Download > bramki <

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 22:00

Ja się odniosę do slynnego powiedzenia "cudze chwalicie swego nie znacie bo sami nie wiecie co posiadacie". Zwróćcie uwage że bramki są umieszczane na stronie bardzo szybko najcześciej na drógi dzień po meczu a czasami nawet w ten sam dzień :!: skróty też są niezłe wiec nie ma co narzekać :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink:


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 22:33

Antoni Napierski pisze:Słuchaj white_wolv mówiłem to raczej półżartem-półserio i uważam że twoja propozycja jest interesująca, ale stwierdzam fakty i cieszę się z tego co jest na naszej ulubionej stronie!! Powinniśmy być po prostu wdzięczni Martinowi że tyle tu zrobił i dlatego ktoś powinien stworzyć temat,,Podziękowania dla Martina" :roll: . Nie jestem jego adwokatem anie się do niego nie podlizuję, chodziło mi o raczej coś innego :wink:
A czy ja napisalem ze nie jestem wdzieczny?Bo chyba wrecz przeciwnie:
To takie tylko male pytanie,poniewaz generalnie i tak jestem zadowolony ze bramki na JP pojawiaja sie przewaznie juz w kilka godzin po meczu.
Jest wspaniale ze te bramki sa wogole i ze pojawiaja sie tak szybko,ja naprawde niczego sie nie czepiam..dzial download na JP przebija wiekszosc znanych mi stron o tematyce pilkarskiej(co jest zasluga kilku osob a nie tylko Pana Naczelnego :wink: ).Chcialem tylko spytac o mozliwosc modernizacji,jak sie nie da to trudno....co to juz zapytac nie mozna? 8)


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 22:49

zamykam bo zaczynają się głupie rozmowy.

Jak martin bedzie miał coś jeszcze do powiedzienia to napewno napisze

EOT


Obrazek
ODPOWIEDZ