Giovinco Sebastian

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 27 marca 2010, 23:13

a może Gio ma niewyparzony język i pyskuje szkoleniowcom, a ci się potem mszczą? :C

nie no to jest niepoważne, żeby trzymać takiego ogiera na ławie i dawać mu pograć 90 sekund raz na 20 meczy :angry:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
10 Szymon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 171
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2010, 23:35

eslk pisze: No i znów strzeliłeś sobie w kolano, bo wg not La Gazzetta Dello Sport za cały poprzedni sezon, Claudio... był naszym najlepszym piłkarzem (średnia 6,326) :D
jak to znowu?
10 Szymon pisze: proszę podaj jeden mecz w w 2008 roku - początek jego gry w seniorach, w którym Claudio był naszym najlepszym graczem lub należał do najlepszych??
średnia nie jest dobrą miarą (nie będę przytaczał uzasadnień statystycznych), tym bardziej, że pytam o początki gry Claudio w Juventusie, a więc o rok 2008 tylko!... chciałbym się dowiedzieć, czym Claudio zapracował sobie na zaufanie, a czego nie ma Seba...


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2010, 03:04

10 Szymon pisze:
średnia nie jest dobrą miarą (nie będę przytaczał uzasadnień statystycznych), tym bardziej, że pytam o początki gry Claudio w Juventusie, a więc o rok 2008 tylko!... chciałbym się dowiedzieć, czym Claudio zapracował sobie na zaufanie, a czego nie ma Seba...
:bravo:
Dokladnie. Wyglada na to ze Sebastian på prostu mial silniejszego konkurenta jakim byl Nedved (eh.. ). Claudio mial w rywalizacji tylko Sissoko (poczatek sezonu to dla niego kontuzja miesni i ramadam, wiec forma taka sobie), Poulsen (to chyba nie wymaga komentarza?), Tiago (jw) i wiecznie kontuzjowany Zanetti. Wiec nie bylo tak jakby wyboru, na Claudio trzeba bylo stawiac (nie mowie ze bylo to zle, bron boze!).


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2010, 11:38

No, trzeba było stawiać i proszę jak się rozwinął. Teraz jest naszym podstawowym graczem i chyba wielu z nas nie wyobraża sobie aby w przyszłym sezonie było inaczej.


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 marca 2010, 11:53

gdy wchodzi na boisko to zawsze nasza ofensywa ożywa :) np mecz z Bari wszedł na boisko i jechał rywali jak tylko chciał :) albo mecz z Maccabi grał od początku i rywale tylko powstrzymywali go faulami :) on musi grać !!


Fino Alla Fine Forza Juventus!
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2010, 13:04

10 Szymon pisze:pytam o początki gry Claudio w Juventusie, a więc o rok 2008 tylko!... chciałbym się dowiedzieć, czym Claudio zapracował sobie na zaufanie, a czego nie ma Seba...
No ale sezon 2008/2009 to właśnie ten rok, do którego średnią Ci podaje.

Ale rozumiem, że chodzi Ci o pra-początki Marchisio w pierwszej 11. To szczerze mówiąc, nie wiem, czym zapracował sobie na uznanie trenera. Należałoby spytać Ranieriego :) Tutaj chyba kluczem jest, dlaczego Giovinco nie zapracował na to uznanie, a Marchisio tak. Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest wzrost Sebastiana. Ale to też dziwaczne, bo przecież w Empoli on grał pierwsze skrzypce. Zresztą, zobaczymy dzisiaj. Zac jak do tej pory nie miał do dyspozycji Giovinco ze względu na jego kontuzje. Jeśli jednak kolejny trener nie będzie go wystawiał w składzie, to wtedy trzeba będzie poważniej się zastanowić nad tym problemem.

Zresztą, zawsze wtedy, kiedy statystyka nie jest po myśli jednej ze stron, zaczyna się podważanie tej statystyki. A moim zdaniem, akurat średnie noty włoskich gazet, idealnie odzwierciedlają forme zawodników. W zasadzie rzadko kiedy po meczu mogę stwierdzić, że taka Gazzetta wystawiła chybione oceny poszczególnym piłkarzom. No, tylko trzeba oglądać mecze Juve, to jest warunek.

I doskonale wiem też, dlaczego ludzie na tym forum podważają owe statystyki. Bo Diego - idol i ulubieniec większości - ma notę prawie najniższą z całego naszego podstawowego składu ;d To samo było z Tiago.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 marca 2010, 15:59

Teraz to może być śmiesznie !
Diego dostał kontuzji powiedzmy że go to wykluczy do końca sezonu
i wtedy za niego będzie grał Seba warunek zostanie spełniony i Gio zostanie w juve :smile:


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2010, 16:01

A o Candrevi nie pomyślałeś ? ;)
Myślę że jak Diego będzie maił kontuzję to w środku zagra Momo Melo Marchisio a na ofensywnym Candreva.
Ale miejmy nadzieję, że Giovinco pogra bardzo dużo a Diego nie będzie miał żadnej groźnej kontuzji ; ))


