Nieuzasadnione zamykanie tematow cz.2

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 lutego 2005, 22:11

Wiem, wiem dostane kartke... Ale temat mnie zbulwersowal, a wypowiedziec sie za bardzo nie mialem jak... Poznalismy opinie jednego usera ktory postawil sie po Waszej stronie - oki, ale dlaczego tak szybko zamykacie temat? Strach przed opinia innych uzytkowniQw? No i oczywiscie Wasze zdanie musi byc ostatnie, bo BOOM to tylko nic nie znaczacy uzytkownik posiadajacy 16 postow i kartonik? Temat nie bedzie mial rozglosu, a poza tym czy ktos by stanal po jego stronie? Pewnie nie - lepiej sie podlizac, niz wyrazic wlasne zdanie.
ToMeK pisze:... i inteligentne texty typu : UFO mu z "tylka" wychodzily ;]
Bo tak bylo :P
Martin pisze:Twoj post to bylo pojscie na łatwizne. "Piszcie o ambitnych horrorach bo mi sie nie chce ruszyc tyłka zeby poszukac gdzies indziej."
A moze chcial wiedziec co sie podoba fanom Juve?
Martin pisze:Temat o filmach to dyskusja, kazdy wymienia poglady. W twoim mialo byc tylko podawanie tytulow wraz z opisem. Trudno ci sie zarejestrowac na forum filmowym i tam zapytac, wsrod osob ktore sie tym rzeczywiscie interesuja i gdzie szybciej znajdziesz odpowiedz na swoje pytania...
http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=4624 tutaj rowniez panuje dysQsja?
Martin pisze:Co do punktu w regulaminie. Rzeczywiscie jestescie tacy malo "ynteligentni" zebysmy musieli wam pisac co jest cacy a co ble???
No przeciez powinien sie domyslic, ze w pokoju "inne tematy" ktorego opis wyglada tak: Pokój dla ludzi, którzy chcieliby porozmawiać o sprawach nie związanych z Juventusem i piłką nożna. nie mozna porozmawiac o horrorach...
Martin pisze:Chyba w twoim interesie jest szybko znalezc odpowiedz a nie czekac dwa tygodnie az ktos sie zainteresuje twoim tematem
Czekal moze 15 min i dostal odpowiedz (mozna powiedziec ze sensowna).
Martin pisze:Dopiero jesli to spelznie na niczym mozecie zapodawac tematy na jp i liczyc ze ktos z fanow Juve bedzie znal rozwiazanie problemu.
Albo, ze ktos zamknie temat...
Martin pisze:Ps. stosowny zapis w regulaminie pojawi sie wkrotce, dlatego na razie po prostu zamykamy tematy nie karząc kartkami.
To cos w stylu "Poznajcie moje milosierdzie?"

Poza tym Martin przeczytaj swoja wypowiedz tutaj ---> http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=8511


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2005, 22:34

Wow, Twoj temat jest juz prawie 20 min i nie został zamkniety :P A tak na serio hm moim zdaniem admini i modernatorzy troche przesadzają. Ale z drugiej strony musi panowac porządek na forum. Dla niektórych modów, bycie modernatorem mija się z powołaniem. Zamykaja tematu bo mają taki kaprys, albo nie lubią tego użtykownika. Dziwne jak na tak duże forum ... :roll:


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2005, 22:54

IGI pisze:Pewnie nie - lepiej sie podlizac, niz wyrazic wlasne zdanie.
Jak zwykle. Więc to ja jestem userem który wypowiedział sie w tamtym temacie.

A dlaczego poparłęm zamknięcie tematu. Bo skoro jest jeden temat o filmach to tam powinnismy wszystko pisać, a nie mącić kolejne tamety o gatunkach filmów. A tak samo jest jeden temat np. o NBA i tam powinniśmy mówić tylko o NBA a nie rozpisywac sie na inne tematy ( tematy takie zostały załozone ale nie zostały zamknięte nie wiem czemu).

