Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 12:18

Kiedy dwa lata temu wszyscy tutaj emocjonowali się plotkami o Guardioli to nasz prezydent osobiście spotkał się z Sarrim/ agentem Sarriego ( nie pamiętam ) kiedy ten jeszcze był w Chelsea. Od razu pojawiły się komentarze,że to nic nie znaczy. Teraz już dwa razy widziano Allegriego w Turynie.

Jeśli nie przyjdzie Allegri albo Zidane to ja zdecydowanie wybrałbym Gattuso. Naszym gwiazdeczkom potrzeba trenera typu kij zamiast marchewki.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 13:14

Max rzeźbił jak mógł z tej pomocy w której chyba jedynym według niego pewnym do tej formacji był oferma Bentancur a to już nie świadczy dobrze. Nie oszukujmy się ale nasza pomoc należy do jednej z najsłabszych w Serie A a już spośród drużyn z czołówki najsłabsza. Nawet Roma ma chyba lepsza pomoc od naszej a to już beka. Jak to rozpieprzył Marotta to do tej pory nie zostało naprawione. Kolejny as - Costa. Nie chce iść do Atleti bo nie chce być kartą przetargową ale do Gremio grać za 1,8 mln już pójdzie. Leję na tych Brazylijczyków, mendy bez ambicji i honoru. Dybala pewnie tez będzie wolał odejść za darmo niż pójść na wymianę. Zresztą, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ich wszystkich i zacząć od nowa, bazując na młodych.
Jeszcze jak sobie pomyślę, że jakiś Cherubini ma być naszym wodzem sportowym to mam ciarki z obrzydzenia. Może Secco zatrudnić ponownie ?
Acha, dziś Allegri jest w Rzymie i pozostanie do poniedziałku, Inzaghi do nas, Max do Lazio ?


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 14:09

MRN pisze:
15 maja 2021, 13:14
Max rzeźbił jak mógł z tej pomocy w której chyba jedynym według niego pewnym do tej formacji był oferma Bentancur a to już nie świadczy dobrze.
Dla pewności, piszesz o czasach kiedy Allegri nas trenował? Jeśli tak, to wtedy ustalanie składu zaczynało się od Pjanicia i Blejza. Gdyby Khedira nie połamał się doszczętnie w sezonie 18/19 to pewnie też miałby więcej minut od Rodrigo; tak jak rok wcześniej.

Co do obecnej pomocy, to ze wszystkich transferów Paraticiego największą wtopą okazał się Arthur i piszę to przy całej mojej antypatii do Rabjo. Brazylijczyk ma mniejszy wpływ na wynik sportowy Juve niż Sturaro - nawet nie zauważyłbym jego odejścia.

Co do newsa o Douglasie, to nie biorę go na poważnie. W sensie szczerze wątpię, by Atletico było nim zainteresowane.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 14:18

Arthur to dramat, na początku byłem jego zwolennikiem a co do Costy to był news w hiszpańskim Sporcie kilka dni temu więc ciężko powiedzieć. Nie zmienia to jednak faktu, że Brazylijczycy to zawodnicy jakich wolałbym unikać w Juve.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 14:25

Volto pisze:
14 maja 2021, 12:51
Nikt za niego by nie dał 60 baniek, nie ma mowy. Nawet ManU go nie chce za 12M na sezon. Pozyskanie Włocha byłoby skrajną głupotą. Wtedy to byle rezerwowy by wołał na starcie 5 baniek, nie idźmy tą drogą.
Jako, że Do$ar jest naszym potencjalnym celem to odpowiem tutaj. W kadrze United są już De Gea (przedłużył kontrakt rok temu) i Henderson z dość długimi umowami, więc nie wiem po jaką cholerę mieliby przejawiać nim zainteresowanie :dontknow: Jakiś link do newsa, że odrzucili możliwość jego sprowadzenia, czy wymyślasz sobie argumenty? Porównanie do Kepy z litości przemilczę.

Gdybym nie zaczął oszczędzać palców (tak jak oczu) to pewnie włączyłbym tryb internetowego klawiaturowego wojownika. Niech ten sezon już się kończy, bo zaczynam dostawać wylewu.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2021, 14:30 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 14:27

MRN pisze:
15 maja 2021, 10:43
Pogba, SMS, Locatelli, De Paul :laugh:
Dla jasności, ja na SMSa czy Pogbę się w ogóle nie nastawiałem. Zresztą nie sądzę, żeby kolejne wysokie kontrakty były tym, czego potrzeba Juventusowi, czy potrzebaby nawet w przypadku mistrzostwa i dłuższej przygody w Lidze Mistrzów. Zdecydowanie wolę, żeby nowy Juventus był budowany na młodych, ambitnych zawodnikach, którzy mają coś do udowodnienia (typu Vidal z Leverkusen) niż taki Pogba, który owszem, umiejętności nadal ma ogromne, ale z całym szacunkiem, wydaje mi się, że nie jest wart kosztów, jakie trzeba na niego poświęcać. Co do Locatellego i De Paula - jeśli nie będziemy mieć argumentów na wyrwanie choćby jednego piłkarza z takich klubów jak Sassuolo czy Udinese, to będzie oznaczało, że naprawdę jesteśmy w ciemnym dupsku.

