Appelt Gabriel i Guilherme

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 07:44

Resende FC potwierdziło w piątek sprzedaż swoich graczy do włoskiego Juventusu. Bracia Gabriel i Guilherme Appelt, odpowiednio 17 i 18 lat, trafią do Włoch w czerwcu.
Umowa została zawarta na 5 lat i wynegocjowana przez włoskiego biznesmena Peppino Tirri'ego, mającego swój udział w transferach takich zawodników jak Cassano, Cambiasso, Figo i Sneijder. Gabriel to defensywny pomocnik i jedno z najważniejszych ogniw Resende w tym sezonie. Guilherme to napastnik, do tej pory grający w drużynie młodzieżowej.
"Resende prowadzi świetną politykę, daje szansę młodym zawodnikom, aby pokazali się w mistrzostwach. Ci, którzy wyróżniają się mogą pójść w ślady Gabriela i Guilherme Appelt i trafić do włoskiej ligi. Projekt szkolenia młodzieży koordynowany jest przez trenera Paulo Camposa i przy pomocy wielkiego trenera juniorów, Wendela. Jesteśmy zadowoleni z wyniku negocjacji, osiągniętego przez Peppino Tirri'ego." powiedział dyrektor sportowy Resende, Diogo Macedo.

http://www.resendefc.com.br/2010/viewN. ... 138&pag=28


No więc pierwsze transfery na nowy sezon już za nami. Podobno kosztowali razem 2 mln E. Gabrielem interesował się też Inter i Liverpool. Ale nie wiem czy zabieranie w pakiecie jego starszego brata było rozsądnym posunięciem. Tym bardziej, że ten wciąż był zawodnikiem drużyny juniorskiej.
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2011, 13:35 przez Basiek, łącznie zmieniany 1 raz.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 09:29

Pewnie trzeba było wziąć ich razem bo inaczej by im było smutno :) A jak się ten starszy nie sprawdzi to przecież tragedii nie będzie. Nie wiem nic o tych piłkarzach ale skoro interesowały się nimi inne kluby to pochwała Józiowi się należy :)


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 09:38

na szczescie oba talenty rodem z brazylii maja portugalskie paszporty, wiec ani nie zablokuja miejsca na gracza non-EU, ani nie bedzie trzeba czekac az mlodszemu styknie 18stka.
Przeczucie i zdrowy rozsadek mowia mi ze chlopaki popykaja sobie w naszej primce, i ewentualnie (mam na mysli angielskie znaczenie tego slowa) podziela losy Ekdala czy Iago Falque.
Jest jednak ta nadzieja ze powtorzy sie historia Sørensena ;)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 09:44

Tharp pisze:Jest jednak ta nadzieja ze powtorzy sie historia Sørensena ;)
możecie mi wyjaśnić, co Wy wydzicie w tym Sorensenie? facet jest słabiutki...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 09:52

pan Zambrotta pisze:
Tharp pisze:Jest jednak ta nadzieja ze powtorzy sie historia Sørensena ;)
możecie mi wyjaśnić, co Wy wydzicie w tym Sorensenie? facet jest słabiutki...
Weź pod uwagę, że jest za każdym razem ustawiany na boku obrony. Chociaż nominalnie jest środkowym obrońcą. Nie twierdzę, że jest jakimś super talentem, ale samo to, że w tym wieku daje radę przebić się do pierwszego składu (przyznaję. że głównie z braku alternatyw) może mu pomóc ukształtować się piłkarsko. Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie aby został solidnym zawodnikiem.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 09:57

pan Zambrotta pisze:możecie mi wyjaśnić, co Wy wydzicie w tym Sorensenie? facet jest słabiutki...
Na prawej jest przeciętny, to fakt. To, że wygląda lepiej od Motty to żaden argument, bo choć Motta doświadczeniem bije go na głowę i swego czasu ocierał się nawet o włoską kadrę - nie umie grać w piłkę. Ale też warto pamiętać, że to nominalny stoper. Mi osobiście imponuje spokojem i odbiorem "na raz". Przy jego warunkach fizycznych i ...wieku, bo przecież ma 19 lat, powinien zajść daleko.

PS. Ale ja przez Krasicia straciłem wiarygodność, moje zdanie się nie liczy


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 10:12

Panowie jest to już potwierdzone przez jednego z braci a więc mamy dwóch nowych młodych zawodników ,pisze to na konkurującej stronie.


Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 10:24

No miejmy nadzieję ,że będziemy mieć z nich lub chociaż któregoś z nich w przyszłości pożytek ;) Oby nie skończyli na samych wypożyczeniach do 2go czy 3cio ligowców lub jako "worek kartofli" do innego transferu :D


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 10:33

Dla mnie sprowadzanie młodych talentów obecnie mija się z celem. Tacy gracze, aby pokazać się z dobrej strony, muszą wejść w dobrze zorganizowany zespół, gdzie ich rola będzie jasno określona. Niestety dzisiejszy Juventus nie jest w stanie dać takim zawodnikom dobrych warunków do gry, a uszczuplanie i tak okrojonego budżetu jest zupełnie niepotrzebne.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 10:39

Nie znam ich, nie wiem co to za gwiazdeczki, ale nie zdziwię się jak dzisiaj wieczorem pojawią się na meczu z Catanią, Tuttosport natrzaska im 1000 fotek na trybunach, a za tydzień przeczytamy, że Real Madryt pozyskał jakichś braci bo Marotta chciał się z nimi boksować co do wysokości pensji.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 10:43

Pierwsze słyszę, szczerze mówiąc, i póki co będę sceptyczny. Pożyjemy, zobaczymy. Może akurat się okaże, że chłopaczki faktycznie potrafią grać? No, oby...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 11:41

Nie znam ich ale chyba bedzie to dobry zakup. Fortuny nie wydalismy a w przyszlosci moze byc z nich spory pozytek. Oby wiecej takich transferow. :ok:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 14:07

1. Na jakieś pozycji gra Gabriel? Środek? Skrzydło? Lewe? Prawe?
2. W której lidze gra Resende?


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 14:42

mateusz6 pisze:1. Na jakieś pozycji gra Gabriel? Środek? Skrzydło? Lewe? Prawe?
Wydaje mi się, że to defensywny pomocnik.
mateusz6 pisze:2. W której lidze gra Resende?
Nie wiem, czy to nie jakaś liga stanowa. Carioca, czy cuś...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 14:50

deszczowy pisze:Pierwsze słyszę, szczerze mówiąc, i póki co będę sceptyczny. Pożyjemy, zobaczymy. Może akurat się okaże, że chłopaczki faktycznie potrafią grać? No, oby...
Też będę sceptyczny. Ale najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że nawet mimo ich ewentualnego potencjału wylądują w primaverze, potem na wypożyczeniu w SerieB a potem słuch o nich zaginie. Bo przecież dać szansę takim dzieciom w pierwszej drużynie to byłby grzech, przynajmniej w Italii


Obrazek
Zablokowany