Jorge Martínez

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
typkensmulti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 października 2007
Posty: 8
Rejestracja: 21 października 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2010, 11:58

Jorge Andrés Barrios Martínez

Urugwajczyk, 28 lat, przeszedł do Juventusu za 12 milionów, wcześniej grał m.in. w Catanii. Zazwyczaj biega po skrzydłach lub w napadzie.

Jak Wy się ustosunkowaliście do tego ruchu ze strony Marotty? Czy 12 mln euro to nie trochę za dużo jak na takiego "nołnejma" i w dodatku rezerwowego? Obecnie Jerzy Andrzej jest kontuzjowany i nie mogliśmy ocenić jego gry w Starej Damie, może ktoś orientuje się jak Martinez sprawował się w poprzednim klubie i chce podzielić się emocjami?

Enjoy!


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2010, 12:29

Jeszcze trzy miesiące temu nazwisko Martinez kojarzyło mi się jedynie z potencjalnym bohaterem telenoweli południowoamerykańskiej. Gdy usłyszałem, że mamy go kupić za 12(!) baniek, do tego, jako alternatywę dla Krasicia, to złapałem się za głowę. Kompletnie zwątpiłem w rzekomy geniusz Marotty.
Potem jednak zainteresowałem się bardziej osobą tego piłkarza: zacząłem wyszukiwać jakieś kompilacje, oglądać skróty meczów Catanii, poczytałem trochę.
Obecnie uważam, że Martinez może być bardzo dużym wzmocnieniem, jeśli nasz trener zdoła go odpowiednio ustawić. Jorge bardzo ładnie drybluje, nie boi się samodzielnie zacząć akcji, dobrze gra głową. Myślę, że możemy mieć z niego dużo pożytku.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2010, 13:12

typkens pisze:Jorge Andrés Barrios Martínez

Urugwajczyk, 28 lat, przeszedł do Juventusu za 12 milionów, wcześniej grał m.in. w Catanii. Zazwyczaj biega po skrzydłach lub w napadzie.

Jak Wy się ustosunkowaliście do tego ruchu ze strony Marotty? Czy 12 mln euro to nie trochę za dużo jak na takiego "nołnejma" i w dodatku rezerwowego? Obecnie Jerzy Andrzej jest kontuzjowany i nie mogliśmy ocenić jego gry w Starej Damie, może ktoś orientuje się jak Martinez sprawował się w poprzednim klubie i chce podzielić się emocjami?

Enjoy!
Odkąd się pojawił w Juve uważałem, że należy dać mu szansę. Oby jak najszybciej wyleczył kontuzję i wrócił do gry, bo jakoś dobrze nastawiony do niego jestem.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2010, 13:56

Ja się zgodzę z deszczowym. Facet nie miał szczęścia łapiąc na samym początku kontuzję. Jednak w meczach, np. z Lyonem widziałem w nim potencjał. Atletycznie zbudowany zawodnik z dobrą techniką będzie bardzo użyteczny. W jego grze widać było brak zrozumienia z innymi zawodnikami, ale myślę że to tylko kwestia czasu.
O tym czy 12 milionów to za dużo będziemy debatować jak zacznie prezentować swoje optimum.


Obrazek
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2010, 15:22

też muszę przyznać, że o ile na początku byłem do niego bardzo sceptycznie nastawiony to w ciągu jego nieobecności moja wiara w niego rośnie! jeszcze Martinez, Pepe, Krasic zawojują na skrzydłach Juventusu (daj Bóg xd )


nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2010, 15:31

Teraz ma kontuzje i jakoś za nim nie płaczę...
Mam nadzieję, że wyleczy się i zagra tak, żeby następnym razem żałował, że nie ma go na boisku :)


Obrazek
typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2010, 19:42

typkensmulti pisze:Jorge Andrés Barrios Martínez

Urugwajczyk, 28 lat, przeszedł do Juventusu za 12 milionów, wcześniej grał m.in. w Catanii. Zazwyczaj biega po skrzydłach lub w napadzie.

Jak Wy się ustosunkowaliście do tego ruchu ze strony Marotty? Czy 12 mln euro to nie trochę za dużo jak na takiego "nołnejma" i w dodatku rezerwowego? Obecnie Jerzy Andrzej jest kontuzjowany i nie mogliśmy ocenić jego gry w Starej Damie, może ktoś orientuje się jak Martinez sprawował się w poprzednim klubie i chce podzielić się emocjami?

