OFICJALNE OŚWIADCZNIE ADMINISTRATORA

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Jarojuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2003
Posty: 30
Rejestracja: 15 września 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:46

Shickit pisze:
Jarojuve pisze:Nie lubię Rybeq`a
to powiedz nam jesce kogo lubisz i będzie spoko :lol:
Ciebie lubię :P


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:46

2 lata z kilkoma miesiacami - przesiadywalem na tym forum i stronie. Po roku zostalem moderatorem. Mialem takze przerwe 2 tygodniowa... Zrezygnowalem 2 tygodnie temu, gdyz dosc mialem oskarzen z roznych stron. Nie bede tutaj wymienial osob, bo to nie ma byc atak na kogos, ani wytkniecie bledow...zainteresowani wiedza o kogo chodzi (pzdr)
Czas ten przelecial szybko... byly mile i gorsze chwile, ale ogolnie bylo dobrze.Nie narzekalem... czasami zdarzaly sie klotnie i zbyt pochopne decyzje, ale czlowiek uczy sie na bledach...
Jesli kiedys kogos urazilem czyms, badz postapilem w stosunku do niego nie fair, to przepraszam... wiem,ze teraz jest za pozno, ale lepiej wyrzucic to z siebie i miec "czysto w srodku".

Dziekuje za danie mi szansy w roli moderatora. Nie wiem czy sie spisalem. Nie mnie to oceniac. Postaralem sie zrobic wszystko co w mojej mocy, aby to forum wygladalo godnie i reprezentowalo wysoki poziom. Poziom, ktory mam nadzieje, czego Wam zycze - sie podniesie.

Tym oto postem koncze moja dzialanosc na tym forum. Mam nadzieje,ze zrobicie co w waszej mocy, aby funkcjonowalo ono prawidlowo...
Nie chce nowego konta... chce byc zapamietany jako ToMeK.
Haslo mozecie usunac i zrobic to, co uzgodniliscie.

Pozdrawiam.

EDIT: FORZA JUVE :!:
Ostatnio zmieniony 03 marca 2005, 19:06 przez ToMeK, łącznie zmieniany 1 raz.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:47

Martin pisze:takze jutro zostana zbanowane trzy osoby, ktore jeszcze niedawno piastowaly urzad moderatora: bianconeri, yari i kouba. Jesli faktyczny kret nie bedzie chcial miec na sumieniu pozostalej dwojki to sie przyzna.. a jesli nie to wolna droga.
Czy nie będzie to zbyt dalekie posunięcie ? Zostaną skrzywdzone 2 osoby które nie są "kretem" Prawdopodobnie kret się ucieszy ze zostały zbanowane jeszcze jakiś osoby, ale czy to sposób na zlapanie kreta ? Nie sądze ... Zrobisz to co uznasz za słuszne, ja tylko wyrażam swoje zkromne zdanie ;)
ToMeK pisze:2 lata z kilkoma miesiacami - przesiadywalem na tym forum i stronie. Po roku zostalem moderatorem. Mialem takze przerwe 2 tygodniowa... Zrezygnowalem 2 tygodnie temu, gdyz dosc mialem oskarzen z roznych stron. Nie bede tutaj wymienial osob, bo to nie ma byc atak na kogos, ani wytkniecie bledow...zainteresowani wiedza o kogo chodzi (pzdr)
Czas ten przelecial szybko... byly mile i gorsze chwile, ale ogolnie bylo dobrze.Nie narzekalem... czasami zdarzaly sie klotnie i zbyt pochopne decyzje, ale czlowiek uczy sie na bledach...
Jesli kiedys kogos urazilem czyms, badz postapilem w stosunku do niego nie fair, to przepraszam... wiem,ze teraz jest za pozno, ale lepiej wyrzucic to z siebie i miec "czysto w srodku".

Dziekuje za danie mi szansy w roli moderatora. Nie wiem czy sie spisalem. Nie mnie to oceniac. Postaralem sie zrobic wszystko co w mojej mocy, aby to forum wygladalo godnie i reprezentowalo wysoki poziom. Poziom, ktory mam nadzieje, czego Wam zycze - sie podniesie.

