Kolejne czystki

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 17:37

Ja osobiscie uwazam iz pokoj Inne Tematy powinien zostac :!:
A jak zdarza sie glupie tematy, albo takie tylko do nabijania to po prostu je zamykajcie :wink: Moim zdaniem ten pokoj jest potrzebny na forum...


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 19:43

zgadzam się z DamKamem admini powinni określić co konkretnie ma być w pokoju inne tematy. Ponadto moim skromnym zdaniem pokój transfery powinien być może nie tyle co zamknięty ale bardziej sprawdzany albo jak kto woli ci co chcą założyć temat w tym pokoju powinni wcześniej pogadać z adminem czy ten się zgodzi. Bo zaczyna mnie już powoli denerwować jak wchodze do pokoju i widze temat z serii że jakiś kolejny wielki zawodnik będzie grać w Juve. To już nawet tego nie czytam. Czyli jednym słowem cenzura w pokoju transfery. Te które są warte ukazania dać a te pozostałe out.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 20:00

Usunięcie pokoju transfery byłoby bardzo dobrym pomysłem , ale na dłuższą mete nietrafionym . Wtedy te wszysktie tematy poszłyby do pokoju ,,newsy" , a jakby i ten został skasowany to ulga by przyszła w postaci pokoju ,,ogólny" i tam zrobiłby się niesamowity burdello.
Jak kilka osób zauważyło trzeba wprowadzić zakazy . Zapewne znalazłyby się w regulaminie ... , ale jak wiemy chyba tylko kilka procent użytkowników czyta regulamin .
Syzyfowa praca przed adminami.
Trzeba nowe zasady ( o ile takowe bedą ) ,,wklepać" użytkownikom . Pytanie tylko jak... :?


Evolution---> ooo , widze , że fan rammstein'a :twisted: . Yeach :twisted:
Zapraszam do moejgo zakurzonego już tematu : http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=8611
Ostatnio zmieniony 31 marca 2005, 20:08 przez Yari, łącznie zmieniany 1 raz.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 20:01

Uspokoję nieco niektórych i powiem, że są nikłe szanse by pokój ,,Inne tematy'' został zlikwidowany. Jak powiedział Martin, był taki pomysł, a temat wciąż jest przerabiany, jednak do usunięcia pokoju raczej nie będzie. Zastanawiamy się raczej co zrobić by ten pokój nabrał większego sensu, jak wiemy średnio raz na dzień, pojawia się tam żenujący temat, a tych dobrych i ciekawych jest jak na lekarstwo. Pomysły są, zobaczy co czas pokaże.

Co do transferów to cóż, jedni wolą to drudzy tamto, jedni wręcz kochają dyskutować o transferowych plotakch inni tego nie nawidzą. Czystki w tym pokoju niedowano zostały zrobione, jak widać została tylko 1 strona z ...8. Narazie pozostaje nam przeboleć te codzienne tematy, ale mogę zapewnić, że będzie tam porządek i żaden wątek nie będzie sie powtarzał.


Obrazek
Evolution

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2004
Posty: 9
Rejestracja: 27 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 20:02

Pelson pisze:


A czy widzisz coś przeciwko ?? ja osobiście bardzo lubię ten serial ba jestem jego fanem i oglądam każdy odcinek 8)

Byś, sie choc nie przyznawał :|, a twoim ulubionym zespołem muzycznym pewnie jest Ivan i Delfin albo Papa Dance :roll:

Co do tematu, to sie zgadzam, te posty o "najlepszych szminkach" tylko zasmiecaja forum.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 21:25

Widzę ,że nie tylko ja z utęsknieniem czekałem na jakąs zmianę w zwiazku z tematami "naj, naj, naj" i ogólnie tymi w których rozmowa była zerowa. Prawie codziennie przybywały do nich posty ,a w pozostałych z danego działu ,ktoś pisał posta naprawdę sporadycznie (aczkolwiek zdarzały się ewenementy ;)). Proponuję jeszcze scalić "Inne tematy" z "Innymi sportami" bo przede wszystkim w tym drugim dziale wypowiedzi nie pojawiają się za często ,więc myślę ,że by to raczej nikomu nie zaszkodziło :)


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 21:41

No nareszcie sam Admin sie tym zajął.Tematy typu wasz ulubiony film,wasza ulubiona kreskówka będą nareszcie usuwane.Takie tematy obniżają poziom tego forum i później te o to forum staje się pośmiewiskiem.Uzytkownicy zakładający takie tematy są bezmyślni,bez sensu jest zakładać taki temat.Jak ktoś chce wiedziec co inni użytkowiny lubieją to powinien sobie poklikac z nimi na gg.


...Taka miłość jest jedna...Juve
LG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2004
Posty: 27
Rejestracja: 02 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 21:49

No ale najseksowniejsze laseczki mozna by zostawić :P :D


Lepiej nie pić nic na balu niż kibicem być Realu.
El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 21:55

Jak kiedys wszedlem na www.juvepoland.com i zobaczylem na tą liste z tytułami z forum na stronie głównej i tam ujrzałem tylko:Jak macie w ogóle na imię", "Czym sie poruszacie", "Najlepszy kabaret","Co lubicice jeść" itp. to myślałem że umrę z rozpaczy. To skandal i gratuluje moderatorom za takie postanowienie jakim jest to co zrobiliście. Niech autorzy tych postów idą na FORUM NAJ,TINY i CLAUDII albo czegos takiego. Pozdrowienia


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 22:33

Evolution pisze:
Pelson pisze:


A czy widzisz coś przeciwko ?? ja osobiście bardzo lubię ten serial ba jestem jego fanem i oglądam każdy odcinek 8)

Byś, sie choc nie przyznawał :|,
A co poprostu lubię ten serial i go oglądam - widzisz w tym cos dziwnego??
A pozatym dam sobie ręke uciać że jest jeszcze wielu userów z tego forum którzy ten serial ogladaja BTW czy teraz jest moda że jak ktoś ogląda ten serial jest trędowaty i głupi??
Evolution pisze:a twoim ulubionym zespołem muzycznym pewnie jest Ivan i Delfin albo Papa Dance :roll:
Bardzo zabawne ... ale w przeciwieństwie do Ciebie słucham troche innej muzyki :lol:

Jak chcesz sobie po gderać o tym że słucham Papa Dance albo Ich Troje to pisz na gadacza

PS: Sory Za Off Topa


Evolution

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2004
Posty: 9
Rejestracja: 27 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 23:08

Pelson pisze:
A co poprostu lubię ten serial i go oglądam - widzisz w tym cos dziwnego??
A pozatym dam sobie ręke uciać że jest jeszcze wielu userów z tego forum którzy ten serial ogladaja BTW czy teraz jest moda że jak ktoś ogląda ten serial jest trędowaty i głupi??
Nie uwazam cie za tredowatego lub głupiego, poprostu takien seriale są denne i płytkie, czuje do nich wstręt :x .

Pelson pisze:
Bardzo zabawne ... ale w przeciwieństwie do Ciebie słucham troche innej muzyki :lol:
Zapewne nie słuchasz Punk Rocka.


Jest między nami gra, Którą gra się w parach.
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 23:13

Evolution pisze:
Pelson pisze:
A co poprostu lubię ten serial i go oglądam - widzisz w tym cos dziwnego??
A pozatym dam sobie ręke uciać że jest jeszcze wielu userów z tego forum którzy ten serial ogladaja BTW czy teraz jest moda że jak ktoś ogląda ten serial jest trędowaty i głupi??
Nie uwazam cie za tredowatego lub głupiego, poprostu takien seriale są denne i płytkie, czuje do nich wstręt :x .
Ktoś tu ma problemy z logiką 8) Skoro nie oglądasz takich seriali, to skąd wiesz, że są "denne" i "płytkie". Żeby tak generalizować trzeba zobaczyć jakąś reprezentacyjną ilość odcinków wszystkich z nich. Chłopie, czy Ty masz więc czas na cokolwiek innego poza oglądaniem seriali, skoro tak się doskonale orientujesz w ich poziomie??? Pewnie kluczem do powodzenia tego jakże ambitnego eksperymentu badawczego są powtórki :D


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
Evolution

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2004
Posty: 9
Rejestracja: 27 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 23:19

azzurra pisze: Ktoś tu ma problemy z logiką 8) Skoro nie oglądasz takich seriali, to skąd wiesz, że są "denne" i "płytkie". Żeby tak generalizować trzeba zobaczyć jakąś reprezentacyjną ilość odcinków wszystkich z nich. Chłopie, czy Ty masz więc czas na cokolwiek innego poza oglądaniem seriali, skoro tak się doskonale orientujesz w ich poziomie??? Pewnie kluczem do powodzenia tego jakże ambitnego eksperymentu badawczego są powtórki :D
No pewnie, nie mam niczego innego do roboty niz ogladanie M jak miłosc. Wystarczy sie wykazac odrobina logiki zeby stweirdzic ze serial ciagnacy sie setkami odcinkow jest wtórny, a ze jest denny i płytki to sie przekonałem bedac u babci na urodzinach :? .

Z przykrością przyszło mi ,,wręczenie'' tyc hkartek ,ale nie można obok tego przejść obojętnie. Jesteście osobami, które są juz znami długo i powinny dawać przyklad nowy. Gdybyście jeszcze zmienili temat na jakiś normalny, a wy się kłócicie o serial... :roll: Zapraszam do pokoju Inne tematy, tam coś powinno się znaleźć /Dragon


Jest między nami gra, Którą gra się w parach.
ODPOWIEDZ