Robin van Persie

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2012, 17:32

Bartek88 pisze:Cavani i RvP w jednym klubie Juventus w jednym okienku to jest tak samo mozliwe jak 3 mln mieszkan Tuska.
O ile pamiętam, to był Kaczyński... Chyba że obaj to obiecywali :P

Powiem szczerze, że dla mnie wybór pomiędzy Cavanim a RVP jest na tyle trudny, że chyba nawet nie odważyłbym się na stwierdzenie, że jednego wolę bardziej niż drugiego, bo który by nie przyszedł, to będzie kosmos. Van Persie byłby chyba o tyle lepszy, że taki transfer byłby bardziej "prestiżowy". Może się jednak okazać dużo trudniejszy do zrealizowania, bo chyba jednak City ma więcej atutów po swojej stronie.


Shark

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2012
Posty: 54
Rejestracja: 29 maja 2012

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 20:36

ja bym szczerze mówiąc nie chciał Cavaniego w Juve

raz, że jest jakaś szansa na zawodnika lepszego (ciut, ale lepszego)
a dwa, że kilka razy w ciągu meczu wyłapałem ostre starcia Cavaniego z naszymi w trakcie finału PW - w tym przynajmniej jedno, po którym nieomal doszło do bójki

mam dziwne wrażenie, że Cavani mógłby rozwalić atmosferę w zespole


sądziłem, że będziemy na tym forum dyskutować z wzajemnym szacunkiem, ale skoro jest inaczej, to ja podziękuję, wolę kibicować w zaciszu domowym mojemu Juventusowi, z którym jestem od 15 lat i będę z pewnością dalej
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 20:46

Mówcie co chcecie ale żeby zdobywać trofea to potrzeba nam graczy na poziomie Van Persiego - jak dla mnie to byłoby prawdziwe wzmocnienie, ta obiecana prawdziwa gwiazda.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 21:28

Shark pisze:ja bym szczerze mówiąc nie chciał Cavaniego w Juve

raz, że jest jakaś szansa na zawodnika lepszego (ciut, ale lepszego)
a dwa, że kilka razy w ciągu meczu wyłapałem ostre starcia Cavaniego z naszymi w trakcie finału PW - w tym przynajmniej jedno, po którym nieomal doszło do bójki

mam dziwne wrażenie, że Cavani mógłby rozwalić atmosferę w zespole
:think: ... :|
Tez je wylapalem, ale wygladalo mi to na zwykla zaciętość i napięcie na boisku.

Nie wiem czy Van Persi jest lepszy od Cavaniego...Cavani jest wszedzie jak gra, wraca sie do obrony oraz jest ograny w serieA - to są jego atuty.

W ogole jak tam sie skonczyla wycieczka Persiego po Turynie, bo ostatnio cisza w mediach o tym? :prochno:





KLIK ==>www
Shark

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2012
Posty: 54
Rejestracja: 29 maja 2012

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 21:30

ostatnio był news, że żonka go szantażuje, że ma zostać w Arsenalu, podziękować za wszystko co dla niego zrobili (za wsparcie jak był kontuzjowany) i docenić fakt, że jest tam uwielbiany przez kibiców

a jak się skończy? może być tak długa saga jak w przypadku Edena Hazarda


sądziłem, że będziemy na tym forum dyskutować z wzajemnym szacunkiem, ale skoro jest inaczej, to ja podziękuję, wolę kibicować w zaciszu domowym mojemu Juventusowi, z którym jestem od 15 lat i będę z pewnością dalej
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 21:48

Niedawno uważałem,że mamy duże szansę jeśli nie największe na sprowadzenie Holendra,.Teraz jednak w obliczu kolejnych już afer korupcyjnych we włoskim futbolu myślę,że gracz tego formatu,znajdujący się absolutnie w czołówce klasy światowej ,nie będzie chciał być z taką ligą,gdzie panuje wielki syf,kojarzony.