Tym oto postem koncze moja dzialanosc na tym forum. Mam nadzieje,ze zrobicie co w waszej mocy, aby funkcjonowalo ono prawidlowo...
Nie chce nowego konta... chce byc zapamietany jako ToMeK.
Haslo mozecie usunac i zrobic to, co uzgodniliscie.

Pozdrawiam.
Hm, nie darzyłem Cię zbytnią sympatią, ale czy nie zbyt pochopnie odchodzisz z forum ? Może o to własnie chodziło "kretowi" ? Teraz on się cieszy, za szybko rezygnujesz ze swoistej walki która powinna toczyć się przeciwko kretowi. Jednak jest to Twoja decyzja, należy ją uszanować.
Rasi pisze:Rasi konczy nadawanie, po półtora roku działalności.

Mimo staran, nie doszło do ugody, mniejsza o to z czyjej winy. Jest mi smutno i żal odchodzic ale mam dość.

Dzięki za wspolnie spedzony czas, za zaufanie swego czasu, sory za niesprawiedliwe kartki, kłotnie awantury, błędy ortograficzne ;)

Zrezkam sie qualitki, bo wiecej nie bede tu pisał. Hasło tez nie potrzebne.

pozdrawiam i zagnam
Panowie :!: Co to ma być ?! Widze ze Adminom zależy zeby to forum uszczuplić z użytkowników. Niestety nie tędy droga ! Przez jednego kreta ma zostać usuniętych paru użytkowników ? Może usuncie wszystkich ! Najlepsze wyjscie. Radziłbym jeszcze raz przemyśleć tą sprawe. Pozdrawiam, i oczekuje mądrych decyzji adminów :twisted: :evil:
Ostatnio zmieniony 03 marca 2005, 18:56 przez paku, łącznie zmieniany 1 raz.


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:52

Rasi konczy nadawanie, po półtora roku działalności.

Mimo staran, nie doszło do ugody, mniejsza o to z czyjej winy. Jest mi smutno i żal odchodzic ale mam dość.

Dzięki za wspolnie spedzony czas, za zaufanie swego czasu, sory za niesprawiedliwe kartki, kłotnie awantury, błędy ortograficzne ;)

Zrezkam sie qualitki, bo wiecej nie bede tu pisał. Hasło tez nie potrzebne.

pozdrawiam i zagnam


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:53

Paku a co on ma zrobić ? To MARTIN tak zadecydował i nawet jakbyśmy się wszyscy ugięli na kolanka, to i tak niewinny ToMeK nie wróci. Tak czy inaczej, na jego miejscu bym nie wrócił. On ma honor, chwała mu za to, po takich oskarżeniach i ciągłych złych opiniach, olałbym całe to towarzycho, które tylko wydaje się ,,ciepłe przychylne i kochane''.
ToMeK wiem, że sobie poradzisz.3mam kciuki.


Rasi --> Hehe, to ja się przypieprzyŁem kiedyś do Twoich błędów :)
Ale potem podałeś przyczynę, elegancko i kulturalnie i mam
duży szacunek dla Ciebie. Tobie też życzę powodzenia, teraz
dopiero, to forum schodzi na psy... Pozdro !
Ostatnio zmieniony 03 marca 2005, 18:57 przez Jamal_TH, łącznie zmieniany 1 raz.


Go hard, or go home.
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:54

papa :*


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:57

Jamal_TH pisze:Paku a co on ma zrobić ? To MARTIN tak zadecydował i nawet jakbyśmy się wszyscy ugięli na kolanka, to i tak niewinny ToMeK nie wróci. Tak czy inaczej, na jego miejscu bym nie wrócił. On ma honor, chwała mu za to, po takich oskarżeniach i ciągłych złych opiniach, olałbym całe to towarzycho, które tylko wydaje się ,,ciepłe przychylne i kochane''.
ToMeK wiem, że sobie poradzisz.3mam kciuki.
Honor odchodzić za nie winność ? Małe nie porozumienie ...


