4. edycja Qualitek

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 20:05

Nie ma idealnego rozwiazania, idealnego kryterium! Zawsze znajdzie sie ktos pokrzywdzony, a chcac byc sprawiedliwym nalezaloby wyroznic wszystkich, co zmiejszyloby range odznaki. Prosta sprawa, kazdy ma swoj gust, wiec dla zmiejszenia prawdopodobnosci wpadki, jaka bylby np. wybor _JaHa, glosuje pare osob. Niestety, dopoki ludzie sa glupi i nieporadni, dopoty potrzebuja kogos, kto by nimi rzadzil, dlatego nie moglibysmy powierzyc ten wybor ogolowi uzytkownikow, tylko tym 'rzadzacym'. A ci pokrzywdzeni powinni kazdym postem udowadniac niesluszna decyzje adminow... no ale niestety z kazdym zdaniem ja potwierdzaja.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 20:11

Martin pisze:ktos kto wlozyl wiele wysilku, swojego czasu prywatnego w stworzenie i kierowanie stroną, forum, calym tym przedsięwzięciem ma prawo do podejmowania decyzji jakie mu sie podobaja.
Uważam, że jeśli udostępniasz stronę i forum zwykłym użytkownikom to powinieneś się liczyć z ich zdaniem (nie piszę, że każdr akceptować, ale chociaż się z nimi liczyć).
Martin pisze:A w niektorych wypowiedziach odczytuje żal, ze ktos nie zostal wybrany do tego grona.
Widocznie źle czytasz.
Martin pisze:Az czytajac te wypowiedzi zastanawialem sie czy czasami ikonka -> :D <- nie zostala wczytana...
A czemu? Przecież -> :D <- to jest głupia ikonka :roll: .

Zawiodłem się na Was (adminach). W jednym topicu piszecie jedno, a w drugim coś innego i grzecznie proszeni o wytłumaczenie tego bronicie się jakimiś bezsensownymi wypowiedziami. Uważacie, że jesteście nieomyli, doskonali. Ale takich ludzi nie ma. Każdy popełnia błędy, ale sztuką jest się do nich przyznawanie. Wy tego nie umiecie.

Chciałem tylko zauważyć ze nigdzie nie poproszono nas o wyjasnienie tylko i jedynie ktytykujecie nasz wybór, a krytyka i proźba się różnią.

Oskar8

Ulisses pisze:
_Jah pisze:Uważam, że zasłużyłem sobie na 'Q' i już.
_Jah pisze:Prosze Was tylko o jedno, nie bierzcie mnie pod uwagę przy następnym liczeniu głosów, albowiem nie mam szacunku do tego konkursu i nie chcę mieć z nim nic wspólnego.
Skomentuję to tak:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Poza tym nikt nie chce Cie osmieszać... Sam to robisz...
Ależ Ulisses jesteś dowcipny, boki zrywać :roll: . A co _Jah miał napisać? Gratuluję tym co dostali Q, piszą fantastyczne posty, moim marzeniem jest pisać tak jak oni :roll: ? _Jah to osoba, która na pewno zasługuje na Q. _Jah się nie ośmiesza, ale Ulisses Ty to robisz :roll:

Akurat jah_ swoim zachowaniem i wypowiedziami pokazał ze jednak nie zasługuje.

Oskar8

swiergot pisze:
DjJuve pisze:Zgadzam sie z Jahem, swoimi wypowiedziami zasluzyl sobie na Q.
Jezeli osoby pokroju Jaha czy Bad Magicka (chyba najlepsze posty na forum) nie otrzymuja znaczka, nie swiadczy to zbyt dobrze o tym konkursie :>
Chyba wiem gdzie szukać listy osób, które według was zasługują na Q, a nawet na moderatora (nie wspominając o adminie).
Czy tylko admini i moderatorzy wiedzą kto zasługuje na Q? Wiedzą to wszyscy, którzy aktywnie działają na forum. Ale tylko Wy możecie wybierać :roll: .
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2005, 20:14 przez M., łącznie zmieniany 1 raz.


:roll:
Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 20:13

_Jah pisze:Nie dostałem qualitki? ponownie? zlikwidujcie lepiej ten konkurs, bo mi jedziecie po ambicji, a to mnie zaczyna wkurzać. Znaczek 'Q' to nie jest żadna jakość, a raczej przychylność kółka z góry. Żenada. jo.
Jeżeli dla Ciebie jest to tylko i wylacznie "przychylnosc kolka z gory", to dlaczego tak bardzo sie oburzasz, ze nie otrzymales "Q"? - powinienes w takim razie podejsc do tego z dystansem i nie komentowac tego w taki sposob, ze nalezy Ci sie qualitka i tyle.


Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 20:14

Hmmm czy nie mogą admini i opi po prostu napisać czemu konkretnym osobom dali a innym nie dali "Q", z mojego punktu widzenia znaczek ten jest mądrym pomysłem chociaż kilku osobom ten znaczek poprostu dać trzeba. Jestem na tym forum już troche i moge powiedziec ze jest tu kilka osob ktorych bardziej cenie od innych za ich posty i nawet jeśli nie dostali Q to i tak ich lubie :) Moim zdaniem faktycznie kilku userów (np. DjJuve czy Bad Magick) zostało pominiętych. GRATULUJE wszystkim "zwycieżcą" i nowym operatorom :D

Sorki jeśli są jakieś byki, ale nie miałem za duzo czasu na napisanie tego postu :D
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2005, 22:33 przez Ja-JUVE-nek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 20:39

_Jah pisze: Nie chcę mieć nic wspólnego z tym konkursem, albowiem nie dostałem znaczka, który mi się należy, moim zdaniem.
No to skoro nie chcesz miec nic z tym wspólnego to po co ta dyskusja :?: :think:
_Jah pisze: W tym miejscu pragnę przeprosić tych, których mogłem obrazić wcześniejszymi postami, gdyż pisałem pod wpływem złych emocji.
Ci którzy dostali Q nie piszą pod wpływem emocji - ich wypowiedzi są przemysłane 3 razy zanim pojawią sie na forum 8)

_Jah'u ...... to nie są pierwsze znaczki Q które zostały przyznane - Już były takie przypadki że ktoś kto uwarzał ze zasługuje na ten znaczek nie dostał go - nie było takich dyskusji i obrażania innych userów , nie było pychy ani arogancji - była za to chwila refleksji i wnioski które mówiły ze skoro teraz nie dostałem Q to musze sie jeszcze bardziej przyłożyć do moich wypowiedzi i poprawić jeszcze swój wizerunek i wtedy zostane napewno zauwarzony/a i te starania były nagradzane.
Jak widać to teraz nie zasłuzyłeś sobie na znaczek Q , teraz to dopiero naprawde widać .... :roll:
Andrewtbg pisze:Ja dla JP chce jak najlepiej. Jestem na forum już prawie 2 lata i jestem z tym bardzo zwiazany.
Tak dla przypomnienia to są na tym forum osoby które są związane z JP dłużej niz Ty 8)
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2005, 22:11 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 21:27

Siewier pisze:_Jah'u ...... to nie są pierwsze znaczki Q które zostały przyznane - Już były takie przypadki że ktoś kto uwarzał ze zasługuje na ten znaczek nie dostał go - nie było takich dyskusji i obrażania innych userów , nie było pychy ani arogancji - była za to chwila refleksji i wnioski które mówiły ze skoro teraz nie dostałem Q to musze sie jeszcze bardziej przyłożyć do moich wypowiedzi i poprawić jeszcze swój wizerunek i wtedy zostane napewno zauwarzony/a i te starania były nagradzane.
Nie są pierwsze wybory Q, ale pierwsze, w których wiele osób jest niezadowolonych. W poprzednich edycjach nikt chyba nie miał większych pretesji. Jednak te wybory były kontrowersyjne, tego nie da się ukryć. Jednak nie chcę się już kłócić. Qualitka, która miała podnieść poziom forum, przez chwilę go obniżyła i niepotrzebnie pokłóciła userów. To co się stało, już się nie odstanie. Ma tylko nadzieję, że moderatorzy i admini wyciągną z tego topciu odpowiednie wnisoki i następnym razem Qualitki powędrują do osób, które na to najbardziej zasługują :roll: .


:roll:
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 22:14

Tyle razy przewinął się tu już mój nick, że chyba zmienie moje wcześniejsze zdanie i się wypowiem.

Po pierwsze kulturalnie pogratuluje zwycięzcom. Nie jestem do końca przekonany co do jednej osoby. Dlatego dobrze, że o Qualitkach decyduje głosowanie, można wtedy rozwiać wątpliwości Moze gdybym w nim uczestniczył to w pełni zrozumiałbym ten wybór. Liczę, że to Q tak zdopinguje tą osobę, że mnie i innym wątpiącym pokaże, że tym razem racja stałą po stronie adminów. Bo przecież o podnoszenie poziomu forum tutaj chodzi.

