Mercato (LATO 2023) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2023, 11:11

A jakie były zachwyty nad Zaniolo jak miał przychodzić, jaki to jest piłkarz... I co? :) Kolejny przehajpowany średniak.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 21 marca 2023, 12:12

Mily pisze:
21 marca 2023, 11:11
A jakie były zachwyty nad Zaniolo jak miał przychodzić, jaki to jest piłkarz... I co? :) Kolejny przehajpowany średniak.
Wydaje mi sie, ze to jest idealny przyklad zawodnika ktory powinien szybciej odejsc z klubu jesli chcialbym kiedys w przyszlosci zdobyc jakies trofeum. Rozumiem przywiazanie do barw itp. Ogolnie np taki Pellegrini w Romie idzie w tym samym kierunku co Totti i De Rossi i szacun. Natomiast dla jego indywidualnej kariery to wlasciwie koniec. Ewidentnie zawodnik skillem przerasta obecna Rome.
Sam Zaniolo zasiedzial sie w klubie tak jak np SMS mimo iz ten drugi to znacznie wiekszy kaliber.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2023, 12:56



Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 22 marca 2023, 14:13

Po co oni to rozpisują w 433 skoro nigdy tam nie zagramy ? 🤣


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2023, 14:26

Dziwi mnie trochę, że do tej pory nie pojawiły się żadne pogłoski o naszym zainteresowaniu Marcusem Thuramem. Uniwersalny zawodnik z dobrymi statami, wygasającym kontraktem i przy tym wkraczający w najlepszy dla piłkarza wiek, a nie jakiś podstarzały rencista bez kolan. Absolutnie nic nie mam do Scamakki, ale prawdziwą okazją jest właśnie Thuram. Żeby wyciągnąć Włocha z Anglii, musielibyśmy się nieźle napocić.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 marca 2023, 18:29

Bo Scamacca to idealny napastnik dla Allegriego. Wieza. Zawodnik ktory tylem do bramki gra niemal non stop i jest w tym calkiem niezly. W Anglii sie odbil bo jego styl gry niejak do tej Anglii nie pasuje. My pilkarsko jestesmy jakies 10 lat za TOPem wiec u nas to wciaz wazny element.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2023, 20:03

B@rt pisze:
22 marca 2023, 14:26
Dziwi mnie trochę, że do tej pory nie pojawiły się żadne pogłoski o naszym zainteresowaniu Marcusem Thuramem. Uniwersalny zawodnik z dobrymi statami, wygasającym kontraktem i przy tym wkraczający w najlepszy dla piłkarza wiek, a nie jakiś podstarzały rencista bez kolan. Absolutnie nic nie mam do Scamakki, ale prawdziwą okazją jest właśnie Thuram. Żeby wyciągnąć Włocha z Anglii, musielibyśmy się nieźle napocić.
Odnośnie Thurama to chłop będzie fajną okazją w letnim okienku i ciekawe kto go przejmie. Zasadniczo gdybyśmy znaleźli jakiegoś naiwniaka na zakup Dusana, to z chęcią przywitałbym Francuza w miejsce Vlaho. Z dobrych zawodników, którym w lecie kończą się kontrakty powinniśmy zainteresować się także Tielemansem, Evanem Ndicka, Bensabainim (bo raczej Grimaldo pójdzie do Barcy) i mimo wszystko zastanowiłbym się nad ściągnięciem Aouara jeśli zgodziłby się na jakąś względnie małą pensję.
Niby dlaczego ten Scamacca miałby być problemem? Gość nie sprawdził się w Anglii i myślę, że gdyby West Ham znalazł frajera skłonnego zapłacić 25-30 mln €, to sami zapłaciliby za bilet do Włoch. W gruncie rzeczy, to jego historia jest niezwykle podobna do Keana. Tylko oby tym razem to nie Juve okazało się tym frajerem, który przepłaci za takiego zawodnika.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 22 marca 2023, 20:10

dimebag11 pisze:
22 marca 2023, 20:03
B@rt pisze:
22 marca 2023, 14:26
Dziwi mnie trochę, że do tej pory nie pojawiły się żadne pogłoski o naszym zainteresowaniu Marcusem Thuramem. Uniwersalny zawodnik z dobrymi statami, wygasającym kontraktem i przy tym wkraczający w najlepszy dla piłkarza wiek, a nie jakiś podstarzały rencista bez kolan. Absolutnie nic nie mam do Scamakki, ale prawdziwą okazją jest właśnie Thuram. Żeby wyciągnąć Włocha z Anglii, musielibyśmy się nieźle napocić.
Odnośnie Thurama to chłop będzie fajną okazją w letnim okienku i ciekawe kto go przejmie. Zasadniczo gdybyśmy znaleźli jakiegoś naiwniaka na zakup Dusana, to z chęcią przywitałbym Francuza w miejsce Vlaho. Z dobrych zawodników, którym w lecie kończą się kontrakty powinniśmy zainteresować się także Tielemansem, Evanem Ndicka, Bensabainim (bo raczej Grimaldo pójdzie do Barcy) i mimo wszystko zastanowiłbym się nad ściągnięciem Aouara jeśli zgodziłby się na jakąś względnie małą pensję.
Niby dlaczego ten Scamacca miałby być problemem? Gość nie sprawdził się w Anglii i myślę, że gdyby West Ham znalazł frajera skłonnego zapłacić 25-30 mln €, to sami zapłaciliby za bilet do Włoch. W gruncie rzeczy, to jego historia jest niezwykle podobna do Keana. Tylko oby tym razem to nie Juve okazało się tym frajerem, który przepłaci za takiego zawodnika.
Ndicka podobno już z Barceloną dogadany


