Giovinco Sebastian

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 10:39

Jeśli Waszym zdaniem słowa o podwyżce padły z ust Giovinco (w trakcie trwania turnieju, który może dać Italii mistrzostwo Europy), to macie fajnie w baniakach.

Co poniektórzy narzekają na poziom dziennikarstwa sportowego, a dają się tak wodzić za nosy coraz to głupszym plotkom.

Swoją drogą ciekawy mamy trend na forum. Pojawia się absurdalny news o jakimś tam transferze -> wszyscy krzyczą, że plota, nie ma takiej opcji. Na drugi dzień jakiś baran napisał, że Giovinco domaga się podwyżki i zaczyna się nie podparte niczym racjonalnym hejterstwo. :|

Nie możecie wierzyć we wszystko co "złe", a co potencjalnie "dobre" zlewać ciepłym moczem. Potrzeba dystansu do tego wszystkiego, moi drodzy.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 10:41

zahor pisze:skoro leniwy Czarnogórzec...
Giovinco leniwemu Czarnogórcowi to może buty wiązać bo dla drużyny nie będzie w stanie zrobić połowy tego co on, a kosztował od niego więcej... ten transfer jest całkowicie bez sensu, co jest w stanie dać klasowej drużynie widać na ME - nic, lepiej już wpuszczać Diamantiego... straciliśmy 11mln, kupę kasy na kontrakt oraz będziemy mieli kapryszącego rezerwowego i niestety trzeba się z tym zacząć oswajać


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 10:44

Maly pisze:
zahor pisze:skoro leniwy Czarnogórzec...
Giovinco leniwemu Czarnogórcowi to może buty wiązać bo dla drużyny nie będzie w stanie zrobić połowy tego co on, a kosztował od niego więcej... ten transfer jest całkowicie bez sensu, co jest w stanie dać klasowej drużynie widać na ME - nic, lepiej już wpuszczać Diamantiego... straciliśmy 11mln, kupę kasy na kontrakt oraz będziemy mieli kapryszącego rezerwowego i niestety trzeba się z tym zacząć oswajać
Chyba nie wyłapałes ironii jednego z najwiekszych hejterów Giovinco... :smile:

Jestem za tym, zeby go wymienic na Cavaniego(tam pewnie Sebastianek dostanie nawet i 8.000.000)... Józek działaj :pray:


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 10:49

Maly pisze:ten transfer jest całkowicie bez sensu, co jest w stanie dać klasowej drużynie widać na ME - nic, lepiej już wpuszczać Diamantiego... straciliśmy 11mln, kupę kasy na kontrakt oraz będziemy mieli kapryszącego rezerwowego i niestety trzeba się z tym zacząć oswajać
Plus tego transferu jest taki, że w razie kontuzji Vucinicia mamy gotowego zmiennika. Chociaż fakt, prawda jest taka, że Giovinco grzeje ławę w reprezentacji kosztem średniego Diamantiego, nawet w 4-3-1-2, gdzie teoretycznie powinien mieć miejsce. A co będzie w naszym 3-5-2? Chyba Seba zostaje tutaj przeceniany, aczkolwiek tego transferu nie nazwałbym bezsensownym, przynajmniej na razie.


Obrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 10:52

Oj Panowie bo ten temat zamienia sie powoli w jedno wielkie kółko wzajemnej adoracji a jego motywem przewodnim jest hejt na Giovinco :smile:
Jak ktoś mądrze wyżej wspomniał: naprawde myślicie, że taka wypowiedzieć padła z jego ust w trakcie trwania turnieju? Bo ja szczerze w to wątpie. Wg mnie to zwykła bezsensowna plota jakich Tutto wypuszcza co chwila w dziesiątkach. No ale nie dziwie sie wam, zawsze można dać upust nienawiści do Seby po takiej informacji :smile:
Maly pisze:Giovinco leniwemu Czarnogórcowi to może buty wiązać bo dla drużyny nie będzie w stanie zrobić połowy tego co on
:roll:


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 10:56

Nie ważne kto to powiedział, ważne że dotyczy Giovinco :twisted:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 11:00

it doesn't matter pisze:Jestem za tym, zeby go wymienic na Cavaniego
tak mi przypomniałeś... kiedyś chyba podobno Arsenal go chciał to może za RvP... byłoby to dużo bardziej realne mimo wszystko...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 11:04

Wszyscy wiemy, że Gio jest na lekkim cenzurowanym. I takie słowa mogą budzić lekki, powiedziałbym, opór.