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 19:00

paku pisze:
Jamal_TH pisze:Paku a co on ma zrobić ? To MARTIN tak zadecydował i nawet jakbyśmy się wszyscy ugięli na kolanka, to i tak niewinny ToMeK nie wróci. Tak czy inaczej, na jego miejscu bym nie wrócił. On ma honor, chwała mu za to, po takich oskarżeniach i ciągłych złych opiniach, olałbym całe to towarzycho, które tylko wydaje się ,,ciepłe przychylne i kochane''.
ToMeK wiem, że sobie poradzisz.3mam kciuki.
Honor odchodzić za nie winność ? Małe nie porozumienie ...
Niewinność wg nas, ale czy Ty pisałbyś tutaj, po tych wszystkich wrzutach na Tomka i oskarżeniach ? Potem jakby nigdy nic, Martin go wyrzuca na zbity pysk za przeproszeniem, po tylu dniach wspólnej pracy... To śmieszne, a raczej bardzo niesprawiedliwe.ehh pozdro dla Ciebie, widzę, że lubisz Tomka tak jak ja. Ale ja bardziej [;

EDIT

Ok ja załączam quake'a odstresuję się.

,, Fundamenty buduje się przez lata, a Wy je wykruszacie w kilka chwil ''.

EDIT 2

Tomcatmi6 - dokładnie tak. pzdr
Ostatnio zmieniony 03 marca 2005, 19:05 przez Jamal_TH, łącznie zmieniany 2 razy.


Go hard, or go home.
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 19:01

Paku, a Ty bys wrocil na forum na ktorym Cie pojechali po odejsciu w miejscu do ktorego normalnie nie mialbys dostepu? Zreszta nie jest powiedziane ze moga spowrotem normalnie korzystac z forum, cytuje:
" Nie otrzymali banów ale jesli beda chcieli kontynuowac udzielanie sie na forum beda musieli to zrobic pod nowymi nickami. Aczkolwiek nie gwarantuje, ze i te nicki nie zostana pozbawione hasel. "

Ole!

Jakby mnie tak potraktowano zachowalbym sie dokladnie tak jak oni sie zachowali czyli odszedlbym z honorem i juz nigdy tu nie wrocil. Sa pewne granice, a znajac opor niektorych przed przyznaniem sie do bledu, to nigdy by ta zgoda nie doszla do skutku.
Coz, dzialajcie tak dalej a na forum zostana tylko sami nabijacze, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i "dupowlazy".
pozdr


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 19:03

Jamal_TH pisze:
paku pisze:
Jamal_TH pisze:Paku a co on ma zrobić ? To MARTIN tak zadecydował i nawet jakbyśmy się wszyscy ugięli na kolanka, to i tak niewinny ToMeK nie wróci. Tak czy inaczej, na jego miejscu bym nie wrócił. On ma honor, chwała mu za to, po takich oskarżeniach i ciągłych złych opiniach, olałbym całe to towarzycho, które tylko wydaje się ,,ciepłe przychylne i kochane''.
ToMeK wiem, że sobie poradzisz.3mam kciuki.
Honor odchodzić za nie winność ? Małe nie porozumienie ...
Niewinność wg nas, ale czy Ty pisałbyś tutaj, po tych wszystkich wrzutach na Tomka i oskarżeniach ? Potem jakby nigdy nic, Martin go wyrzuca na zbity pysk za przeproszeniem, po tylu dniach wspólnej pracy... To śmieszne.pozdro dla Ciebie, widzę, że lubisz Tomka tak jak ja.Ale ja bardziej [;
No własnie i dziwi mnie bardzo decyzja Martina, To tak jakby skazać na smierć niewinnego ... Również pozdrawiam.

tomcatmi6: sam nie wiem jakbym postąpił. Ale tak czy siak forum traci na wartośći powoli ...
Ostatnio zmieniony 03 marca 2005, 19:05 przez paku, łącznie zmieniany 1 raz.


