Kolejne decyzje odnośnie forum

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 15:17

_BiancoNerri ten topic jest otwarty aby wyrazac swoje opinie i dyskutowac, a wiec podlega dyskusji, zreszta Ty jestes ostatnia osoba jaka moze sie o Rybeq wypowiadac, bo akurat w tamtej sprawie mial racje, a to ze Ty lubisz "dzielic sie" postami z kolegami z forum Romy i prosisz adminow tamtejszych o zabanowanie userow za posty z tego forum to jest niezbyt fajnie i mozna tym sprowokowac to na co teraz narzekasz... wiec nie gadaj glupot. Co do "Q" Rybeq, zdjecie moda jeszcze jako tako moge zrozumiec ale dlaczego zostala zdjeta mu automatycznie qualitka tego to juz nie kapuje. To sa chyba dwie osobne sprawy, bo jesli tak to za jedno przewinienie zostal ukarany podwojnie moim zdaniem jest to niesprawiedliwe.
pozdr


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 15:24

Rybeq, Qualitki, starzy moderatorzy, nowi moderatorzy, kłótnie o słuszność , niesłuszność jak w telenoweli produkcji Wenezuelskiej ;) Ludzie Wy własnego życia nie macie, że tak się tym fascynujecie ? Ja rozumiem, że forum jest interesujące, ale chyba przestajecie powoli dostrzegać jego ideę. Tutaj ma rządzić piłka, a nie konflikt pomiędzy Panem_ironicznym , a Bogami_tego_forum.Oczywiście zainteresowanie powinno być, ale niektórzy za bardzo starają sie tutaj decydować. A pomysły z demokracją są z góry chybione. Ja wiem, żę teraz żyjemy w tym całym "wolnym świecie" i demokracja uważana jest za najlepszą formę rządów, ale to jest forum, tu każdy jest głosem(w zasdzie tekstem)...wyobraźnie sobie co by było gdyby każdy z nich po części decydował o losach forum. Didżej wszystkich nazwałby dziećmi i wyrzucił z forum, Bóg_wina zostałby skazany na banicję i to pewnie nie pięciodniową, BiałoCzarrnego by przegłosowano, Pan_ironiczny zostałby wyniesiony na ołtarze, a Ci którzy by się do niego nie modlili zostali by nazwani nic nie wnoszącymi do forum użytkownikami. Oczywiście to tylko takie niezbyt poważne przykłady ;)
Mamy na szczęście jakiś ośrodek władzy. On nie tylko podejmuje wszystkie decyzje, ale też bierze na siebie wszytskie ich konsekwencje, jak choćby w tym przypadku - niezadowolenie znacznej części forumowiczów. Ja też nie zgadzałem się najpierw z decyzją o odebrania funkcji moderatora i Qualitki Rybqowi, ale jak widzę po ostatnich postach samego zainteresowanego, z przykrościa muszę stwierdzić, że coraz bardziej mi się wydaje, że się myliłem :( Wynika z tego, że lepiej poświęcić sprawę doświadczonym użytkownikom z gwiazdkami czy koronami nad biało-czarnym paskiem, niż z 200 postami próbować samemu udawać mądrego i ferować wyrokami.


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 15:26

tomcatmi6
Taaa, jasne. Ile razy jeszcze będziesz to pisał ? W co drugim poście musisz pisać o mojej osobie. To nie ja straciłem moda, więc powiedz coś sensownego na temat tej sytuacji i Rybeq'a.

(Dziwie się, zę jeszcze żaden z adwokatów Rybeq'a nie przyszedł ze skargą) :?


