Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 22:11

To co...po dzisiejszym meczu 40 mln za Locatelliego już mało nie?


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 22:33

Chyba właśnie przestało nas na niego stać. :prochno:


calma calma
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 22:52

Locatelli zagrał dobry mecz ale w tej trójce pomocników kierownicę trzyma Jorginho i takiego właśnie piłkarza potrzebujemy najbardziej. Przy nim to i Benta oraz USA by coś zagrali jako b2b


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 23:11

Jeśli Locatelli nie był już dogadany, to Sassuolo krzyknie sobie teraz pewnie 50 mln (i znajdą za tyle chętnych - PSG lub Anglicy), a jego cena może jeszcze wzrosnąć, jeśli Włosi będą tak grali dalej.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 23:14

MRN pisze:
15 czerwca 2021, 22:27
VS :
- miało odbyć się spotkanie w sprawie Dybali ale te cały czas jest przekładane i dotąd nie odbyło się
- złożyliśmy ofertę za Milenkovicia w wysokości 15 mln
- cały czas interesujemy się Griezmannem
- odejście Demirala jest przesądzone
- pojawiła się możliwość pozyskania Tolliso po niższych kosztach ale nie on jest naszym celem
- Pogba to oczywiście żywy temat ale wrócimy do niego po ME
- Donnarumma jeszcze nie jest oficjalnie w PSG więc jeszcze możemy namieszać w jego temacie
- Paratici chciałby sprowadzić Dybalę do Tottenhamu
- Emerson Palmieri do nas nie trafi, nie jest w naszych planach i wolimy młodszego piłkarza i taki do nas trafi
- Perin na pewno nie zostanie
- nie prowadzimy żadnych rozmów z PSG, nie ma tematu interesów w z nimi póki co
- VIdal ? Hmm...
Panie, ale co nas interesuje Tolliso, Palmieri czy Vidal? :D My chcemy wiedzieć, czy Cherubini już klepnął Locatellego. :pray: ;)

Kibicuję transferowi Locatellego tak samo, jak w zeszłe lato trzymałem kciuki za Chiesę. I tak jak wtedy wierzyłem, że wola piłkarza będzie decydująca, tak samo teraz mam nadzieję, że to przeważy.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 23:20

Nie sądzę, że jeśli Pogba byłby realnym celem to dalibyśmy nr 6 Danilo. Niestety, ale wymiana CR7 na Francuze to fantamercato...
Locatelli i Aouar / de Paul (ten już chyba nam ucieknie do Atleti - niestety :( ) i ja będę zadowolony.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 09:50

Sorek21 pisze:
16 czerwca 2021, 22:52
Locatelli zagrał dobry mecz ale w tej trójce pomocników kierownicę trzyma Jorginho i takiego właśnie piłkarza potrzebujemy najbardziej. Przy nim to i Benta oraz USA by coś zagrali jako b2b
Już widzę te stęki na stronie jakbyśmy jednak wzięli Jorginho a nie Loce. :prochno: Ale sezon wyraźnie pokazał, ze brakuje nam takiego gracza, odejście Pjanicia i nasza pomoc zapomniała jak się gra. Naturalizowany Włoch co pokazał ostatni sezon jest lepszym graczem od Pjanicia, także szkoda, że zeszłego lata nie udało się jednak dokonac wymiany Pjanić-Jorginho. Sam byłem przeciwny tej wymianie, ale sezon jednak wszystko zweryfikował. Locatelli też spokojnie może zająć to miejsce, jednak doświadczenie mniejsze i nie do końca musi się sprawdzić a Jorginho to jest praktycznie pewniak. Nawet jak sprowadzimy Pogbę czy Aoura to grając tak jak w zeszłym sezonie za dużo to nie da, bo dalej nie będzie żadnego gracza, którego zadaniem będzie regulowanie gry i dyrygowanie środkiem pola. Bentancur nie nadaje się do tej roli, Rabiot także, McKennie to już w ogóle, Arthur fizycznie jest niegotowy na taki poziom.
Tak z ciekawości sprawdziłem, jego najdłuższa serie meczów z rzędu w Barcie to 12 (jeżeli się nie pomyliłem) z tym, ze z rozegranych minut przeliczając na pełne mecze daje ok 6/7 spotkań. Gdy tylko nadarzy się okazja i ktoś go zechce Cherubin nie powinien się 2x zastanawiać tylko sprzedawać/wymieniać bez mrugnięcia okiem. Ciężko tak naprawdę będzie trafić na jeszcze mniej przydatnego gracza, owszem moze być jakiś wypadek losowy, ale z Arthurem ewidentnie nie wzięli pod uwagę jego historii rozegranych gier. Nie wiem czy Paratici liczył na jakiś cud, czy plusvalenza na Pjaniciu aż tak mu zatarła obraz Arthura :?:
Jak się nie uda z Locatellim to bym zdecydowanie widział w Jorginho w Juve. Dla naszej pomocy to byłoby wręcz zbawienie.


