Kogo z kończącym się kontraktem?

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
flying_birds

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 162
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:37

"Problem z Matrim jest taki, że wybił się dopiero w tym sezonie i stąd taka ocena tego zawodnika. Gra świetnie, lepiej niż Pazzo ale z drugiej strony, nie wiadomo czy będzie grał tak dalej. Ja wierzę w Matriego i mam nadzieję, że zostanie na dłużej."


Pooglądaj parę meczy, zanim zaczniesz wypisywać bzdury. W dwóch meczach nie istniał, dwie bramki strzelił z byłym klubem, z Interem rzeczywiście strzelił, ale zmarnował 300innych okazji.
Przeciętnie szybki, bardzo, bardzo przeciętny drybling, ot przeciętny gracz.
Budowanie wielkiej drużyny na Włochach - nie licząc takiego Cassano - to śmiech na sali.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:45

flying_birds pisze:W dwóch meczach nie istniał, dwie bramki strzelił z byłym klubem, z Interem rzeczywiście strzelił, ale zmarnował 300innych okazji.
Przeciętnie szybki, bardzo, bardzo przeciętny drybling, ot przeciętny gracz.
Pierwszy mecz odrzuć, to debiut, więc dochodzą do głosu specyficzne emocje. Z Interem był najlepszy na boisku - cholernie pracowity, zwrotny, ruchliwy. W przeciwieństwie do swoich kolegów z ataku - potrafi obróćić się z piłką z obrońcą na plecach. Rozumiem studzenie zachwytów, bo to dopiero cztery mecze, ale krytyki nie pojmuję. Nie ma się do czego przyczepić. Fakt - ma więcej okazji niż kończy, ale jednak strzela.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:46

Negri pisze: Nie zapomnijcie chłopaki pożyczyć wazeliny od pary Venomik & Luker. Inaczej stosunek może boleć.
Hahaha, świetny tekst :ok: i dzięki za ten link można się z tej dyskusji pośmiać :rotfl: . SoloJuve co to jest?

Podobno ma dojść do nas Bojan :smile:


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 19:02

deszczowy pisze:
tharp pisze:Nie zdziwie sie jak Marotta stwierdzi ze Bonu&Barza daja rade na srodku, a na lewa na stale przejdzie Chiellini,
TU masz prawdopodobną odpowiedź na swoje wątpliwości. Fail.
Czyli będziemy grać bez defensywnego pomocnika? No nie chce mi się wierzyć. Taki środek był raz w tym sezonie (Napoli), kiedy Melo miał absencję z powodu kartki a Momo miał jakieś problemy, chyba z mięśniami.
deszczowy pisze:Traore wróci do Arsenalu, DC jest karykaturą piłakrza, a Grosso jest starszy od moich skarpet. Ktoś przyjść musi. Drugi fail.
Jeśli się nie mylę, to latem 2010 Marotta czy Del Neri mówili o lewej obronie w kontekście "zastępcy De Ceglie" a nie szukaniu podstawowego zawodnika. Może w tej kwestii coś się zmieniło, ale upatrują chyba jakieś nadzieje w Paolo...
Arbuzini pisze:Oczywiście, że na boku obrony łatwiej/mniej się broni. Jest takie powiedzenie piłkarskie - gole nie padają z boków boiska. Jak zawali i nie zablokuje dośrodkowania to zawsze jest jakaś szansa, że ktoś wyczyści tą piłę za niego.

Sorki panowie, ja nie wierzę już w młode talenty by Juve. Nie wychodziło nam to nigdy dobrze, nie wychodzi i nie zapowiada się żeby sytuacja miała ulec zmianie. Fryderyk pofrunie na zmarnowanie grając lub nie w jakimś Bari, a Marotta skupi się na czwartym obrońcy.
Ciekawe że najczęściej gole zawala Zdenas a gra na boku. No ale rozumiem co masz na myśli...
Co do Sorensena, to póki co przebija się do składu (co jest też trochę niepokojące, że taki młokos jest pewniejszy od teoretycznie "podstawowych graczy") i nie ms głosów by miał być gdzieś wypożyczony. Mam nadzieję, że tak będzie bo ci z wypożyczenia rzadko wracają.
flying_birds pisze:Pooglądaj parę meczy, zanim zaczniesz wypisywać bzdury. W dwóch meczach nie istniał, dwie bramki strzelił z byłym klubem, z Interem rzeczywiście strzelił, ale zmarnował 300innych okazji.
Przeciętnie szybki, bardzo, bardzo przeciętny drybling, ot przeciętny gracz.
Budowanie wielkiej drużyny na Włochach - nie licząc takiego Cassano - to śmiech na sali.
Ja nie wiem, bramki z Cagliary liczą się mniej bo tam grał, czy jak? Bo nie czaję...
Prawda, że przez te cztery mecze mógł zdobyć co najmniej dwa razy tyle bramek (zważywszy na sytuacje jakie miał), ale przynajmniej umie się znaleźć w polu karnym i je sobie stworzyc.
Jak utrzyma średnią, to jak dla mnie jest trafiony pomysł Marotty, zważywszy na to, że PÓKI CO kosztował 2,5 mln czyli pół Ariaudo.

