Giuseppe Rossi

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 16:58

MoszeUsz pisze:Z tego co pamiętam to jego dziewczyna była fanką Torino ale on ją już nawrócił :P
Czy ta dziewczyna nie stała się juz jego żoną? (sorry za OT).


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 17:02

stahoo pisze:
MoszeUsz pisze:Z tego co pamiętam to jego dziewczyna była fanką Torino ale on ją już nawrócił :P
Czy ta dziewczyna nie stała się juz jego żoną? (sorry za OT).
tego to ja nie wiem :P ale jak to czytałem to chyba jeszcze nie


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 17:35

MoszeUsz pisze:
stahoo pisze:
MoszeUsz pisze:Z tego co pamiętam to jego dziewczyna była fanką Torino ale on ją już nawrócił :P
Czy ta dziewczyna nie stała się juz jego żoną? (sorry za OT).
tego to ja nie wiem :P ale jak to czytałem to chyba jeszcze nie

Ma taki samochod ze moge z nim do holandii yjechac i sam wezme z nim slub :prochno:

A co do Rossiego ponoc Juventus potwierdza negocjacje z Villarrealem na temat mlodego Wlocha: http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... r-giuseppe


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 17:39

The Spanish club have asked for between €15-18 million, plus striker David Trezeguet in exchange.
Ja bym brał bez wahania. 15 milionów Euro, przy kwotach rzędu 65 za Kake, czy 90 za Ronaldo, to naprawde straszne grosze. Jesli Secco udalo sie wynegocjowac powyzsza kwote (plus Trezeguet), i naprawde Rossi zawita w Turynie, to bedzie to rewelacyjny transfer.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 17:54

Jestem jak najbardziej za. Rossiego nie trzeba nikomu przedstawiać, to świetny piłkarz. Sam nie wiem czy na chwilę obecną wolę jego czy Cassano. Jeżeli uda się go sprowadzić to będzie świetnie. Jedynym minusem tego wszystkiego jest fakt że Trezeguet - jedna z legend i ikon klubu prawdopodobnie zakończy przygodę z Juventusem ... i to jako karta przetargowa.


dejvis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 stycznia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 02 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 18:06

ja tam zabardzo nie wiem jak gra ten piłkarz...

musi być niezłą gwiazdeczką jeśli tak odrazu bez zastanowienia dajecie za niego 30 baniek (no bo przecież obrone mamy załataną....)


IronAdi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2008
Posty: 25
Rejestracja: 02 października 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 18:27

dejvis pisze:ja tam zabardzo nie wiem jak gra ten piłkarz...

musi być niezłą gwiazdeczką jeśli tak odrazu bez zastanowienia dajecie za niego 30 baniek (no bo przecież obrone mamy załataną....)
Jak Ty nie wiesz jak gra Rossi, to nie wiem jaki z Ciebie fan ;>


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 18:56

IronAdi pisze:
dejvis pisze:ja tam zabardzo nie wiem jak gra ten piłkarz...

musi być niezłą gwiazdeczką jeśli tak odrazu bez zastanowienia dajecie za niego 30 baniek (no bo przecież obrone mamy załataną....)
Jak Ty nie wiesz jak gra Rossi, to nie wiem jaki z Ciebie fan ;>
Lepiej nie wiedzieć o nim za wiele, niż wypowiadać się tylko na podstawie Football Managera :whistle:
Ja też nie jestem w stanie powiedzieć jak grał ten zawodnik w poprzednich sezonach. Widziałem jedynie ostatnie spotkanie Włochów z USA i zrobił na mnie spore wrażenie. Ale co tam... Nie jestem prawdziwym fanem :cry: Muszę chyba usunąć konto :lol:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 19:24

IronAdi pisze:
dejvis pisze:ja tam zabardzo nie wiem jak gra ten piłkarz...