Enjoy!
To ja!
Donnie pisze:Potem jednak zainteresowałem się bardziej osobą tego piłkarza: zacząłem wyszukiwać jakieś kompilacje, oglądać skróty meczów Catanii, poczytałem trochę.
Akurat kompilacje to nie wystarczające źródło informacji, takową można zrobić o każdym ;)


olo119

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2009
Posty: 25
Rejestracja: 30 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2010, 20:48

Jest zdecydowanie zbyt wcześnie by oceniać jego wartość, kwota płacona w ratach wydaje się astronomiczna w porównaniu z jego "fejmem" i wiekiem. Zapewne trafił do Juve głównie przez kłopoty z zakupem Krasica, jak się nie sprawdzi to wróci - proste.


Forza Juventus!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2010, 21:27

olo119 pisze:Jest zdecydowanie zbyt wcześnie by oceniać jego wartość, kwota płacona w ratach wydaje się astronomiczna w porównaniu z jego "fejmem" i wiekiem. Zapewne trafił do Juve głównie przez kłopoty z zakupem Krasica, jak się nie sprawdzi to wróci - proste.
Taaa.... Catania rzuci się na niego z otwartymi ramionami i wykupi go od nas z naddatkiem, że chcieliśmy podnieść mu współczynnik fejma piłkarskiego.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2010, 22:15

Jest też taka kwestia, że cena zawodnika jest w dużym stopniu warunkowana tym w jakim klubie gra i jak wiele dla niego znaczy. Zdaje się że Martinez był wiodącą postacią Catanii, a to że wynegocjowali za niego aż 12 mln świadczy o tym jak bardzo nie chcieli go oddawać.

Ja jestem optymistycznie nastawiony do jego poczynań. Zwłaszcza że w chwili obecnej nie wygląda to wszystko najgorzej a mamy w rękawie TAKIEGO rezerwowego.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 września 2010, 00:42

Mi tam wystarczyłoby to żeby Martinez grał przyzwoicie.
Na pewno nie jest wirtuozem, ale ma dobrą szybkość. Drybling też nie najgorszy. Byłoby bardzo dobrze jakby pracował tak jak Pepe na boisku.


olo119

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2009
Posty: 25
Rejestracja: 30 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 września 2010, 17:17

deszczowy pisze:
olo119 pisze:Jest zdecydowanie zbyt wcześnie by oceniać jego wartość, kwota płacona w ratach wydaje się astronomiczna w porównaniu z jego "fejmem" i wiekiem. Zapewne trafił do Juve głównie przez kłopoty z zakupem Krasica, jak się nie sprawdzi to wróci - proste.
Taaa.... Catania rzuci się na niego z otwartymi ramionami i wykupi go od nas z naddatkiem, że chcieliśmy podnieść mu współczynnik fejma piłkarskiego.
A on czasami nie jest wypożyczony za 3 mln z opcją wykupu po sezonie?

Edit: Chyba jednak to transfer definitywny niestety. W najgorszym wypadku pójdzie jak kilku innych poniżej wartości, ale trzeba myśleć pozytywnie, że sprawdzi się i zdobędzie serca fanów :-D


Forza Juventus!
me7a7ron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2008
Posty: 219
Rejestracja: 27 października 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2010, 18:48

Ekhm oj lenistwo dopada niektórych... :doh:
Na stronie głównej jest taka zakładka mercato chyba można zajrzeć przed pisaniem o poszczególnym piłkarzu który został niedawno zakupiony?
Przecież nasi admini i moderatorzy nie robią tego tylko dla siebie?

A co do tematu to ja osobiście wierzę w Martineza , że pokaże na co go stać. Przed kontuzją widać było , że największą jego przeszkodą był brak zgrania z partnerami na boisku. A poza tym jak już @blackadder wspomniał pokazał , że dysponuję przyzwoitą techniką więc myślę , że przyda się na skrzydłach a wesprze naszą parę środkowych obrońców przy wolnych. Poza tym może grać również na pozycji SS co może się przydać przy kontuzjach. Jednym słowem myślę , że dobrze wkomponuje się w zespół.


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2010, 18:13

Malaka wraca do treningów, oby wrócił szybko na boisko i pokazał na co go stać.

Boże dopomóż! ;)


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 25 września 2010, 08:06

Wobec przesunięcia Pepe do obrony Malaka powinien mieć wiele okazji do pokazania sowich umiejętności. Mam nadzieję, że nas nie zawiedzie :ok:


Zablokowany