Nowe skórki na JP

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Ktora skorke uwazasz za najlepsza ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 21:10

Pawciosss pisze:Używałem, używam i raczej będe używać (o ile nie wyjdzie coś lepszego) Classic. Jak dla mnie jest to najlepsza skórka i szczerze współczuję tym, którzy jeszcze tego nie spostrzegli :D
Chyba jednak Martin Ci coś zrobił, jak ostatnio u niego nocowałeś :rotfl:


Obrazek
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 22:00

Rywalizacja między skórkami niezwykle zacięta :roll:

Ja się więc wyłamie. Bianconero dla mnie jest nieodpowiednia. Troszkę dzika :lol: i za ciemna. Może narazie nie jestem przyzwyczajony do niej ale chyba się nie przyzwyczaje bo pozostaje przy starej czyli BigBlue. Od samego początku właśnie ta skórka mi się spodobała i wyparła bądź co bądź świetną skórkę Classic.

A tak wogóle niebieski to ładny kolor :wink:


Obrazek
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 22:20

Jesli chodzi o biancoNero, to ta skórka bardzo ładnie wyglada w rozdzielczości 1280 x 1024... Tło wyglada wtedy bardzo elegancko - delikatna krateczka... :)
P.s. Rywalizacja faktycznie zacięta... Możeby zrobic sonde na stronie?? I komentowalibyśmy w pokoju o sondach (ten temat sie przeniesie).. Więcej osób zagłosuje i sie wypowie...


Paweł - Płock

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 października 2004
Posty: 5
Rejestracja: 30 października 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2005, 08:33

Ja tam najbardziej lubię skórkę 'classic'. Big blue i bianconero wydają mi się za ciemne.

P.S. Chciałbym aby nowa skórka powstała w kolorze biało czarnym(ale więcej białego) lub złotym


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2005, 10:21

Ulisses pisze:P.s. Rywalizacja faktycznie zacięta... Możeby zrobic sonde na stronie?? I komentowalibyśmy w pokoju o sondach (ten temat sie przeniesie).. Więcej osób zagłosuje i sie wypowie...
Niedlugo bedzie troche sond (z okazji zakonczenia sezonu) wiec na pewno znajdzie sie miejsce i na tą. Pozwolmy, zeby ludzie sie jakos przyzwyczaili do bianconero (lub odzwyczaili :D) niech wszystkie skorki startuja z tego samego pułapu.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Juve_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 87
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2005, 12:55

Nowe skórki nie są złe ale przydały by się jaśniejsze bo
BigBlue i Bianconero są za ciemne.
Najlepiej żeby była nowa biało-czarna :D


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2005, 14:00

Ja się więc wyłamie. Bianconero dla mnie jest nieodpowiednia. Troszkę dzika i za ciemna. Może narazie nie jestem przyzwyczajony do niej ale chyba się nie przyzwyczaje bo pozostaje przy starej czyli BigBlue. Od samego początku właśnie ta skórka mi się spodobała i wyparła bądź co bądź świetną skórkę Classic.
Amen. Nic dodać nic ująć :prochno:
Nowe skórki nie są złe ale przydały by się jaśniejsze bo
BigBlue i Bianconero są za ciemne
BiancoNero moze i jest rzeczywiście troche ciemny- ale to w koncu nasze Barwy klubowe. BigBlue :rotfl: :lol: chyba żartujesz...

Ja zostaje oczywiście przy BigBlue, chociaz jak rzesza userów napisała - classic tez jest bdb :wink: .
Pozdro!


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2005, 18:07

Bardzo fajna sprawa z tymi skorkami... jak sie komus jedna znudzi badz nie spodoba to moze zmienic na inna :bravo: Przez to strona staje sie jeszcze bardziej ciekawsza i lepsza... nie zebym sie podlizywal :smile:

Ja juz od dluzszego czasu ogladam JP na stylu "BigBlue" :!: Jakos najbardziej przypadl mi do gustu. Podoba mi sie ten delikatny, blekitny kolor :-D


ODPOWIEDZ