Co do osób znajdujących się na drugiej liście to ciesze się , zę znalazłem się w takim towarzystwie. I tu znów kilka osób mi nie odpowiada, ale świat nie jest idealny, a już na pewnie nie jest tworzony pod moje upodobania ;) Komuś przecież też może nie odpowiadać, że go dają na tą samą listę z Bad_Magick'iem.

Nie dostałem Q ? Nie pierwszy raz. Od zeszłego razu nie wiele pisałem (głównie ze względu na przygotowania do matury), więc raczej nie zarobiłem nowych plusów u adminów. A sam bym nie chciał otrzymać Q, tylko dlatego, że np obniżono by wymagania i wg nowych już się kwalifikuje.

Biorąc pod uwagę wypowiedź swiergota...cóż, muszę przyznać, że zyskaliście w moich oczach umieszczając pewnie nicki nawet na drugiej liście. Szkoda, że później pojawiły się właśnie te słowa i tyle było w nich sarkazmu. Może nawet głupio by mi było dostać tę Qualitkę ? Nie wiem, chyba nie, bo jednak na nią cały czas pracuję. Jednak to nie miesjce na dyskusję na ten temat.

I jeszcze co do wypowiedzi innych na mój temat. Człowiek potrafi być niesamowicie próżny, ja np policzyłem ile razy wymieniono mojego nicka mimo, że w temacie się do tej pory nie wypowiadałem. Gdybym dostał Qualitkę to może obrósł bym w piórka i odleciał ? Nie lubię siebie za to, ale o tym w...alfabecie, który pojawi się jak tylko skończe maturę (a zaczynam za 3 dni). A o alfabecie piszę, bo nie wywiązanie się z napaisania go, jest wystarczającym powodem, żeby mnie znaczkiem nie obdarzać. Niemniej jednak pomimo swej próżności dziękuję za te kilka ciepłych słow.

A jak już tak piszę, to może coś o moderatorach, wkońcu to oni są największymi zwycięzcami ostatnich głosowań (z tego powodu bardzo mi przykro , że piszę o was na końcu). "Nowi" spisali się w tym temacie. Pojedynek pisemny z __Jah'em to nielada przeprawa :) Zresztą każdy temat w tym pokoju to nielada wyzwanie, aż strach tu czasem zabrać głos. Ja swój zabrałem, teraz czekam na gromy ;)


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 22:45

Qualitki-miały byc wyróżnieniem dla Forumowiczów którzy Swoimi wypowiedziami ubarwiają niebiesko-szare kolory Naszego forum.Co z tego wyszło-pare osób jest wyróżnionych,pare osób ma żal że ów znaczka Q nie dostały-no i podział Unsers vs Admini.Kolejna polemika która stwarza wzajemną niechęć.Konflikt który układa się tak zmyślnie że Tworzy sytuacje patową.Dlaczego? Bo kończy się zwykła polemika polegająca na przedstawieniu argumentów-zaczyna się natomiast wzajemne wytykanie błędów,niedociągnięć.Szkoda że to co miało być Wartością dla tego forum staję się źródłem problemów i zamiast wzrostu poziomu na forum widzimy Jego spadek.Tak to widze.I TAKIE sytuacje są powodem moim niezbyt częstych wypowiedzi na forum.

Chciałbym jedną rzecz przypomnieć.

To Forum Juventusu.

Podczas częstych waśni chyba o Tym zapominacie...


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 22:47

swiergot pisze: Ach wybacz, o wielki, o wspaniały, o przecudowny. Wybacz nam maluczkim, że nie obdarzyliśmy Cię znaczkiem Q, który przecież należy Ci się tak bardzo, jak nikomu innemu na świecie. O czcigodny, uważam wręcz, że nadanie znaczka Tobie oraz innym byłoby ujmą dla Ciebie, o wielki, wszak stawiałoby to ich na równi z Twoją wspaniałą osobą, o wielki. Wybacz mi również, o wielki, że prowadzę z Tobą dialog, albowiem jam jest tego nie godzien, o wielki.
W tej wypowiedzi widać jak bardzo Modom( nie wszytkim ) "woda sodowa" udeża do głowy
A wiesz co to jest ironia :?:
/Siewier


:think: .To jak "mniejszość" na forum jest dyskryminowana wychodzi coraz bardziej .Jak coś jest nie tak po Waszej "myśli" to jest złe i trzeba to zmienić , przez co mało kto ma ochote wyrazać swoje - inne zdanie .Nie dobrze , nie dobrze się dzieje :naughty: ...