musi być niezłą gwiazdeczką jeśli tak odrazu bez zastanowienia dajecie za niego 30 baniek (no bo przecież obrone mamy załataną....)
Jak Ty nie wiesz jak gra Rossi, to nie wiem jaki z Ciebie fan ;>
Fan czego? Bo chyba nie Juve? Villarealu? Italii U-21?
Pelson pisze:Jedynym minusem tego wszystkiego jest fakt że Trezeguet - jedna z legend i ikon klubu prawdopodobnie zakończy przygodę z Juventusem ...
Na pewno wielki piłkarz, na pewno (kiedyś) geniusz w swoim fachu. Ale z rozdawaniem na prawo i lewo tytułów "ikon", "symbolii" bym uważał ;)


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 20:02

No, no wreszcie Secco wie co dobre. Ja bym brał bez wahania. 15 milionów to nawet Juventus ma, a Treze to sprawa drugo rzędna.


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
tylko juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 kwietnia 2009
Posty: 65
Rejestracja: 21 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 21:04

stahoo pisze:No co Ty, przeciez nie od dzisiaj wiadomo, że wszyscy spece od transferów najpierw przegladaja danego gracza w FMie! :D

Dlatego Secco kupił Poulsena i Tiago czy Almirona


sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 13:48

Nie zapominajcie, że to Manchester może w każdej chwili odzyskać Rossiego. I jestem przekonany, że Ferguson nie jest taki głupi aby zrezygnować z takiego piłkarza jakim jest Włoch.


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 13:59

sk1le pisze:Nie zapominajcie, że to Manchester może w każdej chwili odzyskać Rossiego. I jestem przekonany, że Ferguson nie jest taki głupi aby zrezygnować z takiego piłkarza jakim jest Włoch.
Owszem ma prawo pierwokupu, ale wątpię by z tego skorzystali. Obecnie w ManU mimo odejścia Ronaldo w klubie i tak jest duża konkurencja. Poza tym Ferguson interesuje się Vucinic'em z Romy.
Jeśli dobrze mi się wydaje to ma obecnie 2 napastników Rooney'a i Berbatov'a. Rooney narzeka na grę na skrzydle, a Berbatov to klasyczny środkowy napastnik.
Wątpię by zmienił całą taktykę dla Rossi'ego.
Natomiast prawo pierwokupu znaczy chyba tylko tyle, że w przypadku zaoferowania przez np. 2 kluby takiej samej kwoty piłkarz trafia do tej, która to prawo posiada.


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 14:08

Coby-Shaddix69 pisze:
sk1le pisze:Nie zapominajcie, że to Manchester może w każdej chwili odzyskać Rossiego. I jestem przekonany, że Ferguson nie jest taki głupi aby zrezygnować z takiego piłkarza jakim jest Włoch.
Owszem ma prawo pierwokupu, ale wątpię by z tego skorzystali. Obecnie w ManU mimo odejścia Ronaldo w klubie i tak jest duża konkurencja. Poza tym Ferguson interesuje się Vucinic'em z Romy.
Jeśli dobrze mi się wydaje to ma obecnie 2 napastników Rooney'a i Berbatov'a. Rooney narzeka na grę na skrzydle, a Berbatov to klasyczny środkowy napastnik.
Wątpię by zmienił całą taktykę dla Rossi'ego.
Natomiast prawo pierwokupu znaczy chyba tylko tyle, że w przypadku zaoferowania przez np. 2 kluby takiej samej kwoty piłkarz trafia do tej, która to prawo posiada.
Nie tak. Jeżeli np. Juventus złoży ofertę 20mln, to Manchester może wtedy złożyć również taką samą i hiszpański klub musi ją zaakceptować. Natomiast o tym do którego klubu trafi Rossi decyduje już tylko on sam
Tak mi się wydaje :)


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2009, 13:18

Mam nadzieję że Rossi to było by idealne rozwiązanie jeżeli Trezegol odejdzie z Juve co jest raczej nieuniknione ale mi sie wydaje ze Manchester bedzie wolał zostawić Teveza niż kupować Rossiego mimo iż już stracili Ronaldo


Zablokowany