Giuseppe Rossi

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MysticAllen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2007
Posty: 37
Rejestracja: 27 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2009, 17:11

Rossi: Juve, make me an offer!

Giuseppe Rossi has sent out an appeal for Juventus to make an offer to Villarreal so that he can replace David Trezeguet.

“I too heard about this possibility,” confessed the Azzurri star in this morning's Tuttosport.

“I have a long contract with Villarreal and am happy there, but I must confess my dream is to return to Italy.

“It's up to my club to sell me and the two sides to come to an agreement. Right now I need to stay focused on the Confederations Cup and take my chances.”

The youngster has travelled Europe since Manchester United poached him as a teenager from Parma's youth system.

Rossi returned briefly to the Stadio Tardini, but complained no big Italian clubs tried to sign him on a permanent basis, so he went to Spain with Villarreal.

His price-tag is now said to be around £17m, as he scored 12 goals in La Liga this season and the deal does not expire until 2013.

Juventus have hinted they could release Trezeguet to bring in a younger striker and Rossi fits the bill.

Clubs interested in Trez include Lyon, Monaco and Roma, but Juve wish to bring in at least £7m for the veteran.

Zrodlo: http://www.channel4.com

Calkiem ciekawa i fajna perspektywa. Jestem wielkim zwolennikiem tego gracza.


przemal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2007
Posty: 89
Rejestracja: 01 października 2007

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2009, 18:41

Del Piero i Trezeguet powoli się starzeją, trzeba szukać kogoś na ich miejsce, jednak na to okno nie jest to priorytet, bardziej potrzebujemy prawego obrońcy, może jakiegoś środkowego pomocnika. Za rok mogliby się o niego postarać, chociaż za 17 mln funtów można by sprowadzić Zarate albo Lavezziego, obaj pokazują się ze świetnej strony...


sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2009, 18:46

Ja pierdziele ten temat jest zbędny. Po pierwsze Rossi nie odejdzie z Villarrealu, po drugie nie stać nas na niego, po trzecie napastników mamy aż za wielu.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2009, 19:03

Tak, Zarate kosztował Lazio ponad 20 mln funtów, podpisał z nimi w tym roku umowę do 2014, ale na pewno jesteśmy w stanie go wyciągnąć za 17.

Rossi. Wszystko zależy od tego po co nam on. Jeśli mamy grać dwoma napastnikami to jestem na nie. Lepiej dać szansę Giovinco i zaoszczędzić kasę.


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2009, 19:19

Problem w tym, że traktujemy Giovinco zarówno jako zmiennika/konkurenta Del Piero i zmiennika Diego. Gorzej będzie jak Alex będzie grał kichę a Diego odniesie kontuzję.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2009, 19:36

Jeżeli będziemy grac 4-3-1-2 to potrzebujemy na gwałt piłkarza, który gra na pozycji Del Piero. Nie, nie dlatego, że nie lubię naszego kapitana (bo go lubię!), tlyko dlatego, że Alex powoli zaczyna przeplatac dobre mecze z dużą ilościa słabszych. Może ten sezon jeszcze wytrzyma, ale koniec jego kariery się zbliża.
Kogo? Nie wiem.
Giovinco średnio się sprawdził gdy grał na pozycji Alexa. Dla niego idealne byłoby lewe skrzydło (4-3-3 czy 4-2-3-1). Ale w obliczu 4-3-1-2 pewnie będzie zastepował Del Piero, albo Diego.

Rossi? Wielki piłkarz w FMie. Czy w rzeczywistości jest taki świetny? Na pewno nie jest zły. Nie ogladałem jednak meczy Villarealu w tym sezonie, nie wiem więc jak sobie radzi.


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2009, 21:44

Giovinco lepiej radzi sobie na lewej pomocy. Rossi to na pewno znakomity zawodnik i można by mieć z niego pociechy na wiele lat. Jakoś niespecjalnie tylko widzę miejsce dla niego w naszej formacji. Prawdopodobnie będziemy grać jednym napastnikiem na szpicy. Jak gralibyśmy 4-1-2-1-2 to jak najbardziej bym go widział - DP jest już coraz bliżej końca, a zamieszenia wokół Treze jest strasznie dużo i cały czas jest duża możliwość jego odejścia. Natomiast duet Rossi - Iaq jak najbardziej przypada mi do gustu, zabójczy duet Juve i reprezentacji... Dzyń. Tak, jestem w pełni trzeźwy.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2009, 22:02

Ziółi pisze:Prawdopodobnie będziemy grać jednym napastnikiem na szpicy.
Ferrara zapowiedział 4-3-1-2;)