Ale skoro wyraźliłem swoje zdanie że na forum nie chce mi się oglądać tematów:
1. horror
2.telenowela
3. komedia itp.itd. to odrazu że musze się podlizywać. Już się wypowiadałem o tym, pozycja na forum świadczy o tym jak piszesz czy piszesz mądrze i przemyślanie. A mi do poziomu np. DjJuve czy Bad_Magicka brakuje wiele, i nigdy chyba tak jak Oni nie będe pisał. Jestem szarym userem tego forum i dobrze, więc nie wiem po co mi tu jakieś teksty o podlizywaniu. Przecież przez zgadzanie se w niektórych kwestiach z modami się niezostaje odrazu modem. Nie wiem o co Ci chodzi.

A ten temat znowu zejdzie na podlizywania, zarzuty z obu stron i kłótnie których już było tak dużo, że nie wiem czy jest sens zakładać kolejną.

PS. jeszcze coś IGI. Piszesz że jeśli jest szaraczek i ma 16 postów to nie mozna na niego zważać i zamknąć temat. To zastanów się dlaczego takich tematów jak zrobił właśnie On nie piszą inni znnai i poważani użytkownicy tego forum których tu nie będe wymieniał. Nie piszą bo poprostu to jest niepotrzebne, Oni to wiedzą. A jeśli gość jest nowy i jeszczenie obyty na tym forum to może nie wiedzieć że takie rozdrabnianie sie z topicami będzie zamykane.


Obrazek
BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 00:00

Moze i jestem nowy i nieobyty na tym forum, ale przemysl swoja wypowiedz:
leniup pisze:Bo skoro jest jeden temat o filmach to tam powinnismy wszystko pisać, a nie mącić kolejne tamety o gatunkach filmów.
czyz nie sadzisz ze pisanie w jednym temacie o wszystkim co kazdy ma do powiedzenia na temat filmu nie prowadziloby do niczego procz wielkiego balagamu w ktorym nikt by sie nie polapal? pomysl od czego sa tematy, ano wlasnie od tego zeby sortowac wypowiedzi-aby zapobiec balaganowi.

Bardzo sie ciesze ze nie jestem sam i IGI poparl mnie!

Jezeli pokoj nosi nazwe inne tematy i w opisie pisze ze mozna pisac o wszystkim to nie widze powodu dla ktorego moj temat zostal zamkniety, jesli ludzie uznaliby temat za bezsensowny i niegodny uwagi to by nic w nim nie pisali, doprowadzajac do tego ze temt by w koncu zniknal, jezeli zas ludzie odpisauja znaczy to ze nie jest on taki bez sensu (no a w moim przypadku ludzie szybko zaczeli odpisywac)

Naszym celem nie jest walka z adminami i modami w zadnym wypadku! Poprostu chcemy zeby ktos zainteresowal sie ta sprawa i zeby admini przemysleli ta sprawe i nie blokowali tematow od tak sobie.

P.S no i zeby moj temat zostal odblokowany :P


Obrazek
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 00:18

IGI pisze:Wiem, wiem dostane kartke... Ale temat mnie zbulwersowal, a wypowiedziec sie za bardzo nie mialem jak... Poznalismy opinie jednego usera ktory postawil sie po Waszej stronie - oki, ale dlaczego tak szybko zamykacie temat? Strach przed opinia innych uzytkowniQw? No i oczywiscie Wasze zdanie musi byc ostatnie, bo BOOM to tylko nic nie znaczacy uzytkownik posiadajacy 16 postow i kartonik? Temat nie bedzie mial rozglosu, a poza tym czy ktos by stanal po jego stronie? Pewnie nie - lepiej sie podlizac, niz wyrazic wlasne zdanie.
Wasze zdanie w tej kwesti nie ma wpływu na nasza decyzje. Tematy takie i inne będą zamykane.
IGI pisze: A moze chcial wiedziec co sie podoba fanom Juve?
Od tego jest w końcu inny temat.
IGI pisze: No przeciez powinien sie domyslic, ze w pokoju "inne tematy" ktorego opis wyglada tak: Pokój dla ludzi, którzy chcieliby porozmawiać o sprawach nie związanych z Juventusem i piłką nożna. nie mozna porozmawiac o horrorach...
bo jest inny temat :)
bo to nie jest rozmowa wypisywanie tytółów
IGI pisze: http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=4624 tutaj rowniez panuje dysQsja?
Nie tak samo ja w wielu innych miejscach - ulubiony film - a horror to film
IGI pisze: Czekal moze 15 min i dostal odpowiedz (mozna powiedziec ze sensowna).
Nie wiem o którą wypowiedz ci chodzi - Ja mysle o tej bezsensownej.
IGI pisze: Albo, ze ktos zamknie temat...
Raczej ktos znajdzie odpowiedz gdzie indziej :)
IGI pisze: To cos w stylu "Poznajcie moje milosierdzie?"
Raczej w stylu " SPECJALNIE DLA WAS NAPISZEMY NOWY PUNKT"
IGI pisze:
Martin pisze: chcecie podyskutowac o filmach zapraszam na www.stopklatka.pl lub www.filmweb.pl

