Download > bramki <

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 13:48

Mala sugestia:
Czy bramki umieszczane na stronce nie moglyby zawierac oprocz obrazu takze dzwiek?Tzn.czy jest to mozliwe?
Ja wiem ze wtedy wzroslby rozmiar pliku ale roznica kilkuset kilo na pewno nikogo nie odstraszy,a np.ja osobiscie uwielbiam jak komentator krzyczy "gooool!" a w tle slysze "wybuch" stadionu.

To takie tylko male pytanie,poniewaz generalnie i tak jestem zadowolony ze bramki na JP pojawiaja sie przewaznie juz w kilka godzin po meczu.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 13:57

a ja czekam na bramki z atalantą....

A co do pomysłu to jest mi to obojętne, ale fakt ze z dźwiękiem sa fajniejsze i milsze do oglądania :wink:


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 14:09

Bramki są z kanalu Rai, a tam nie ma odgłosow prosto z boiska, tylko słychac ekspertow jak analizują zdobyte bramki. W ogole nie slychac szumu, ani komentator nie skacze ze szczęscia :wink: , wiec nie wiem czy potrzebne są rozmowy po włosku. Chyba, ze z innego zrodla bramki, bezposrednio z meczu.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 14:29

Wojtom pisze:Chyba, ze z innego zrodla bramki, bezposrednio z meczu.
Wlasnie to mialem na mysli.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 14:32

jesli bramki zgrywane sa z meczu co zdarza sie baaaaardzo rzadko to nie widze problemu, ale jesli ze skrotu to wierz mi... tam nic nie ma... zreszta sciagnij sobie skrot i zobacz jaki dzwiek jest przy zdobyciu bramki. Beznadziejny komentarz redaktora. Poza tym czesto zdarza sie ze bramke robie z kilku fragmentow, ktore sa w roznych czesciach materialu nadawanego w TV. Zatem wyszlaby papka i zle by sie to ogladalo.
za pare dni zabieram sie za skrot atalanty i moze tam zrobie odglosy, ale nie obiecuje.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 14:36

a moze dacie rade wrzucic skroty meczow z LM ??


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 14:46

Martin pisze:jesli bramki zgrywane sa z meczu co zdarza sie baaaaardzo rzadko to nie widze problemu, ale jesli ze skrotu to wierz mi... tam nic nie ma... zreszta sciagnij sobie skrot i zobacz jaki dzwiek jest przy zdobyciu bramki. Beznadziejny komentarz redaktora. Poza tym czesto zdarza sie ze bramke robie z kilku fragmentow, ktore sa w roznych czesciach materialu nadawanego w TV. Zatem wyszlaby papka i zle by sie to ogladalo.
za pare dni zabieram sie za skrot atalanty i moze tam zrobie odglosy, ale nie obiecuje.
No tak w sumie to podejrzewalem ze brak glosu nie jest spowodowany tylko tym ze zwiekszyl by sie rozmiar pliku..
Co do bramek zgrywanych z meczu..to nie wiem czy macie mozliwosc zgrywania ich z C+(tak jak np.bramki na www.wisla-multi.com ,oczywiscie mozliwe tylko wtedy gdy mecz Juve "leci" na canale,co ostatnio sie dosyc czesto zdarza) ale tu pewnie sa jakies przeszkody prawne.
Jest jeszcze taka sprawa ze czesto na forum zaraz po meczu w danym temacie ludzie umieszczaja linki do bramek i b.czesto sa to bramki z komentarzem(jak np.link do bramki Emersona podany po meczu z Caligari przez Diego) .Ja postaram sie zagadac na forum wislamulti i moze ktos mi poda adresy stronek z ktorych mozna sciagnac bramki z SerieA z komentem.pozdr


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 15:05

Martin pisze:ale jesli ze skrotu to wierz mi... tam nic nie ma... zreszta sciagnij sobie skrot i zobacz jaki dzwiek jest przy zdobyciu bramki. Beznadziejny komentarz redaktora. Poza tym czesto zdarza sie ze bramke robie z kilku fragmentow, ktore sa w roznych czesciach materialu nadawanego w TV.
A czy mozesz zgrywac skroty z TV? Bo na DSF w programie LaOla są skroty z lig europejskich, w tym z włoskiej. Mysle, ze byloby wygodnie :D


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 15:09

Ja nie wiem co ty chcesz od Martina. On ma też swoje osobiste życie i napewno nie ma czasu nonstop siedzieć na JP!! A zresztą głos może i by się przydał ale najważnmiejszy jest obraz, przynajmniej moim zdaniem. :wink:


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 16:41

Antoni Napierski pisze:Ja nie wiem co ty chcesz od Martina. On ma też swoje osobiste życie i napewno nie ma czasu nonstop siedzieć na JP!!
A ja nie wiem do kogo mowisz,jesli do mnie to nie wiem czy zauwazyles ze niczego nie CHCE tylko sugeruja pewna zmiane..
BTW nie sadze zeby Martin potrzebowal adwokata wiec po co zabierasz glos w jego imieniu?Nie interesuje cie temat?To po co piszesz?Widze ze nabijanie nie wychodzi z mody..


