jak w wieku 19 lat grał Chiellini?


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2011, 11:55

Ja tam chłopakom szans na przebicie się w Juve nie daje. Pamiętam jaki zachwyt i optymizm panował na forum, jak przyszedł Iago Falque. Filmiki też dobre o nim krążyły, a jak wyszło wiecie.

Możemy jedynie mieć nadzieję, że Brazole będą wybijać się zdecydowanie wśród młodzieży, ktoś to zauważy i będą jak Rafael i Fabio z ManU :pray: - chociaż ja w to nie wierzę.

Sorensen o ile nie pójdzie w wypożyczanki i dalej będzie dostawał szanse u nas może być piłkarzem dużego kalibru. Już gra przyzwoicie, nie pamiętam, zeby w jakimś meczu był najgorszy w druzynie :think: .


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2011, 12:21

gruzin_juve pisze:Ja tam chłopakom szans na przebicie się w Juve nie daje. Pamiętam jaki zachwyt i optymizm panował na forum, jak przyszedł Iago Falque. Filmiki też dobre o nim krążyły, a jak wyszło wiecie.

Możemy jedynie mieć nadzieję, że Brazole będą wybijać się zdecydowanie wśród młodzieży, ktoś to zauważy i będą jak Rafael i Fabio z ManU :pray: - chociaż ja w to nie wierzę.

Sorensen o ile nie pójdzie w wypożyczanki i dalej będzie dostawał szanse u nas może być piłkarzem dużego kalibru. Już gra przyzwoicie, nie pamiętam, zeby w jakimś meczu był najgorszy w druzynie :think: .
Piłkarz piłkarzowi nie równy. Najwyraźniej Iago nie był wystarczająco dobry i nie generalizujmy tu że w Juve nie ma szans itp. bo jak ktoś naprawę ma zadatki na wielkiego piłkarza to napewno szansę dostanie ( patrz młody Alex ).


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2011, 13:45

kiedy my kupowaliśmy starych inni kupowali młodych, kiedy my kupujemy młodych inny . . . kupują jeszcze młodszych :
http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,95 ... .html?bo=1

:whistle: :smile:

a tak na poważnie . .
ciekawe jaka będzie przyszłość tych młodych gracz w Juve, ja jakoś nie widzę tego że dostają oni szansę gry . . po prostu tego nie widzę
:roll: (no ale mam nadzieję że nie zmarnujemy im karier :whistle: )


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2011, 13:50

wagner pisze:a tak na poważnie . .
ciekawe jaka będzie przyszłość tych młodych gracz w Juve, ja jakoś nie widzę tego że dostają oni szansę gry . . po prostu tego nie widzę
:roll: (no ale mam nadzieję że nie zmarnujemy im karier :whistle: )
We Włoszech właściwie zawsze było ciężko się przebić młodym zawodnikom. Na początku sezonu jak oglądałem inter to podobał mi się całkiem ten ich Coutinho ale przyszedł Leopold i w ogóle nie pozwala mu grać. W Anglii, Niemczech czy Hiszpanii często stawia się na młodych zawodników i to procentuje a u nas zajmują się tym drużyny spoza czołówki jak Palermo czy Udinese.

Półtoraroczne dziecko - kozak :D


Zablokowany