OFICJALNE OŚWIADCZNIE ADMINISTRATORA

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2005, 18:24

Solaris pisze:PS-szkoda że forum nie służy do radowania po meczu Roma JUVE tlyko do takich spraw które mimo wszystko sa smutne
Heh, wszyscy sie skupili nad odejsciem paru użytkowników i dlatego się nie radują (?) Powstała głupia sytuacja, która jednak powinna zostać zakończona. Użytkownicy którzy udeszli unieśli się Dumą, i tak naprawde mało to ma wspólnego z honorem, o którym wielu się wypowiada ze odeszli z honorem. Odeszli bez podjęcia walki, tchórze można by powiedzieć. Nie popieram ich decyzji, ale to zdanie jednego użytkownika. Forum wiele straciło, ale jednak ja jestem przekonany iż że forum wraca do swojej normalnej, wysokiej pozycji ;) Pozdrawiam.

Ps. Mam nadzieje ze nie uraźiłem nikogo ? ;]


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2005, 19:00

tchórze ? :?

oni nie odeszli bo stchórzyli, oni odeszli bo poczuli, ze nie są tu mile widziani. I nie dziwie im się... bo w tym momencie nawet słowo "przepraszam" po tym co usłyszeli wcześniej niewiele wnosi.

Ja bym chciał poprosic jeszcze tych użytkowników, ktorzy odeszli, aby nie przekazywali informacji na forum przez innych a sami je napisali, bo jest to troszke wkurzające :>


Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2005, 19:15

paku pisze:
Solaris pisze:PS-szkoda że forum nie służy do radowania po meczu Roma JUVE tlyko do takich spraw które mimo wszystko sa smutne
Heh, wszyscy sie skupili nad odejsciem paru użytkowników i dlatego się nie radują (?) Powstała głupia sytuacja, która jednak powinna zostać zakończona. Użytkownicy którzy udeszli unieśli się Dumą, i tak naprawde mało to ma wspólnego z honorem, o którym wielu się wypowiada ze odeszli z honorem. Odeszli bez podjęcia walki, tchórze można by powiedzieć. Nie popieram ich decyzji, ale to zdanie jednego użytkownika. Forum wiele straciło, ale jednak ja jestem przekonany iż że forum wraca do swojej normalnej, wysokiej pozycji ;) Pozdrawiam.

Ps. Mam nadzieje ze nie uraźiłem nikogo ? ;]
I właśnie przez takie bez podstawne oskarżanie oni odeszli czemu tchórze może od razu: "bandyci" "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>"-czytająć właśnie takie jak twoje posty np. Yari poczuł się niechciany,zbędny...tchórz to osba która jest bez odwagi,można orzec nawet że bez honoru


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2005, 19:45

Solaris pisze:I właśnie przez takie bez podstawne oskarżanie oni odeszli czemu tchórze może od razu: "bandyci" "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>"-czytająć właśnie takie jak twoje posty np. Yari poczuł się niechciany,zbędny...tchórz to osba która jest bez odwagi,można orzec nawet że bez honoru
Ej koles wyluzuj, ja nie napisalem ze są to "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, bandyci" i troche szaczunku dla nich :evil: A jak coś to nie czytaj moich postów. A co do tchórza to osoba która nie podejmuje walki, a oni takiej walki nie podjeli :evil:

PRZYPOMINAM, ŻE TEMAT JEST ZAMYKANY DZISIAJ PUNKTUALNIE O 24:00
Ulisses


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2005, 22:27

Cały mój stosunek do tej sprawy wyrazilem w poscie na stronie numer : 8 8)
No ale widze ze rodzą sie kolejne kontrowersje i niepotrzebne "kłotnie" nazywane także "ostrą wymianą poglądów" - Nie moge tak stać bezczynnie ; musze dorzucic cos od siebie :D

DjJuve pisze:
Ulisses pisze:To niech on przeprosi tych wszystkich ludzi, którzy odeszli przez jego głupote.
Z tego co wiem Rybeq nie byl upowazniony do wywalania kogos z forum.

Swoja droga ciekawe piekny gonzo ze wziales sie za ta sprawe jak nie ma juz samego zainteresowanego.
Mówisz o rzeczach o których nie masz pojęcia ,poczytaj troszke 8)

Rasi o Ulissesie : Reprezentujesz to wszystko co doprowadziło do konfliku: dume, pyche, zarozumiałość. Nigdy nie wiesz kiedy powiedziec "dość", kiedy nalezy przyznać sie do błędu i powiedziec "przepraszam".