Tak jak sluznie zauwazyli moderatorzy. to tylko spowoduje ze kazdy fim bedzie omawiany... Po co?? Malo tematow o Juve??
Skupmy sie na tym....
Poza tym Martin przeczytaj swoja wypowiedz tutaj --->
ja przeczytałem i

Tak samo jak każdy gatunek. itd zapraszam na www.stopklatka.pl lub www.filmweb.pl
BOOM pisze: czyz nie sadzisz ze pisanie w jednym temacie o wszystkim co kazdy ma do powiedzenia na temat filmu nie prowadziloby do niczego procz wielkiego balagamu w ktorym nikt by sie nie polapal? pomysl od czego sa tematy, ano wlasnie od tego zeby sortowac wypowiedzi-aby zapobiec balaganowi.
Czy nie sądzisz że taki sam efekt spowoduje zakałdanie tematów o wszystkich gatunkaczh czy też poszczególnych filamch - do tego są fora o fimach - to jest forum JUVE

A zostawie ten otwarty bo pewni zaraz załozysz 3 temat o zamykaniu A TO TEŻ MIJA SIĘ Z CELEM.


Obrazek
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 00:58

leniup pisze:Ale skoro wyraźliłem swoje zdanie że na forum nie chce mi się oglądać tematów:
1. horror
2.telenowela
3. komedia itp.itd.
Czyli powinien spytac o horrory, w temacie "Wasz ulubiony film !!!"? Tak jest, wtedy bedzie porzadek
leniup pisze: Przecież przez zgadzanie se w niektórych kwestiach z modami się niezostaje odrazu modem. Nie wiem o co Ci chodzi.
Nie wiem czy zauwazyles, ale wiekszosc userow nie kieruje sie swoim zdaniem, lecz kogos z wyrobiona "marka" na forum...
leniup pisze:A ten temat znowu zejdzie na podlizywania, zarzuty z obu stron i kłótnie których już było tak dużo, że nie wiem czy jest sens zakładać kolejną.
No chyba jednak wiesz o co mi chodzi... Sam sobei zaprzeczasz - trudno.
leniup pisze:PS. jeszcze coś IGI. Piszesz że jeśli jest szaraczek i ma 16 postów to nie mozna na niego zważać i zamknąć temat. To zastanów się dlaczego takich tematów jak zrobił właśnie On nie piszą inni znnai i poważani użytkownicy tego forum których tu nie będe wymieniał. Nie piszą bo poprostu to jest niepotrzebne, Oni to wiedzą. A jeśli gość jest nowy i jeszczenie obyty na tym forum to może nie wiedzieć że takie rozdrabnianie sie z topicami będzie zamykane.
Jak sie domyslalm jednym z tych powazanych uzytkowniQw jest Martin (nie czepiam sie go :P ale akurat jego topic znalazlem :P ) ktory opublikowal oszalamiajacy i interesujacy temat http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=1220
Oskar8 pisze:bo to nie jest rozmowa wypisywanie tytółów
tak? to dlaczego istnieja takie tematy jak ulubiony film, czy najsexowniejsza kobieta?
Oskar8 pisze:Nie wiem o którą wypowiedz ci chodzi - Ja mysle o tej bezsensownej.
Autora zadowolila, a to chyba najwazniejsze...
Oskar8 pisze:Raczej w stylu " SPECJALNIE DLA WAS NAPISZEMY NOWY PUNKT"
Yeah! DzieQwa ;* ^_^
Oskar8 pisze:ja przeczytałem i