Co do Taiwo mam pytanie do tych co bardziej interesują się ligą francuską: Jak on się spisuje w defensywie? Bo że ma kopyto to wiem z kompilacji, ale kluczowa jest dla mnie gra w obronie.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 19:07

Łukasz pisze:
flying_birds pisze:W dwóch meczach nie istniał, dwie bramki strzelił z byłym klubem, z Interem rzeczywiście strzelił, ale zmarnował 300innych okazji.
Przeciętnie szybki, bardzo, bardzo przeciętny drybling, ot przeciętny gracz.
Pierwszy mecz odrzuć, to debiut, więc dochodzą do głosu specyficzne emocje. Z Interem był najlepszy na boisku - cholernie pracowity, zwrotny, ruchliwy. W przeciwieństwie do swoich kolegów z ataku - potrafi obróćić się z piłką z obrońcą na plecach. Rozumiem studzenie zachwytów, bo to dopiero cztery mecze, ale krytyki nie pojmuję. Nie ma się do czego przyczepić. Fakt - ma więcej okazji niż kończy, ale jednak strzela.
A ja dodam to że za Matrim jak na razie przemawiają statystyki, 3 gole w 4 meczach to dobry wynik. Gdyby choć poprawił skuteczność mielibyśmy przewagę goli nad meczami.

Mam wielką nadzieje co do Taiwo. Gość rozwiązałby problem lewej obrony przynajmniej na 5-6 lat.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 19:32

Simi pisze:A ja dodam to że za Matrim jak na razie przemawiają statystyki, 3 gole w 4 meczach to dobry wynik.
Problem tkwi według wielu w tym, ile rzeczywiście mógł ustrzelić.
Niemniej jednak, dajmy mu trochę czasu na aklimatyzację w zespole. Przychodzi do drużyny, od razu strzela a ludziska narzekają. Ja tam staję murem za Matrim - póki co, wpycha piłkę do siatki, strzelił też zwycięskiego gola Interowi, czym zapunktował (przynajmniej u mnie).

---
Smok-u pisze:Hahaha, świetny tekst :ok: i dzięki za ten link można się z tej dyskusji pośmiać :rotfl:
Za chwalenie tekstów prezesa +10 do fejmu.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 19:59

Łukasz pisze:
flying_birds pisze:W dwóch meczach nie istniał, dwie bramki strzelił z byłym klubem, z Interem rzeczywiście strzelił, ale zmarnował 300innych okazji.
Przeciętnie szybki, bardzo, bardzo przeciętny drybling, ot przeciętny gracz.
Pierwszy mecz odrzuć, to debiut, więc dochodzą do głosu specyficzne emocje. Z Interem był najlepszy na boisku - cholernie pracowity, zwrotny, ruchliwy. W przeciwieństwie do swoich kolegów z ataku - potrafi obróćić się z piłką z obrońcą na plecach. Rozumiem studzenie zachwytów, bo to dopiero cztery mecze, ale krytyki nie pojmuję. Nie ma się do czego przyczepić. Fakt - ma więcej okazji niż kończy, ale jednak strzela.
Czy czasem flying birds, to nie jest drugie konto uzytkownika Pluto? :D

Taiwo to dobra opcja na lewa obrone i podobno juz jest z Nami dogadany (ale niestety, niesprawdzone info).


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 21:59

@D@$ pisze:
Arbuzini pisze:Oczywiście, że na boku obrony łatwiej/mniej się broni. Jest takie powiedzenie piłkarskie - gole nie padają z boków boiska. Jak zawali i nie zablokuje dośrodkowania to zawsze jest jakaś szansa, że ktoś wyczyści tą piłę za niego.

Sorki panowie, ja nie wierzę już w młode talenty by Juve. Nie wychodziło nam to nigdy dobrze, nie wychodzi i nie zapowiada się żeby sytuacja miała ulec zmianie. Fryderyk pofrunie na zmarnowanie grając lub nie w jakimś Bari, a Marotta skupi się na czwartym obrońcy.
Ciekawe że najczęściej gole zawala Zdenas a gra na boku. No ale rozumiem co masz na myśli...
Bo to Bez Zębny Zdenek jest :prochno: .