Mylisz sie , te wszystkie cechy reprezentuje Rybeq i jego kolega po fachu tak zwany "Kret". Gdzie są przeprosiny od nich :?: Coś przegapiłem. :?:
DjJuve pisze:
Ulisses pisze:Nie będe cytował nawet Twoich wypowiedzi jedna po drugiej, bo szczerze mówiąc nie mam na to czasu i ochoty aby sie z Tobą "szarpac".
Wystarczy napisac brak argumentow :]
A może lepiej napisać " dość tej idiotycznej dyskusji - rozmowa z niektórymi przypomina przepychanke z murem " :?: :?
DjJuve pisze:
Ulisses pisze:Ty za to kryjesz się za avatarem Baggio :D
Kryje sie za zdjeciem mistrza, jakim ty nigdy nie bedziesz :]
Prawda , Takim mistrzem nie bedzie ani Uli ani Ty nikt z tego forum , chodź moze mamy jakis skrywany talent :?: :D Nie no , takiego mistrza już NIE BEDZIE :!: :|

DjJuve - kompromitujesz sie wspierając i broniąć Rybeq , zachowujesz sie podobnie jak on - poprostu brak mi słów . " DZIECI SĄ WŚRÓD NAS " :lol:

forza bianco-neri -- Masz bardzo piękny avant.Przecudowny , aż mnie dźwiga jak go widze. Miodzio :!: :evil:


Bardzo dobrze ze temat zostanie zamknięty , wszystko zostało już omówione i wyjaśnione. Temat służy teraz ino przepychanką pomiędzy lewicą a prawicą :wink: No cóż , pozostaje tylko rzec : Ave Imperator Rybeq :!:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2005, 23:39

Bycie na ,,głodzie" nie jest przyjemne :? . Na dodatek człowiek nie ma gdzie ,,pójść" .
Przemyślałem wiele spraw , emocje opadły , smutek i żal zmalały .
Stwierdziłem , że bez tego forum nie moge normalnie egzystować w wirtualnym świecie. Nie można skreślać dwóch lat przez jednego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ( mowa o krecie rzecz jasna , możecie dać kartke za obraze:)).
Wiele osób powie , że jestem niesłowny :( , macie racje . Ale co moge zrobić , ,,narkotyk" wziął góre :wink: . Bardzo chciałbym żeby wrócili wszyscy Ci co odeszli , aczkolwiek wiem , że kilka osób napewno obstanie przy swoim . Dlaczego ? W swoim czasie będzie wiadomo .
Acha , żeby nie było niedomówień. Wracam na forum , ale jako zwykły użytkownik. Moderatorstwa się oficjalnie zrzekam, przepraszam panowie ( i pani:)) z PZ , ale to jednak chcąc nie chcąc była swego rodzaju zniewaga :? . A honor to podstawa:).
Dziękuje za przeprosiny Martina .

Mam nadzieje , że mój powrót nie będzie źle odebrany ... .

PS: co do honoru i dumy . Honor był w pierwszym moim oświadczeniu , w drugim zasłoniłem się duma i smutkiem.
PS2: dziękuje wszystkim za niesamowicie ciepłe słowa:) . To było miłe:).
Siewier pisze: forza bianco-neri -- Masz bardzo piękny avant.Przecudowny , aż mnie dźwiga jak go widze. Miodzio :!: :evil:
Mi tam się podoba :twisted:

forza bianco-neri ---> Bardzo dużo racji jest w Twoim poście :wink: Pozdrawiam .


10 Szymon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 171
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2005, 23:45

Yari pisze:Wiele osób powie , że jestem niesłowny :( , macie racje . Ale co moge zrobić , ,,narkotyk" wziął góre :wink: . Bardzo chciałbym żeby wrócili wszyscy Ci co odeszli , aczkolwiek wiem , że kilka osób napewno obstanie przy swoim . Dlaczego ? W swoim czasie będzie wiadomo .

Mam nadzieje , że mój powrót nie będzie źle odebrany ... .

PS: co do honoru i dumy . Honor był w pierwszym moim oświadczeniu , w drugim zasłoniłem się duma i smutkiem.
PS2: dziękuje wszystkim za niesamowicie ciepłe słowa:) . To było miłe:).
Dobrze Yari że wróciłeś bo pomożesz dalej nam wszystkim współpracować tutaj. A niesłowność? Niesłowny to byś był gdybyś wracał tutaj anonimowo. A tak zawsze przecież forum JP czekało aż się zalogujesz! Jeszcze raz dzięki za powrót! Oby pozostali wzięli Ciebie za przykład!


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 00:07

Temat został oficjalnie zamknięty, każdy miał czas aby kilkakrotnie wyrazić swoje zdanie.


Prosze nie zakładac nowych teamtów dotczących tej sprawy bo zostaną one zamknięte i usunięte!


Dziękuje za uwage.



Obrazek
Zablokowany