BarateGites

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 czerwca 2021
Posty: 1
Rejestracja: 17 czerwca 2021

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 12:22

Tak, wiem, że jest świetnym GK, ale pomysł, że opuścił Mediolan tylko po to, by zarabiać więcej, mnie nie przekonuje. ma 22 lata i już chciał opuścić klub, który go wychował i dał mu możliwość bycia większym. Ja też bym trzymał się Szczęsnego. Donnarumma prawdopodobnie zrobiłby z nami to samo. Wyjechał za pieniądze, a nawet zgodził się zostać ich drugim bramkarzem. piłka nożna jest zrujnowana.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 13:58

FB_IMG_1623930479689.jpg
Pogba naśladując CR7 z wymianą butelek niejako potwierdził wymianę tych piłkarzy.
Gosens po porażce z Francją nie chce już grać przeciwko Rabiotowi i Pogbie.
Gattuso odszedł, bo dostał informacje, że Vlahovic idzie do Juve.
Locatelli chce tylko do Juve.
:laugh:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 14:23

unbelievable87 pisze:
17 czerwca 2021, 13:58
FB_IMG_1623930479689.jpg

Pogba naśladując CR7 z wymianą butelek niejako potwierdził wymianę tych piłkarzy.
Gosens po porażce z Francją nie chce już grać przeciwko Rabiotowi i Pogbie.
Gattuso odszedł, bo dostał informacje, że Vlahovic idzie do Juve.
Locatelli chce tylko do Juve.
:laugh:
Piękne :laugh:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2021, 09:26

MRN pisze:
17 czerwca 2021, 22:35
VS :
- bardzo bolesne dla zarządu Juve było to, że w wyjściowej 11 we wczorajszym meczu było tylko dwóch zawodników Juve.
Spinazzola, Berardi i Immobile - to byli gracze, których mieliśmy w garści, ale sami ich odpuścili.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2021, 10:45

Crunny pisze:
18 czerwca 2021, 09:26
MRN pisze:
17 czerwca 2021, 22:35
VS :
- bardzo bolesne dla zarządu Juve było to, że w wyjściowej 11 we wczorajszym meczu było tylko dwóch zawodników Juve.
Spinazzola, Berardi i Immobile - to byli gracze, których mieliśmy w garści, ale sami ich odpuścili.
Ostatnia dwójka - idzie zrozumieć, ale Spiny to mi szkoda, żałowałem, gdy go handlowaliśmy. Teraz mamy starzejącego się Sandro, który, jak i Bonucci, z sezonu na sezon notuje regres.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2021, 10:54

Spiny szkoda, ofiara polityki finansowej Paraticiego a co do Berardiego to on nigdy nie przejawiał zainteresowania dołączenia do nas, przecież miał od nas oferty ale wobec jego oporu niczego nie byliśmy w stanie zdziałać.


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2021, 11:53

Są pogłoski, że Berardi zaczyna przejawiać zainteresowanie transferem do większego klubu - ale Mimmo u nas to raczej już spalony temat, zwłaszcza że zainwestowaliśmy 100mln w duet Chiesa-Kulusevski. Pasowałby idealnie do Milanu na prawe skrzydło, bo tam mają dziurę - pytanie czy Rossonerich będzie stać.
Skupmy się lepiej na Locatellim, można spróbować nawiązać romans ze Spinazzolą - szansa że dostaniemy kosza duża, ale do odważnych świat należy. :D


Obrazek
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2021, 13:08

Baczu pisze:
18 czerwca 2021, 11:53
Są pogłoski, że Berardi zaczyna przejawiać zainteresowanie transferem do większego klubu - ale Mimmo u nas to raczej już spalony temat, zwłaszcza że zainwestowaliśmy 100mln w duet Chiesa-Kulusevski. Pasowałby idealnie do Milanu na prawe skrzydło, bo tam mają dziurę - pytanie czy Rossonerich będzie stać.
Skupmy się lepiej na Locatellim, można spróbować nawiązać romans ze Spinazzolą - szansa że dostaniemy kosza duża, ale do odważnych świat należy. :D
Spinazzola <-> Szczęsny
Donnaruma in
:D


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Zablokowany