Generalnie to Paratici, Cherubini czy kto tam będzie latem odpowiedzialny za transfery, musi po prostu stanąć na głowie i zrobić wszystko, żeby ten środek pola wzmocnić. Jeśli naszym największym wzmocnieniem miałby być Hakan, a dodatkiem kolejny nie wiadomo skąd wzięty McKennie 2.0, to chyba dałbym sobie spokój z oglądaniem meczów w kolejnym sezonie.
jackop pisze:
15 maja 2021, 14:09
Co do obecnej pomocy, to ze wszystkich transferów Paraticiego największą wtopą okazał się Arthur i piszę to przy całej mojej antypatii do Rabjo. Brazylijczyk ma mniejszy wpływ na wynik sportowy Juve niż Sturaro - nawet nie zauważyłbym jego odejścia.
Pełna zgoda. Mówiąc zupełnie szczerze, ja czasem zapominam, że on w ogóle jest w kadrze Juventusu. Człowiek-widmo, który często nie gra, a jak już gra, to i tak jest zupełnie niewidoczny. Bez uszczypliwości w stronę Arthura, ale jedyny mecz, w którym on miał znaczący wpływ na wynik, to ten z Benevento.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 19:09

jackop pisze:
15 maja 2021, 14:09
MRN pisze:
15 maja 2021, 13:14
Max rzeźbił jak mógł z tej pomocy w której chyba jedynym według niego pewnym do tej formacji był oferma Bentancur a to już nie świadczy dobrze.
Dla pewności, piszesz o czasach kiedy Allegri nas trenował? Jeśli tak, to wtedy ustalanie składu zaczynało się od Pjanicia i Blejza. Gdyby Khedira nie połamał się doszczętnie w sezonie 18/19 to pewnie też miałby więcej minut od Rodrigo; tak jak rok wcześniej.

Co do obecnej pomocy, to ze wszystkich transferów Paraticiego największą wtopą okazał się Arthur i piszę to przy całej mojej antypatii do Rabjo. Brazylijczyk ma mniejszy wpływ na wynik sportowy Juve niż Sturaro - nawet nie zauważyłbym jego odejścia.

Co do newsa o Douglasie, to nie biorę go na poważnie. W sensie szczerze wątpię, by Atletico było nim zainteresowane.
No i o czym to może świadczyć, że Allegri wolał Blejza czy Khedire jak był tylko zdrowy od całe reszty graczy ściągniętych przez Marotte w tym czasie? Chyba teraz widzimy ile warci byli Ci gracze w porównaniu do tej pomocy co mamy teraz, wtedy skrzydła połamany Costa, słaby Berna, środkowy napastnik Mandżukić a gra wyglądała jednak lepiej. Chiesa z Cuadrado w tym sezonie mają w sumie niewiele gorsze staty niż Costa z Berną przez cała przygodę w Juve :prochno: Marotta był najlepszym co mogło Juve jak i Inter teraz spotkać gdy trzeba budować drużynę i najgorszym gdy tę drużynę trzeba utrzymać.
Arthur to jest pomyłka ala Malaka.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 20:07

jackop pisze:
15 maja 2021, 14:25
Volto pisze:
14 maja 2021, 12:51
Nikt za niego by nie dał 60 baniek, nie ma mowy. Nawet ManU go nie chce za 12M na sezon. Pozyskanie Włocha byłoby skrajną głupotą. Wtedy to byle rezerwowy by wołał na starcie 5 baniek, nie idźmy tą drogą.
Jako, że Do$ar jest naszym potencjalnym celem to odpowiem tutaj. W kadrze United są już De Gea (przedłużył kontrakt rok temu) i Henderson z dość długimi umowami, więc nie wiem po jaką cholerę mieliby przejawiać nim zainteresowanie :dontknow: Jakiś link do newsa, że odrzucili możliwość jego sprowadzenia, czy wymyślasz sobie argumenty? Porównanie do Kepy z litości przemilczę.

Gdybym nie zaczął oszczędzać palców (tak jak oczu) to pewnie włączyłbym tryb internetowego klawiaturowego wojownika. Niech ten sezon już się kończy, bo zaczynam dostawać wylewu.
Czemu miałbyś Kepe przemilczać? Dolar też nie sprawdzony, lepszy na chwilę obecną od Wojtka nie jest, żadnej gwarancji nie ma, że nie zostalibyśmy, przy jego wymaganiach finansowych, jak to ktoś ujął, ze złotą kulą u nogi.

Co do wymyślania argumentów, aż mnie zamurowało. Pierwszy raz na tym forum się z takim zarzutem się spotykam.

https://weallfollowunited.com/2021/05/0 ... -ac-milan/
https://weallfollowunited.com/2021/02/2 ... onnarumma/
https://www.thesun.co.uk/sport/football ... ilan-deal/
https://mfitv.com/chelsea-and-mancheste ... s-on-hold/
https://www.football.london/chelsea-fc/ ... a-20083248
https://www.thescottishsun.co.uk/sport/ ... onnarumma/

Tu masz dowód, że ManU się nim żywo interesowało, a po co to już nie do mnie pytanie, to Ty na tym forum najbardziej interesujesz się PL.

