Nowy pokój. Propozyjca godna uwagi.

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 15:56

Mam fajny pomysł odnośnie forum. Otóż zauważylem na jednym forum, że mozna zrobic taki pokój, w którym nie licza sie posty. Rozwiązało by to dużo problemów. Dzieki temu mozna by założyć kilka nowych tematów. Np.quizy, Skojarzenia opdowidzi w dwa słowa. Mozna by robić wiele zabaw i ogólnie fajny mógłby tam klimacik panować. Nowy regulamin tylko do tego pokoju należało by napisac.
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2004, 16:03 przez Andryk, łącznie zmieniany 1 raz.


juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 15:59

Ja bym to brał :). Każdy miałby swobodę... Przenieślibyśmy tam na pewno Quizy których coraz więcej. Ostatnio pojawiły się quizy o stadionach, koszykówce, piłkarzach etc.... A to doskonałe miejsce do nabijania. Bo nawet jak nie wiesz to możesz bez sensu strzelić i zawsze masz tego posta.... :| To jest na pewno świetne rozwiązanie...


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 16:04

dobry pomysl :wink: no wlasnie quizy mozna byloby tam przenisc bo w tych quizach "troche" postow jest nie na temat, no wiadomo ze ktos z adminow by to kontrolowal zeby bylo jakos bez przeklenst i tym podobnych. ale ogolnie bardzo fajny pomysl :wink: :ball:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 16:18

Całkiem spoko ale wątpię by to wypaliło ale ja jestem za. Pewnie wtedy by było dużo Quizów ale teraz quizy też można robić tylko modom moga sie nie podobać i zamykają je taki pokój nie jest zbytnio potrzebny ale można by go utworzyć! :D


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 16:38

Zastanawiam sie, czy wszyscy odwiedzający to forum potrafią czytać. Od bardzo dawna dąży się na tym forum do redukcji pokoi, a tymczasem co tydzien ktos wyjezdza z propozycją nowego pokoju.

To, że nie będa się w nim liczyć posty, napewno odstraszy nabijaczy. Pokój będzie jednak zabierał miejsce na serwerze, który chyba nie jest nieograniczony. Poza tym redukcja pokoi jest wprowadzana po to, aby jak najbardziej ułatwić użytkowanie tegoż forum. Zakładając nowe pokoje dojdzie wkrótce do tego, ze zanim odnajdę pokój "Juventus" minę inne (jakże związane z naszym klubem) pokoje o tematyce pokroju "Kuchnia chińska z makaronem", czy "Robótki ręczne - szydełkowanie"

To nie jest forum ogólnotematyczne, tylko formu Juventusu i zakładanie tego typu pokoi mija sie z celem.

PS. Jeżeli chodzi wyłącznie o licznik, to byłbym za tym, aby pokoje nie związane bespośrednio z Juventusem, ani JP nie miały liczników (ew. chociazby sam pokój "inne tematy")

PS2. white_wolv - gdzie ja napisałem ze dla mnie liczy się tylko licznik postów? :roll: Kłania się czytanie ze zrozumieniem...
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2004, 16:57 przez JuveQL, łącznie zmieniany 1 raz.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 16:42

No ale po co robic z JP smietnik?Czy nie mozna zrobic tych zabaw na innych forach i podac linka na JP?

Ja jestem przeciwny,obecnie jestem bardzo zadowolony z poziomu tego forum i mysle ze tym podobne pomysly przyczynilyby sie do jego obnizenia a nie o to chodzi.
JuveQL pisze:Jeżeli chodzi wyłącznie o licznik, to byłbym za tym, aby pokoje nie związane bespośrednio z Juventusem, ani JP nie miały liczników (ew. chociazby sam pokój "inne tematy")
Nie wiem dlaczego dla niektorych najwazniejsza sprawa jest licznik postow.Myslicie ze jak napiszecie 14256 to bedziecie madrzejsi?Generalnie licznik postow traktuje jako malo znaczaca informacje.Dopiero teraz zaczynam doceniac pomysl ze zniesieniem rang ktory na poczatku mi sie nie podobal.Dzieki temu liczba nabijaczy zmalala niewatpliwie co mozna zauwazyc.Tak trzymac,badzmy elita!

:arrow: JuveQL - chcialem tylko kontynuowac watek licznika zawarty w Twoj wypowiedzi,pomysl stworzenia pokoi bez licznika jest przykladem na to ze jednak nabijacze sa dalej wsrod nas...
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2004, 18:00 przez white_wolv, łącznie zmieniany 2 razy.


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 16:42

Ja wogole bym byl za tym zeby zlikwidowaclicznik postow
po co to komu ?? Napewno odstraszyloby to tych ktorzy pisza glupie posty i zmniejszylo ilosc kartek oraz banów.


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 16:51

Pomysł głupi, nie bawią mnie te quizy. Ja wogóle właśnie przed chwilą spojrzałem na mój licznik, a dawno już tego nie robiłem -> dzięki!
Ja myślę, że bez liczby postów było by znacznie lepiej. My naprawde, wiemy kto tu tworzy elite. A znam takich co to mają po 1000 postów na koncie, a nie dażę ich szacunkiem. To nie kwestia ilości postów lecz jakości jest ważna.

Reasumując pomysł nie przejdzie, a jak by przeszedł to było by dziwne posunięcie. Quizy i inne duperele jakoś poziomu nie zwiększą. Ba! To go obniży i spowoduję, że forum będzie sprawiać wrażenie dziecinnego.