Obrazek
StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2012, 15:35

Wszędzie jest korupcja tylko we Włoszech to wychodzi na jaw (i tu plus dla Wlochów) jak w Polsce bo już tego mają dość. Co ty myślisz, że w Angli czy w Hiszpanii nikt w łape nie daje? Daj spokój przecież na poziomie Ligi Mistrzów można posmarować UEFA i jechać dalej jak Olimpique Lyon w tej edycji. Holender zbyt długo obraca się w tym środowisku więc pewnie o tym wie. Z resztą on nie jest kandydatem na prezydenta, żeby skrupulatnie dbać o wizerunek, on chce po prostu wygrywać, wiadomo, że nie da się przepowiedzieć kto będzie odnosił sukcesy ale Juve jest na dobrej drodze, tylko nie wiem czy ManC nie jest na lepszej, a przynajmniej jadą nowszym autem... Jednak wierze w ten transfer (chociaż wolałbym chyba Cavaniego).


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2012, 16:32

Shark pisze:ja bym szczerze mówiąc nie chciał Cavaniego w Juve

raz, że jest jakaś szansa na zawodnika lepszego (ciut, ale lepszego)
a dwa, że kilka razy w ciągu meczu wyłapałem ostre starcia Cavaniego z naszymi w trakcie finału PW - w tym przynajmniej jedno, po którym nieomal doszło do bójki

mam dziwne wrażenie, że Cavani mógłby rozwalić atmosferę w zespole
W takim razie nie oglądałeś ostatniego sezonu Lichtsteinera w Lazio i meczu przeciwko nam. Stephan co rusz prowokował i wdawał się w spinki z naszymi graczami. A wtedy było już głośno o zainteresowaniu Juve tym zawodnikiem. Więc bądź spokojny, atmosfery Cavani by nam nie zepsuł :)


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 21:42

Luca Marrone przed chwilą napisał na swoim FB: "Van Persie o Suarez ???". Czyżby jednak Robin nie na darmo zwiedzał Turyn?


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 21:50

Mój pies zrobił zdrową kupke, czy to znak, że Cavani już tuż tuż?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 21:59

Dante93 pisze:Mój pies zrobił zdrową kupke, czy to znak, że Cavani już tuż tuż?
To znaczy, że Cavani nie jest kotem.

Byłoby dosko gdyby taki RvP do nas dołączył. Albo Suarez. Cavanie? Jeśli chociaż jeden pies robi przez to zdrową kupkę, a to nie ma zupełnie związku, to nie, nie chce go u nas.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 22:00

royal'ek pisze:Luca Marrone przed chwilą napisał na swoim FB: "Van Persie o Suarez ???". Czyżby jednak Robin nie na darmo zwiedzał Turyn?
Jak przeczytasz informacje w tym profilu to dowiesz sie, ze to nie jest oficjalny jego :wink:

Czy sa jakieś zdjęcia, cokolwiek potwierdzające to,że Persil serio byl w Turynie ?





KLIK ==>www
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 22:07

royal'ek pisze:Luca Marrone przed chwilą napisał na swoim FB: "Van Persie o Suarez ???". Czyżby jednak Robin nie na darmo zwiedzał Turyn?
Robi jakąś sondę i przyjdzie do nas ten, który będzie miał więcej głosów? :prochno: Sam nie wiem kogo bym bardziej chciał. Niby Van Persie to napastnik idealny, ale po odejściu Alexa, chciałbym mieć w klubie kogoś, kto zrobi różnicę w przodzie. Zaasystuje, zdobędzie bramkę, ładnie rozegra... Kimś takim bez wątpienia jest Suarez.
Rok temu byłoby to nie do pomyślenia, żeby wybierać między takimi piłkarzami.
Dante93 pisze:Mój pies zrobił zdrową kupke, czy to znak, że Cavani już tuż tuż?

:shock:
Ostatnio zmieniony 31 maja 2012, 22:26 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 22:14

pablo1503 pisze:Robi jakąś sondę i przyjdzie do nas ten, który będzie miał więcej głosów?
No wlaśnie, sonda Marrone jest takim samym zwiastunem na transfer kogo kolwiek gdzie kolwiek, jak zdrowa kupka mojego psa :prochno: :prochno:

Ale nie no VP bym chcial. Ale bardziej jednak Suareza.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 22:28

Dante93 pisze:
Ale nie no VP bym chcial. Ale bardziej jednak Suareza.
A ja bym chciał urlop, ale bardziej kilka dni wolnego - tak to zabrzmiało co napisałeś. Jeden i drugi to wzmocnienia, nie ma co wybrzydzać - ktokolwiek z tej dwójki do nas dołączy będzie :ok:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Zablokowany