Tak samo jak każdy gatunek. itd zapraszam na www.stopklatka.pl lub www.filmweb.pl
Szkoda ze nie przeczytales do konca :( Ale Ci dopisze zakonczenie: "Inne tematy" powinny wam wystarczyc.
Zamykam temat bo i tak nikt u nic wiecej nie wskora.
Oskar8 pisze:Czy nie sądzisz że taki sam efekt spowoduje zakałdanie tematów o wszystkich gatunkaczh czy też poszczególnych filamch - do tego są fora o fimach - to jest forum JUVE
Myslalem ze do rozmow o Juve sluzy dzial Juventus, ewentualnie JuvePoland.
Oskar8 pisze:A zostawie ten otwarty bo pewni zaraz załozysz 3 temat o zamykaniu A TO TEŻ MIJA SIĘ Z CELEM.
Niestety nie masz racji, bo ja chce tylko Wam uswiadomic, ze czasami sie mylicie, a ucierpiec moga na tym uzytkownicy.
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2005, 01:02 przez IGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 01:01

tez chcialem zalozyc ten temat :)

Martin przesada i w slad za nim ida podlizywacze moderatorzy..


co ma Martin w podposie?
Wyciąg z regulaminu: "2.b Zakładając nowy temat pamiętaj by był on związany z tematyką pokoju w jakim chcesz go założyć. Jeśli taki nie istnieje załóż temat w pokoju o tematyce najbardziej zbliżonej. "
przeciez tak robicie wlasnie


brak mi slow



edit

aha no i IGI-ego popieram 8) co by nie bylo


none_nalim

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lipca 2004
Posty: 2
Rejestracja: 25 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 01:22

IGI pisze:Niestety nie masz racji, bo ja chce tylko Wam uswiadomic, ze czasami sie mylicie, a ucierpiec moga na tym uzytkownicy.
raczej sobie daruj takie wysilki bo i tak nic nie zdzialasz.

w sumie obsewujac prace adminow mam wrazenie ze swoje decyzje podejmuja pochopnie a pisza bez zastanowienia. przyklad chociazby ten temat. nie rozumiem jak admin moze zamykac temat nie dajac szansy odpowiedzi po wyrazeniu swojego zdania (pomijam fakt, ze admin przeczyl sam sobie).

do tej pory nie moge tez odzalowac ze nie dano sposobnosci JuveLuck wypowiedziec sie na temat "modrosci" zwlaszcza ze zostal on wczesniej doslownie wysmiany ;)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 01:52

none_nalim pisze: do tej pory nie moge tez odzalowac ze nie dano sposobnosci JuveLuck wypowiedziec sie na temat "modrosci" zwlaszcza ze zostal on wczesniej doslownie wysmiany ;)
Jak juz to "juveluck'owi" a nie jakies JuveLuck madralo 8)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 08:03