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 17:24

Fajnie mieć brameczki z dźwiękiem, ale ja i tak jestem w pełni zadowolony, że na JP bramki są już kilka godzin po meczu i do tego można ściągać wszystkie bramki z tego sezonu. Tak trzymać!
white_wolv pisze:link do bramki Emersona podany po meczu z Caligari przez Diego
Widzę, że mnie zapamiętałeś :) :-D . Był tam jeszcze link do bramki Zoli. Bramek z Brescią z dźwiękiem nie znalazłem, ale za to znalazłem skrót meczu :wink: . Czy jest z dźwiękiem to nie wiem, bo dopiero ściągam. A żebyście mnie zapamiętali z dobrej strony to mała niespodzianka :wink: .

Edit. A jednak bez dźwięku, ale za to z muzyką. Więc szukam dalej :wink: .


:roll:
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 21:37

white_wolv pisze:
Martin pisze:jesli bramki zgrywane sa z meczu co zdarza sie baaaaardzo rzadko to nie widze problemu, ale jesli ze skrotu to wierz mi... tam nic nie ma... zreszta sciagnij sobie skrot i zobacz jaki dzwiek jest przy zdobyciu bramki. Beznadziejny komentarz redaktora. Poza tym czesto zdarza sie ze bramke robie z kilku fragmentow, ktore sa w roznych czesciach materialu nadawanego w TV. Zatem wyszlaby papka i zle by sie to ogladalo.
za pare dni zabieram sie za skrot atalanty i moze tam zrobie odglosy, ale nie obiecuje.
No tak w sumie to podejrzewalem ze brak glosu nie jest spowodowany tylko tym ze zwiekszyl by sie rozmiar pliku..
Co do bramek zgrywanych z meczu..to nie wiem czy macie mozliwosc zgrywania ich z C+(tak jak np.bramki na www.wisla-multi.com ,oczywiscie mozliwe tylko wtedy gdy mecz Juve "leci" na canale,co ostatnio sie dosyc czesto zdarza) ale tu pewnie sa jakies przeszkody prawne.
Jest jeszcze taka sprawa ze czesto na forum zaraz po meczu w danym temacie ludzie umieszczaja linki do bramek i b.czesto sa to bramki z komentarzem(jak np.link do bramki Emersona podany po meczu z Caligari przez Diego) .Ja postaram sie zagadac na forum wislamulti i moze ktos mi poda adresy stronek z ktorych mozna sciagnac bramki z SerieA z komentem.pozdr
Na www.wisla-multi.com bramki z pierwszej polowy sa juz do sciagniecia podczas drugiej czesci spotkania :shock: A u nas skroty bez dzwieku bramki tez a tam wszystko elegancko jest.Ale lepsze w sumie to niz nic :-D


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 21:43

bociu pisze: A czy mozesz zgrywac skroty z TV? Bo na DSF w programie LaOla są skroty z lig europejskich, w tym z włoskiej. Mysle, ze byloby wygodnie :D
Najpierw trzeba miec laole.
Radidam pisze: Na www.wisla-multi.com bramki z pierwszej polowy sa juz do sciagniecia podczas drugiej czesci spotkania :shock: A u nas skroty bez dzwieku bramki tez a tam wszystko elegancko jest.Ale lepsze w sumie to niz nic :-D
Hmm nie widze problemu zebys sciagal stamtad. Oni maja C+ my nie. Jestesmy uzaleznieni od skrotow, ktore sa w takiej formie a nie innej, i o tej porze a nie innej. Nic lepszego na chwile obecna nie wykombinujemy. Cieszcie sie ze w ogole jest co ogladac.
Jeszcze jedna sprawa. http://www.wisla-multi.com/ jest to strona poswiecona tylko multimediom. Chyba wiecej nie musze pisac.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 21:48

Słuchaj white_wolv mówiłem to raczej półżartem-półserio i uważam że twoja propozycja jest interesująca, ale stwierdzam fakty i cieszę się z tego co jest na naszej ulubionej stronie!! Powinniśmy być po prostu wdzięczni Martinowi że tyle tu zrobił i dlatego ktoś powinien stworzyć temat,,Podziękowania dla Martina" :roll: . Nie jestem jego adwokatem anie się do niego nie podlizuję, chodziło mi o raczej coś innego :wink:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 21:50

Antoni Napierski pisze:Słuchaj white_wolv mówiłem to raczej półżartem-półserio i uważam że twoja propozycja jest interesująca, ale stwierdzam fakty i cieszę się z tego co jest na naszej ulubionej stronie!! Powinniśmy być po prostu wdzięczni Martinowi że tyle tu zrobił i dlatego ktoś powinien stworzyć temat,,Podziękowania dla Martina" :roll: . Nie jestem jego adwokatem anie się do niego nie podlizuję, chodziło mi o raczej coś innego :wink:
tam od razu podziekowania :D Inni robia znacznie wiecej. Ja ostatnio mam mało czasu, ale jak moge to siedze i dziobie cos na jp. Ale wbijcie sobie do głów ze nie tylko ja tu cos robie i podziekowania, jak juz naleza sie oskarowi, swiergotowi i wszystkim pozostalym adminom.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