10 Szymon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 171
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2010, 22:38

pmx10 pisze:No, trzeba było stawiać i proszę jak się rozwinął. Teraz jest naszym podstawowym graczem i chyba wielu z nas nie wyobraża sobie aby w przyszłym sezonie było inaczej.
i oby tak było z każdym młodzianem: De Ceglie, Giovinco, Immobile, Ariaudo...
eslk pisze:To szczerze mówiąc, nie wiem, czym zapracował sobie na uznanie trenera. Należałoby spytać Ranieriego :) Tutaj chyba kluczem jest, dlaczego Giovinco nie zapracował na to uznanie, a Marchisio tak. Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest wzrost Sebastiana. Ale to też dziwaczne, bo przecież w Empoli on grał pierwsze skrzypce.
dlatego też wszyscy razem próbujemy znaleźć powód i żaden z nas nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć tego
eslk pisze: Zresztą, zawsze wtedy, kiedy statystyka nie jest po myśli jednej ze stron, zaczyna się podważanie tej statystyki. A moim zdaniem, akurat średnie noty włoskich gazet, idealnie odzwierciedlają forme zawodników.
nie chce statystyk mieszać, bo mimo wszystko są to subiektywne oceny zawodników i każdy wystawił by je według osobistych kryteriów, poza tym mecz meczowi nie równy, a tego średnia nie uwzględnia, to tylko tyle jeśli chodzi o średnią a można by wymieniać więcej
eslk pisze: W zasadzie rzadko kiedy po meczu mogę stwierdzić, że taka Gazzetta wystawiła chybione oceny poszczególnym piłkarzom. No, tylko trzeba oglądać mecze Juve, to jest warunek.
sezon o którym mówimy oglądałem bardzo regularnie, także nie bój żaby


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2010, 17:15

Giovinco za Kjeara?
Według prasowych doniesień w Juventusie szykuje się w wakacje prawdziwa "czystka" wśród piłkarzy, a dziś pojawiła się informacja, że w celu sprowadzenia z Palermo obrońcy Simona Kjaera, w odwrotnym kierunku powędrować miałby Sebastian Giovinco. Młody Włoch rzadko dostaje w tym sezonie szansę pokazania swoich umiejętności. Transfery Diego i Antonio Candrevy sprawiły, że częściej niż na murawie, widujemy go na ławce rezerwowych czy nawet trybunach. Z tego też powodu zrodziła się myśl, by zwiększyć szansę Bianconerich na ściągnięcie do siebie stopera Palermo. Rosanero domagają się za niego pieniędzy i piłkarza na wymianę, a Giovinco jest w ich kręgu zainteresowań. "Atomowa mrówka" nie chciał do tej pory mówić o opuszczeniu Turynu, ale nie ma także zamiaru wiecznie odgrywać w Juve drugorzędną rolę.
źródło: goal.com

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2010, 17:21

Mateuszello pisze:Giovinco za Kjeara?
Według prasowych doniesień w Juventusie szykuje się w wakacje prawdziwa "czystka" wśród piłkarzy, a dziś pojawiła się informacja, że w celu sprowadzenia z Palermo obrońcy Simona Kjaera, w odwrotnym kierunku powędrować miałby Sebastian Giovinco. Młody Włoch rzadko dostaje w tym sezonie szansę pokazania swoich umiejętności. Transfery Diego i Antonio Candrevy sprawiły, że częściej niż na murawie, widujemy go na ławce rezerwowych czy nawet trybunach. Z tego też powodu zrodziła się myśl, by zwiększyć szansę Bianconerich na ściągnięcie do siebie stopera Palermo. Rosanero domagają się za niego pieniędzy i piłkarza na wymianę, a Giovinco jest w ich kręgu zainteresowań. "Atomowa mrówka" nie chciał do tej pory mówić o opuszczeniu Turynu, ale nie ma także zamiaru wiecznie odgrywać w Juve drugorzędną rolę.
źródło: goal.com:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
szczeże ta wymiana jest realna bo niby czemu nie wystawiają Gio? - proste chcą sie go pozbyć :lol:
troche siara ja bym sie nie przyznawał że pracuje dla takiej strony czy innej gazety :C
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2010, 17:29 przez Ya-Qb 25, łącznie zmieniany 1 raz.


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2010, 17:25

Marchisio myśle że on gra bo jest to piłkarz duzo pracujacy na boisku biega walczy w ofensywie i defensywie w porównaniu do Seby który gra tylko ofensywnie a wiadomo że za takimi zawodnikami trenerzy nie przepadaja .Marchisio troche jest przereklamowany ma byłysk w meczu potem go nie widac mimo ze biega walczy ale nie raz bez produktywnie .ja bym był za wymiana seby to taki Miccoli za słaby na wielki klub za dobry na słaby


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2010, 18:23

sebastian10 pisze:Marchisio myśle że on gra bo jest to piłkarz duzo pracujacy na boisku biega walczy w ofensywie i defensywie w porównaniu do Seby który gra tylko ofensywnie a wiadomo że za takimi zawodnikami trenerzy nie przepadaja .Marchisio troche jest przereklamowany ma byłysk w meczu potem go nie widac mimo ze biega walczy ale nie raz bez produktywnie .ja bym był za wymiana seby to taki Miccoli za słaby na wielki klub za dobry na słaby
Wiesz że Ci powiem, że mało z Twojego posta zrozumiałem... :roll:

Co do tej całej wymiany Giovinco > Kjaer, to zapewne jakby do tego doszło to Palermo jeszcze nasz zarząd wydyma, i będziemy musieli dopłacac, ot co ! :whistle:


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 14:30

Chciałem sprawdzić historie Lippiego przed juve i na stronie Napoli natknąłem się na artykuł o naszej mrówce:P "Ciekawe rzeczy tam wypisują"...

http://www.napoli.com.pl/news.php?readmore=632

28-letni pomocnik Juventusu Turyn - bez komentarza:P


juveIV

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2010
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 17:09

Giovinco w meczu z Chelsea pokazał ze potrafiłby odmienic losy meczu i wygrac Juventusowi kilka meczów.


Juventus Turyn fc Bochnia
Zablokowany