IGI pisze:
leniup pisze:Ale skoro wyraźliłem swoje zdanie że na forum nie chce mi się oglądać tematów:
1. horror
2.telenowela
3. komedia itp.itd.
Czyli powinien spytac o horrory, w temacie "Wasz ulubiony film !!!"? Tak jest, wtedy bedzie porzadek
leniup pisze: Przecież przez zgadzanie se w niektórych kwestiach z modami się niezostaje odrazu modem. Nie wiem o co Ci chodzi.
Nie wiem czy zauwazyles, ale wiekszosc userow nie kieruje sie swoim zdaniem, lecz kogos z wyrobiona "marka" na forum...
Ja Cię zapewniam że kieduje się wyłącznie swoim zdaniem. I po co ma się pytac o horrory. Po co na tym forum się pytać o horrory. Bezsens, dla mnie. Jakbym miał się w kierować kimś innym lepszym to bym musiał w każdym temacie czaić i czekać aż ktoś poważny napisze, i skopiować jego post zmieniając nieco. A tak nierobie. Bo po co mi to powiedz??? Forum jest dla mnie przyjemsnością, z której korzystam, gdzie pisze co mi się podoba, a nie obowiązkiem pisania tego co inni. I tak nigdy nie osiągne dużej rangi na tym forum i to wiem.
leniup pisze:A ten temat znowu zejdzie na podlizywania,
zarzuty z obu stron i kłótnie których już było tak dużo, że nie wiem czy jest sens zakładać kolejną.
IGI pisze:No chyba jednak wiesz o co mi chodzi... Sam sobei zaprzeczasz - trudno.
Nigdzie sobie nie zaprzeczam. Jest tylko tak że jest normalna grupa użytkowników, którzy nie zakładają jakiś bezsensownych tematów, ponieważ wiedzą że ich nie potrzeba na forum, i jest grupa userów którzy zakładają tematy jak leci, nie ważne czy one są głupie czy mądre. I Ci którzy nie zakładają takich tematów, nie chcą się wypowiadać tutaj. A dlaczego?? Bo wiedzą że jeśli się wypowiedzą i niby staną po stronie modów, to zostaną uznani za podlizywaczy przez innych userów( którym się dziwie w tym Tobie). Pisze tak bo mi się chce tak pisać bo tak myśle. Oczywiście mi nie uwierzysz ale to jest już Twój problem, ja wiem co robie i nikt tu nigdy nie narzucał i nie będzie mi narzucał czegoś co jest wbrew mojej woli.
leniup pisze:PS. jeszcze coś IGI. Piszesz że jeśli jest szaraczek i ma 16 postów to nie mozna na niego zważać i zamknąć temat. To zastanów się dlaczego takich tematów jak zrobił właśnie On nie piszą inni znnai i poważani użytkownicy tego forum których tu nie będe wymieniał. Nie piszą bo poprostu to jest niepotrzebne, Oni to wiedzą. A jeśli gość jest nowy i jeszczenie obyty na tym forum to może nie wiedzieć że takie rozdrabnianie sie z topicami będzie zamykane.
IGI pisze:Jak sie domyslalm jednym z tych powazanych uzytkowniQw jest Martin (nie czepiam sie go :P ale akurat jego topic znalazlem :P ) ktory opublikowal oszalamiajacy i interesujacy temat http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=1220
Pisałem o userach a nie adminach. A Martin jest Adminem....
I znów się tego czepiasz. A niby dlaczego miałbym zdobyć uznaie tych poważanych użytkowników??? Co?? Bo ja nie wiem. Wystarczy że na tym forum poznałem parę naprawdę fajnych osób i jestem z tego zadowolony.

Boże to juz mnie dobija. Wszystko się zaczęło od jakiegoś głupiego tematu i znowu będzie wałkowane jedno i to samo. A wiesz IGI dlaczego ja nigdy nie mam do nikogo pretensji... Dlatego że niezakłądam bezsensownych tematów, wiem że są one tu nie potrzebne.

No ale Ty zawsze wiesz swoje i myślisz że wiesz lepiej a nawet mnie nie znasz.....

Pozdrawiam, i zakończymy to, nie jestem tu w żadnych waśniach z nikim i z Tobą też nie chce być :)


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 08:10

Po prostu juz mi rece opadaja! Opadają ludzie. Czy wy w ogole czytacie co sie do was pisze???
Na wstepie zaznacze, ze z osobą, ktora zamknela pochopnie temat, w ktorym mialo dojsc do wyjasnienia dlaczego niektore tematy sa zamykane sobie porozmawiam na osobnosci, a teraz przechodze do wyjasniania (ponownego) dlaczego niektore tematy sa zamykane.

Zamykac bedziemy tematy, ktore na celu maja nabijanie, udzielanie informacji, ktora spokojnie mozna znalezc na innych stronach, badz wyszukiwarkach. Dla nas pisanie postow w stylu "czy ktos wie jak sciagnac simlocka", "czy ktos wie gdzie moge znalezc fajne obrazki", "czy mozecie mi pomoc bo mi komp sie wyłącza" od dnia dzisiejszego beda blokowane. Mam to napisac jeszcze raz? czy moze duzymi literami?

