Nieuzasadnione zamykanie tematow cz.2

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 14:51

Martin pisze:Z calym szacunkiem do ciebie paku, ale wez sie mocno skup i przeczytaj mojego posta jeszcze raz bo nie chce mi sie trzeci raz tlumaczyc co mialem na mysli. :evil:
Ależ po co te nerwy ? przeczytalem Twojego posta. I masz racje tematy nie mają służyc nabijaniu. Co prawda pojawiały sie tematy które trzeba było zamknąc np. najpotrzebniejsze zwierze w gospodarstwie domowym :lol: To jest temat nad tematami, zamknąc i dać mu pierwsze miejsce za najgłupszy temat. Albo załozyć nowy temat pt. "Najgłupsze tematy" Ale zamknięcie tematu dotyczącego filmu ? Wygląda na to ze stawiasz temat filmów na równi z tematem zwierząt. No chyba że ty go nie zamkłeś to zwracam honor. Ja tylko chce aby admini, modzi dawali więcej swobody.

Ps. Nie odbierz tego posta nerwowo jak wcześniej. Pozdrawiam


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 14:55

Male podsumowanie :D

1. przeczytalem uwaznie wszystkie posty i rozumiem dlaczego admini zamkneli moj temat ;p spoko nie mam zadnej urazy (bo i za co? :P )

2. my z IGI`m zaczelismy ten temat, gdyz bylo dla nas niezrozumiale zamkniecie mojego tematu (o horrorach :D ). Z poczatku troche dla nas nie byly jasne tlumaczenia adminow ( nie zgadzaly sie z naszym pojeciem sprawy), ale widze ze dzieki temu tematowi wszystko sie wyjasnilo i mysle ze caly ten topic bedzie pomocny dla kazdego usera- gdyz precyzuje on po trosze regulamin ;p

P.S jedyna rzecz ktora mnie troche martwi to sprawa szybkiego zamkniecia mojego topicu-ktory sluzyl wyjasnieniu problemu. Slusznie to zauwazyles Martin :D i dlatego bede w pelni usatysfakcjonowany gdy porozmawiacie i pouczycie adminow i modow ktorzy postepuja tak jak w poruszanym tutaj problemie.

2 P.S Ciesze sie ze sprawa sie wyjasnila :p a topic o horrorach zaloze :D tyle ze juz zgodny z ustalonymi zasadami ;p

pozdrawiam all


Obrazek
none_nalim

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lipca 2004
Posty: 2
Rejestracja: 25 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 19:26

juveluck pisze:
none_nalim pisze: do tej pory nie moge tez odzalowac ze nie dano sposobnosci JuveLuck wypowiedziec sie na temat "modrosci" zwlaszcza ze zostal on wczesniej doslownie wysmiany ;)
Jak juz to "juveluck'owi" a nie jakies JuveLuck madralo 8)
moj blad. zapomnialem tez dopisac "modrzejszemu od innich userow juveluck'owi" :lol:


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 19:51

A ja się chciałem zapytać o jedną rzecz, mianowicie: cczmu temat założony przezmnie "co macie z Juve" został zamknięty?
Ja sie takiego nie doszukałem, ale jeśli taki temat juz był to przepraszam.

Pozdrawiam 8)


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 20:06

Szymek pisze:A ja się chciałem zapytać o jedną rzecz, mianowicie: cczmu temat założony przezmnie "co macie z Juve" został zamknięty?
Ja sie takiego nie doszukałem, ale jeśli taki temat juz był to przepraszam.
Moze dlatego ze dalo sie to podciagnac pod ten temat=> http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=5304, w ktorym sam z reszta sie wypowiadales. :roll:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 08:44

none_nalim pisze:
juveluck pisze:
none_nalim pisze: do tej pory nie moge tez odzalowac ze nie dano sposobnosci JuveLuck wypowiedziec sie na temat "modrosci" zwlaszcza ze zostal on wczesniej doslownie wysmiany ;)
Jak juz to "juveluck'owi" a nie jakies JuveLuck madralo 8)
moj blad. zapomnialem tez dopisac "modrzejszemu od innich userow juveluck'owi" :lol:
prawdziwy milanista. Wałkowac temat do upadłego. Ehh brak słow


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 11:31

Martin pisze:
none_nalim pisze:
juveluck pisze:
Jak juz to "juveluck'owi" a nie jakies JuveLuck madralo 8)
moj blad. zapomnialem tez dopisac "modrzejszemu od innich userow juveluck'owi" :lol:
prawdziwy milanista. Wałkowac temat do upadłego. Ehh brak słow
No ale tez myśle, że kłócenie sie o napisanie nicka jest dosc niestostowne :? Zamiast normalnie odpowiedziec - kazdemu sie zdarza zrobic glupi blad i tyle, koniec wtedy tematu :P


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 11:38

kornknot pisze:
Martin pisze:
none_nalim pisze:
moj blad. zapomnialem tez dopisac "modrzejszemu od innich userow juveluck'owi" :lol:
prawdziwy milanista. Wałkowac temat do upadłego. Ehh brak słow
No ale tez myśle, że kłócenie sie o napisanie nicka jest dosc niestostowne :? Zamiast normalnie odpowiedziec - kazdemu sie zdarza zrobic glupi blad i tyle, koniec wtedy tematu :P
dobrze wiesz ze to nie o to chodzi.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 11:54

No niby tak, ale uwazam(i glownie o to chodzilo w moim poscie) ze Juveluck czasami okazuje taki jakby strach przed przyznaniem sie do błędu i bedzie sie klocił do upadlego. A moim zdaniem zzasami trza pokazac ze sie nie zniza do pewnych poziomow. I to byl jednak post bardziej do Niego, ale tak jakos mi sie nacisnęło do Ciebie


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 12:00

kornknot pisze:No niby tak, ale uwazam(i glownie o to chodzilo w moim poscie) ze Juveluck czasami okazuje taki jakby strach przed przyznaniem sie do błędu i bedzie sie klocił do upadlego. A moim zdaniem zzasami trza pokazac ze sie nie zniza do pewnych poziomow. I to byl jednak post bardziej do Niego, ale tak jakos mi sie nacisnęło do Ciebie
pozostawie do bez komentarza i postaram sie wyjasnic to bezposrednio z zainteresowanym.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