Robin van Persie

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 15:19

rh pisze:
ZoviNY pisze:Szczerze, to wolałbym Suareza, albo Cavaniego od RvP. Po pierwsze są młodsi (dla mnie to cholernie ważne), po drugie tańsi (tu to niekoniecznie), po trzecie nie wiem co po trzecie, dlatego napiszę że lubię pomidory.
Przestancie z tym "za stary"
Wlasnie. Ile mial Nedved przechodząc do nas? :angry:
Poza tym, Van Persie to snajper, nie musi tyle biegac na boisku co skrzydlowy zapierdzielajacy od pola karnego do pola karnego (w nowoczesnym futbolu, 10 lat temu Nedved nie byl az tak angazowany w akcje defensywne, aczkolwiek i tak czesto pomagał w tylach).


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 15:28

Idź Murzyn nakabluj na Wengera, że chce sprzedać van Persiego za 30 mln

Nie ma szans na transfer tego pana, dziękuję, dobranoc.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 15:41

na pewno większe, niż Cavaniego..de Laurentis chciałby za niego Bóg wie ile hajsu..Van Persie stary? prosze was..28 lat to wiek, w którym osiąga się już szczyt formy, potrzebujemy takich graczy, spokojnie jeszcze dużo sezonów pograłby na najwyższym poziomie. Suarez to nie jest typowy środkowy striker, tylko taki skrzydłowy schodzący do środka a my potrzebujemy typowego środkowego napastnika, dlatego najlepszym wyborem jest Van Persie/Cavani.


Shark

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2012
Posty: 54
Rejestracja: 29 maja 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 15:57

Amarillo pisze: United ma inne potrzeby, jest Rooney, Hernandez, Welbeck... no chyba że Holender się zgodzi na ławkę :prochno: Obstawiam, że Van Persie ma na tyle szacunku do kibiców Arsenalu, że nie pójdzie wzmocnić rywala. Ale to akurat tylko moje domysły :whistle:
Jako również kibic United powiem - United potrzebuje kogoś na tę pozycję - Hernandez miał słaby sezon, Welbeck przeplata genialne mecze ze słabymi, a więcej napastników nie ma! Berba ma odejść (swoją drogą to byłby napastnik idealny do taktyki Juve! :D), Owen rozwiązany kontrakt

jakby doszedł Robin to na pewno grałby w pierwszym składzie z Rooneyem - Roo jako klasyczna 10 za jego plecami (tak gra najlepiej), RvP na szpicy
atak marzeń w Anglii

niby United ma inne priorytety, ale SAF wielokrotnie dawał do zrozumienia, że Robina by przygarnął, inna sprawa, że Wenger nie lubi SAFA i to jest powód, dla którego ten transfer jest mało prawdopodobny


sądziłem, że będziemy na tym forum dyskutować z wzajemnym szacunkiem, ale skoro jest inaczej, to ja podziękuję, wolę kibicować w zaciszu domowym mojemu Juventusowi, z którym jestem od 15 lat i będę z pewnością dalej
Shark

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2012
Posty: 54
Rejestracja: 29 maja 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 16:00

Bartek88 pisze: Wszedzie masz ceny wywoławcze, inaczej to sie nazywa klauzula odejscia
no nie do końca, klauzula odejścia = płacisz 30 i klub nie ma nic do gadania, musisz się dogadać z piłkarzem

cena wywoławcza - zaczynamy rozmawiać z klubami, dopiero jak pojawią się oferty w tych granicach (= City, United, Juve składają oferty np. 45, 30,30 mln, Arsenal akceptuje najwyższą - czyli tylko City)

prawie klasyczny problem oligopolu :D


sądziłem, że będziemy na tym forum dyskutować z wzajemnym szacunkiem, ale skoro jest inaczej, to ja podziękuję, wolę kibicować w zaciszu domowym mojemu Juventusowi, z którym jestem od 15 lat i będę z pewnością dalej
elbiczek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2012
Posty: 18
Rejestracja: 03 lipca 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 19:40

To byłaby rozkapryszona gwiazdka,a nie ktoś na kim można polegać...Doceniam te gole w Premiership tam jest wielki mimo iż nie dał rady na Euro. Ale tam jest inny system gry,a ponadto suma ostępnego i jego wymagania finansowe zamykają dyskusje :!:


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 19:55

Bazyliszek pisze:Van Persie stary? prosze was..28 lat to wiek, w którym osiąga się już szczyt formy,
VP już własnie ten szczyt osiągnął rok temu. Ciężko wyrokować, ale szansa, że powtórzy taki sezon jak ten ostatni jest znikoma. Pod względem wynagrodzenia przebija pozostalych kandydatów bez dwóch zdań, do tego ciężko przypuszczać, że za 3-4 lata nadal będzie dawal swoja gra na tyle duzo, żeby być wartym inaksowania tych swoich 7-8-9 mln czy ile tam by zechcial. Cavani moze droższy, może odrobinke gorszy, ale za to w ciągu najbliższych 5-6 najprawdopodobniej będzie sie rozwijał i pewnie osiągnie też poziom obecnego RVP.
Btw, Robin ma 29 lat (rocznik 83')