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 15:38

kretynskiej decyzji adminow nie skomentuje bo temat jak zwykle zamkna :]
z całym szacunkiem dla Mee_too nie zasłużył się dla forum jak Rybeq
swymi wypowiedziami wyraznie zasluzyl na q Obrazek
Myśle, że przyjęcie nowych modów może być dobrym posunięciem
nowi moderatorzy: zero i peja :D elastycznosc i grzecznosc napewno zostalaby zachowana :D
A co rybeqa to on sam zasłużył sobie swoim achowaniem.
a moze tym ze cie swego czasu na gg wysmialem ? Obrazek
a żeby być modem trzeba pisać długie i sensowne posty
Obrazek
Przed zostaniem modem, był chamski i bezczelny
byles, jestes i bedziesz trakotwany tak jak na to zaslugujesz. wyrobiles sobie opinie u innych, i chocbys nie wiem jak sie staral pozostaniesz... wiesz dobrze kim :>
dlej to samo i podpisy w stylu
nie moge odpowiadac za czyjasc tepote i niezrozumienie nutki ironii w moich podpisach.
Dziecko jakich mało na forum
mierda jestem dzieckiem.
ty jako niepelnoletni tez nim jestes.
wiec laczy nas jedna rzecz.
bo narazie złych trafiało im się mało.
do dzisiaj jeden taki jest modem. choc raz juz prawie wylecial.
dowie się jak to możliwe to złożę mu gratulacje
jestem chyba jeszcze w jednym miejscu wpisany jako moderator :>


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 15:44

Jezeli pisze,ze modowie i administratorzy beda glosowac i zastanawiac sie nad sprawa nowego moderatora/nowych moderatorow to nie piszcie postow:"a moze my zadecydujemy..." etc.
stazzorZ pisze:a moze zarzad wybierze pare kandydatów a my uzytkownicy forum zdecydujemy kto zostanie modkiem w demokratycznym głosowaniu ?
Tak jak zostalo wytlumaczone wyzej :
Zalozysz nowe konto :arrow: zaglosujesz na kandydata :arrow: zalozysz nowe konta :arrow: zaglosujesz po raz kolejny.
Nie mamy mozliwosci sprawdzenia jakie IP maja osoby nowozarejestrowane,chyba,ze napisza jakiegos posta,ale jesli ktos bedzie na tyle inteligentny i spostrzeze sie,ze jesli napisze posta to wykryje sie jego IP to beda wrotki ;] Takiej mozliwosci raczej nie ma 8)
Bianco... pisze:Dziecko jakich mało na forum. :)
...jak zwykle z poczuciem humoru :? Daruj sobie takie wypowiedzi ;>
Rybeq pisze:do dzisiaj jeden taki jest modem. choc raz juz prawie wylecial.
Prawie...drugi raz takiego bledu nie popelnie ;] Czlowiek uczy sie na bledach 8)

Ps.2 latka :wink:
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2004, 15:56 przez ToMeK, łącznie zmieniany 2 razy.


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 15:44

DZiękujemy za wyczerpującą wypowiedź. To właśnie cały Rybeq, pisze ironiczne i głupie docinki do cytowanych zdań.
kretynskiej decyzji adminow nie skomentuje bo temat jak zwykle zamkna :]
Ciebie już zamknęli :D :D :D :D


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 16:23

Rybeq pisze:nowi moderatorzy: zero i peja :D elastycznosc i grzecznosc napewno zostalaby zachowana :D
Miales na mysli mnie czy uzytkownika o nicku Peja 48?
Zaczynasz byc zenujacy Rybeq, ta twoja cala kampania "przywroccie Q Rybqowi" byla po prostu dziecinada. Wiec przestan robic z siebie coraz wiekrzego ignoranta i chama


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 16:29

ojej nie macie sie o co kłucić :?
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2004, 16:34 przez Juve The Best, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 16:34

Powiem tylko tyle. Rybeq! nadal sie pogrążasz. Nawet nie musimy sie wielce tlumaczyc dlaczego wzielismy ci Qualitke. Chyba ktos musi ci podac reke bo w koncu wyladujesz tak nisko, ze nikt ci nie pomoze. Chyba nie odrozniasz forum i prawdziwego zycia. A ta roznice nalezy zauwazac, bo jesli komus sie zatrze to juz bedzie za pozno.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 16:35