To ze istnieje pokój "Inne tematy" nie oznacza, ze mozecie pisac co wam do głowy wleci. Co z tego ze tu jest duzo ludzi. Macie problem? Uruchomcie wyobraznie i poszperajcie w necie a nie zapodajcie nowego tematu, liczac, ze ktos za was wejdzie na google.pl czy inna strone i wylozy jak kawę na ławę liste super fajnych i inteligentnych horrorow. Bo wlasnie to mial na celu ten temat (skasowany zreszta juz). Ale... co by bylo gdyby BOOM zaczął temat inaczej? Co by bylo gdyby zachęcił ludzi do dyskusji, powtarzam do dyskusji a nie bezsensownego podawania listy super filmow.
Nie mowie, ze mial isc z tym do tematu, w ktorym ludzie wypowiadaja sie o ulubionych filmach, bo to akurat chybiony pomysl, ale chodzi mi o myślenie. O ruszenie czasami szarymi komorkami i spowodowanie, zeby w pokoju z innymi tematami byly dyskusje, wymiana pogladow a nie głupie i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pytania, na ktore znacznie szybciej mozecie znalezc odpowiedz w innym miejscu. Nie uwazacie ze to jest wlasnie ZASMIECANIE FORUM?

IGI pisze: http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=4624 tutaj rowniez panuje dysQsja?
Nie za bardzo. Az dziwie sie czemu ten temat nadal jeszcze jest otwarty. Aczkolwiek mozna to podciagnac pod wymiane pogladow. I tutaj wlasnie zaczyna sie problem, ktorego sami nie jestesmy w stanie rozwiazac. Gdzie jest granica? Szczerze mowiac jedni moga uwazac to za wymiane pogladow, inni za nabijanie. Ja osobiscie zamknalbym ten temat bo zasmieca to forum, aczkolwiek z drugiej strony ludzie wymieniaja sie swoim ulubionymi aktorkami i widac cieszy sie to powodzeniem. Kto wie, moze temat o horrorach cieszylby sie rowniez powodzeniem. Nie mam pojecia. Tak czy inaczej zostal zamkniety, i odpowiedzialnosc spada na nasze barki. Co nie oznacza, ze zabraniamy wam dyskutowac o tych filmach, oraz o wyglądzie forum.
IGI pisze: Czekal moze 15 min i dostal odpowiedz (mozna powiedziec ze sensowna).
Wooow jedna odpowiedz. Gdyby zaczal sam szperac w ciagu 10 minut sam znalazlby z 20 tytułów. Tyle ze mu sie nie chciaaalo.. Ot prawda w oczy kole.

IGI pisze: A moze chcial wiedziec co sie podoba fanom Juve?
Chcial liste filmow i krotkie opisy. NIe zachecal do dyskusji tylko do wylistowania tytulow bo jak sam stwierdzil pan z wypozyczalni byl mało obeznany w temacie.
IGI pisze: Jak sie domyslalm jednym z tych powazanych uzytkowniQw jest Martin (nie czepiam sie go ale akurat jego topic znalazlem ) ktory opublikowal oszalamiajacy i interesujacy temat http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=1220
Wejdz na ten temat jeszcze raz i zobacz wyraznie ze jest to informacja, nikogo nie namawiam do wpisywania sie pod spodem, tylko prosze o kontakt na gadulca. Chyba ze chodzi ci o piwo. No tak. Powazani ludzie browara oficjalnie nie powinni tykac :/
To ze nadal jest na forum to czyste przeoczenie. Gdybym trafil na to podczas jakiegos szperania za innym tematem to juz dawno bym to usunal.
IGI pisze: tak? to dlaczego istnieja takie tematy jak ulubiony film, czy najsexowniejsza kobieta?
Tu ci przyznam racje. Jesli w temacie o ulubionej kobiecie nie rozpocznie sie konkretna dyskusja zostanie on zamkniety i usuniety. Aczkolwiek o gustach sie nie dyskutuje :D
IGI pisze: Niestety nie masz racji, bo ja chce tylko Wam uswiadomic, ze czasami sie mylicie, a ucierpiec moga na tym uzytkownicy.
Czy ktos twierdzi ze jestesmy nieomylni? Wyjasnilismy dlaczego temat zostal zamkniety po czym jedyny blad popelnil jednen z modow przedwczesnie zamykajac temat w ktorym BOOM chcial to wyjasnic.