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 22:54

proponuje zamknac ten temat bo prowadzi tylko do klotni


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 23:02

No dobra, a teraz będę szczery: specjalnie sprowokowałem dyskusję, aby wylukać jakie będą tego konsekwencje. piona DjJuve :wink:, za trafny osąd, udowodniłeś, że kierujesz się przede wszystkim, własnym zdaniem. Pychę można zaobserwować wśrod adminów i modów, to był zwyczajnie kolejny dowód na to. Zamiast spróbować wytłumaczyć mi, ze napisałem źle, oni mnie zgnoili, nie baczącz, że od ponad pół roku piszę staranne posty ;). Udowodnili tym samym, swoją wartość. Oczywiście, w tym gronie nie mogło zabraknąć Ulissesa, który pewnie wciąż pamięta temat o zielonce. Nie zabrakło również sprawiedliwych prostowników, którzy ze stażem 40 postów próbowali wytłumaczyć mi jaki to ja zrobiłem błąd i jak bardzo zawiniłem, aby ofkors zyskać w oczach reszty użytkowników, a przede wszystkim, samych adminów. Reasumując, ŻENADA, nie ma mowy tutaj o żadnym solidaryźmie, a niby wszyscy powinniśmy trzymać się razem. Pojawia się to nie tylko na forum, ale również na czacie. Zamiast dążyć do tego, aby scalać fanów Juve, wykorzystujecie każdą nadarzającą się okazję, aby utworzyć podziały. Bravo.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 23:04

BVB pisze:proponuje zamknac ten temat bo prowadzi tylko do klotni
Moze nie do klotni, ale goracej dyskusji ;) A kazda dyskusja zazwyczaj do czegos prowadzi, do czego ta ma doprowadzic nie mam pojecia. Wg mnie Q nalezalo sie wszystkim, ktorzy je otrzymali (gratuluje :)) oraz Bad Magick'owi i Jah'owi. Nie mam pojecia, czemu nie dostali Q, ale ich wypowiedzi zawsze sa ciekawe i nie sposob je ominac. A z tego co wiem Q nalezy sie osoba, ktore poziomem swoich wypowiedzi podnosza poziom forum, a wypowiedzi obu panow napewno je podnosza.


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 23:18

Hehehe.
Niektórzy to nawet z rozdania Qaliek sobie jaja robią.
Moim zdaniem JP to nie miejsce do dyskusji na temat Juve ale miejsce kłótni.
Mówiłem to już od dawna ale powtórzę jeszcze raz....
Ludzie przecież to tylko forum , nie macie innych zajęć oprócz obrzucania się
błotem , ciągłych kłótni , oskarżeń...

Co do osób uhonorowanych to kojarzę bblackk'a miał kiedyś taki ze skanowany podpis w avatarze ( z postów go nie pamiętam)

BIGGI- jego ciężko nie kojarzyć ilość postów mówi sama za siebie....

JuveQL , tomcatmi6 - nie kojarzę , chyba przespałem ich ciekawe posty.

Ultras - ZLS - Znam ,Lubię , Szanuje...

Co do kandydatów:
Myślę że Qualitka należy DjJuve oraz mnowomiejsky .

Co do modów to wogóle nie rozumiem sporu o to kto nim został , porostu jest i tyle.........

Pozdro dla każdego wymienionego oraz nie wymienionego.


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2005, 00:02

_Jah pisze:No dobra, a teraz będę szczery: specjalnie sprowokowałem dyskusję, aby wylukać jakie będą tego konsekwencje. piona DjJuve :wink: (...) Udowodnili tym samym, swoją wartość. Oczywiście, w tym gronie nie mogło zabraknąć Ulissesa, który pewnie wciąż pamięta temat o zielonce.
Przypomina mi to dziecinne zachowanie - opluc kogos i powiedziec " ja tylko zartowałem"... Chyba to najlepsze wyjscie z sytuacji w Twoim przypadku... Udać głupiego i wmówić, ze cos sie planowało (jak wyszło inaczej)... Po prostu Twój blamaż... :bravo:
Co do tematu o "zielonce" to dopiero teraz mi przypomniałeś... Mam inne sprawy na głowie niz pamietac o czym z kim dyskutowałem X miesięcy temu. Widac kto tu jest nastawiony wrogo... :doh:

p.s. Przykro mi, że takie osoby jak Ty usiłują niszczyć to forum wprowadzając takie głupie spory...

Zamykam temat, bo juz wszystko zostało powiedziane... Szkoda, że zamiast cieszyć sie z Qualitek zrobiono taką drakę :?


Zablokowany