Nowy pokój. Propozyjca godna uwagi.

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 13:03

Witam!

Chciałbym podać jeszcze jedną ciekawą możliwość. Otóż możnaby dodać opcję "ignoruj", by użytkownicy mogli sobie niektórych takich nabijaczy zignorować, a wtedy nie widzieliby ich postów wogóle 8) :twisted:

Oczywiście ma to swoje wady, mógłby powstać zamęt, ale przemyślcie to.

Jeszcze jedno- można również wprowadzić modom możliwość kasowania bezsensownych postów....

Pozdrawiam!


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 13:30

Alessandro Del Piero pisze:
To powinien być pierwszy punkt waszego działania. Gwarantuje wam że to przyniesie błyskawicznie efekty. Na kilku forach (np. ACMPL ) zastosowano to i nabijczy nie ma wogóle. A jeśli kogos interesuje kto ile ma postów to może kliknąć w profil osoby w którym informacja ta będzie zawarta. (jak na ACMPL)
jeśli tak bardzo to Ci sie podoba to idz na forum ACMPL, nie rozumiem po co sie tu jeszcze wypowiadać, Martin Napisał wszystko co było trzeba.

Chciałbym podać jeszcze jedną ciekawą możliwość. Otóż możnaby dodać opcję "ignoruj", by użytkownicy mogli sobie niektórych takich nabijaczy zignorować, a wtedy nie widzieliby ich postów wogóle
pomysł może i ciekawy ale jego zrealizowanie według mnie jest niemożliwe. Tylko jesli komuś na forum coś nie odpowiada to nikt na siłe nie karze mu tu siedziec, w necie for o Juve jest wiele.


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 13:34

Andrewtbg pisze:
Chciałbym podać jeszcze jedną ciekawą możliwość. Otóż możnaby dodać opcję "ignoruj", by użytkownicy mogli sobie niektórych takich nabijaczy zignorować, a wtedy nie widzieliby ich postów wogóle
pomysł może i ciekawy ale jego zrealizowanie według mnie jest niemożliwe. Tylko jesli komuś na forum coś nie odpowiada to nikt na siłe nie karze mu tu siedziec, w necie for o Juve jest wiele.
Nie wiem, czy się dobrze zrozumieliśmy. Chodzi mi o to, by każdy user mógł zignorować dla samego siebie jakiegoś nabijacza, od którego postów chce mu się już puścić pawia..... Wkońcu ma prawo do dyskusji z innymi i nie będzie opuszczał forum z powodu jednego nabijacza.... A tak może go zignorować i już ma spokój i może sobie spokojnie porozmawiać z ludźmi na poziomie :) :roll: :wink: Pozdrawiam!


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 13:36

Wojtom pisze:
leniup pisze:prawie 6000 udziela się jedynie z 800. Reszta out.
To wedlug mnie duzo przesadzone.
Obecnie udziela sie moze 100 uzytkownikow i to nie często. Codziennie, lub w miare czesto pisuje z 20 osób.
Martin pisze:A to ze mamy zarejestrowanych 6000 userow a udziela sie 800 to zle?
A widzisz . Jednak dobrze napisałem. :wink:

Martin pisze:150 dni 150 postow (interesuje sie forum, ma cos do powiedzenia)
DjJuve pisze: p.s.
widze ze glos zabralo paru nabijaczy 8)
To chyba nie mówisz do mnie DJ?? Jestem 419 dni na forum - 1.15 posta dziennie. EDIT - Oki spoko DjJuve :wink:
Biorę udział w jednym jedynym quizie o koszu i to nie tak bardzo często, jak inni. Zresztą już napisałem o tym wcześniej.
Zresztą jak już mówiłem dla mnie LICZNIK OUT, jest nie potrzebny, Moze by założyć temat gdzie userzy tylko w ankicie by oddali głosy czy licznik jest potrzebny czy nie??
Alessandro Del Piero pisze:To powinien być pierwszy punkt waszego działania. Gwarantuje wam że to przyniesie błyskawicznie efekty. Na kilku forach (np. ACMPL ) zastosowano to i nabijczy nie ma wogóle. A jeśli kogos interesuje kto ile ma postów to może kliknąć w profil osoby w którym informacja ta będzie zawarta. (jak na ACMPL)
Oczywiście się zgadzam z tobą. Tylko nie wychwalaj tak Ac Milanu bo zaraz wpadnie Pionka i inni i będą się cieszyć że ich chwalimy i że są od nas w tym lepsi. hehe śmieje. :wink:
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2004, 15:51 przez leniup, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 13:49