BVB pisze: co ma Martin w podposie?
To moze jeszcze mam napisac ze maja byc to posty, ktore składniaja do dyskusji? Chyba dla adminow i moderatorow nie ma nic gorszego od posta zaczynajacego sie od "wypisujcie wasze ulubione kolory" Przedszkole doslownie. W tym pokoju macie poruszac tematy, ktore was interesuja, bulwersuja, ale niech beda na poziomie! O to przeciez walczymy, i powinnismy robic to wszyscy razem.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 11:01

leniup pisze:Ja Cię zapewniam że kieduje się wyłącznie swoim zdaniem. I po co ma się pytac o horrory. Po co na tym forum się pytać o horrory. Bezsens, dla mnie. Jakbym miał się w kierować kimś innym lepszym to bym musiał w każdym temacie czaić i czekać aż ktoś poważny napisze, i skopiować jego post zmieniając nieco. A tak nierobie. Bo po co mi to powiedz??? Forum jest dla mnie przyjemsnością, z której korzystam, gdzie pisze co mi się podoba, a nie obowiązkiem pisania tego co inni.
Ciezko Ci zrozumiec, to moze napisze to wprost NIE MOWIE ZE SIE PODLIZUJESZ, tylko pisalem o ogolnym zjawisQ, a Ty twierdziles ze takowe nie istnieje... Pozniej "potwierdzajac" swoja teze, mowisz ze temat zejdzie na podlizywanie - ehhh...
leniup pisze:Pisałem o userach a nie adminach. A Martin jest Adminem....
hahaha :D Dobre :P To tak jakbys powiedzil pisalem o ludziach, nie o Martinie 8) Oswiece Cie - Martin moze wypowiadac sie na tym forum (i to oczywiscie robi), a wiec jest tez userem...
leniup pisze:No ale Ty zawsze wiesz swoje i myślisz że wiesz lepiej a nawet mnie nie znasz.....
No jasne, jakbym Cie znal...Wtedy nawet jak wg mnei nie bedziesz mial racji popre Cie :P
leniup pisze:Pozdrawiam, i zakończymy to, nie jestem tu w żadnych waśniach z nikim i z Tobą też nie chce być
Rowniez pozdrawiam 8) A to czy w tej kwesti poprzesz jedno ze stron, nie spowoduje zadnej wasni miedzy nami ^_^
Martin pisze: Chcial liste filmow i krotkie opisy. NIe zachecal do dyskusji tylko do wylistowania tytulow bo jak sam stwierdzil pan z wypozyczalni byl mało obeznany w temacie.
DysQsja by sama powstala, nie musial do niej zachecac. A teraz pomysl ile tematow o ulubionej potrawie/sznurowce/koszulce/skarpetce Alexa bylo na tym forum? (mimo iz to forum Juve, to bylo chyba przegiecie) Albo teraz temat: "Ulubiona firma produkująca gry na kompa"... Paranoja, a jednak nikt ich nie zamknal.
Martin pisze: Wejdz na ten temat jeszcze raz i zobacz wyraznie ze jest to informacja, nikogo nie namawiam do wpisywania sie pod spodem, tylko prosze o kontakt na gadulca. Chyba ze chodzi ci o piwo. No tak. Powazani ludzie browara oficjalnie nie powinni tykac :/
To ze nadal jest na forum to czyste przeoczenie. Gdybym trafil na to podczas jakiegos szperania za innym tematem to juz dawno bym to usunal.
No ale mimo wszystko kazdy mogl sie dopisac w tym temacie, a zreszta pomysl co by bylo jakby kazdy zaQuadal topic w stylu "Jade do Krzeczowa, mozecie tam ze mna wypic browara" Btw. Powazny czlowiek pije tylko bezalkocholowe (joke ^^).
Martin pisze:Tu ci przyznam racje. Jesli w temacie o ulubionej kobiecie nie rozpocznie sie konkretna dyskusja zostanie on zamkniety i usuniety. Aczkolwiek o gustach sie nie dyskutuje
No bo kazdy wie ze Jessica Simpson jest najladniejsza :D 8)
Martin pisze:Czy ktos twierdzi ze jestesmy nieomylni? Wyjasnilismy dlaczego temat zostal zamkniety po czym jedyny blad popelnil jednen z modow przedwczesnie zamykajac temat w ktorym BOOM chcial to wyjasnic.
I pomyslcie jak sie czuje user, ktoremu nie dajecie szansy odpowiedziec? (Ten topic tez przez jakios czas byl zamkniety).
Martin pisze:To moze jeszcze mam napisac ze maja byc to posty, ktore składniaja do dyskusji? Chyba dla adminow i moderatorow nie ma nic gorszego od posta zaczynajacego sie od "wypisujcie wasze ulubione kolory" Przedszkole doslownie. W tym pokoju macie poruszac tematy, ktore was interesuja, bulwersuja, ale niech beda na poziomie! O to przeciez walczymy, i powinnismy robic to wszyscy razem.
To ja moze jeszcze raz napisze, ze jestem niemal pewny iz w tym temacie rozwinela by sie dyskusja.
Martin pisze:aczkolwiek z drugiej strony ludzie wymieniaja sie swoim ulubionymi aktorkami i widac cieszy sie to powodzeniem
No bo tego topicu nikt jeszcze nie zamknal :P A zreszta bardzo latwo tam nabic posta, wiec o powodzenie w tym temacie martwic sie nie trzeba.
Martin pisze:Gdybym trafil na to podczas jakiegos szperania za innym tematem to juz dawno bym to usunal.
Ale jak trafisz na moj temat o przeznaczeniu, zostaw go w spokoju =) Btw. 2 lata temu go zalozylem, wiec posty nie stoja na najwyzszym poziomie, aczkolwiek do dzisiaj uwazam temat za ciekawy :)
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2005, 14:35 przez IGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 11:55

