Giuseppe Rossi

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 09:41

Ouh_yeah pisze:
KarolSekol pisze: Ludzie na forum pisali o tym jaka wielka szkoda że nie kupilismy Kuna, a ja wcale nie żałuję. Aguero jest typem piłkarza zarobkowca. Jeżeli za rok Real zaproponuje mu więcej ten bez wahania przejdzie. Juve potrzebuje kogos kto bedzie zwiazany z klubem, a Rossi dawał oznaki sympatii klubowi z Turynu.
Hm... szybko zapomniales, ze Rossi palil sie do Barcelony i dopiero kiedy to nie wypalilo zaczal myslec o Juventusie. Ogolnie to znalazlbym pewnie rowniez kilka jego pochlebnych wypowiedzi o Interze, ktory tez sie wokol niego krecil swego czasu. Nie jest wcale mniejszym najemnikiem zarobkowcem niz Kun. A legende, taka prawdziwa, to bedziemy musieli sobie wychowac i na szczescie widac, ze powaznie zajeto sie mlodzieza.
Szkoda że tak na Giaccheriniego nie najeżdżacie ale to chyba wynika z tego że prawie nikt nie wie że jest fanem Interu? :D

Rossi lub Jovetic jestem za, obaj? Jestem w niebo wzięty :P


matbar21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 09:45

Ouh_yeah pisze:
KarolSekol pisze: Ludzie na forum pisali o tym jaka wielka szkoda że nie kupilismy Kuna, a ja wcale nie żałuję. Aguero jest typem piłkarza zarobkowca. Jeżeli za rok Real zaproponuje mu więcej ten bez wahania przejdzie. Juve potrzebuje kogos kto bedzie zwiazany z klubem, a Rossi dawał oznaki sympatii klubowi z Turynu.
Hm... szybko zapomniales, ze Rossi palil sie do Barcelony i dopiero kiedy to nie wypalilo zaczal myslec o Juventusie. Ogolnie to znalazlbym pewnie rowniez kilka jego pochlebnych wypowiedzi o Interze, ktory tez sie wokol niego krecil swego czasu. Nie jest wcale mniejszym najemnikiem zarobkowcem niz Kun. A legende, taka prawdziwa, to bedziemy musieli sobie wychowac i na szczescie widac, ze powaznie zajeto sie mlodzieza.
Mentalny zastępca Del Piero to Marchisio, chyba każdy przyzna racje.
Rossi zawsze wspominał, że chce wrócić do Włoch, a Barca to była tylko gwarancja sukcesów piłkarskich wg mnie.
Wiadomo Rossi to nie to samo co Del Piero, ale on jest zawodnikiem z "topu" piłkarskiego. To piłkarz, który robi różnicę w zespole.
Tabik pisze:A co to za argument? Powinno sie chyba sciagac graczy wyrozniajacych sie dobra postawa na boisku, a nie konkretna narodowoscia czyz nie ?
Tak, tak, ale mamy w naszym Juve taką fajną tradycje, że nasz skład to praktycznie sami włosi. Więc ją podtrzymujmy piłkarzami z top'u;).


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 10:19

PawSt pisze:Szkoda że tak na Giaccheriniego nie najeżdżacie ale to chyba wynika z tego że prawie nikt nie wie że jest fanem Interu? :D
Fanem to sobie moze byc i Torino. Ja po nikim nie "jeżdże" z powodu jego sympatii czy szkolki pilkarskiej (Matri, Bonucci). Ale nie czarujmy sie, ze legende i prawdziwego nastepce Del Piero mozemy sobie kupic za gore pieniedzy i wszystko bedzie okej. Czym bedziemy sie wtedy roznic od City czy Realu bez Raula i Gutiego, w ktorym rzadza przeplaceni Portugalczycy? Nastepca Alexa, jak to wyzej kolega napisal, jest Marchisio. Swietnie pokazal to niedawny filmik, opublikowany na Juventus.com z okazji urodzin Claudio. Strzelajacy jako dzieciak gole dzieciakom z Milanu i Interu a potem robiacy to samo jako dorosly mezczyzna. Plus - namaszczony przez Conte, w jednym z jego pierwszych wywiadow jako coach Juventusu, na taktycznego lidera druzyny i wcielenie trenera na boisku.


PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 10:33

No zgadza się, myślę że prawdziwego juventino i w przyszłości kapitana(tak nie przesadzam) już mamy i biega z nr 8 ;)

Co do samego Rossiego nie mam żadnych problemów z tym żeby do nas dołączył. Kontuzja? Już raz pokazał że potrafi szybko dojść do formy, a piłkarz takiej klasy tak szybko o swoich umiejętnościach nie zapomina.

Rossi? Tak. Jovetic? Tak. Obaj? Mega wypas :D

Paradoksalnie możemy mieć większy problem z wyciągnięciem Jovetica, zaczynają o nim gadać angielskie kluby, ale mam nadzieję że to tylko plotki.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 17:30

Villarreal have confirmed that Giuseppe Rossi has suffered another cruciate knee ligament injury and is set for a further six months on the sidelines.
http://www1.skysports.com/football/news/11095/7670531/
jednego do rozważań mniej ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 17:35

Czyli w 80% koniec wielkiej kariery, szkoda szczególnie dla człowieka który poświęcił całe dzieciństwo i młodość na treningach i wyżeczeniach.


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 17:41

Cabrini_idol pisze:Czyli w 80% koniec wielkiej kariery, szkoda szczególnie dla człowieka który poświęcił całe dzieciństwo i młodość na treningach i wyżeczeniach.
Jakie to życie jest przewrotne został w klubie by grać w LM i ani sobie w niej nie pograł, i przez te kontuzje zahamował niezłą karierę. Można by było gdybać co by było gdyby przeszedł do Juve.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 17:41

Koniec kariery może nie, ale wątpię, że pogra jeszcze w jakimś dobrym klubie...


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 17:55

Tak to jest jak sie forsuje zawodnika po 6 miesiacach od rekonstrukcji wiązadeł.

Szkoda,szkoda i jeszcze raz szkoda Giuseppe ;<


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 19:19

No niestety szkoda Rossiego :/ pech pech pech ...... juz teraz mozna powiedziec ze nie zostanie zawodnikiem Juve . Troche szkoda ze nie przeszedl do Nas wczesniej .


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 20:23

pakman pisze:No niestety szkoda Rossiego :/ pech pech pech ...... juz teraz mozna powiedziec ze nie zostanie zawodnikiem Juve . Troche szkoda ze nie przeszedl do Nas wczesniej .
Ależ by było cudownie mieć go teraz połamanego.

________________

Szkoda chłopa. Naprawdę dołująca historia.

PS. Pakman, zacznij cholera stosować normalną interpunkcję.


jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 21:24

Szkoda Rossiego. Mógłby być dobrym wzmocnieniem...


Z Juventusem od 2004 roku!
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 22:18

Szkoda Rossiego :? :|. Drugi raz z rzędu zerwane więzadła w kolanie... Najgorsza z możliwych kontuzji. Mam nadzieje, że ta kontuzja nie przeszkodzi mu żeby wrócić do formy. Różnie to bywa :/.


Obrazek
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 22:20

Nie moge wlasnie - nie mam czasu na interpunkcje itp :) Duzo by pisac . tak juz mam i tyle . Wolnosc slowa sponsoruje Konstytucja :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 22:43

pakman pisze:Nie moge wlasnie - nie mam czasu na interpunkcje itp :) Duzo by pisac . tak juz mam i tyle . Wolnosc slowa sponsoruje Konstytucja :)
haahahahahah. Co interpunkcja ma wspólnego z wolnością słowa?:D
Chcesz, żeby ludzie Cię wysłuchali- szanuj ich. To jest pisz z sensem i składnie, albo przynajmniej staraj się to robić. Olewania języka żadna konstytucja nie sponsoruje.


Biedny chłopak. To jest kontuzja odnowiona, czy jakimś cudem zerwał niezależnie od tamtej(np. w drugiej nodze)? Mam nadzieję, że to już ostatnia, a Beppe będzie mógł wrócić do piłki, bo napastnikiem jest nieprzeciętnym. Gdyby nie kontuzje pewnie byłby na dziś dzień najlepszym napastnikiem Italów.


Zablokowany