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2023, 20:58

dimebag11 pisze:
22 marca 2023, 20:03
Niby dlaczego ten Scamacca miałby być problemem? Gość nie sprawdził się w Anglii i myślę, że gdyby West Ham znalazł frajera skłonnego zapłacić 25-30 mln €, to sami zapłaciliby za bilet do Włoch. W gruncie rzeczy, to jego historia jest niezwykle podobna do Keana. Tylko oby tym razem to nie Juve okazało się tym frajerem, który przepłaci za takiego zawodnika.
Chodziło mi o porównanie transferów Thurama i Scamakki - za pierwszego nie trzeba płacić, za drugiego już tak, i to angielskiemu klubowi. Nie twierdzę, że Włoch jest poza naszym zasięgiem, ale pewnie znowu trzeba by rzeźbić jakieś dwuletnie wypożyczenia z wykupem, tak w przypadku wspomnianego przez Ciebie Keana. Wiadomo, my też teraz groszem nie pachniemy, a i Scamacca to nie jest transfer z gatunku must have, żeby wypruwać sobie na niego żyły.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 marca 2023, 21:10

Scamacca najzwyczajniej w świecie nie nadaje się do szybkiej angielskiej piłki. Poza Napoli żaden włoski klub nie gra w ten sposób. Może czasem Lazio Sarriego ale tak poza tym to nikt. We Włoszech dalej kleci się re akcję w żółwim tempie bawiąc się w jakieś piłkarskie szachy i jak nie ma się niemal do perfekcji opanowanych kontrataków to gówno można co najwyżej ugrać. Scamacca to gracz idealny dla Betona. Taki co stoi w miejscu i przepycha się z obrońcami i zgrywa piłki. Coś jak Llorente.
Jakby mieli sprzedać Vlaho za 70 mln to Scamacca i Frattesi powinni się w tym budżecie spokojnie zmieścić.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 marca 2023, 08:52

Michael_M pisze:
22 marca 2023, 21:10
Scamacca najzwyczajniej w świecie nie nadaje się do szybkiej angielskiej piłki. Poza Napoli żaden włoski klub nie gra w ten sposób. Może czasem Lazio Sarriego ale tak poza tym to nikt. We Włoszech dalej kleci się re akcję w żółwim tempie bawiąc się w jakieś piłkarskie szachy i jak nie ma się niemal do perfekcji opanowanych kontrataków to gówno można co najwyżej ugrać. Scamacca to gracz idealny dla Betona. Taki co stoi w miejscu i przepycha się z obrońcami i zgrywa piłki. Coś jak Llorente.
Jakby mieli sprzedać Vlaho za 70 mln to Scamacca i Frattesi powinni się w tym budżecie spokojnie zmieścić.
Dlatego też Scamacca dużo lepiej radzi sobie w europejskich pucharach, gdzie ma 5 goli na 9 spotkań. ;)
Ale z drugiej strony to też nie jest tak, że to zawodnik jednowymiarowy pasujący do grających ślamazarnie zespołów, wybił się przecież w Sassuolo które podobnie jak wymienione przez Ciebie Napoli i Lazio również gra szybki i proaktywny futbol, z drugiej strony w zasadzie cały West Ham jest w totalnym rozkładzie i zmierza w kierunku katastrofy jaką będzie spadek do drugiej ligi i uważam że to jest przyczyną tego że nie gra tak jak oczekiwano, a nie słynna weryfikacja którą określano nieudany epizod w PL takich mecenasów jak Gabbiadini czy Zaza.
Poza tym Moyes to taki sam archaiczny beton jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, a w ogólnym rozrachunku nawet gorszy, bo łysy bajerant potrafi chociaż efektywnie i solidnie zabezpieczyć tyły a i ma przy okazji odrobinę szczęścia, niezbędnego przy takiej filozofii.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 23 marca 2023, 12:22

Oczywiscie, ze nie jednowymiarowy. Wiadomo ze mowie tak ogolnie i powodow dlaczego nie odpala jest wiecej, ale ten jest wedlug mnie glownym powodem. Zreszta tak jak napisales...pewna era w West Ham sie konczy.


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 marca 2023, 10:46

@MRN

- zarówno Tudor jak i Conte to realne nazwiska na ławce w przypadku odejścia Allegriego przy czym wyższe notowania ma Tudor
PO CO?

- Conte chętnie wróciłby do Juve gdyby tylko otrzymał taką propozycję
Niech spier...spieprza zdrajca.

- odejście Zaniolo do Turcji nie oznacza, że przestaliśmy się nim interesować
Za nie więcej niż 20mln niech będzie. Można zaryzykowac.

- Vlahović nie jest na sprzedaż a on sam nie ma zamiaru ruszać się z Turynu
Szkoda. Może jakiś angielski klub by się skusił i przepłacił.

- losy Rabiota są zależne niejako od losu Maxa, którego Rabiot ceni; jeżeli Allegri zostanie to jest duża szansa, że zostanie i Rabiot.
No to niech Allegri zostanie jak Rabiot ma zostac.


xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 30 marca 2023, 21:49

Juve wykupuje Keana po to aby go w lecie pchnąć dalej?


Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 30 marca 2023, 23:30

Kean jest wykupiony od zeszłego roku.


Zablokowany