Mimo, że na forum jestem prawie całkowicie niezauważalny, to czytam je w (prawie) całości... I nasunął mi się pomysł - nie wiem czy dobry, ale IMHO mógłby się sprawdzić.

Chodzi o to, że na górze strony glównej jest ta rubryczka 'forum'. No i tak: też mnie troszq denerwuje, kiedy 4 na 5 tematów widniejących tam nie dotyczy bliżej czy dalej Juventusu, ale są to topici w stylu: "Co sądzicie o ... ?", "Czy to ..... jest dobre?", "Wasz ulubiony ......". Zgodzę się z modkami w tej kwestii, gdyż większość z nas jest dość dlugo z Juve i z pewnością głupio dla niektórych (w tym mnie), kiedy najlepsza w Polsce strona o najlepszym na świecie (no offense :wink: ) klubie na start uracza nas widokiem: "Czy zupa pomidorowa jest smaczna?". To tylko przykład, tak denne tematy to na szczęście jednostki... Z drugiej strony - gdy ktoś ma problem lub chce pogadać po prostu na jakiś nieidiotyczny temat - do tego właśnie służy chyba board "Inne...". Każdy chyba spotal sie z sytuacja pozornie bez wyjścia, ale krótka rada/wskazówka od innej osoby może być cenniejsza niz przegladanie gogli czy innej altavisty.

Ale do rzeczy.

W rubryczce 'forum' IMHO mogłoby sie pojawiac ze 4-5 tematów o Juve i 1-2 z boardów bardziej offtopicowych. Przecież rubryka ta ma mowic przede wszystkim o tematach nowych, choć odpowiedzi w topicach również rejestruje, co czasem bywa przydatne, np. po meczu. Ale od powiadomien o repliesach sa subskrypcje...
Po prstu chciałbym podziału rubryki 'forum' na 2 części: "Juve" i "OT". Koniec filozofii :wink: .

Pozdrawiam.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 12:15

Marin, Wypisujesz tu ze forum dotyczy wyłącznie Juventusu. Hm ? Dziwne skoro znajdują sie takie tematy jak "Managerzone" "Inne sporty" Czy choćby nawet "Kurs języka włoskiego" Czemu to ma słuzyć ? To samo zachęca to pisania postów typu "Najlepsza gra" "Najlepszy producent gier" itp. Wg. Mnie forum powinno być otwarte na wszystkie tematy, oczywiscie z umiarem. Ale i tak wszyscy wiemy ze forum jest o Juve, a jeśli o Juve to są kibice Juve, a co za tym idzie każdy chce się coś dowiedzieć o kibicach Juve, co lubia, czego nie, jaki film lubią, co lubia jeść na sniadanie, itp. Nie no z tym śniadaniem przesadziłem :D

Pozdrawiam.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 12:48

Z calym szacunkiem do ciebie paku, ale wez sie mocno skup i przeczytaj mojego posta jeszcze raz bo nie chce mi sie trzeci raz tlumaczyc co mialem na mysli. :evil:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