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 20:52

Shark pisze:
Bartek88 pisze: Wszedzie masz ceny wywoławcze, inaczej to sie nazywa klauzula odejscia
no nie do końca, klauzula odejścia = płacisz 30 i klub nie ma nic do gadania, musisz się dogadać z piłkarzem

cena wywoławcza - zaczynamy rozmawiać z klubami, dopiero jak pojawią się oferty w tych granicach (= City, United, Juve składają oferty np. 45, 30,30 mln, Arsenal akceptuje najwyższą - czyli tylko City)
:D
Wiem na czym to polega tylko,że zwykle klauzula odejscia jest ustalana na taka wartosc jaka klub chcialby dostac za zawodnika jak by go sprzedawal. Naprawdę rzadko się zdarzają licytacje.
elbiczek pisze:To byłaby rozkapryszona gwiazdka,a nie ktoś na kim można polegać...Doceniam te gole w Premiership tam jest wielki mimo iż nie dał rady na Euro. Ale tam jest inny system gry,a ponadto suma ostępnego i jego wymagania finansowe zamykają dyskusje :!:
Ostatnio uslyszalem taka opinie, ze problem z Van Persilem jest taki, ze fakt strzelil 30 goli, ale mial 80 sytuacji z ktorych 50 zmarnował.





KLIK ==>www
agape82

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2008
Posty: 175
Rejestracja: 29 października 2008

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2012, 20:49

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/pre ... tory.shtml

to było do przewidzenia, ciekawe kto do nas trafi... żeby nie było że skończymy z Borriello


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2012, 15:56

Niestety ale Van Persie się nie popisał jeśli chodzi o transfer. Wenger przez 6 kolejnych sezonów dawał mu bardzo dużo szans a Holender formą nie błyszczał ciągle się łamiąc. W końcu w wieku 28 lat zaskoczył i "goodbye Arsene! Arsenal jest dla mnie za słaby".

Kolejny po Fabregasie "wielki piłkarz", który otwarcie przyznaje, że jest za cienki żeby spróbować coś wygrać z Arsenalem.


szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2012, 16:31

Ano...Arsenal po 2006 staje się coraz słabszy i jak tak dalej pójdzie, to będą zwykłym klubikiem który żyje tylko ze scoutingu (jak sredniacy ligowi). Już nie mają argumentów żeby zatrzymywać najlepszych. W przeciągu 6 lat, zdobyli tylko 1 trofeum!! i to mało znaczące. Szkoda mi Wengera. Już kilka razy się wypowiadał, że jest wściekły z tego powodu, że bogacze zabierają mu zawodników i nie może zrobić prawdziwej drużyny. A jak jeszcze Song do Barcy pójdzie (co jest bardzo prawdopodobne) to już wgl będzie piana ;]


czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2012, 17:33

szycha21 pisze:Ano...Arsenal po 2006 staje się coraz słabszy i jak tak dalej pójdzie, to będą zwykłym klubikiem który żyje tylko ze scoutingu (jak sredniacy ligowi). Już nie mają argumentów żeby zatrzymywać najlepszych. W przeciągu 6 lat, zdobyli tylko 1 trofeum!! i to mało znaczące. Szkoda mi Wengera. Już kilka razy się wypowiadał, że jest wściekły z tego powodu, że bogacze zabierają mu zawodników i nie może zrobić prawdziwej drużyny. A jak jeszcze Song do Barcy pójdzie (co jest bardzo prawdopodobne) to już wgl będzie piana ;]

Masz rację, ale dla mnie Wenger to i tak facet z prawdziwymi jajami jak to się mówi, bo nie odchodzi z Arsenalu, a jest na tyle znanym i dobrym fachowcem, że szybko znalazłby zatrudnienie w jakimś mocnym klubie. A nie oszukujmy się, że z Kanonierami będzie mu bardzo ciężko zdobyć coś znaczącego, jeszcze teraz to odejście ich bądź co bądź najbardziej wartościowego zawodnika.


DejW
Gąsior007

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 86
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2012, 18:47

Van Persie w MU, temat do zamknięcia.


Forza Juve !
dejvis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 stycznia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 02 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2012, 21:56

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... -persie-to

MU wyda 93 bańki ojro na Robina (w tym 4letni kontrakt). A my się łudziliśmy, że są jakieś szanse na tego grajka. Z tej perspektywy Cavani to znowu nie taki drogi piłkarz.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2012, 21:59

dejvis pisze: MU wyda 93 bańki ojro na Robina
:shock:
Jak ja się cieszę że nic nie wyszło z transferu RVP do Juve. Nawet jeśli miała być to nieco niższa kwota...


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Zablokowany