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 17:01

zalozymy quiz o mnie i bedzie super.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 17:34

leniup pisze:Pomysł oczywiście nie przejdzie. Daje na to 99%. Nie potrzeba raczej takiego pokoju, bo jak ktoś sprytnie tu zauważył byłby to śmietnik.
Rybeq pisze:zalozymy quiz o mnie i bedzie super.
no to zaczynamy :)
Pierwsze pytanie: Jaki jest ulubony kolor Rebeq ?? Bawcie się razem z nami :wink:

Biały - z historycznego punktu widzenia barwa buntowników.
Yari
Rybeq-Ty to naprade pokazujesz klase z dnia na dzień...z moda stałeś się...a zresztą to juz przeszłość :oops:
Aha co do Quizów-to na nich powienien byc licznik,ale tlyko wtedy keidy sie przestrzega zasad bo inaczej to nawet zabawa bez liczników jest bez sensu
PS-prośba do modów-może mi ktoś pomóc bo nie moge privóv wysyłac :!:


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 19:44

Bardzo dobry pomysł. Już nie mogłem patrzeć na to nabijanie postów :D Pewnie zauważyłeś to na forum piłka.pl


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 20:07

Zauwazylem ze to forum powoli staje sie wszystkim tylko nie forum o Juventusie. Tematow o Juve jest tyle co kot napłakał, a o innych rzeczach to powstaja niczym grzyby po deszczu...
Na forum sa wprawdzie kibice Juve ale to wszystko. Nic poza tym. Tu Quiz, tam quiz. Tutaj info ze ktos chce pogadac na gadu gadu, tam informacja o tym i siamtym. Moze zastanowmy sie co zrobic zeby to forum rzeczywiscie mialo poziom a nie tylko pelno userow.

Czy zauwazyliscie jak malo postow pisza ci co dostali Qualitki? To chyba o czyms swiadczy. Forum sie stacza, robi sie bałagan a wszyscy tymi swoimi off-topikowymi tematami przyczyniaja sie do tego jeszcze bardziej. Nie zastanawia was to?

Moze postawmy wreszcie na ilosc a nie na jakosc. Nie ma o czym pisac to nie piszcie na sile. A wystarczy ze cos sie zdarzy na swiecie juz nowy temat na forum JP. Powoli sie rzeczywiscie drugi Onet tutaj robi.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Kostek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2003
Posty: 118
Rejestracja: 20 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 20:16

Martin , a nie myślałeś o usunięciu liczników postów ? może to by pomogło he... ?


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 20:17

Martin pisze:Czy zauwazyliscie jak malo postow pisza ci co dostali Qualitki? To chyba o czyms swiadczy.
Masz racje. Moim zdaniem nie piszą dlatego, ze nie ma po co odpowiadac na tematy typu "Quiz..." , "Super stonka... ", "Mam problem z..." i tego typu. Rzeczywiscie coraz mniej jest tematow o Juve, a forum zaczyna byc uniwersalne - o wszystkim.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 20:26

Musze przyznac ze post Martina spodobal mi sie i skomentuje kilka rzeczy :)
Martin pisze:Zauwazylem ze to forum powoli staje sie wszystkim tylko nie forum o Juventusie.
Niestety taki stan utrzymuje sie juz od dluzszego czasu a nowymi krolami sa...nabijacze :roll:
Martin pisze: Tu Quiz, tam quiz.

No wlasnie quizy :? Pierwszy temat o Quizie zalozony przez Dionizosa byl fajny a udzial wziela w nim znakomitsza czesc forum a teraz...jest chyba juz 5 idiotycznych Quizow o stadionach pilkarzach koszykowce itp..Zastanawiam sie co bedzie dalej :|
Martin pisze:Tutaj info ze ktos chce pogadac na gadu gadu, tam informacja o tym i siamtym.

Ludzie dziela sie na madrych i...mniej madrych :P Ci drudzy zawsze byli sa i beda...niestety :roll:
Martin pisze:Moze zastanowmy sie co zrobic zeby to forum rzeczywiscie mialo poziom a nie tylko pelno userow.
I w tym jest klucz do poziomu tego forum :) Mam nadzieje ze nadejda czasy kiedy na tym forum bedzie liczyla sie jakosc a nie ilosc
Martin pisze:Czy zauwazyliscie jak malo postow pisza ci co dostali Qualitki? To chyba o czyms swiadczy.
To swiadczy o tym ze poziom forum jest szalenie niski i nadal spada :| Jak juz wczesniej napisalem kroluje nabijactwo a jak narazie ilosc byla wazniejsza niz jakosc.Ostatnimi czasy zadko sie udzialm gdyz nie ma porzadnych tematow oraz osob z ktorymi moznaby na powaznie pogadac a ciagle ci sami ludzie :roll:
Jezeli takie osoby jak Rasi Rybeq badz Dionizos przestaly sie udzialc(badz robia to duzo zadziej) to musi o czyms swiadczyc.
Niestety miedzy poziomem sprzed roku a tym dzisiejszym jest wielka przepasc :|
Martin pisze:Moze postawmy wreszcie na ilosc a nie na jakosc.
Oj nie :P :D
Martin pisze:Nie ma o czym pisac to nie piszcie na sile.
Mi sie wydaje ze niektorych mozna powstrzymac od tego tylko banem :?

Od siebie dodam tylko tyle ze jestem silnie zaniepokojony tym co ma miejsce ostatnimy czasy na naszym forum.Robi sie nieprzecietny smietnik ktorego niestety nikt nie potrafi posprzatac :(


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