Nowe skórki na JP

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Ktora skorke uwazasz za najlepsza ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 31 maja 2005, 23:32

nigdy nie bedzie tak ze kazdemu sie dogodzi, a mi osobiscie bardzo sie podoba BiancoNero oczywiscie muszą byc barwy klubowe na stronce, zawsze na to czekałem...super gratulacje.... :twisted: :bravo:


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 14:11

Nowa skórka bardzo mi sie podoba i teraz będe jej używał ale inne tesh są spoczko :D czekam na następne i mam nadzieje że będe jeszcze lepsze :D:D:D:D

POZDRO :ball: :ball: :ball:


Grande Juve, Vinci Per Noi
Kamil_17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2004
Posty: 9
Rejestracja: 26 października 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 14:21

Nowa skórka bije na głowe poprzednie (Classic BigBlue) według Mnie poniewaz WKONCU po Juvepoland widac ze jest to strona Juve!! (dzieki biało czarnemu wygladowi stronki :D :ok:


...:::FORZA JUVE:::...
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 14:24

Powiem szczerze, skórki BigBlue i Bianconero to lipa :prochno: JP zasługuje chyba na lepsza szatę graficzną niż dwie wspomniane. Dla mnie rewelacyjna jest Classic :ok:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 14:43

nie no ludzi
wreszcie normalni :D
weron i white_wolf Szacunek Classic rządzi!
ja bym wolał aby kolory forum byly takie jak bianconero, bo te forum takie jakies szare


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 17:30

Cieszy nas taki obrót sprawy, a mianowicie, że żadna ze skórek nie otrzymała miażdżacej przewagi i rywalizacja jest zacięta... Oznacza to, że każdy znalazł coś dla siebie i zadna się "nie marnuje" :D


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 17:37

No mnie równiez sie nowa skórka podoba oby tak dalej cos nowa to lepsza :D


Obrazek
raptorb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2004
Posty: 67
Rejestracja: 30 marca 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 17:48

ja jestem przyzwyczajony do klacycznej. Ale musze przyznac ze nowy skin bianconero jest zajefajny. :D


Obrazek
FORZA JUVE FORZA ALEX
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 18:06

koksu_klb pisze:mi sie nie podoba ani BIANCONERO ani BIGBLUE
najlepszy jest CLASSIC.
wErOn pisze:Dla mnie rewelacyjna jest Classic :ok:
Niech Was usciskam :prochno:
raptorb pisze:ja jestem przyzwyczajony do klacycznej. Ale musze przyznac ze nowy skin bianconero jest zajefajny. :D
nawet nie mysl zmieniac przyzwyczajen :d

Ale tak na serio. Nie po to jest tyle skorek i nie po to je robimy aby kazda kolejna zepchnęła poprzednie ze sceny (a moglibysmy :smile: ). Wiadomo, ze im wiekszy wybor tym wieksza rzesza fanow jest zadowolona. I tak trzymac.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 18:18

Ja jestem tradycjonalista i wczoraj zagłosowałem na classic. Może to dlatego , że classic jest podobny do starszych lay'ów jp , już zapomnianych.
Bianconero byłby świetny gdyby nie jedna rzecz , jak już ktoś zauważył tło mogłoby być inne. Ale to już nie moja sprawa , miałem , mam i będe miał classic. Już za bardzo się przyzwyczaiłem.


Michael (L)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 66
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 18:40

white_wolv pisze:
kornknot pisze:Banowac banować tych, ktorym sie nie podoba i jeszcze narzekaja! :wink: A zaczne od ... white_wolva bo mi w pewnym watku podapadl jak jeszcze nie bylem modem(chyba pamietasz?:-D ) Oczywiscie zartuje.
Wiedzialem ze bedziesz sie mscil :wink:

A tak na powaznie.Nie chodzi mi o krytykowanie kogokolwiek bo sam niczego lepszego bym nie zrobil i nie wymyslil.Tylko rzeczywiscie style Classic i BigBlue sa malo "bianconerowate" :wink: ,a z kolei Bianconero tak jak wczesniej mowilem jest az za bardzo.Mam nadzieje ze kiedys pojawi sie na JP stonowany i estetyczny skin w klubowych kolorach,ktory przypadne wiekszosci do gustu.Ja poki co pozostaje przy Classic.


Całkowicie sie z kolega zgadzam skorce bianconero brakuje troche przejzystosci, subtelnosci. Wiem ze nie łatwo jest stworzyc cos czego jeszcze nie ma na innych stronach o Juve zwłaszcza w tej kolorystyce Moze w przyszłosci powstanie troche inna wersja bianconero ale i tak nie ma co narzekac sa trzy do wyboru a co pokazuje ankieta wiekszasci jednak bianconero sie podoba. Osobiscie bede przemiennie uzywał clasica i big blue.


I believe I can fly

I believe I can touch the sky
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 18:50

Mam pytanie > kto tworzy grafike na JP ? 8)

EDIT:
@ behemot - nie odbieraj tego jako krytykę w Twoją stronę, ale popracuj trochę dłużej nad tą grafiką, bo do www.juventusturyn.com duzo brakuje skórce BIgBlue i Bianconero :| Natomiast Classic spokojnie może z nią rywalizować ;)

Trochę lipne wydaje się dobieranie kolorów. W skórce Bianconero jest za ciemno, to primo, za "bajerancko" w sensie za dużo elementów, jeden nachodzi na drugi, nie da się tego ogranąc wzrokowo. No chyba że ktoś już się przyzwyczaił. Wszystko zależy od upodobań każdego z nas. Jednemu, jak już ktoś wspomniał, podobają się kolory ciemne, drugich denerwują jasne barwy. Nie chcę się wymądrzać bo grafikiem nie jestem, ale być może weźmiesz sobie do serca uwagi fanów, dla których suma sumaru są te skórki tworzone. :ok:

P.S
Niezła avatarka ;)
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2005, 19:05 przez wErOn, łącznie zmieniany 1 raz.


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 18:57

wErOn pisze:Mam pytanie > kto tworzy grafike na JP ? 8)

tak się składa, że ja:D bianconero pozostanie takie jest. no. może delikatne modyfikacje.
będą pojawiały się nowe skórki to wam obiecuje. w sumie im więcej tym lepiej, bo każdy znajdzie coś dla siebie.


wake up! catch the rising sun!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 19:01

a ja nadal uwazam ze w bianconero na gorze platini, zlatan i trez to powazne przegiecie :naughty:
choc mam pewna koncepcje zeby to zmienic :)
Podziele sie jednak nia z moimi wspolpracownikami na osobnosci :prochno:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 21:07

Używałem, używam i raczej będe używać (o ile nie wyjdzie coś lepszego) Classic. Jak dla mnie jest to najlepsza skórka i szczerze współczuję tym, którzy jeszcze tego nie spostrzegli :D


ODPOWIEDZ