Mam nadzieję, naprawdę mam, że to faktycznie plota medialna i kaczka. Bo jeśli nie, to... hm. Ech. A, zamykam gębę. I tak mam przecież łatkę "gio-hejtera".


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 11:55

pumex pisze:Chociaż fakt, prawda jest taka, że Giovinco grzeje ławę w reprezentacji kosztem średniego Diamantiego, nawet w 4-3-1-2, gdzie teoretycznie powinien mieć miejsce.
Fakt jest taki, że Diamanti wypracował wczoraj dwie setki kolegom z reprezentacji. Ufam Prandellemu.

deszczowy pisze:Ech. A, zamykam gębę. I tak mam przecież łatkę "gio-hejtera".
Jak dla mnie masz łatkę wioskowego głupka, dziennikarza, który nie potrafi rozmawiać o piłce, ale za to karmi nas informacji o swoich legendarnych prostych włosach. Będziesz dobrym następcą Sergiuszów Ryczelów. ;)


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 12:06

Ile Fenomeno miałeś kiedyś inny nick na forum?

Diamanti daje dobre zmiany, podoba mi się koleś na tym euro ;)


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 12:15

Poziom buractwa i zakompleksienia na tej stronie zaczyna niebezpiecznie rosnąć.

Nasze drogo-cenne odkrycie znowu wczoraj nie powąchało murawy. Zastanawia mnie co on jeszcze wymyśli do końca mercato?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 13:05

deszczowy pisze:Poziom buractwa i zakompleksienia na tej stronie zaczyna niebezpiecznie rosnąć.
No z podobnym polotem się Pan wypowiadał przez kilka lat Panie Deszczowy (dopóki pod awatarem nie wskoczyło Łorsoł) ;)
Jest to Nieusuwalne Forumowe Zjawisko i niestety przeplata fajne i rzeczowe wypowiedzi.

Co ciekawe Tuttosport prowadzi ankietę, w której pyta, czy Dżiowinek powinien nosić dychę w przyszłym sezonie i głosy rozkładają się 50/50. Chyba we Włoszech jest bardziej lubiany niż na JP ;)

Jeśli chodzi o podwojenie zarobków, to oczywiście nie ma na to szans i wydaje mi się, że to jakaś plota albo kolejny wystrzał agenta.
Mietson pisze:
yanquez pisze:Jest to Nieusuwalne Forumowe Zjawisko
:smile:
:dance:
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2012, 14:20 przez yanquez, łącznie zmieniany 2 razy.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 13:57

deszczowy pisze:Poziom buractwa i zakompleksienia na tej stronie zaczyna niebezpiecznie rosnąć
"Arogancki karzeł", "pyskaty konus"....... (długo mógłbym wymieniać)

Masz jeszcze coś do dodania, deszczu? :wink:
yanquez pisze:Jest to Nieusuwalne Forumowe Zjawisko
:smile:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2014, 14:03

Dzisiaj pojawił się kolejny news o zainteresowaniu pozyskaniem Giovinco rywala zza miedzy: "Torino step up Giovinco talks". Kontrakt wygasa w czerwcu, więc ponoć zależy nam, żeby go sprzedać już w styczniu i przynajmniej coś za niego dostać. Osobiście go nie hejtuję, ale dla obu stron będzie chyba lepiej jak zmieni klub. Do tej pory nie przebił się do pierwszego składu, nie jest nawet regularnym zmiennikiem, a jest w teoretycznie najlepszym piłkarsko wieku, więc chyba szkoda marnować ten czas na ławie.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 listopada 2014, 14:59

Vimes pisze:Dzisiaj pojawił się kolejny news o zainteresowaniu pozyskaniem Giovinco rywala zza miedzy: "Torino step up Giovinco talks". Kontrakt wygasa w czerwcu, więc ponoć zależy nam, żeby go sprzedać już w styczniu i przynajmniej coś za niego dostać. Osobiście go nie hejtuję, ale dla obu stron będzie chyba lepiej jak zmieni klub. Do tej pory nie przebił się do pierwszego składu, nie jest nawet regularnym zmiennikiem, a jest w teoretycznie najlepszym piłkarsko wieku, więc chyba szkoda marnować ten czas na ławie.
Nie byłoby źle, Gio mógłby tam iść mógłby coś zlożyć w ataku z FabioQ i Amaurim, a my moglibysmy powalczyć o takiego Darmiana, co by też nam pomogło załatać wszelkiego rodzaju ubytyki w obronie nie narażając sie na tuzy w stylu Kjaera.


Zablokowany