Pavciooo pisze:Chciałbym podać jeszcze jedną ciekawą możliwość. Otóż możnaby dodać opcję "ignoruj", by użytkownicy mogli sobie niektórych takich nabijaczy zignorować, a wtedy nie widzieliby ich postów wogóle
Autora tych postow mozesz ignorowac i na jego wypowiedzi nie musisz zwracac uwagi,tak,wiec opcja chyba nie wypali...
Pavciooo pisze:Jeszcze jedno- można również wprowadzić modom możliwość kasowania bezsensownych postów....
Mamy mozliwosc kasowania wszystkich kretynskich,bezsensownych postow jak i tematow,ale zdarza sie,ze je zostawiamy,gdyz moga przydac sie,jezeli jakis uzytkownik bedzie chcial wiedziec za co dostal owe upomnienie...a tacy sie zdarzaja.


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 13:57

ToMeK pisze:
Pavciooo pisze:Jeszcze jedno- można również wprowadzić modom możliwość kasowania bezsensownych postów....
Mamy mozliwosc kasowania wszystkich kretynskich,bezsensownych postow jak i tematow,ale zdarza sie,ze je zostawiamy,gdyz moga przydac sie,jezeli jakis uzytkownik bedzie chcial wiedziec za co dostal owe upomnienie...a tacy sie zdarzaja.
No cóż, wiem, że taka możliwość istnieje, ale chyba sam przyznasz, że modzi za często z niej nie korzystają...... Co do tych "dowodów": Można przecież zachować screena 8) Pozdrawiam!

Myslisz,ze kazdy z moderatorow bedzie robic screena,zeby udowodnic czyjas wine?Bez przesady...posty zostaja,a jesli juz "uswiadomimy" delikwenta o zlym czynie - posta kasujemy.Tak chyba zostanie...

OK, jak uważasz. Pozdrawiam!


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 17:55

Andrewtbg żał ci Twoich tysiąca postów? :shock: Jest wielu ludzi mających mniej od ciebie których kojarzę dużo lepiej. Co do tego żebym sobie poszedł na forum Milanu... Nie ty będziesz otym decydować. A pozatym jestem też na tamtym forum i muszę przyznać że jest lepiej zorganizowane. Leniup :P Trzeba się uczyć od najlepszych :] My od nich organizacji na forum, oni od nas pozostałej części strony.


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 18:18

Wg mnie pomysl jest dobry :D Quizow jest coraz wiecej i powinien byc taki odzielny pokoj :D :D

Pozdrawiam 8)


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 20:42

Dobra zaraz spadam imprezować, ale jeszcze skrobne 8)

Ok ja myślę, że usprawnienia techniczne się przydadzą takie jak na przykład na juventus.cvx.pl (czy jakoś tak :wink: ) Wysłałem 2 tego samego posta... raczej próbowałem, bo napisało mi, że taki post już istnieje (1/3 pracy moderatorów uwolniona :wink: )
Powiem jeszcze co do motywowania,<mistyczny mode on> jestem zarejestrowany na jednym forum (mogę podać linka, ale wolałbym tego nie robić 8)) tam motywowało się chęć przystąpienia i pisało się trochę o sobie i wymienionych działach (przy każdym dziale forum pisało się co się o nim sądzi i dlaczego chce się mieć do niego dostęp) KAŻDY bez wyjątków się dostał do KAŻDEGO pokoju, <mistyczny mode off> bez sensu nawet głupi nabijacz skrobnie 2 poprawne zdania, zeby tylko dostać się do, którejś z części forum.
Ps. Czekałem 24 godziny na potwierdzenie rejesrtracji - denerwujące :twisted:

Co innego kiedy niektóre działy forum były by przyznawane za "dobre sprawowanie" to by było posunięcie znacznie lepsze.

Aha tylko nie bierzcie za dużo ze strny www.juventus.cvx.pl bo tam na forum to jest dużo KIEPSKICH pomyśłów (jakieś głupie cienie pod tekstem, czy FrEaK MoDe AaAaRgH).

Licznik schowany w profilu? Super.