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 19:04

Witam! (a raczej żegnam, ale o tym za chwilę)

Juvepoland odwiedziałem od jakiś 6 lat, widziałem kilka smiesznych wersji tej strony, miałem też okazję, jak wielu innych userów, byc świadkiem rosnącej potęgi jp. Spędzałem coraz więcej czasu na stronie i forum i co jest normalną koleją rzeczy poznałem za jej pośrednictwem wielu wspaniałych ludzi, nie będę tu teraz wszystkich wymieniać, bo zainteresowani więdzą o kogo mi chodzi. Teraz nadszedł przykry czas naszego odejścia. Chciałem ze swojej strony podziękowac twórcom strony za niesamowite miejsce, skupiające wielu fanów Juve, również za forum i czatowe spotkania podczas meczów, z których nie można było wiele wyłapać, ale czuło się tą niepowtarzalną atmosferę.

Tak jak Rybeq, Tomek i Rasi odchodzę z jp.
Zegnam.

Coś się kończy, coś zaczyna 8)
Ostatnio zmieniony 03 marca 2005, 19:13 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 19:05

moze nie powinienem sie wypowiadac bo tak jak napisal tomcatmi6 to nie moja sprawa...ale jedno jest pewne: tu juz nigdy nie bedzie tak jak bylo...zawsze bedzie jakis konflikt, spor, podejrzenie, pamiec po tym co wydarzylo sie w ostatnich dniach...bo nie da sie zapomniec tych ktorzy odchodza, odeszli...niewazne czy ich lubilismy czy nie,wniesli oni duzo do tego forum i bez nich nie bedzie juz tak samo...ale zycie toczy sie dalej i czas pokaze jak to wszystko bedzie wygladac.smutne jest tylko to ze ktos zniszczyl prace tylu osob i w dodatku nie potrafi sie do tego przyznac a po (pochopnych?)decyzjach wylecialy osoby wnoszace duzo w zycie forum...a jak napisal Darel JUVENTUS powinien laczyc a nie dzielic...


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 19:06

Panowie Kurcz eja was nie rozumiem.. Dajcie Sobie Szanse.. Tyle czasu spedzonych przed Monitorem aby Byc Tutaj z nami na Forum JP tyle Przegadanych tematow Barwnych dyskusji itp. Wiele Czasu Przesiedzianych na Czacie! Nie podawajcie sie Forum Bez Was straci o Conajmniej Polowe... Kurka wodna ( RASI ToMeK Kouba Yari BIANCONERI ) nie nie tak nie moze Byc!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 19:10

Chciałbym wynieść mały apel do Martina, otóż chodzi mi oto aby oszczędził Bianconeriego, Koubę i Yariego. Wszyscy trzej to ludzie którzy godnie reprezentują JP, z tego co rozumiem widzisz kreta w jednej z tych trzech osób ponieważ na taki trop skierował Cię Rybeq. Ale na jakiej podstawie wierzysz jego słowom? Może "kret" wciąż jest wśród moderatorów a Rybeq poprostu chciał odwrócić uwagę... Martin moim zdaniem działasz zbyt pochopnie, proszę Cię bardzo wstrzymaj swą decyzję co do BIANCONERIEGO, Yariego i Kouby... są to naprawdę niesamowici userzy...

P.S. Rybeq [']
P.S.2. Szkoda że Lucid zostałeś zmuszony do odejścia :( Darze cię ciagle dużą sympatią. Dzięki że byłeś...


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 19:15

Jedni z najlepszych userow odchodza do tego bany dla trzech bylych modow: JP tonie i jest tylko kwestia czasu kiedy zakonczy swoj zywot.
Szkoda na to patrzec, w koncu razem spedzilismy tu sporo czasu, jednych lubi sie bardziej innych mniej ale mimo to wszystkim jest tak samo szkoda.
Ostatnio zmieniony 03 marca 2005, 19:16 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany