OFICJALNE OŚWIADCZNIE ADMINISTRATORA

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 18:06

Własnie wiem i to mnie zastanawia. Kto jest w kregu zainteresowan prócz Ciebie :) No bo bardzo watpie, żebyś był to ty. Przynajmniej Ci wierze, wiec inaczej nie moge :wink: Ale pamiętaj, wiesz ze ty tego nie zrobiłes. Wiec masz spokoj. Adminom to tez da do myślenia, chociaz kazdy pisze ze jest niewinny, trudno okreslic kto jest mniej winny od innych. Wystarczy czekac spokojnie. Oby...
Mam pytanie do Martina - rozmawiałęs z kazdym osobno na gg? Bo mysle, że szczera rozmowa by mogla duzo wyjasnic...


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 18:13

Odpowiadajac na pytanie kornknota. Tak rozmawialem. NIe z wszystkimi, ale paroma. Wyjasnilismy pare spraw.
Co do sprawy kouby. Jak juz powiedzialem musimy wyjasnic pare spraw.

Co do ewentualnej reakcji na to kto jest kretem: prawda jest taka, ze w PZ siedzieli ludzie, do ktorych mielismy zaufanie. I nadal tacy siedza. Kazdy z tych ludzi ma znajomych, kazdy z tych ludzi darzy kogos sympatia i kazdego z tych ludzi ktos inny darzy mniejsza lub wieksza sympatia. Jesli okazaloby sie ze kretem byl pan X zawsze znajdzie sie ktos kto powie: "ten typek od poczatku wydal mi sie podejrzany", ale beda tacy ktorzy rzekną: "o jezu! on byl kretem? Nie wierze. nie wierze. Nie przekonacie mnie ze to byl kret. Przeciez to niemozliwe".

Chwytacie puente?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 18:28

kouba pisze:podejrzewajac mnie, Yariego i BINACONEREGO, a potem oczyszczajac dwoch ostatnich nie trudno domyslec sie kogo maja na mysli. Choc nigdzie tego nie napisali, pewnych spraw mozna sie domyslec...
kouba, to nie jest takie proste jak Ci sie wydaje, nam wszystkim jest bardzo przykro, ze tak to wyszlo, ale niestety do takiego wniosku doszlismy w pewien sposob ktorego nie moge wyjawic (chyba, ze zrobi to Martin), nikt z nas nie wskazal palcem na Was trzech, po prostu w pewien sposob reszta zostala wyeliminowana i po rezygnacji Rasiego i Tomka zostaliscie tylko Wy trzej. A rybeq potwierdzil tylko nasze przypuszczenia kiedy powiedzial, ze kreta juz w PZ nie ma..

za to, ze ta sprawa przyjela tak przykry obrot nalezy jednak podziekowac rybekowi & CO , tzn wszystkim tym, ktorzy wiedza kto info wynosil i nie ma zamiaru tego wyjawic..dlatego nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem wszystkich tych, ktorzy nadal go bronia..


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 18:33

Ta, oskarzać jest łatwo.
Medi wnioski powiadasz, wyrok sie wydaje na dowodach a nie poszlakach. Pozdrawiam ;] i zycze dojscia do ładu JP ;]

edit:
kouba pisze:Oj Rybeq nie rob z siebie pajaca, bo to co wyprawiasz przez ostatnie 2,3 tygodnie chyba wszystkich dziwi Confused Wraz z przyznaniem Ci praw moderatorskich wszyscy byli za (wczesniejsi Modzi i Admini), nikt nie mial do Ciebie zadnych pretensji. Ale niestety (albo stety Confused ) po przyznaniu Moda zmieniles sie! I to na gorsze! Wyzywasz polowe userow na tym forum od dzieci, a sam nim jestes, dowodzac to swoim zachowaniem.

A sprawa 'Q', to dowiodles swoim zachowaniem na jaka zaslugujesz...
Rybeq pisze:w mojej, i nie tylko mojej bylem jednym z lepszych, wiec sie chyba jadnak nadaje
wiedz, ze tylko w Twojej
Nie zamierzam nikogo bronić, ale wyżej wymieniony tekst jasno przedstawia nastawienie kouby do Rybeq`a. I Jak dla mnie nie porozumieniem jest oskrazenie dla Kouby. Powoli staje sie to wszystko chore, chore jak nasz polski wymiar sprawiedliwości ;]
Ostatnio zmieniony 04 marca 2005, 18:56 przez paku, łącznie zmieniany 3 razy.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 18:39

Kurcze jak przyszedlem z Treningu to LIczylem na Taki obrot sprawy i Taki jest :wink: Ciesze sie Ogromnie i Mam nadzieje ze Nasi Koledzy Wroca na Forum bo uwazam ze taki incydent powinienen tylko wzmocnic nasz " przyjazn " bo prawdziwych Przyjaciol Poznaje sie w Bidzie pamietajcie.. Licze na Jeszcze lepszy obrot sprawy a mianowicie Taki iz Koledzy Ktorzy postanowili Oposcic Forum Wroca do naszego Wspanialego Grona a Dzieki Nim Te grone jeszcze Bardziej bendzie Wspanialsze... Mysle ze Martin Zrobil wszystko co mogl i teraz reszta Lezy w Rekach a raczej Mozgach Innych.. Mam nadzieje ze Nie usniosa sie " glupim " honorem iz ze dali Slowo ze to juz koniec i juz tu nie wroca.. Musicie wziasc wszystki czynniki pod uwagi i Juz... Moze ktos mial trudna sytuacje albo napieta a zawsze to sie odbija na zachowaniu iwyciaganiu pochobnych decyzji.. Takie zycie ale zeby brnac przez nie w jakiejs dogodnej Harmoni trzeba wyjsc na Przeciw takim sprawa i Byc ponad Nimi... :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 19:06

paku pisze:Ta, oskarzać jest łatwo.
Medi wnioski powiadasz, wyrok sie wydaje na dowodach a nie poszlakach. Pozdrawiam ;] i zycze dojscia do ładu JP ;]
Mylisz sie, to nie sa poszlaki..
Jesli kretem nie jest jedna z tych trzech osob: kouba, Yari albo Bianco, to znaczy, ze rybeq klamal i kret caly czas jest wsrod nas.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 19:10

Medi pisze:
paku pisze:Ta, oskarzać jest łatwo.
Medi wnioski powiadasz, wyrok sie wydaje na dowodach a nie poszlakach. Pozdrawiam ;] i zycze dojscia do ładu JP ;]
Mylisz sie, to nie sa poszlaki..
Jesli kretem nie jest jedna z tych trzech osob: kouba, Yari albo Bianco, to znaczy, ze rybeq klamal i kret caly czas jest wsrod nas.
Rybeq mógł okłamać, i to by było najlepsze posunięcie, bynajmniej ja bym tak zrobił. Nie powiedział bym ze "kreta" już nie ma wśród modów.

Ps. Nie staram się bronić nikogo, wyrażam jedynie swoje skromne zdanie. ;]


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 19:21

paku pisze:
Medi pisze:
paku pisze:Ta, oskarzać jest łatwo.
Medi wnioski powiadasz, wyrok sie wydaje na dowodach a nie poszlakach. Pozdrawiam ;] i zycze dojscia do ładu JP ;]
Mylisz sie, to nie sa poszlaki..
Jesli kretem nie jest jedna z tych trzech osob: kouba, Yari albo Bianco, to znaczy, ze rybeq klamal i kret caly czas jest wsrod nas.
Rybeq mógł okłamać, i to by było najlepsze posunięcie, bynajmniej ja bym tak zrobił. Nie powiedział bym ze "kreta" już nie ma wśród modów.

Ps. Nie staram się bronić nikogo, wyrażam jedynie swoje skromne zdanie. ;]
Oczywiscie, ze mogl, jednak tak jak napisalam wczesniej, po ostatnim przecieku wyeliminowana zostala czesc modow i pozostalo tych trzech, i dopiero po ich degradacji z pozycji moda rybeq powiedzial, ze kreta juz nie ma (skad rybeq mogl wiedziec, ze podejrzani sa tylko oni?). Stad taki wniosek.
Oczywiscie moze byc tez tak, ze kret wyciagnal te info zeby nas zmylic (tzn info ktore bylo mu wygodne), rybeq klamal a kret dalej siedzi tam gdzie nie powinien ( ta wersja jest jednak malo prawdopodobna).


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 19:29

Medi pisze:rybeq klamal a kret dalej siedzi tam gdzie nie powinien ( ta wersja jest jednak malo prawdopodobna).
Może mało prawdopodobna, ale należy miec 100% przekonanie do tego iż kreta już nie ma. Nalezy także brać pod uwage wersje mało prawdopodobną.


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 19:38

paku pisze:
Medi pisze:rybeq klamal a kret dalej siedzi tam gdzie nie powinien ( ta wersja jest jednak malo prawdopodobna).
Może mało prawdopodobna, ale należy miec 100% przekonanie do tego iż kreta już nie ma. Nalezy także brać pod uwage wersje mało prawdopodobną.
Masz racje, tym bardziej, ze czesto wlasnie te najmniej prawdopodobne wersje okazuja sie prawdziwymi, jednak narazie wszystko wskazuje na to, ze jednak ta pierwsza jest prawdziwa.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 20:05

jeżeli Rybeq naprawde chciał sie zemścić to jestem pewien, ze skłamał mówiąc o wyeliminowaniu kreta. Bo jeżeli władze JP uwierzyliby w słowa Rybeq’a to przecieki prawdopodobniej byłyby nadal. Według mnie nie można myśleć, ze krecika już nie ma bo dowodów na to nie ma. Trzeba będzie uważać… ja jednak jestem pewny, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Aczkolwiek nie można powiedzieć ze do takich sytuacji nie dojdzie! A jeśli dojdzie to według mnie wine ponosić będzie regulamin, który według mnie jest tragedią….
Sry za chaos w wypowiedzi, ale jestem zmeczony tym tygodniem :(
pozdrawiam


bagg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 66
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 20:22

Z Martinem się zgadzam i uważam że miał pełne prawo do tego co zrobił.
Ale wszystkich ludzi na JuvePoland moim zdaniem powinna łączyć miłość do Juve. I nie powinniśmy się kłócić tylko wymieniać poglądy, nie urażając autorów postów, tak jak mówi regulamin. Naprawdę podziwiam to co Martin wraz z innymi zrobił przez te 8 lat.

Forza Juve


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 22:08

Co daje rybeq jesli powie ze kret jest nadal w srodku? to, ze zaczna sie kolejne wyrzucenia i ktos nastepny poleci. a jesli poleci ta wlasciwa osoba to skoczy sie przekazywanie info. A co daje jesli powie ze juz go nie ma? nadal dostep do PZ, a wszyscy mysla inaczej. Pomyslcie sobie co byscie wybrali gdybyscie byli w sytuacji rybeq? miec nadal wszystko, czy nie miec nic? druga sprawa, ze zemsta tez jest dobra tutaj... Ja na pewno nie wspolpracowalem z nim, bo to co mnie z nim laczylo mozna latwo odczytac we wszystkich postach na temat niego. Szczegolnie te w PZ.


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 22:18

No kurcze zaś człowieka trochę nie ma i się narobiło... Masakra... W tej chwili nie jestem w stanie wszystkich wypowiedzi przecytać więc ustosunkuję się tylko do pierwszej :D
Gratuluję posunięcia. Ja osobiście jestem za monarchią nie demokracją;) bo tak to każdy sobie żepkę skrobie i mamy bydło dochrapie się do władzy i widać co się z tą Polską dzieje;/ więc Martin nie ma co się zastanawiać tylko robić pożądek!! i brawo. Poczytam se wszystko to może jeszcze coś spłodzę;)


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2005, 23:02

To moze przeczytaj wszystkie posty po kolei a pozniej zabieraj glos? Bo moim skromnym zdaniem zawieraja duzo informacji odmieniajacych spojzenie na ten topic. Nie ma czego gratulowac, jak sam Martin sie przyznal do tego ze byla to pochopna decyzja. Ale coz jak sie cieszyc to na calego \o/ \o/ \o/
pozdr


Zablokowany