Ignor to bezsens. Wiele forów na tym cierpi, a wiem o tym, bo sporo znajomych mi się, żali: "Koleś mnie zbluzgał, a nawet nie dostał kartki, bo go nie zgłosiłem, a jak go miałem zgłosić jak mu ignora założyłem?"

Aha dobre jest też cytowanie selektywne zawsze mi tego tutaj brakowało, ale to akurat taka ciekawostka :wink: ]

A znam takich co to powiedają, że akrtki nie dostaną, bo wiedzą jak to ominąć :wink:

Do DjJuve
Podobal mi sie pomysl o pokojach tylko dla niektorych ale czy ktos sie na to zgodzi??Watpie
Wiesz wystarczy, żeby się admini zgodzili :wink:

Nie wiem może już o tym pisałem, ale jest też na wielu forach osena postu, ci z najmniejszą średnią się z forum żegnają (marzę o czymś takim na jp).

Można wstawić coś jak bota, zamiast hashowania(####) wulgaryzmów wlepiał by kartki, tyle, że czasami trzeba użyć pzy cytowaniu na przykład.

Dobra spadam się bawić potep coś editem dopisze :wink: Aaaaaaa spóźnie się! Szczęśliwego nowego roku (ps. Temat z życzeniami mnie zabił, byłem śpiący i nawet nie pamiętam czy kliknąłem niebieski kartonik, jeśli tego nie zrobiłem to żałuje. Nabijactwo.)

EDIT.
Fajnie było, odrazu z góry przepraszam za szyk i wogóle, ale poznawałem moc komandosów i szampanów i bolsów bleeh.
Wpadło mi jeszcze (głupek jestem o 7 rano po imprezie myśleć co by tu zrobić, żeby forum było lepsze 8)), że przydała by się możłiwość kasowania własnego posta, wygodne i użyteeczne. Oczywiście tylko jeśli jest to "świeży" poscik i nikt na niego jeszcze nie odpowiedzial, bo inaczej to by wyszło tak, że ktoś by nawrzucał na innego forumowicza, ten by mu odpowiedział tym samym, a tamten szybko przed wizytaacją moda skasował swego posta - i kartke dostałby tylko ten co na posta obraźliwie odpowiedział. Ma to sens gdy na przykład tak jak ja ostatnio miałem dwa tematy otwarte na forum i pomyliłem 8) musiałem zmieniać i praktycznie na siłe pisać coś, żeby nie wyszło dziwnie. A tak? skasowałbym i już.

Myślę też o zmienieniu troche systemu kar. Bany są mało pouczające dla niektórych :? A tak? 3 kartki i ban na 5 dni. Następne 3? To zablokowany dostęp do działu download na 1 miech. Na mnie by podziałało :wink:

EDIT 2
Mówicie, że poziom forum spada, bo więcej kartek, banów i wogóle.
http://juvepoland.com/forum/viewtopic.p ... 711e18040d
wejdzie sobie tu przeczytajcie starcie Wajrona z Korotem oni nie dostali wtedy kartek! Forum się zmienia i rygor wraz z napływającymi użytkownikami się zwiększa, co jest normalną koleją rzeczy. A ja obecnie z AŻ TAK MOCNYMI słowami się nie spotkałem, więc może aż tak najgorzej nie jest?

EDIT 3
Załamałem się my tu mówimy o nabijaniu i jak to tępić, jak poprawić poziom forum a tu wyskakuje koleś z takim tematem:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... 804#139804
Aaaaa i kto mi powie, że on sobie ponabijać nie chce. Dziecko i tyle. Nie dość, że nie potrafi się wysłowić to zakłada temat o broniach do MAX PAYNE'a 2 :? Ja po pijaku nawet robię mniej błędów.
I tu propozycja -> wstawcie słownik (niczym z worda) przy tworzeniu postów. :wink: 8) :D


olli

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2004
Posty: 54
Rejestracja: 05 października 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2005, 17:31

Jeśli juz tu duskutujemy o liczniku postów:

Według mnie powinno sie nie likwidowac tegoż licznika ale zastąpić go licznikiem "postów ma dzień".

To według mnie by trafniej pokazywało rzeczywistą aktywność na forum.
Wcześniej bodajze Martin zwrócił na to uwagę i ja sie z tym w pełni zgadzam :-D .


Obrazek
ODPOWIEDZ