_BiancoNerri bede pisal to tyle razy ile mi sie podoba a tylko po to zeby pokazac jaka sprzedajna jestes osoba. Na temat Rybeq juz sie wypowiedzialem w poprzednim poscie, co do Twojej obecnosci na tym forum mam pewne uwagi:P ale nie bede pisal bo jeszcze okaze sie ze na forum Romy bede mial "adress is banned" 8) . Idz powlaz w (_|_) swoim kumplom z Romy, wszak Twoje serce nalezy do Juve i Romy :lol: :twisted: . Zyj dalej w swoim swiecie wraz ze swoim "drugim ja" . Co do moich wypowiedzi to bede za kazdym razem wyrazal swoje zdanie na Twoj temat wytykajac Ci tamto zdarzenie, bo uwazam ze zachowales sie wtedy jak ostatni *ekhm*.
pozdr

PS dziwie sie ze moderatorzy nie blokuja tych topicow w ktorych oglaszaja swoje stanowisko, bo jesli dyskusja nic nie da to tylko moze dojsc do niepotrzebnych spiec.


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 16:41

tomcatmi6 pisze: PS dziwie sie ze moderatorzy nie blokuja tych topicow w ktorych oglaszaja swoje stanowisko, bo jesli dyskusja nic nie da to tylko moze dojsc do niepotrzebnych spiec.
To wyobraź sobie co by było gdyby taki temat został zablokowany...Mielibyśmy sytuację ciekawszą niz na Ukrainie. Odrazu podnieśli by się obrońcy wolności słowa i wyrażania swoich opinii na forum...sami założyliby osobny temat do komentowania zamieszczonej tu informacji. Wyszłoby więc na to samo, tylko że admini znowu byliby "tymi złymi"


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 16:44

martin pisze:Nawet nie musimy sie wielce tlumaczyc dlaczego wzielismy ci Qualitke
te martinek, a czy w poscie, w tym temacie domagam sie wyjasnien od was ?
martin pisze:o juz bedzie za pozno.
lol


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 16:46

BadMagick juz jeden temat byl zamkniety i nikt nie zakladal nic, a przynajmniej mi nie bylo wiadomo o tym aby zakladal jakis temat:p no ale nic. pozdr


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 16:49

Ostatnie tematy dotyczące spraw forum są po prostu smieszne. Kazdy topic sprowadza się ostatecznie do klotni między rybeqiem (hmmm...jak to sie odmienia :wink: ) i jego zwolennikami, a jego oponentami. Najgorsze jest to, że w takich tematach bardzo często udzielają się ludzie, którzy nie mają nic sensownego do powiedzenia...piszą (przeważnie glupoty), aby pokazać, jacy są prawożądni czyści i wspaniali, a tak naprawde są to zwykłe wypociny napisane tylko po to, aby ich zauważono...niektorzy mają dziwne sposoby dowartosciowywania się :?

Uważam, że taki temat powinien być zamknięty i ustawiony jako ogłoszenie...


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 17:20

JuveQL pisze:Najgorsze jest to, że w takich tematach bardzo często udzielają się ludzie, którzy nie mają nic sensownego do powiedzenia...piszą (przeważnie glupoty), aby pokazać, jacy są prawożądni czyści i wspaniali, a tak naprawde są to zwykłe wypociny napisane tylko po to, aby ich zauważono
W wiekszosci tematow na tym forum wypowiadaja sie osoby, ktore nie maja nic do powiedzenia... niestety takie jest zycie. Niektorzy roznia sie od szympansa tylko owlosieniem.

Duzo racji ma Bad_Magick. Zaczynacie zbyt powaznie traktowac to forum. Nektorzy z Was spedzaja tu cale dnie. Traktuja to jak zycie nieodzowny element zycia codziennego. Z czasem wyjdzie Wam to bokiem. Z drugiej strony lubie takie tematy, mozna sie z nich duzo nauczyc... 8) .


ODPOWIEDZ