Nie mogę znaleźć linku o którym pisałem, było w nim, że ManU oferuje 110k-120k funtów/tyg, Raiola za to mówi 200k i ani centa mniej. Na następny raz wszystkie linki będę sobie kopiował, żeby odpierać zarzuty o 'wymyślanie argumentów', przez to dopiero można dostać wylewu.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 20:25

Volto pisze:
15 maja 2021, 20:07
Na następny raz wszystkie linki będę sobie kopiował, żeby odpierać zarzuty o 'wymyślanie argumentów', przez to dopiero można dostać wylewu.
:dontknow:
Volto pisze:
15 maja 2021, 20:07
Tu masz dowód, że ManU się nim żywo interesowało, a po co to już nie do mnie pytanie, to Ty na tym forum najbardziej interesujesz się PL.
No to jako ekspert od PL napiszę ci, że United się nim nie interesuje. Patrząc na źródła jakie podałeś stawiałbym, że to ja mam rację.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 20:35

jackop pisze:
15 maja 2021, 20:25
Volto pisze:
15 maja 2021, 20:07
Na następny raz wszystkie linki będę sobie kopiował, żeby odpierać zarzuty o 'wymyślanie argumentów', przez to dopiero można dostać wylewu.
:dontknow:
Volto pisze:
15 maja 2021, 20:07
Tu masz dowód, że ManU się nim żywo interesowało, a po co to już nie do mnie pytanie, to Ty na tym forum najbardziej interesujesz się PL.
No to jako ekspert od PL napiszę ci, że United się nim nie interesuje. Patrząc na źródła jakie podałeś stawiałbym, że to ja mam rację. Poza tym nie wiem czy czytałeś to, co wrzuciłeś, ale z tego co widzę, to Mino zgłosił się do MU i Chelsea, a nie odwrotnie, co nie dziwi, bo jego klient niedługo będzie miał swoją kartę w ręce.
Czytałem również o ofercie ManU. Może i źródła niepewne, aż takim ekspertem nie jestem, ale wiele stron o tym pisze powołując się na włoskie dzienniki. Czytałem również, co wrzuciłem i tam jest napisane, że celem ManU i Chelsea jest Gigi, a nie że Raiola wciska im Dolara.

Nie wiem czy masz rację, ale ten temat w kontekście Czerwonych Diabłów jest żywy od stycznia, nie sądzę, żeby był całkowicie wyssany z palca.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 20:49

Volto pisze:
15 maja 2021, 20:35
Nie wiem czy masz rację, ale ten temat w kontekście Czerwonych Diabłów jest żywy od stycznia, nie sądzę, żeby był całkowicie wyssany z palca.
Temat to jest żywy przynajmniej od 2019 roku, kiedy DDG miał rok do końca kontraktu, który ostatecznie przedłużył. Nadal uważam, że argument jest z dupy tak jak ten o wyssanych z palca 60 mln i Kepie ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 20:51



Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 20:56

jackop pisze:
15 maja 2021, 20:49
Volto pisze:
15 maja 2021, 20:35
Nie wiem czy masz rację, ale ten temat w kontekście Czerwonych Diabłów jest żywy od stycznia, nie sądzę, żeby był całkowicie wyssany z palca.
Temat to jest żywy przynajmniej od 2019 roku, kiedy DDG miał rok do końca kontraktu, który ostatecznie przedłużył. Nadal uważam, że argument jest z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tak jak ten o wyssanych z palca 60 mln i Kepie ;)
Twoje prawo nie uznawać argumentów, które nie odpowiadają Twojej wizji :)

Żeby nie było, też nie dowierzam, żeby akurat ManU by go capnęło, 60 baniek było odpowiedzią na inny post w którym ta sugestia padła, Kepa jest adekwatnym przykładem za to.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 21:02

Volto pisze:
15 maja 2021, 20:56
Twoje prawo nie uznawać argumentów, które nie odpowiadają Twojej wizji :)
Jakiej wizji? Po prostu osobiście (nie wiem jak osoba z którą rozmawiałeś) nie dam sobie wciskać takiego bezmyślnego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, bo wyraźnie widzę, że nie masz pojęcia o czym piszesz ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 21:14

jackop pisze:
15 maja 2021, 21:02
Volto pisze:
15 maja 2021, 20:56
Twoje prawo nie uznawać argumentów, które nie odpowiadają Twojej wizji :)
Jakiej wizji? Po prostu osobiście (nie wiem jak osoba z którą rozmawiałeś) nie dam sobie wciskać takiego bezmyślnego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, bo wyraźnie widzę, że nie masz pojęcia o czym piszesz ;)
Opieram się na medialnych doniesieniach, skoro to '<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>' to skasujmy wątek, na nich właśnie się on opiera.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Zablokowany