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 lutego 2011, 02:28

deszczowy pisze:Fryderyk (swoją drogą - imię zupełnie w Polsce niznane, ciekawe czemu? :think:) popełnia błędy, ale na Boga: on ma 18 lat dopiero! Ja w tym wieku szczypałem koleżanki z klasy w tyłki.
Ja juz du... Ja ich juz nie szczypalem.
Negri pisze:DC jako drugi lewy obrońca może być.
Idz sie wyspowiadaj i nie grzesz wiecej! :naughty:

Darmowi: Tajło, Donadel, Trochowski, Ziegler, ci dwaj co Arbuzini na nich fapi, Bosingwa, Chimbonda, Altintop przybywajcie.

PS. Tampa Bay Lightning - Phoenix Coyotes - jak mozna po jednej tercji przegrywac 5:0 ??? o_O Ćwoki


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2011, 09:53

deszczowy pisze:
yanquez pisze:Proszę mi tu nie pisać, że Taiwo to najlepszy wybór z lig ę... Jest wszak Tremoulinas przecie... Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno jeden jak i drugi byliby olbrzymim wzmocnieniem dla obecnego Juve...
Jest też jeszcze Bastos. A Tremoulinas ostatnio przepadł trochę, jak i całe Bordeaux.
Bastos? czyś Ty oczadział? :think:
Bastos od dawna gra jako prawy skrzydłowy lub lewy pomocnik. Szkoda tak świetnego w ofensywie gracza na obronę... Nie zmienia to jednak faktu, że Bastos i Krasić na skrzydełkach, to bardzo ładne zestawienie...

A jeśli chodzi o Tramoulinasa, to obniżka poziomu gry Bordeaux jest chyba okolicznością sprzyjającą tańszemu wyciągnięciu w/w jegomościa do Juve...


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2011, 10:10

Jacky pisze:
Negri pisze:DC jako drugi lewy obrońca może być.
Idz sie wyspowiadaj i nie grzesz wiecej! :naughty:
Ciekawe, skąd weźmiemy kasę, żeby obsadzić czterech (skoro DC i inne wynalazki mają odpaść) bocznych obrońców, dokupić to tego Aquę, Matriego, Fabio Q. i Pepe i wzmocnić jeszcze lewą pomoc.

Z czegoś trzeba zrezygnować - dwóch wingbacków, czterech wyżej wymienionych piłkarzy plus lewa pomoc. Dlatego wynalazki pokroju DC muszą zostać na ławie, czy się to nam podoba czy nie.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 lutego 2011, 19:09

Właśnie przeczytałem news na głównej o kontrakcie Del Piero. Ależ gest z jego strony. Alex powinien być wzorem do naśladowania do pokolenia piłkarzy żelowych, dla których primo to kasa. Respekt dla mistrza.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2011, 21:13

Negri pisze:
Jacky pisze:
Negri pisze:DC jako drugi lewy obrońca może być.
Idz sie wyspowiadaj i nie grzesz wiecej! :naughty:
Ciekawe, skąd weźmiemy kasę, żeby obsadzić czterech (skoro DC i inne wynalazki mają odpaść) bocznych obrońców, dokupić to tego Aquę, Matriego, Fabio Q. i Pepe i wzmocnić jeszcze lewą pomoc.

Z czegoś trzeba zrezygnować - dwóch wingbacków, czterech wyżej wymienionych piłkarzy plus lewa pomoc. Dlatego wynalazki pokroju DC muszą zostać na ławie, czy się to nam podoba czy nie.
A na co Ci szrot Pepe za ktorego (wg roznych zrodel) trzeba wylozyc od 5 do 7,5mln ełrasiów? Wole gratisowego Altintopa. Co do reszty wymienionych przez Ciebie pilkarzy, to sie zgadzam, ale... no wlasnie ALE => wydatki jakie sie nagromadzily, to zasluga Marotty, tzn. wg niego to sa oszczednosci, ale jak wszyscy widzimy takie "oszczednosci" kumuluja, poteguja jeszcze wieksze straty (finansowe i sportowe) i jeszcze wieksze wydatki. A Matri'ego mogl wziac tydzien wczesniej za 1/3 sumy jaka teraz bedzie musial wylozyc (tak, dalej sie upieram przy swoim).


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2011, 00:21

A jak by tak Wolfsburg spadł i Diego wrócił by o Juve(wątpię że będzie chciał grać w 2 lidze)

P.s 08/09 mistrz 10/11 rok spadek? było już coś takiego w histori piłki nożnej


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2011, 12:22

RuTeK pisze:A jak by tak Wolfsburg spadł i Diego wrócił by o Juve(wątpię że będzie chciał grać w 2 lidze)

P.s 08/09 mistrz 10/11 rok spadek? było już coś takiego w histori piłki nożnej
yyy... Juventus.

Co do tematu, a może Bastos?


Zablokowany