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2009, 10:11

A tak. Teraz doczytałem się 4-1-2-1-2. W każdym razie wszystko ku dwóm napastnikom. Czyli w tym kierunku idąc byłbym jak najbardziej za:)


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2009, 13:55

Również byłbym jak najbardziej za, tym bardziej jak David odejdzie. Prawdą jest, że w ostatnim czasie dostawał mało okazji do gry, lecz late też już nie te. A poza tym Rossi chce wrócić do Włoch, więc trzeba taką okazję wykorzystać.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2009, 14:30

Przyjście Rossiego wydaje się być całkiem prawdopodobne, zwłaszcza że zawsze sam zawodnik podkreślał chęć powrotu do rodzimej ligi - u nas mógłby dopiero rozwinąć skrzydła... Jeden z lepszych graczy włoskich młodego pokolenia - godny jest z całą pewnością nosić takie nazwisko 8) Wydaje się, że Treze, mimo zapewnień klubu, może jednak opuścić nasze szeregi i Rossi byłbym z całą pewnością tym graczem, który by go godnie zastąpił.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2009, 15:29

Na stronie Manchesteru United przeczytałem, że Czerwone Diabły mają prawo pierwokupu tego piłkarza. Co więcej, zastanawiaja sie nad sciagnięciem go, jako załatanie dziury po Krystynie R.

Zobaczymy co z tego wyniknie. Ciekawi mnie jedno- czy większośc z Was ogląda regularnie La Ligę, że tak zachwalacie Rossiego (broń, Boże nie ejst to żaden atak ;) ). Po prostu ciekawi mnie na jakiej podstawie wszyscy piszą, że to taki świetny piłkarz. Ja przyznam szczerze (a raczej już to zrobiłem w tym temacie) znam go z FMa, nie licząc tego, że jego nazwisko kilka razy obiło mi sie o uszy.


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2009, 15:38

stahoo pisze:Na stronie Manchesteru United przeczytałem, że Czerwone Diabły mają prawo pierwokupu tego piłkarza. Co więcej, zastanawiaja sie nad sciagnięciem go, jako załatanie dziury po Krystynie R.

Zobaczymy co z tego wyniknie. Ciekawi mnie jedno- czy większośc z Was ogląda regularnie La Ligę, że tak zachwalacie Rossiego (broń, Boże nie ejst to żaden atak ;) ). Po prostu ciekawi mnie na jakiej podstawie wszyscy piszą, że to taki świetny piłkarz. Ja przyznam szczerze (a raczej już to zrobiłem w tym temacie) znam go z FMa, nie licząc tego, że jego nazwisko kilka razy obiło mi sie o uszy.
To mało? :prochno:
A tak poważniej to ja podobnie jak Stachu (:P) nic nie mogę powiedzieć o jego grze. Chyba mimo wszystko wolałbym Lavezzi'ego (ewentualnie Cassano). Przynajmniej znają włoskie boiska, a w dodatku pokazują całkiem niezły futbol.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2009, 15:41

No co Ty, przeciez nie od dzisiaj wiadomo, że wszyscy spece od transferów najpierw przegladaja danego gracza w FMie! :D

Cassano by mi zdecydowanie bardziej odpowiadał jako nastpca Del Piero. Jeżeli mamy grac nadal 2 napastnikami to jestem za jego sprowadzeniem. Lavezzi juz mniej mnie przekonuje- to piłkarz chyba bardziej podobny do Iaquinty i bardziej idealny do 4-2-3-1.


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2009, 15:42

Ja nie gram w żadne FMy i się tym w żaden sposób nie sugeruję. O Rossim słyszałem tylko swego czasu, że gdy ściągano go do MU, mówiło się o nim jako o wielkim talencie, a teraz gra w bardzo dobrej drużynie z czołówki ligi hiszpańskiej. Jest w dodatku bardzo młody. To dobre rekomendacje, aczkolwiek gdy oglądałem jego mecze w LM, to niczym szczególnie się nie wyróżniał. Tak czy siak na pewno warto w niego zainwestować, bo chociaż istnieje obawa, że stanie się kolejnym wielkim niespełnionym talentem na miarę naszego Palladino, to i tak już osiągnął więcej od naszego Rafaele.

Poza tym też wolałbym Cassano . Niska cena jak za gracza o tych umiejętności - sam skutecznie swoimi wybrykami tą cenę zbijał, no ale wydaje się że kłopoty ze swoim charakterem ma już za sobą. Poza tym to już chyba dla niego ostatni dzwonek, by zaistnieć jako prawdziwa gwiazda w wielkim futbolu i COŚ wygrać.

Pozdrawiam!


Zablokowany